Alexandre La Siesta
Aanvullende Informatie
Er zijn maar weinig woorden nodig om dit hotel te beschrijven. Ideaal gelegen hotel vlak bij het levendige centrum van Playa las Americas. Om te relaxen is er een vernieuwd wellnesscentrum met vele mogelijkheden, hier kun je heerlijk tot rust komen. De kinderen kunnen zich uitleven in het 'Magic Park' met onder andere glijbanen, een ballenbad, spelletjes en een bowlingbaan. Hier ben je zeker van een geslaagde vakantie!1.026,00
Colon II
494,00
Appartement Parque Santiago Iii
766,00
Coral Ocean View adults only
Aanvullende Informatie
Afstand tot bushalte circa 400 meter,Afstand tot strand circa 400 meter (zandstrand),Afstand tot centrum circa 400 meter727,00
Hotel Best Tenerife
697,00
Aparthotel Caledonia Udalla Park
454,00
Hotel Coral Suites
656,00
Hotel Cleopatra Palace
732,00
Green Garden Resort en Suites
644,00
HD Parque Cristobal
594,00
Parque Santiago IV
Aanvullende Informatie
Een fijn appartementencomplex, met een unieke ligging direct aan de wandelboulevard. Supermarkten, eetgelegenheden en barretjes vind je in de bruisende omgeving. De appartementen zijn comfortabel ingericht en de service is perfect. In de mooie, beschutte tuin bevinden zich twee grote zwembaden en een heerlijk zonneterras.683,00
Gara Suites Golf en Spa
444,00
Hotel Gala
Hotel Gala ligt in het centrum van Playa de las Americas en vlak bij het strand Playa de Troya. Blijf je liever bij het hotel? Neem een verfrissende duik in het zwembad terwijl de kinderen zich vermaken bij de animatie. En geniet vervolgens van een drankje op het terras. Het uitzicht is hier fantastisch: je kijkt uit op de Atlantische Oceaan en in de verte zie je het eiland La Gomera liggen!
Heb je zin om er eens op uit te gaan? Binnen no-time sta je in het gezellige centrum van Playa de las Américas. Slenter over de boulevard, zoek een leuk terrasje uit en geniet van een lekker hapje en drankje.
Aanvullende Informatie
Afstand tot luchthaven circa 35 kilometer,Afstand tot strand circa 500 meter,724,00
Parque La Paz
Parque La Paz is een topadres midden in het leuke centrum van Playa de las Américas. Binnen no-time sta je bij diverse winkels, gezellige bars en vele restaurants. Het strand is eveneens vlakbij, perfect voor als je graag geniet van zon en zee.
Bij de appartementen zit ook nog eens een mooi, groot zwembad met daaromheen een ruim zonneterras om heerlijk te genieten in de warme zon. Bijna vanzelfsprekend is er ook een poolbar waar gezorgd wordt voor allerlei lekkere drankjes. Wil je even een dagje iets anders dan luieren, zonnen en zwemmen, maak dan een eilandtour en bezoek de leukste plaatsjes en bewonder het bijzondere landschap van Tenerife.
Aanvullende Informatie
Afstand tot centrum circa 100 meter,Afstand tot strand circa 150 meter (zandstrand),767,00
Gara Suites Golf en Spa
444,00
Hotel Spring Bitacora
Aanvullende Informatie
Afstand tot centrum santa cruz circa 78 kilometer,Afstand tot strand circa 500 meter,1.176,00
Las Piramides
481,00
Hotel Mediterranean Palace
863,00
Appartement Gran Oasis Resort
811,00
Olé Tropical Tenerife
Aanvullende Informatie
Zin in een vakantie vol zon, plezier en relaxen Hier zit je helemaal goed. Dit gezellige 4 sterrenhotel ligt top lekker dicht bij het strand én het bruisende centrum van Playa de las Américas. Start je dag met een ontbijtbuffet om van te smullen met vers fruit, croissants, eieren … en natuurlijk een cappuccino. Daarna Chillen bij het zwembad met een sangria in je hand en live muziek op de achtergrond. Of ga voor een ontspannende massage, het is jouw dag. 's Avonds Dan wacht het Spaanse nachtleven, gewoon op loopafstand. Kortom hier wordt jouw vakantie een feestje.768,00