Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

NH313 klantenbeoordeling: 8,3

NH313

6 persoons vakantiehuis in Wervershoof aan het water en nabij het IJsselmeer.

Aanvullende Informatie

p Dit mooie zespersoons vakantiehuis staat op Vakantiepark De Groote Vliet te Werverhoof. Het historische Medemblik en recreatiegebied “De Vooroever “ liggen vlakbij het vakantiepark. Het prachtige vakantiepark heeft vele faciliteiten zoals karpervissen in de eigen karpervijver, spelen op de speelweide, een boot huren of lekker ontspannen in eetcafé ’t Hartje. Gaat u er ook graag op uit De historische stadjes Enkhuizen, Medemblik en Hoorn zijn allen in de buurt. Zwemmen in het IJsselmeer kan op diverse strandjes binnen enkele kilometers van het park. p p Dit vakantiehuis ligt aan het open water en heeft een eigen aanlegsteiger. Gezellig ingerichte woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV. De open keuken heeft onder andere een Senseo, combimagnetron, afwasmachine, vierpits gasstel, waterkoker en een koelkast met drie vriezerlades. Gastentoilet. Op de eerste etage zijn er drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een ligbad, douche, wastafel en toilet. Buiten een heerlijke omheinde tuin met een terras voorzien van tuinmeubilair. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats. p

648,60


 
ARD191 klantenbeoordeling: 10,0

ARD191

Uniek chalet voor 5 personen, midden in het groen, in Durbuy, de Ardennen

Aanvullende Informatie

p Dit vijfpersoons vakantiehuis is gelegen op een rustig vakantiepark midden in de Ardennen. Het vakantiepark biedt faciliteiten aan voor jong en oud, waaronder een verwarmd binnenzwembad, speeltuinen en sportvelden. In de directe omgeving vindt u prachtige wandel en fietsroutes door de glooiende heuvels, dichte bossen en langs kabbelende riviertjes. Durbuy staat bekend als het kleinste stadje ter wereld en betovert met haar middeleeuwse straatjes, charmante pleintjes en uitstekende restaurants. In de regio zijn tal van activiteiten mogelijk, zoals kajakken op de Ourthe, klimmen en abseilen, mountainbiken of een bezoek aan het avonturenpark Adventure Valley. Voor liefhebbers van cultuur en geschiedenis zijn er kastelen, grotten en lokale markten te ontdekken. Dit vakantiehuis is de perfecte uitvalbasis om de veelzijdige Ardennen te verkennen en te genieten van rust, natuur en avontuur. p p De woonkamer is ingericht met een comfortabele zithoek, een salontafel en een flatscreen tv. Via openslaande deuren heeft u direct toegang tot het terras. De open keuken sluit aan op de woonkamer en is voorzien van een koelkast, magnetron, filter en Senseo koffiezetapparaat, waterkoker en een gasfornuis. De woning beschikt over twee aparte slaapkamers op de bovenverdieping, Eén slaapkamer met een tweepersoonsbed, Eén slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. Op de overloop vindt u een eenpersoonsbed voor de vijfde persoon. Op de begane grond vindt u de compacte badkamer, voorzien van een douchecabine, wastafel en toilet. Via de woonkamer komt u op het terras, dat is uitgerust met tuinmeubilair. Het terras ligt deels beschut en biedt uitzicht op het bos of de glooiende omgeving van het park. Parkeren kan direct bij de woning. p

541,00


 
ZE1593

ZE1593

Sfeervol 6-persoons chalet op kindvriendelijke camping dichtbij centrum Oostkapelle

Aanvullende Informatie

p Genieten van alle faciliteiten van een camping Dat kan in dit sfeervolle chalet op een kindvriendelijke camping in Oostkapelle. Er is een overdekt zwembad, waterspeeltuin, diverse speeltuintjes, wasserette, voetbalkooi, broodjesshop en restaurant waar je heerlijk eet. Oostkapelle is een levendig dorp met een groot scala aan winkels, restaurants en boetiekjes. Op het grote brede strand is het genieten in de zomer van de zon en in het najaar en winter van urenlange strandwandelingen. De strandpaviljoens zijn bijna het gehele jaar open voor koffie, een borrel of diner. p p Het chalet is van alle gemakken voorzien met een uitgebreide keuken. De ruime woonkamer heeft openslaande deuren naar het overdekte terras. Zo stapt u naar buiten om heerlijk te genieten van de zon met een kop koffie of met een wijntje tijdens de ondergaande zon. Er bevinden zich 3 slaapkamers allemaal met eenpersoonsbedden. p p Naast het chalet is veel terras ruimte beschikbaar met een tuinset. Er is voldoende eigen parkeergelegenheid. p

555,60


 
ZE1543 klantenbeoordeling: 9,1

ZE1543

Vrijstaande 4-persoons vakantiewoning in Wolphaartsdijk op loopafstand van het Veerse Meer

Aanvullende Informatie

p Geniet van rust, natuur en waterplezier in Wolphaartsdijk. Ontdek de charme van Wolphaartsdijk, een sfeervol dorp aan het prachtige Veerse Meer. Op loopafstand van het water geniet u van rust, ruimte en recreatie. Direct aan het meer vindt u een gezellig restaurant waar u neerstrijkt voor een hapje en een drankje met uitzicht op het water. Wolphaartsdijk beschikt over een jachthaven, diverse horecagelegenheden en een winkel voor dagelijkse boodschappen. Het is dé ideale plek voor watersportliefhebbers. Zeilen, vissen, surfen, waterskiën of kanoën – alles is hier mogelijk. U hoeft zich geen moment te vervelen. De omgeving is ook perfect om te verkennen per fiets of te voet. Maak gebruik van het fietspontje dat in het seizoen vaart tussen Wolphaartsdijk en Kortgene, en ontdek zo eenvoudig ook de charme van het tegenovergelegen eiland. p p Sfeervolle vrijstaande vakantiewoning voor vier personen in Wolphaartsdijk. Stap binnen in deze comfortabele, vrijstaande vakantiewoning in het gezellige Wolphaartsdijk. In de hal bergt u handig uw jas en schoenen op onder de trap, waarna u doorloopt naar de lichte woonkamer. De woonkamer is sfeervol ingericht met een gezellige zithoek en uitzicht op het terras. Aan de ronde eettafel met vier stoelen geniet u van een ontbijt, lunch of een gezellig spelletje. De open keuken is compleet uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, koelkast en inductiekookplaat – alles wat u nodig heeft om comfortabel te koken. Op de begane grond bevindt zich ook een apart toilet. p p Via de trap in de hal bereikt u de eerste verdieping, waar twee slaapkamers en een moderne badkamer te vinden zijn. De eerste slaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed met twee losse matrassen, de tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en een tweede toilet. Via de openslaande deuren in de woonkamer loopt u zo de zonnige tuin in. Deze is volledig omheind en afsluitbaar – ideaal voor kleine kinderen of een ontspann

381,80


 
FR430

FR430

Ruim 6-persoons chalet met terras nabij natuurgebied de Weerribben-Wieden

Aanvullende Informatie

p Op de grens van Friesland en Overijssel, vindt u dit landelijk gelegen 6 persoons chalet. Het chalet bevindt zich op een prachtig terrein van ruim 1 hectare met onder andere een verwarmd buitenzwembad (geopend van half april t m half september). Verder vindt u op het terrein diverse activiteiten, zoals een trampoline en volleybalnet. De faciliteiten zijn te gebruiken door alle gasten. Het terrein is omringd door de natuurgebieden de Rottige Meente, de Lindevallei en de Weerribben. Vanuit uw accommodatie wandelt of fietst u direct de natuur in! Dagje eropuit Breng een bezoek aan het pittoreske dorp Giethoorn, bekend om zijn prachtige grachten en charmante wandelpaden. Ook Pantropica, Klimbos Paasloo, De Koloniën van Weldadigheid of de diverse kaasboerderijen in de nabije omgeving zijn een bezoekje waard. p p De woonkamer is ingedeeld met een zit en eethoek met voldoende zitgelegenheid. De keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over. een koelkast, inductiekookplaat en filter koffiezetapparaat. Er zijn drie slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed. De tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en in de laatste slaapkamer staat een stapelbed (80x200). De badkamer heeft een wastafel, douche en toilet. Via de openslaande deuren in de woonkamer loopt u zo het heerlijke terras met luifel op. p

428,00


 
DG1073 klantenbeoordeling: 9,0

DG1073

Luxe 4 persoons chalet met bubbelbad op Recreatiepark de Boshoek in Voorthuizen

Aanvullende Informatie

p Deze luxe vier persoons chalet met een 4 persoons bubbelbad in de tuin staat op Recreatiepark de Boshoek. Voor zowel een actief weekendje weg of een heerlijke uitrustvakantie is Recreatiepark De Boshoek op de Veluwe de ideale bestemming voor een vakantie in Nederland. Recreatiepark De Boshoek ligt centraal op de Veluwe vlakbij de plaats Voorthuizen. Op het vakantiepark is een mooi binnenzwembad, een bowlingbaan, een pannakooi en nog veel meer... Er is werkelijk van alles te doen, ook voor een lekker avondje restaurant of even heerlijk 'terrassen' kun je gewoon op het park blijven. Wil je de natuur in geen probleem! Vanaf het park fiets je of wandel je zo de natuur in. Heerlijk park voor jong en oud! p p De gezellige woonkamer is voorzien van een zit en eethoek, centrale verwarming en een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een 4 pits gasfornuis, vaatwasser, koelkast, waterkoker en een Nespresso. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche, wastafel en een toilet. In de tuin vindt u een terras met tuinmeubilair, een bubbelbad en een eigen parkeerplaats. p

410,98


 
L231 klantenbeoordeling: 8,1

L231

Modern 6 persoons chalet op het gezellige vakantiepark Poort van Maastricht!

Aanvullende Informatie

p De gordijnen openslaan, naar buiten lopen en luisteren naar de vogels die u een goedemorgen wensen klinkt als een heerlijke start van uw vakantiedag. Dit verblijf ligt in Limburg, tussen de prachtige heuvels. Het vakantiepark Poort van Maastricht ligt vlakbij Valkenburg en u raadt het nooit Maastricht, inderdaad! Een dagje van het park af is goed te doen. Iets wat niet mag ontbreken aan uw vakantie is het bezoeken van de Valkenburgse grotten. Stap op de fiets en ontdek de omgeving. Blijft u liever op het park Geen probleem, ook daar zijn zat leuke dingen om te ondernemen! Neem een duik in het zwembad of ga met uw (klein)kinderen naar een van de speeltuinen. Komt u binnenkort langs voor een onvergetelijke tijd p p Dit huis is 43m2 en geschikt voor zes personen. Er is een leefruimte waarin u de zithoek, televisie eethoek en keuken kan vinden. In de keuken kunt u gebruik maken van de waterkoker, koel vriescombinatie, magnetron en inductiekookplaat. p p Er zijn twee slaapkamers, waarvan een een tweepersoonsbed heeft. De andere kamer beschikt over twee eenpersoonsbedden, In de badkamer kunt u douchen en naar het toilet. p p Buiten vindt u een terras met tuinmeubilair en is er parkeergelegenheid voor één auto. Ook is er in dit chalert toegang tot het WiFi netwerk. p

483,97


 
NH277 klantenbeoordeling: 7,0

NH277

Sfeervol 4 persoons chalet op gezellig vakantiepark aan het Markermeer

Aanvullende Informatie

p Sfeervol vierpersoons chalet op vakantiepark Markermeer. Bovenkarspel is de ideale uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie in Noord Holland. Ontdek oud havensteden als Enkhuizen en Hoorn, de stad van de Scheepsjongens van de Bontekoe. Het Markermeer staat in het teken van watersport en u kunt hier prachtig varen. Op het vakantiepark zelf zijn een aantal leuke speeltoestellen voor uw (klein)kinderen aanwezig. Zo biedt dit vakantiepark volop vertier voor jong en oud. p p Heerlijk chalet waar u met vier personen vakantie kan vieren. De woonkamer beschikt over een televisie en aangrenzend vindt u de eettafel. De open keuken is van veel gemakken voorzien waaronder een vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers. De indeling van deze slaapkamers kan verschillen. Zo kan deze bestaan uit twee eenpersoonsbedden, tweepersoonsbedden of stapelbedden. In de badkamer vindt u een douche en het toilet. De tuin heeft een leuk terras met parasol en tuinmeubilair. Direct bij het chalet is een eigen parkeerplek voor één auto. p

424,29


 
DG660 klantenbeoordeling: 8,4

DG660

Luxe 4-persoons vakantiehuis nabij Voorthuizen op de Veluwe

Aanvullende Informatie

p Dit moderne vierpersoons vakantiehuis ligt op Vakantiepark Ackersate. Het vakantiepark ligt midden op de Veluwe vlakbij de plaats Voorthuizen. Dit vijfsterren Vakantiepark heeft vele faciliteiten en is daarmee uitermate geschikt voor een actieve vakantie. Zo is er in de schoolvakanties een animatieteam die voor jong en oud tal van leuke activiteiten organiseert. Verder is er op het vakantiepark een binnen en een buitenzwembad met whirlpool, een trampolinepark, dierenweide, tennisbaan, waterspeeltuin midgetgolf, binnenspeeltuin en meer. 's Avonds kan er lekker lekker gegeten worden in het restaurant, of er kan gekozen worden voor een snelle hap in de snackbar. Buiten het park kunt u gezellig fietsen of wandelen door de Veluwse bossen. Laat het gebeuren op de Veluwe! p p De moderne en comfortabel ingerichte woonkamer met heeft een eethoek, en een zithoek met TV. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, Quooker, combi oven, vierpits kookstel, koelkast met vriesvak en een filter koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers, de ene kamer is een tweepersoonsbed en is er een tweede tv, op de andere kamer staan twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, en wastafel. Er is een apart toilet. Het chalet heeft een ruim overdekt terras. Kinderbedje kan bijgeplaatst worden in de slaapkamer met de twee eenpersoonsbedden. p p Het is niet toegestaan om de auto bij het vakantiehuis te parkeren. Tegenover de ingang van het park is een parkeerplaats en op het park zelf is ook een parkeergelegenheid. p

403,75


 
DG280 klantenbeoordeling: 9,2

DG280

Mooi 2 persoons particulier vakantiehuis in Exloo - Drenthe

Aanvullende Informatie

p Dit mooie twee persoons particuliere vakantiehuisje ligt in een prachtige, zeer bosrijke omgeving, op 250 meter van de hei, genaamd het Molenveld. Het vakantiehuisje staat aan de rand van het esdorp Exloo. Vanaf het vakantiehuis kun je direct via prachtige fiets en wandelroutes genieten van de rust en van de omgeving. Op loopafstand van het vakantiehuisje bevindt zich één van de vele hunebedden die Drenthe rijk is. Voor een dagje winkelen kun je prima naar Emmen, Assen of Groningen. Fietsen huren kun je in het naburige dorp Odoorn. p p Het vakantiehuisje staat op het erf van een rietgedekte woonboerderij, maar heeft een eigen parkeerplaats en eigen opgang, alsmede een eigen terras. Er is een gezellig ingerichte woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV. De open keuken is voorzien van onder andere een vierpits kookstel, koelkast, magnetron, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Via de hal kom je in de slaapkamer met een tweepersoonsbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. p

291,50


 
FR414 klantenbeoordeling: 9,4

FR414

Docklodge voor 4 personen aan het water met eigen insteekhaven in Delfstrahuizen

Aanvullende Informatie

p Deze mooie Docklodge is geschikt voor vier personen beschikt over een eigen insteekhaven en staat in één van de mooiere merengebieden van Nederland, in het dorp Delfstrahuizen. Delfstrahuizen is een dorp aan het Tjeukemeer in de prachtige provincie Friesland en ligt op een steenworpafstand van de gezellige dorpen Lemmer, Joure en Heerenveen. Het villapark ligt direct aan het Tjeukemeer, waar u onder andere een heerlijke verfrissende duik kunt nemen, lekker kunt relaxen aan het gezellige zandstrandje of verschillende watersportactiviteiten kunt ondernemen. Heeft u zin in wat vertier Huur een boot en verken het prachtige Tjeukemeer op uw eigen tempo! De villa's liggen allemaal op een unieke locatie direct aan het water. p p De woonkamer beschikt over een gezellige zit en eethoek met een smart tv, verwarming en airco. De keuken is onder andere voorzien van een fornuis, koel vriescombinatie, vaatwasser, Quooker, combi oven en een Nespresso. Er zijn twee slaapkamers met een tweepersoonsbed (160x200cm) en een smart tv. Beide slaapkamers hebben een eigen badkamer met een douche, wastafel en toilet. In de berging staat een was droogcombinatie. Buiten is er een tuin met een terras aan het water, een eigen insteekhaven, een laadpaal en parkeergelegenheid voor twee auto's. p

611,00


 
OV114 klantenbeoordeling: 9,2

OV114

Prachtig gelegen 9 persoons vakantiehuis nabij Kampen

Aanvullende Informatie

p Dit prachtig gelegen negenpersoons vakantiehuis ligt op een steenworp afstand van de mooie Hanzestad Kampen. Het vakantiehuis ligt te midden van de uitgestrekte weilanden van het Overijsselse Kamperveen en heeft een ruime en omheinde tuin. Kamperveen ligt in de IJsseldelta, een regio met veel natuurschoon en water. Diverse rondvaartbedrijven bieden de mogelijkheid voor het maken van rondvaarten door dit gebied. In de directe omgeving liggen de Hanzesteden Kampen en Zwolle. Kampen is met zijn historische centrum, de vele musea en attracties zeker een bezoekje waard. De stad Zwolle heeft met zijn middeleeuwse centrum ook een divers winkelaanbod, goede restaurants en diverse musea. De omgeving leent zich ook uitstekend voor het maken van mooie fiets en wandeltochten. Ook het noordelijk deel van de Veluwe ligt maar op 10km afstand. Eenmaal daar is een bezoekje aan het romantische vestingstadje Elburg niet te vermijden. p p Mooie omgeving, veel cultuur en natuur! p p Gezellig ingerichte woonkamer met kinderstoel, eet en zithoek voorzien van TV, radio en CD speler. Ook is er een boekenkast vol leuke boeken. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, combi magnetron, koelkast, vierpits kookstel, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. Beneden is er één slaapkamer met wastafel en twee éénpersoonsbedden. Ook is er beneden een toilet. Boven zijn er drie slaapkamers, één met twee éénpersoonsbedden, één met een tweepersoonsbed en één met drie éénpersoonsbedden. Ook is er op één van de slaapkamers een hometrainer en een zonnebank. De badkamer is boven en heeft een wasmachine, droger, douche, toilet en wastafel. Buiten is er een grote en omheinde tuin met een terras voorzien van tuinmeubelen en voor de kinderen een zandbak en speeltoestellen. Ook is er een overdekte fietsenstalling met oplaadpunt voor de elektrische fiets. p

574,00


 
DS280 klantenbeoordeling: 7,7

DS280

Leuk 4 persoons vakantiehuisje nabij Winterberg

Aanvullende Informatie

p Dit leuke vier persoons vakantiehuis staat in het gezellige dorp Silbach. Silbach is een gezellig, typisch Sauerlands plaatsje met een aantal gezellige winkeltjes en restaurants. Van hieruit is het er heerlijk wandelen of fietsen. Wandelroutes starten zo ongeveer voor de deur van het vakantiehuis. De afstand tot het skigebied van Winterberg bedraagt ongeveer acht kilometer. Het centrum van Winterberg heeft talrijke winkels, boetiekjes en restaurants. Dit superleuke vakantiehuisje is een prima uitvalsbasis om in de zomer maar ook in de winter Sauerland te ontdekken, of om een heerlijk weekendje of weekje te skiën. p p Het vakantiehuis heeft een sfeervolle woonkamer met een zithoek, comfortabele eethoek en een éénpersoonsbed. Er is een aparte keuken met onder andere een vierpits kooktoestel, waterkoker, filter koffiezetapparaat, koelkast, vaatwasser en een oven. Er is één slaapkamer op de begane grond met een tweepersoonsbed, en een slaapkamer met een éénpersoonsbed. De badkamer is op de begane grond en heeft een toilet, douche, wastafel en een ligbad. Er is een berging voor het stallen van mountainbikes en er is tevens een mogelijkheid om ze af te spoelen. In het winterseizoen kunt u hier ook uw skibenodigdheden kwijt. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis. p

415,06


 
DG1888 klantenbeoordeling: 9,1

DG1888

Modern chalet voor 4 personen met hottub op een bosrijk park in Ruinen

Aanvullende Informatie

p Voel hoe de dagelijkse drukte van je afglijdt zodra je aankomt in deze sfeervolle lodge, midden in het groen van Vakantiepark De Wiltzangh. De Heideborg Lodge biedt alles wat je nodig hebt om écht tot rust te komen. Geniet van lange avonden in je eigen hottub op het terras, luisterend naar het ritselen van de bladeren en het zingen van vogels. Binnen wacht een comfortabel en modern ingericht huis met natuurlijke tinten, een volledig uitgeruste keuken en een fijne zithoek waar je samen kunt ontspannen. De ligging op Vakantiepark De Wiltzangh – midden in Nationaal Park Dwingelderveld – maakt het plaatje compleet. Je wandelt zó de heide op, huurt een e bike voor een tocht door het Drentse landschap, of verkoelt in de zomer in het buitenzwembad. Ook leuk ontdek Giethoorn of Meppel voor een cultureel of culinair uitje. p

522,95


 
DG1122 klantenbeoordeling: 9,1

DG1122

Luxe 5-persoons vakantiehuis nabij Garderen op de Veluwe.

Aanvullende Informatie

p Dit luxe vijfpersoons vakantiehuis staat op Resort Veluwe, een echt familiepark op de Veluwe nabij Garderen. Het vakantiepark heeft een overdekt zwembad, een openluchtzwembad, een indoor en outdoor speeltuin, bowlingbanen, diverse sport en speelvelden en een klimbos tegenover het vakantiepark. Er is dus van alles te doen voor jong en oud. Vanaf Resort Veluwe zijn er diverse fiets en wandelroutes om de omgeving en de Veluwe te ontdekken. Een bezoek aan Het Nationale Park De Hoge Veluwe is ook zeker de moeite waard. Kom en geniet van uw vrije tijd op dit vakantiepark en de Veluwe! p p De woonkamer met een eethoek en een zithoek met een smart tv en openslaande deuren naar het terras met tuinmeubilair. De keuken heeft onder andere een vaatwasser, combimagnetron, koelkast met vriesvakje, vierpits kookstel, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één voorzien van twee éénpersoonsbedden, in de andere staat een stapelbed en een eenpersoonsbed. In de badkamer vindt u een douche, wastafel en toilet. De accommodatie wordt verwarmd middels centrale verwarming. Er kan één auto bij de woning geparkeerd worden. Er is een laadpaal voor elektrische fietsen. p

374,04


 
ZH040 klantenbeoordeling: 7,2

ZH040

Comfortabel 6 persoons vakantiehuis op vakantiepark de Biesbosch.

Aanvullende Informatie

p Dit comfortabel zespersoons vakantiehuis staat op vakantiepark de Biesbosch vlakbij Dordrecht. U verblijft op een vakantiepark met een eigen jachthaven, direct aan het Hollands Diep in Dordrecht. Natuur of juist cultuur, het is allemaal mogelijk. Denk bijvoorbeeld aan een vakantie met de boot, of een uitstapje naar Rotterdam, Den Haag, Breda of Zeeland. Echt een aanrader om op de fiets, met de boot of wandelend het gebied te verkennen. Verder kan er op slechts 15 kilometer gegolfd worden. Het park heeft diverse faciliteiten, zo zijn er verschillende sport en speelvelden en een indoor speeltuin. Bij mooi weer kunt u heerlijk zwemmen in het buitenbad. p p Dit chalet voor zes personen heeft een gezellig ingerichte woonkamer met eethoek en zithoek met televisie. De compleet ingerichte open keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. De drie slaapkamers zijn ingericht met twee eenpersoonsbedden of een stapelbed. In de badkamer is er een douche en in de hal vindt u een apart toilet. Ook is de tuin met gemeubileerd terras eenfantastische plek. Er is één parkeerplaats bij het verblijf. p

448,31


 
DG114 klantenbeoordeling: 8,2

DG114

Zeer betaalbare, gezellige en ruime groepsaccommodatie voor 12 tot 15 personen.

Aanvullende Informatie

p Deze 15 persoons groepsaccommodatie is gevestigd in een authentieke boerderij. De vakantieboerderij is gelegen op het kleinschalige vakantiepark de Stal, nabij natuurgebied de Goudplevier. Op het vakantiepark is een gezamelijke recreatieruimte aanwezig waar u terecht kunt voor diverse binnen buitenspellen en een goed gevulde boekenkast. De basic inrichting en de oude boerderij laten u kennis maken met de speciale vakantiesfeer welke er in en om de boerderij hangt. Kom en ervaar! p p Op de benedenverdieping bevindt zich de woonkamer met eethoek, centrale verwarming, zithoek met televisie en schotelantenne. De keuken beschikt over ander andere een filter koffiezetapparaat, waterkoker en koelkast. U heeft de beschikking tot maar liefst acht slaapkamers waarover 15 slaapplaatsen zijn verdeeld. Alle bedden betreffen eenpersoons boxspringbedden. Eén van de slaapkamers bevindt zich op de begane grond (twee persoons). Er zijn twee badkamers waarvan zich er een op de begane grond bevindt en de andere zich op de etage, beide badkamers beschikken over een douche. p p U heeft de beschikking over ruime terrassen voorzien van tuinmeubilair, rondom de boerderijen is een ruim grasveld waar naar hartelust gespeeld kan worden door de kinderen. Tevens heeft u de beschikken over de gezamelijke recreatieruimte vol met spelletjes en boeken waar u met het gehele gezelschap kunt zitten. p

907,00


 
DG1676 klantenbeoordeling: 8,8

DG1676

Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen met hottub gelegen op een vakantiepark in Lieren

Aanvullende Informatie

p Dit vier persoons vakantiehuis ligt op een vakantiepark. Vakantiepark de Bosgraaf is een plek waar natuur en avontuur samen komen. Er zijn op het park diverse faciliteiten zoals een winkeltje, eetcafé, verwarmd buitenzwembad, fietsverhuur en een wasserette. Het park is de perfecte uitvalsbasis om de prachtige omgeving te ontdekken met uitgestrekte bossen, heidevelden en charmante dorpen. Er zijn ook diverse kastelen en landgoederen die u kunt bezoeken. p p Dit vakantiehuis heeft een gezellige woonkamer met zitbank en stoelen. In de woonkamer is ook een televisie en is er gratis wifi. De open keuken is onder andere uitgerust met een filterkoffiezetapparaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak, waterkoker, 4 pits gasfornuis en combimagnetron. Er zijn twee slaapkamers met beide een tweepersoonsbed. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. In het huis is ook een stofzuiger aanwezig. De tuin beschikt over comfortabel tuinmeubilair, buitenhaard en een hottub. U kunt één auto bij het verblijf parkeren. p

470,35


 
DG1759 klantenbeoordeling: 9,1

DG1759

6 persoons chalet op Recreatiepark de Rhederlaagse Meren

Aanvullende Informatie

p Dit zes persoons chalet is geschikt voor vier volwassenen en twee kinderen en is gelegen op Recreatiepark de Rhederlaagse Meren. Een apart vakantiegevoel maakt zich van je meester zodra je over de dijk rijdt richting Recreatiepark Jachthaven ‘Rhederlaagse Meren’. Lekker uitwaaien, fietsen, wandelen, het watersporten per boot of surfplank of gewoon lekker onderuit zakken in je strandstoel op ons privéstrand, kortom de tijd nemen om de vrijheid te ervaren. Het park ligt aan één van de meest speciale watersportgebieden van ons land vlakbij de Gelderse IJssel. Aan de overkant van de IJssel ligt de Veluwezoom, eveneens een prachtig natuurgebied. Dit waterrijke park heeft ook nog eens talloze faciliteiten om van te genieten en is daardoor een geweldige bestemming voor jong en oud. Pure vakantie! p p De woonkamer heeft een knusse zit en eethoek. De keuken is voorzien van een gasfornuis, koelkast, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker en een filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een tuin met een gemeubileerd terras. p

386,70


 
ZE1369 klantenbeoordeling: 9,4

ZE1369

Luxe 10-persoons koetshuis met hottub incl. ontbijt op Iepenoord, dichtbij strand en bos

Aanvullende Informatie

p Het Koetshuis op Buitenplaats Iepenoord ligt op steenworp afstand van de Zeeuwse stranden, het mooie Domburg, Oostkapelle en historische plaatsje Veere. Hier vindt u landelijk comfort, rust, ruimte en natuurschoon. Iepenoord bevindt zich op slechts 2,6 kilometer van de prachtigste Noordzeestranden en badplaatsen als Oostkapelle, Domburg en Zoutelande. Ook de mooiste wandel, fiets en mountainbikeroutes in en door bijzondere (kust)natuurgebieden als Oranjezon en de manteling van Walcheren zijn, vrij letterlijk, om de hoek. p p Op de 19e eeuwse Buitenplaats Iepenoord bevindt zich het karakteristieke Koetshuis. Het huis is ruim opgezet en heeft verschillende vertrekken. Waaronder een prachtige living met uitzicht over de vijver, een speelkamer voorzien van voetbaltafel en vele spelletjes, een ruime keuken met openhaard en zithoek en een comfortabel terras. Op het terras staat een houtgestookte hottub. Op de begane grond is één ruime slaapkamer en luxe badkamer en suite met bad. Op de eerste etage bevinden zich vier ruime slaapkamers waarvan één met badkamer en suite. Zowel op de begane grond als op de eerste etage bevinden zich nog twee extra luxe badkamers. Het team van Buitenplaats Iepenoord zorgt voor een onbezorgd verblijf. Persoonlijke aandacht en een warm ontvangst. Luxe bed en badlinnen, badproducten. Het Koetshuis biedt voldoende parkeergelegenheid. p

1.990,00