Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

ZH010 klantenbeoordeling: 8,2

ZH010

Comfortabel 6 persoons vakantiehuis op vakantiepark de Biesbosch.

Aanvullende Informatie

Dit comfortabel zespersoons vakantiehuis staat op vakantiepark de Biesbosch vlakbij Dordrecht. U verblijft op een vakantiepark met een eigen jachthaven, direct aan het Hollands Diep in Dordrecht. Natuur of juist cultuur, het is allemaal mogelijk. Denk bijvoorbeeld aan een vakantie met de boot, of een uitstapje naar Rotterdam, Den Haag, Breda of Zeeland. Echt een aanrader om op de fiets, met de boot of wandelend het gebied te verkennen. Verder kan er op slechts 15 kilometer gegolfd worden. Het park heeft diverse faciliteiten, zo zijn er verschillende sport en speelvelden en een indoor speeltuin. Bij mooi weer kunt u heerlijk zwemmen in het buitenbad.Modern en gezellig ingerichte woonkamer met eethoek en zithoek met televisie. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, filterkoffiezetapparaat en combimagnetron. Twee slaapkamers hebben twee eenpersoonsbedden en de derde slaapkamer beschikt over twee éénpersoonsbedden of een stapelbed. De badkamer is uitgerust met douche en toilet. Ook is de tuin en met gemeubileerd terras een fantastische plek. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantieverblijf.

487,41


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

Landal Heideheuvel is omringd door het groen van de natuur. Verken de bossen rondom het park met de boswachter, terwijl de kinderen zich vermaken in overdekt zwembad of avonturenhof.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,gelijkvloers,Energy label C D,rookvrij,drie slaapkamers,circa 60 m²,comfort,terras,terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,gasplaat (4 pits),open keuken,apart toilet,badkamer met inloopdouche en wastafel,eethoek,zithoek,flatscreen tv,spellendoos,open haard,kinderstoel,campingbedje (op aanvraag),kindveilige stopcontacten,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en wastafel,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
DG994 klantenbeoordeling: 8,6

DG994

Prachtig gelegen 4 persoons vakantiehuis met sauna nabij Aalten | Achterhoek

Aanvullende Informatie

Dit prachtig gelegen vierpersoons vakantiehuis met sauna ligt aan de rand van een kleinschalig vakantieparkpark zonder faciliteiten, maar wel met een fantastisch uitzicht. Het vakantiepark ligt nabij Aalten aan het Loohuisbos. Aalten is gelegen in het mooie, zuidoostelijk deel van de Achterhoek, pal aan de Duitse grens. Het vakantiehuis zelf ligt op een perceel van 405 vierkante meter met aan de ene kant een mooie vijver en aan de andere kant een prachtig landelijk uitzicht. Kenmerkend voor dit leuke vakantiehuis comfortabele bedden, fijne grote bank, prachtig uitzicht, grote tuin en altijd schoon. Na een dag relaxen, wandelen of fietsen heerlijk bijkomen in de infraroodsauna.Begane grond Woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV. De open keuken heeft onder andere een combi magnetron, koelkast met vriesvakje, inductiekookplaat, vaatwasser, filterkoffieapparaat en een waterkoker. Op de begane grond is één slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden (lengte 200) en een kamer met een tweepersoons infraroodsauna. Deze slaapkamer en sauna zijn te bereiken door middel van een smalle, stijle trap welke niet geschikt is voor mensen die minder goed ter been zijn. Eerste etage Slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden (lengte 210) en een badkamer met douche, wastafel en toilet.Buiten Een heerlijk ruime tuin met een berging en terras voorzien van tuinmeubilair.

337,00


 
6 persoons hondenbungalow

6 persoons hondenbungalow

Landal Heideheuvel is omringd door het groen van de natuur. Verken de bossen rondom het park met de boswachter, terwijl de kinderen zich vermaken in overdekt zwembad of avonturenhof.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,centrale verwarming,twee huisdieren toegestaan,vrijstaand,gelijkvloers,Energy label C D,rookvrij,drie slaapkamers,circa 60 m²,comfort,terras,terrasmeubilair,parasol,omheinde tuin,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,gasplaat (4 pits),open keuken,apart toilet,badkamer met douchecabine en wastafel,eethoek,zithoek,flatscreen tv,spellendoos,open haard,hondenbench,bij aankomst welkomstpakket voor uw hond,hondenafvalzakjesdispenser afvalemmercombinatie,hondendouche met warm water (bij de centrale faciliteiten),hondenvoeding en hondenartikelen te koop in de ParkShop,kunststof hondenmand,omheining om de tuin (hoogte 120 cm),voeder en drinkbak (gegalvaniseerd metaal en in hoogte verstelbaar),kinderstoel,campingbedje (op aanvraag),kindveilige stopcontacten,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en wastafel,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
ARD171

ARD171

Luxe 55 persoons accommodatie in Blaimont, voor vriendengroepen, families en huisdieren

Aanvullende Informatie

Deze luxe groepsaccommodatie is geschikt voor maximaal 55 personen en is voorzien van een heerlijke wellnessruimte met een bubbalbad, sauna en een stoomcabine. De accommdoatie is gelegen in Blaimont, midden in de natuur. Binnen vijf minuten lopen staat u al aan de Maas en Dinant ligt op 10 kilometer vanaf de accommodatie. In de omgeving zijn er verschillende dingen om te zien en te doen. Denkt u hierbij aan een boottocht op de Maas, een Hoogteparcours. U kunt ook een bezoekje brengen aan citadel Dinant, Grotten van Hastière, Kasteel van Freÿr of het park van Furfooz. Kortom genoeg te doen!Op de benedenverdieping is er een wellnessruimte met een sauna, bubbelbad, stoomcabine en een douche. Ook is s er een slaapkamer met vier éénpersoonsbedden en een tweepersoonsbed op deze etage. Ook is er een relaxruimte en een fietsenberging met een tafeltennistafel. Tenslotte vind u op deze etage 3 separate toiletten en twee urinoirs.Op de begane grond is de woonkamer met een ruime zithoek met een open haard en de eetruimte met het koffiezetapparaat (koffie is aanwezig). De keuken is voorzien van een 6 pits gasfornuis, oven, koelkast, vaatwasser, twee friteuses, twee koelkasten en een ruime diepvries. Ook is er op deze etage een biljarttafel, een tafelvoetbalspel en een bar met tapinstallatie.Op de eerste verdieping liggen de overige drie slaapkamers. De eerste slaapkamer beschikt over vier stapelbedden voor drie personen en twee stapelbedden voor twee personen. In de tweede slaapkamer staan drie stapelbedden voor drie personen en twee stapelbedden voor twee personen. De derde slaapkamer is voorzien van zes stapelbedden voor drie personen en twee stapelbedden voor twee personen. Er zijn op deze etage ook drie badkamers. In de eerste badkamer zitten zes aparte douches, zes wastafel en een separaat toilet. De tweede badkamer beschikt over twee douches en een separaat toilet. De derde badkamer beschikt over vier aparte douches en vier wastafels.Buiten is er een groot overdekt terras

4.320,00


 
DG628 klantenbeoordeling: 8,5

DG628

Comfortabel 8 persoons chalet in Beekbergen - Veluwe.

Aanvullende Informatie

Dit mooie achtpersoons chalet staat op Vakantiepark Lierderholt bij Beekbergen. Een sfeervol vakantiepark met vele voorzieningen, een geweldige ligging op de Veluwe, een gezellig dorp op korte afstand en een mooie steden als Apeldoorn en Arnhem op korte afstand. Enkele highlights Nationaal Park de Hoge Veluwe , Burgers Zoo, Apenheul, Berg en Dal, Paleis het Loo, Koningin Julianatoren enz. teveel om op te noemen. Dus alle ingrediënten zijn aanwezig voor een fantastische vakantie in eigen land.Gezellig ingerichte woonkamer met een zithoek en televisie. Is er niets leuks op de televisie In het televisiemeubel vindt u diverse spelletjes, boeken en DVD's. De keuken is van alle gemakken voorzien zoals een koelkast, vier pits gasstel, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker en filter koffiezetapparaat. Er zijn vier slaapkamers, twee met een tweepersoonsbed (160cm x 200cm) en twee met een stapelbed (80cm x 200cm). Er is nog een klein kamertje voor een kinderbedje. Eén badkamer bevindt zich in een slaapkamer en heeft een douche met een wasbak en de andere badkamer is in een aparte ruimte en beschikt over een douche, wasbak en een toilet.Buiten de accommodatie heeft u een heerlijke omheinde tuin met een trampoline, terras en terrasmeubelen en een overdekte veranda met lounge set. In de schuur staan twee elektrische fietsen, bedoelt voor korte afstanden tot 40 km. en een kinderzitje (achterzitje).

576,00


 
ZE1233 klantenbeoordeling: 9,6

ZE1233

Uniek 6 persoons slaapstrandhuisje op het strand nabij Nieuwvliet-Bad

Aanvullende Informatie

Dit unieke zespersoons slaapstrandhuisje staat op het strand van Nieuwvliet Bad. Nieuwvliet Bad ligt op het mooie Zeeuws Vlaanderen en heeft de schoonste stranden van Nederland! In dit slaapstrandhuisje geniet u van een heerlijke vakantie in Zeeland op een prachtig strand met een eindeloos uitzicht! Wanneer u een slaapstrandhuisje huurt, dan kunt u onbeperkt gebruik maken van de faciliteiten op het nabij gelegen vakantiepark Zonneweelde. Hier vindt u een fantastisch openluchtzwembad met waterspeeltuin, een binnenspeeltuin, een restaurant, fietsverhuur, een pannakooi, gamewall en tijdens de schoolvakanties is er een animatieteam. In uw vakantie is het de moeite waard om steden en plaatsen als Brugge, Knokke, Gent, Cadzand en Breskens met een bezoek te vereren.Gezellige woonkamer met uitzicht op de zee en ingericht met een eethoek en zithoek (met TV) waarvan de zitbank eenvoudig is om te bouwen tot een tweepersoons slaapbank. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, Dolce Gusto koffieapparaat, magnetron, tweepits kookstel en een waterkoker. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Er zijn twee terassen, één met zeezicht en één met duinzicht. Er is gratis parkeermogelijkheid voor één auto op korte afstand van het huisje. Uw bagage wordt naar het strandhuisje gebracht.

1.412,90


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

Naast Nationaal Park Hoge Kempen, midden in de bossen, ligt Landal Mooi Zutendaal. Dit vakantiepark beschikt over chalets. Belgisch Limburg is de groenste provincie van Vlaanderen. Nabij het enige nationale park van België is Landal Mooi Zutendaal de perfecte uitvalsbasis voor het ontdekken van de omgeving. Maak met het hele gezin een wandeling of ga voor sportief vakantieplezier eens mountainbiken of handboogschieten. Samen erop uit in de natuur, samen vakantie vieren. Wat dacht je van een verblijf in een knus chalet of in een luxe wellnessvilla ingericht door Jan des Bouvrie.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,houten accommodatie,centrale verwarming,vloerverwarming,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,circa 110 m²,luxe,mediawand (verlichte 3D wand),flatscreen tv,zithoek,bio ethanol sfeerhaard,eethoek,traphekje,kinderstoel,campingbedje,kinderbox,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, softtopper en tv op de eerste verdieping,opgemaakte bedden bij aankomst,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (2 persoons),badkamer met ligbad of douchecabine, wastafel en toilet op de eerste verdieping,badkamer met douche,handdoekenpakket per persoon,apart toilet op de begane grond,was droogcombinatie,föhn,thermostaatkranen,keukendoekenpakket,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat (4 pits),terras,parasol,ligstoelen (in de zomer),terrasmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
4 persoons bungalow

4 persoons bungalow

Alle seizoenen van het jaar is de omgeving van Landal Hochwald bijzonder mooi. Ga op avontuur en wandel de bossen in, spot het wild en proef de cultuur. Op het park geniet je van de vele faciliteiten

Aanvullende Informatie

comfort,gratis wifi,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,enkele traptreden naar accommodatie,gelijkvloers,rookvrij,twee slaapkamers,circa 70 m²,terras,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,Maximaal één auto parkeren in de buurt van de accommodatie,vaatwasser,oven,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Broodrooster,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,gasplaat (4 pits),open keuken,föhn,thermostaatkranen,sauna,badkamer met rainshower, wastafel en toilet,eethoek,zithoek,flatscreen tv,spellendoos,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),campingbedje (op aanvraag),kindveilige stopcontacten,slaapkamer met twee 1 persoons Auping boxsprings,slaapkamer met twee 1 persoons Auping boxsprings, softtopper en tv,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
DG630 klantenbeoordeling: 9,1

DG630

Mooi 4 persoons vakantiehuis bij Denekamp in Twente

Aanvullende Informatie

Prachtig vierpersoons vakantiehuis in Twente met terras en grote zonnige tuin met een tuinhuisje voor fietsen inclusief oplaadmogelijkheid en overdekt lounge zitje. Dit vakantiehuis ligt op Bungalowpark de Bavelds Dennen in Overijssel. Op het bungalowpark bevindt zich een goed restaurant met speeltuin en terras aan het water, waar u terecht kunt voor een heerlijke brunch, diner of high tea. Ook beschikt het park over een tennisbaan, waarvan u gratis gebruik kunt maken. In Denekamp kunt u (elektrische) fietsen huren, die bij het vakantiehuisje worden afgeleverd en opgehaald. Het mooie Twente leent zich natuurlijk uitstekend voor prachtige fiets en wandeltochten.Hal entree, ruime en mooi ingerichte woonkamer met openslaande deuren naar het terras, comfortabele bank, extra grote flatscreen TV en eettafel. Open keuken met alle moderne inbouwapparatuur en kookbenodigdheden zoals een vaatwasser, vierpits kookstel, koelkast, koffieapparaat en een magnetron. Masterslaapkamer met tweepersoons boxspringbed en een kledingkast. Tweede slaapkamer met twee eenpersoons boxspringsbedden (ook als tweepersoons boxspring te gebruiken) en kledingkast. Ruime badkamer met inloop douche en een dubbele wastafel. Apart toilet. De woning beschikt over gratis high speed WiFi en airconditioning. Er zijn twee parkeerplaatsen direct bij het vakantiehuis. Er is een laadpaal voor elektrische auto's op 100m afstand van de woning (gebruik op aanvraag).

1.080,00


 
NH496 klantenbeoordeling: 8,6

NH496

Modern 2-persoons appartement nabij de duinen in Groet, Noord-Holland

Aanvullende Informatie

Dit moderne vakantieverblijf in Groet biedt ruimte aan twee personen en is de ideale uitvalsbasis voor een rustige vakantie. Met de duinen op slechts twee minuten lopen, kunnen gasten genieten van uitgebreide fiets en wandelmogelijkheden. Binnen een straal van 30 kilometer liggen charmante steden zoals Alkmaar, bekend om zijn kaasmarkt en historische centrum, en het kunstenaarsdorp Bergen, dat populair is bij kunstliefhebbers. Ook het natuurgebied de Schoorlse Duinen ligt in de buurt, perfect voor wandelingen. Het strand van Bergen aan Zee is snel te bereiken. Kortom, de regio biedt volop mogelijkheden voor ontspanning en avontuur.De woonkamer van dit volledig gelijkvloerse vakantieverblijf is voorzien van een comfortabele zithoek en een smart tv met Chromecast. De open keuken is uitgerust met een kookplaat, koelkast, vaatwasser, oven, koffiecupmachine, waterkoker, magnetron, en voldoende keukeninventaris. In de slaapkamer staat een tweepersoonsbed met een tweepersoonsdekbed. De badkamer is voorzien van een inloopdouche met een regendouche, een wastafel, een verwarmde spiegel en een toilet. Buiten vindt u een overdekt zitje met een elektrisch zonnescherm en er is parkeergelegenheid aanwezig.

358,20


 
6 8 persoons waterwoning Buitenvaart

6 8 persoons waterwoning Buitenvaart

Landal Waterpark Terherne omringt zich door water. Na een dag varen op de Friese meren leg je jouw boot aan bij de accommodatie en kom je tot rust op het eigen terras. Volop plezier voor jong en oud!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,uitpandige berging,centrale verwarming,gelegen aan open vaarwater,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,circa 120 m²,comfort,flatscreen tv,radio,cd speler,zithoek,vloerverwarming,open haard,eethoek,traphekje,kinderstoel (tegen betaling),campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en softtopper,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en 2 persoonsbedstee op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer en suite met douchecabine en wastafel,badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,wasmachine,thermostaatkranen,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),laadstation voor elektrische auto's,terras,aanlegsteiger,terrasmeubilair,buitendouche,parasol


 
OV028 klantenbeoordeling: 9,1

OV028

Prachtig 6 persoons chalet aan het water

Aanvullende Informatie

Dit prachtige zes persoons chalet ligt aan het water. Het chalet staat op kleinschalig vakantiepark Park Kroondomein. Dit park bevindt zich midden in het centrum van het pitoreske dorpje Giethoorn. Vanaf dit park maakt u met uw eigen, of met een gehuurde boot, heerlijke tochten door de gezellige grachtjes en over de prachtige meren. Alle chalets beschikken over gratis draadloos internet.Dit prachtige chalet is geschikt voor zes personen. De achterkant van het chalet ligt aan de Smitsgracht. Het chalet is van alle gemakken voorzien. De ruime woonkamer beschikt over een flatscreen TV en een comfortabele bank. Het chalet wordt door middel van centrale verwarming verwarmd. De keuken is compleet ingericht met een combimagnetron, vaatwasmachine, vier pits gasfornuis, koelkast met vriesvak en een Senseo koffiezetapparaat. Uiteraard is er voldoende bestek, servies, potten en pannen aanwezig om een lekkere maaltijd op tafel te zetten. De badkamer is voorzien van douche, toilet en een wastafel. Tevens staat er in de berging een wasmachine tot uw beschikking. Er zijn drie slaapkamers. Eén slaapkamer is voorzien van inloopkast en een tweepersoonsbed (boxspring). De andere twee slaapkamers zijn voorzien van een stapelbed. Tevens is het hardhouten terras voorzien van een prima tuinset. Tevens kunt u gratis gebruik maken van Wifi! Het chalet is uitgerust met airconditioning. Tegen een dagelijkse vergoeding kan hiervan gebruik worden gemaakt.

477,50


 
DG1011 klantenbeoordeling: 8,8

DG1011

Een Scandinavische beleving in Drenthe met dit 6-persoons chalet

Aanvullende Informatie

Met Nationaal Park Dwingelderveld aan uw zijde en dorpjes als Giethoorn vlakbij, is een heerlijke vakantie niet meer te missen! Pak de fiets of trek uw wandelschoenen aan en kom het Drentse landschap ontdekken. De heidevelden, bossen en waterplassen verwelkomen u graag. Een bezoek brengen aan een leuke stad kan natuurlijk ook. Met een halfuur rijden bent u in het midden van de gezelligheid van Meppel of Zwolle. Naast de natuur en het bezoeken van de steden, kunt u ook goed tot rust komen bij uw verblijf. Door het Fins ingerichte huis, beleeft u hier een scandinavische vakantie. Het park zelf geeft u ook veel mogelijkheden om een plezierige tijd te beleven, neem bijvoorbeeld een duik in het zwembad, haal een lekker ijsje bij de snackbar of loop met uw (klein)kinderen langs de uitgezette kabouterroute. Klinkt als een fijne vakantie, vindt u niet Dit chalet heeft een oppervlakte van 80 vierkante meter en is gelijkvloers. In de woonkamer kunt u komen zitten in de zithoek bij een gezellige sfeerhaard. Ook is er een televisie waar u gebruik van kunt maken. De eethoek is bij de keuken te vinden. Deze keuken beschikt over een gasstel, waterkoker, vaatwasser, magnetron en koel vriescombinatie.Er zijn drie slaapkamers in het verblijf, alle drie deze kamers hebben twee eenpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche en een wastafel. Er is een apart toilet aanwezig.Buiten is een gemeubileerd terras met een tuin en kunt u één auto parkeren. Ook heeft u toegang tot een gratis WiFi netwerk.

476,62


 
ARD221

ARD221

Comfortabel 4-persoons vakantiehuis op een vakantiepark in de bossen van de Ardennen

Aanvullende Informatie

Dit comfortabele vakantiehuis gelegen op een vakantiepark in de Ardennen is de ideale uitvalsbasis voor zowel een actieve als een ontspannen vakantie. De lodge is vrijstaand en ligt midden in het bos, waardoor u altijd dicht bij de natuur zit. In de woonkamer kunt u genieten van een knusse zithoek met een pelletkachel. De badkamer is voorzien van een ligbad. Buiten vindt u een terras met picknickbank en barbecue, zodat u kan genieten in de frisse boslucht.Door de ligging in de Ardennen, biedt de omgeving volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen of paardrijden. Ook kunt u in de omgeving kanoën door de rivier Viroin of de Maas, waar u prachtige tochten door kan maken. Daarnaast zijn er ook veel uitdagende mountainbike routes. Bovendien vindt u in de buurt de grotten van Neptunes en het kasteel van Chimay. Kortom in de omgeving valt genoeg te beleven!

342,80


 
ARD144 klantenbeoordeling: 6,7

ARD144

Studio voor 2 personen op vakantiepark Les Doyards

Aanvullende Informatie

Deze geheel gerenoveerde studio is geschikt voor twee personen. De studio ligt op het vakantiepark Les Doyards in het dorp Vielsalm gelegen in de provincie Belgisch Luxemburg. Het park is dan ook gelegen aan het meer van Vielsalm en hier kijkt u dan ook op uit. In de kleine stad vindt u verschillende boetiekjes en winkels en is zeker een bezoek waard. Daarnaast zijn er genoeg activiteiten te doen in de Ardennen en kunt u hier kanoën, fietsen, wandelen of andere buitenactiviteiten ondernemen. In de omgeving zit ook een manege en kunt u paardrijden, maar ook is het mogelijk om te kajakken of te minigolfen. Ook is er in de winter genoeg te beleven en kunt u hier onder andere langlaufen.De studio is gezellig ingericht en heeft een zithoek met twee stoelen en een tafel en ook een eethoek. Ook is er kabeltelevisie. De keuken is open en is onder andere ingericht met een combi oven, waterkoker, filterkoffiezetapparaat en koelkast met vriesvak. Het tweepersoonsbed is een boxspringbed en bevindt zich achter de muur in dezelfde ruimte. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet.  Er is buiten een balkon met tuinmeubilair waar u lekker kunt genieten van het uitzicht. Daarnaast kunt u uw auto parkeren op de parkeerplaats bij het complex.

291,60


 
ARD168 klantenbeoordeling: 10,0

ARD168

8 persoons vakantiehuis met zwemspa, bubbelbad en sauna in Barvaux sur Ourthe

Aanvullende Informatie

Dit vakantiehuis is geschikt voor acht personen is voorzien van heerlijke wellness zoals een zwemspa, een bubbelbad en een sauna. Het is gelegen in het bos Hazalles. Natuurlijk staat de Belgische Ardennen bekend om de prachtige natuur en kunt u deze te voet of met de fiets goed ontdekken. Vlakbij Barvaux ligt het domein de Hotemme, een beschermd natuurgebied. Ook de grotten van Hotton of de Ninglinspo, de enige bergrivier van België kunt u bezoeken. Daarnaast zijn er ook nog veel andere bezienswaardigheden in deze omgeving. Brengt u een bezoekje aan Durbuy, de kleinste stad van de wereld of Labyrint van Barvaux . In de omgeving zijn er verschillende plaatsen met diverse winkels, supermarkten en restaurants.In de woonkamer zit een gezellige zit en eethoek, een houtkachel en een smart tv met streamfunctie. De keuken is onder andere voorzien van een inductie kookplaat, koelkast, magnetron, oven, broodrooster, Senseo en een filter koffiezetapparaat. Voor de kinderen is er een extra tv hoek met speelgoed. Daarnaast is er op de begane grond een slaapkamer met een twee persoonsbed (160x200)en een badkamer met een douche, ligbad en een dubbele wastafel. Er is een separaat toilet.Op de verdieping liggen de overige drie slaapkamers. Twee slaapkamers beschikken over een tweepersoonsbed (160x200) en er is een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (90x200). Op deze verdieping ligt ook de tweede badkamer met een inloopdouche en een dubbele wastafel.Buiten is er een ruime tuin omheinde tuin met een gemeubileerd terras, een barbecue op houtskool en een speeltoren. Ook is er een zwemspa, een bubbelbad en een infraroodsauna.

1.381,00


 
ZE067 klantenbeoordeling: 9,4

ZE067

4-persoons vakantiehuis in Oostkapelle - Zeeland

Aanvullende Informatie

Dit vierpersoons vakantiehuis ligt in het centrum van Oostkapelle. Aan de voorzijde van de woning is het gezellig druk, aan de achterzijde, waar de terrassen liggen is het heerlijk rustig (ligt aan de achterzijde aan een doodlopende weg) aan de achterzijde ligt ook uw prive parkeerplaats.Oostkapelle is een toeristisch dorp maar heeft zeker zijn dorpse charme behouden. In het dorp vindt u diversen leuke restaurants, winkels en een supermarkt. Het vakantiehuis ligt op fietsafstand van bos, strand en duinen.Gezellig ingerichte woonkamer met eethoek en zithoek voorzien van TV. De keuken heeft onder andere een vaatwasser, combi oven, vijfpits kookstel, koelkast, waterkoker en Dolce Gusto koffiezetapparaat. De badkamer is gelegen op de begane grond en heeft een toilet, douchecabine en wasmeubel. Er zijn twee slaapkamers op de eerste etage, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. Buiten een heerlijke tuin met veranda en een terras met tuinstoelen. Daarnaast heeft de woning een schuurtje waar u uw elektrische fiets kunt opladen en stallen.

373,24


 
2 persoons bungalow

2 persoons bungalow

Omringd door heuvels en bossen ben je van de bewoonde wereld afgezonderd. Vanuit de bungalow zo de natuur in voor een prachtige wandeling in het groen. Klaar voor weer een nieuw avontuur samen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,één slaapkamer,gelijkvloers,rookvrij,Energy label D,circa 50 m²,luxe,digitale tv met radio,spellendoos,zithoek,open haard,eethoek,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,campingbedje,slaapkamer met 2 persoons Auping boxspring, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna,badkamer met ligbad, wastafel en toilet,op voorkeur te reserveren bubbelbad,föhn,thermostaatkranen,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,parasol,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen (in de zomer),maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
2 persoons appartement

2 persoons appartement

Op de top van de Cauberg geniet je van een verblijf op niveau. Gelegen op een vorstelijke plek in heuvelachtig Limburg. Ontdek de natuur, wandel naar Valkenburg of bezoek de mergelgrotten.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,centrale verwarming,kluisje,huisdiervrij,appartement,één slaapkamer,gelijkvloers,rookvrij,Energy label A,voor dit accommodatietype kan er bij aankomst een borgsom gevraagd worden van € 500,circa 70 m²,comfort,flatscreen tv,dvd speler,radio,cd speler,zithoek,eethoek,kindveilige stopcontacten,traphekje,kinderstoel,houten ledikant,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, softtopper en tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met bubbelbad, douchecabine en dubbele wastafel,apart toilet,wasmachine,wasdroger,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Nespresso Zenius koffiemachine (capsules, géén cups. Alleen verkrijgbaar bij de receptie.),open keuken,gasplaat (4 pits),balkon,deels verstelbaar terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie