Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

NB105 klantenbeoordeling: 5,0

NB105

Gezellige 6-persoons lodge, gelegen in een prachtige bosrijke omgeving in Oirschot

Aanvullende Informatie

p Geniet samen met vrienden of familie van de prachtige bosrijke omgeving vanuit deze zespersoons lodge, gelegen op een vakantiepark in Oirschot. Dit park is ideaal voor een ontspannen vakantie of een actief weekendje weg. Het vakantiepark biedt een breed scala van activiteiten en voorzieningen voor alle leeftijden. Zo zijn er meerdere speeltuinen, een mega springkussen en ligt er achter het vakantiepark een fietscrossbaan. Degenen die van waterpret houden, kunnen gratis gebruik maken van het naastgelegen zwembad Feel Fit Center. Hier vind je alles op het gebied van sport, ontspanning, wellness en waterplezier. Ook in de omgeving is genoeg te doen en te beleven. Breng een bezoek aan 't Geitenboerke, ontdek de mooie natuurgebieden De Wijer en Vlasroot of breng een dag door aan het strand bij Landgoed Duynenwater. Eindhoven ligt dichtbij, waardoor ook een dagje winkelen of een bezoek aan het Philips museum tot de mogelijkheden behoren. p p De woonkamer is ingedeeld met een zithoek met Smart TV en een eethoek. De open keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een vaatwasser, Nespresso koffieapparaat, waterkoker, combimagnetron en koelkast met vriesvak. Er zijn drie slaapkamers, waarvan één met twee eenpersoonsbedden. De overige twee slaapkamers hebben een tweepersoonsbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. Via de openslaande deuren in de woonkamer komt u uit op een terras met tuinmeubilair. Tevens is er een parasol aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor maximaal één auto bij de woning. p

509,93


 
DG1530 klantenbeoordeling: 8,3

DG1530

6 persoons vakantiehuis met een omheinde tuin op vakantiepark Drentheland in Zorgvlied

Aanvullende Informatie

p Dit moderne zes persoons vakantiehuis beschikt over een omheinde tuin en is gelegen op Vakantiepark Drentheland in Zorgvlied. Op het vakantiepark zijn er diverse faciliteiten zoals fietsverhuur, tennisbaan, minigolfbaan en een buitenzwembad. Ook is het op dit park mogelijk om uw paard mee te nemen. Vanaf het park kunt u al wandelend of fietsend de bossen, heidevelden van Nationaal Park Drents Friese Wold ontdekken. Of gaat u liever met uw paard over de mooiste ruiterpaden Verder is er in de omgeving genoeg te doen met kinderen. U kunt een bezoek brengen aan Speelboerderij de Drentse Koe of attractiepark Duinen Zathe. Voor het shoppen kunt u terecht in de steden Assen, Emmen, Meppel of Hoogeveen. p p De woonkamer is voorzien van een gezellige zit en eethoek en een televisie. In de open keuken zit onder andere een 4 pits fornuis, vaatwasser, combimagnetron, koelkast met vriesvakje, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. Er is een slaapkamer met een tweepersoons boxpspringbed, een slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche en een wastafel. Er is een separaat toilet. Buiten is er een gemeubileerd terras en een parasol. De tuin is volledig omheind. U kunt bij het vakantiehuis 1 auto parkeren. p

311,42


 
DG1545 klantenbeoordeling: 9,3

DG1545

Knus 4 persoons chalet met terras in het bos bij Lochem

Aanvullende Informatie

p Het chalet is gelegen op een klein bospark zonder faciliteiten dat grenst aan de uitgestrekte bossen en de heide van het Grote Veld. In de tuin van het chalet geniet u van de diverse vogels maar voornamelijk van de rust. Deze omgeving is dan ook perfect voor de wandel en fietsliefhebber. Binnen vijf minuten rijden staat u in het centrum van Lochem met gezellige terrasjes, winkelstraatjes, restaurants en supermarkten. In de omgeving is er genoeg te doen voor jong en oud. Zo kunt u de Achtkastelenroute fietsen, een bezoekje brengen aan Museum More in Ruurlo of genieten van een proeverij bij wijngaard 'de Zessprong'.  p p In de woonkamer staat een zit en eethoek met een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een inductie kookplaat, koelkast, waterkoker en een filter koffiezet apparaat. Tevens is er een klein vriesvakje aanwezig. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een kamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en een toilet. Buiten is er tuin op het zuiden er is een heerlijke gemeubileerd terras en er zijn diverse zitjes. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet. p

298,20


 
L302 klantenbeoordeling: 9,3

L302

Comfortabele 2 persoons vakwerkwoning in het prachtige Geuldal in Zuid-Limburg

Aanvullende Informatie

p Deze comfortabele vakantiewoning voor twee personen maakt deel uit van een nostalgische, eeuwenoude boerderij. Gelegen nabij de heuvels in een met vijf sterren bekroond natuurlandschap, bevindt zich deze woning te midden van het schitterende Geuldal. Het is een uitstekende plek om te ontspannen of om de omgeving te verkennen door middel van wandel en fietstochten. Als u op zoek bent naar een leuk uitstapje, bevindt België zich op slechts 5 kilometer afstand, en de Duitse Eifel is bereikbaar binnen 10 kilometer. In het dorp, op loopafstand van de woning, kunt u fietsen huren, en bij de woning is er de mogelijkheid om elektrische fietsen op te laden. p p De woonkamer is voorzien van een zithoek, televisie en een eethoek. De open keuken zit onder andere een 4 pits gasfornuis, koelkast met vriesvakje, combimagnetron, Senseo en een waterkoker. Er is één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. De badkamer bestaat uit een regendouche, wastafel en toilet. Buiten is er een gemeubileerd terras. De binnenhof tuin is gemeenschappelijk en wordt gedeeld met twee andere vakantiewoningen. Er is parkeergelegenheid voor één auto. p

428,50


 
OV584 klantenbeoordeling: 8,0

OV584

Luxe 4 persoons lodge met twee badkamers ensuite

Aanvullende Informatie

p Op een schitterend en uniek stukje Nederland ligt dit modern ingerichte vier persoons chalet op Vakantiepark Hölte. Dit vakantiepark ligt namelijk in het verlengde van Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug, te midden van uniek natuurschoon. De zeldzame Korhoenders en Kemphanen komen nog steeds voor op de Holterberg. De kernwaarden Rust, Natuur en Ruimte van de omgeving, zijn allen terug te vinden op Vakantiepark Hölte. Alle chalets zijn dan ook gebouwd aan het water en liggen op grote kavels waardoor privacy gewaarborgd is. Het park zelf heeft een verwarmd buitenzwembad en een gemeenschappelijke ontspanningsruimte waar heerlijk gezeten kan worden. Ook is er een leuke kinderboerderij. p p Deze luxe accommodatie is modern ingericht. De woonkamer is voorzien van een een gezellige zit en eethoek met smart TV. Er is een open keuken welke voorzien is van een vaatwasser, gasfornuis, combimagnetron, Nespresso, waterkoker en een koel vries combinatie. Het chalet heeft twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en dekbedden. Beide slaapkamers hebben een badkamer ensuite met een toilet. De badkamers zijn ingericht met een douche, toilet en een wastafel. Een kinderbed kan enkel in de woonkamer geplaatst worden. Er is buiten een terras voorzien van tuinmeubelen. Daarnaast kunt u de auto parkeren bij de accommodatie.  p

417,06


 
ZE1314 klantenbeoordeling: 9,5

ZE1314

Comfortabel 6-persoons appartement met sauna dichtbij het strand

Aanvullende Informatie

p Op zoek naar een fijn vakantieadres dichtbij het strand in Westkapelle Dit gezellige appartement is comfortabel ingericht voor zes personen. Zo beschikt het appartement over twee badkamers, waardoor wachten op elkaar in de ochtend of na het strand niet nodig is. Heerlijk verder ontspannen na een stranddag of lekker opwarmen in de winter Dat is mogelijk in de sauna van het appartement. Het strand ligt op 300m van het appartement en is goed bereikbaar. Neem vooral ook eens een kijkje op de zeedijk, waar de schepen dichtbij langsvaren en u de mooiste zonsondergangen kunt zien. In Westkapelle vind u verschillende eetgelegenheden, zoals een visrestaurant wat met dagverse en regionale streekproducten een heerlijk menu samenstelt. Op tien minuten rijden van de woning liggen de gezellige badplaatsen Domburg en Zoutelande. Een dagje shoppen Breng dan eens een bezoekje aan Middelburg of Goes. p p Dit appartement, bevindt zich op de eerste verdieping en is bereikbaar via het trappenhuis. De industrieel ingerichte woonkamer beschikt over een zithoek, eethoek met zes eetkamerstoelen en een open keuken. De keuken is van alle gemakken voorzien met bijvoorbeeld een inductiekookplaat, ruime koelkast, vaatwasser, waterkoker en diverse koffiemachines (filterkoffie, cup machine en senseo). Via de naar binnenslaande deuren komt u op het ruime dakterras, waar u nagenoeg de gehele avond nog van de ondergaande zon kunt genieten. Er zijn drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer ingericht als kleurrijke kinderslaapkamer. De bedden zijn allemaal eenpersoons boxspring bedden (80x200cm), welke bij aankomst voor u zijn opgemaakt. Er zijn twee badkamers in het appartement, beide ingericht met fijne regendouche en een wastafelmeubel. In één badkamer vind u een sauna, om heerlijk te kunnen ontspannen na bijvoorbeeld een lange strandwandeling. Naast de twee badkamers zijn er ook twee aparte toiletten aanwezig. Er zijn een wasmachine en wasdroger aanwezig in de gezamenlijke wasruimte. Het gebruik v

575,20


 
DG1503 klantenbeoordeling: 9,6

DG1503

Comfortabel 2-persoons vakantiehuis met tuin, in Uffelte, nabij natuurgebieden

Aanvullende Informatie

p Ervaar dit knusse vakantiehuis, perfect voor twee personen. De unieke charme van deze woning komt tot leven in de rustige omgeving, op loopafstand van het dorp Uffelte. Geniet van de intieme sfeer van dit vakantiehuis, omringd door de serene natuur. Verken de charme van Uffelte, een authentiek dorp met vriendelijke locals en gezellige eetgelegenheden. Vanaf de Woerthe bent u binnen loopafstand in het Uffelter Binnenveld, Holtinge en in het Ooster en Westerzand. Ontdek de nabijgelegen natuurgebieden per fiets of te voet en laat je verrassen door de idyllische plekjes die deze regio te bieden heeft. Binnen een straal van 20 kilometer wachten diverse activiteiten. Bezoek het historische Diever met zijn karakteristieke molens, of geniet van een dagje uit in het Nationaal Park Dwingelderveld. Ontdek de lokale markten en proef de streekproducten die deze regio rijk is. p p Dit vakantiehuis is ideaal voor stellen die een ontspannen uitje in een prachtige omgeving zoeken. Boek nu en ervaar de rust en het comfort van dit unieke verblijf. p p In het ruime vakantiehuis bevindt zich een sfeervolle woonkamer, voorzien van comfortabele zitplaatsen en een televisie. De aangrenzende keuken is compleet uitgerust met een koelkast, vaatwasser, koelkast met vriezer, Senseo apparaat en combi oven. De slaapkamer biedt een rustgevende sfeer met een tweepersoonsbed en voldoende kastruimte voor het opbergen van persoonlijke spullen. De ensuite badkamer is uitgerust met een douche, wastafel en toilet. Buiten wacht een charmante tuin, waar gasten kunnen genieten van de natuurlijke omgeving en het privéterras voor ontspannen momenten in de frisse lucht. U heeft de mogelijkheid om uw auto te parkeren op de parkeerplaats die zich op slechts 25 meter afstand van het vakantiehuis bevindt. p

392,50


 
DG1574 klantenbeoordeling: 9,7

DG1574

gezellige bungalow voor 8 personen nabij het bos op vakantiepark Wighenerhorst

Aanvullende Informatie

p Deze prachtige bungalow, gelegen op bungalowpark Wighenerhorst nabij Nijmegen, biedt plaats aan maximaal acht personen en beschikt over een ruime, privé tuin. Gelegen in een rustig gedeelte van het park, wandelt u binnen enkele minuten het bos in. In de omgeving zijn tal van bezienswaardigheden en activiteiten te ontdekken. Bezoek het historische Nijmegen met zijn rijke cultuur en vele winkels. De omgeving van Wijchen biedt uitgebreide wandel en fietsroutes door het prachtige landschap. Voor dag uitstapjes zijn steden zoals Kleef, Goch en Duisburg in Duitsland gemakkelijk bereikbaar. Het bungalowpark ligt in het schilderachtige Land van Maas en Waal, een regio bekend om zijn mooie rivierenlandschap en charmante dorpen. p p De bungalow biedt een woonkamer met comfortabele meubels en een smart TV. De open keuken is uitgerust met een koelkast, vaatwasser, inductiekookplaat, combimagnetron, Senseo koffiezetapparaat en een waterkoker. Deze woning heeft vier slaapkamers, waarvan er drie zijn met twee eenpersoonsbedden en één kamer met een stapelbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en een toilet. De berging bevat een wasmachine en ruimte voor fietsen. Buiten is er een tuin met een overdekt terras en tuinmeubilair, en er is parkeergelegenheid voor één auto. p

1.036,00


 
DG1514 klantenbeoordeling: 9,0

DG1514

Chalet voor 4 tot 6 personen op de Zanding in Otterlo

Aanvullende Informatie

p Dit chalet is geschikt voor vier tot zes personen en ligt op vakantiepark de Zanding. Het park ligt aan het begin van Nationaal park de Hoge Veluwe. Op het vakantiepark is gedacht aan jong en oud. Heerlijk op een warme dag relaxen op het zandstrand bij het natuurmeer, erop uit met de fiets of spelen in de speeltuin Het is allemaal mogelijk. Het park is omringd door bossen en heidevelden waardoor u tot rust kunt komen tijdens een wandeling of fietstocht. Doordat de steden Apeldoorn en Arnhem dichtbij liggen, kunt u indien gewenst te drukte opzoeken. p p Het chalet heeft een lichte woonkamer met een zithoek en een televisie. De open keuken is onder andere voorzien van een inductie kookplaat, koelkast, vaatwasser, magnetron, Nespresso en een filter koffiezetapparaat. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed of een bedstee. In de badkamer zit een douche en een wastafel. Er is een apart toilet aanwezig. Buiten is er een tuin met een gemeubileerd terras. U kunt één auto bij het chalet parkeren. p

519,96


 
UT031 klantenbeoordeling: 8,7

UT031

Leuk boshuisje voor vier personen midden op de Utrechtse Heuvelrug

Aanvullende Informatie

p Kom genieten in dit vierpersoons chalet en van de wonderschone natuur van de Utrechtse Heuvelrug. Het chalet is gelegen op een vakantiepark dat rust uitstraalt. Voor de kinderen is er een speeltuin en op loopafstand vindt u het bosbad Henschotermeer. Huur fietsen bij de receptie en ontdek dit prachtige stukje Nederland, met haar bossen, heide, zandverstuivingen, stuwwallen, grasland, water en hoogte verschillen op de fiets. Door de centrale ligging zijn er vele leuke uitstapjes te maken. Wat dacht u van cultuur snuiven of shoppen in de leuke steden Amersfoort en Utrecht. Kortom alle ingrediënten zijn voor handen voor een natuurlijke vakantie pur sang! p p Dit vier persoons chalet heeft een woonkamer met televisie en aangrenzend een eettafel. In de compleet ingericht keuken vindt u onder andere een vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Buiten vindt u een veranda met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid direct bij het vakantieverblijf voor één auto. p

374,50


 
BRA126 klantenbeoordeling: 8,8

BRA126

Luxe 12-persoons familiehuis nabij het Brabantse Bergeijk

Aanvullende Informatie

p Het is gegarandeerd genieten op deze unieke plek in Nederland. U vindt dit heerlijke 12 persoons familiehuis midden in een stiltegebied in de Brabantse Kempen een omgeving waar charmante dorpjes en uitgestrekte natuurgebieden de omgeving bepalen. Daarnaast wordt de regio ook nog eens geroemd om haar fijne Kempische gastvrijheid, wat de vakantie eentje maakt om te onthouden. U verblijft in een verbouwde oude stal ligt in een boerderij die haar oorsprong vindt in 1928. Kortom een vakantiehuis met een verhaal. Het vakantiehuis ligt op een kleinschalig vakantiepark waar u wakker wordt met het geluid van fluitende vogels en de geur van het bos. Daarnaast ademt het vakantiehuis natuur en sfeer en is de ligging ook fantastisch aan de rand van het bos en omgeven door groen, heel veel groen. Voor de natuurlijkliefhebber en rustzoeker echt een pareltje. p p Dit vakantiehuis bestaat uit twee zespersoons ruimtes en is geschikt voor maar liefst 12 personen, is van alle gemakken voorzien en ruimtelijk ingericht. Twee woonkamers met ruime zit en eethoek, televisie en wifi. De compleet ingerichte prachtige keukens hebben beide een vaatwasser, een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker en een vierpits fornuis. Er zijn zes tweepersoonskamers met twee eenpersoons boxspringbedden, twee van de slaapkamers zijn op de begane grond. Op de begane grond zijn er ook twee en suite badkamers met een douche en wastafel en tweemaal een separaat toilet in de hal. Op de bovenverdieping zijn er drie badkamers met douche, wastafel en toilet. p p Buiten beschikt het vakantiehuis over een eigen terras. Kortom een perfecte plek om heerlijk buiten te zijn en te recreëren. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's op 10 meter afstand van het vakantiehuis. Overige auto's kunt u parkeren op de centrale parkeerplaats. p

1.218,09


 
FR058 klantenbeoordeling: 9,8

FR058

Prachtige 4 persoons glamtainer in Friesland aan het water.

Aanvullende Informatie

p Vind je het leuk om samen met jouw vrienden of gezin eens op een heel andere manier vakantie te vieren of een weekendje weg te zijn Dan is dit prachtig duurzame concept precies wat je zoekt. Deze vierpersoons volledig verbouwde en gerestylde zeecontainer is het perfecte onderkomen. Met twee slaapkamers en badkamer. Met een eigen keuken, een privéterras en eenfenomenaaluitzicht. De grote raampartij maakt dat je extra veel ziet. But, no worries! De plek waar deze glamtainer staat is lekker privé. Midden in het groen, op een schiereilandje van een Jachthaven in Warns. Om u heen leuke Elfstedenstadjes, prachtige strandjes en natuurlijk de Friese Meren. Gaat u de uitdaging aan p p Knus ingerichte woonkamer met een gezellige zithoek voorzien van een pelletkachel en televisie. De open keuken heeft onder andere een amerikaanse koelkast, Nespresso koffieapparaat, vaatwasser, combi magnetron, airfryer en een vierpits kookstel. Er zijn twee slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed. De badkamer is voorzien van een regendouche, wastafel en toilet. p p Buiten een heerlijk vrij uitzicht en een terras met tuinmeubilair. p

634,00


 
ARD023 klantenbeoordeling: 8,7

ARD023

Mooi 5 persoons vakantiehuis op een vakantiepark nabij Durbuy

Aanvullende Informatie

p Dit compacte vijfpersoons vakantiehuis ligt op vakantiepark Sunclass Durbuy. Een vakantiepark met verschillende faciliteiten zoals een indoor zwembad, sportvelden, speeltuin en een restaurant. Op slechts enkele kilometers ligt het stadje Durbuy. Durbuy wordt ook wel het kleinste stadje ter wereld genoemd. Durbuy stamt uit de Middeleeuwen. Deze sfeer straalt het stadje aan alle kanten uit. Durbuy heeft een schitterend klein historisch centrum. Je vindt er kronkelige straatjes en stenen gebouwen. Boven op de rotsachtige heuvel bevindt zich een zeer mooi kasteel. In Durbuy zijn er ook veel horecagelegenheden. Zo is er een enorme keuze uit goede restaurants. In de kerstperiode is er een grote en gezellige kerstmarkt inclusief schaatsbaan. Het is daarom ook niet voor niks dat Durbuy vooral de afgelopen jaren is uitgegroeid tot een van populairste bestemmingen van de Ardennen! p p Ruime woonkamer met zit en eethoek. De woonkamer heeft een Stereo en een TV met diverse digitale televisies zenders, waaronder ook Nederlandstalige zenders. Het terras ligt op het zuiden en is direct vanuit de woonkamer via tuindeuren te bereiken. De mooie keuken heeft onder andere een combimagnetron, vierpits gasfornuis ,koelkast met vriesvakje, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. De nette badkamer heeft een douche met toilet en wastafel. br Boven zijn er twee slaapkamers en een overloop één slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (140x200cm) en de andere slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden (90x200cm). p p Op de overloop staat het vijfde bed (90x200cm). Hier staan verder twee ruime kledingkasten. De overloop is afsluitbaar door middel van een traphekje. p

744,50


 
DG1369 klantenbeoordeling: 8,6

DG1369

Knus chalet voor 2 tot 3 personen in de natuur op de Veluwe.

Aanvullende Informatie

p Zin in uitgebreide boswandelingen, lange fietstochten over de Veluwe of een duik in het meer Dan is Bungalowpark het Verscholen Dorp uw perfecte vakantieadres. Dit park heeft diverse faciliteiten zoals een verwarmd buitenzwembad met peuterbad, een all weather tennisbaan die gratis gebruikt kan worden en een wasserette. In restaurant La Famiglia kunt u terecht voor de meest lekkere Italiaanse gerechten in een ontspannen gastvriendelijke sfeer. Geen zin om zelf een ontbijt te maken Het restaurant biedt ook heerlijke ontbijtboxen die tot aan de deur bezorgd worden. Ook in de omgeving is er genoeg te doen. Zo zijn het Veluwemeer en de Veluwse bossen dichtbij het park. Ook in Harderwijk is genoeg te beleven. Iets verder rijden Dan bent u met twintig minuten in steden zoals Zwolle, Apeldoorn en Amersfoort! p p Dit knus ingerichte chalet is geschikt voor twee tot drie personen (twee volwassenen en één kind) en heeft een oppervlakte van 48m2. In de woonkamer onder andere staat een bank met televisie en een eetkamertafel met vier stoelen. De open keuken is ingericht met magnetron, vier pits gaskookplaat met afzuigkap, koelkast met vriesvak, waterkoker en filterkoffiezetapparaat. In de ene slaapkamer staat een tweepersoonsbed en in de andere slaapkamer staat een stapelbed. De bedden zijn voorzien van eenpersoonsdekbedden en kussens. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Via de schuifpui gaat u naar de zonnige met gemeubileerd terras. Het chalet heeft één eigen parkeerplaats direct naast de accommodatie. p

423,70


 
FL025 klantenbeoordeling: 8,7

FL025

Heerlijke 6 persoons Lodge met Sterrenzicht nabij Zeewolde in het Horsterwold

Aanvullende Informatie

p Voor een heerlijke vakantiebestemming bent u bij Resort de Parel nabij Zeewolde aan het juiste adres. Ontspanning, natuur en duurzaam zijn hier niet zomaar woorden, dit is waar het Resort voor staat. U logeert in een luxe zespersoons Lodge met Sterrenzicht! Bij aankomst op het park wordt u begroet door de ezel Lejoor en het paard Lola. Ontdek ook het zwemstrand op het eilandje met daarnaast de beachbar midden op het eiland. Vanuit Resort De Parel kunt u leuke uitstapjes maken zoals Dolfinarium Harderwijk, Pretpark Walibi bij Biddinghuizen, Nationaal Park De Hoge Veluwe, Zwemmen, zeilen of vissen aan het Veluwemeer of lekker shoppen in bijvoorbeeld Amersfoort, Hilversum of Utrecht. Resort De Parel, leuk voor jong en oud! p p Sterren kijken door het glazen dak! Modern ingerichte woonkamer (airco) met een eethoek en een zithoek. De moderne open keuken heeft onder andere een koelkast, vaatwasser, vierpits kookstel, combi magnetron, Nespresso koffieapparaat en een waterkoker. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee éénpersoonsbedden. Ook zijn er twee badkamers met een wastafel en inloopdouche. Er is een separaat toilet. Via een ladder komt u op de derde slaapkamer, dit is een vide met twee matrassen en met een glazen dak (u kunt hier niet staan). Rondom de lodge heeft u een heerlijke tuin met een overdekte veranda voorzien van tuinmeubilair. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats. p

382,89


 
NB068 klantenbeoordeling: 8,3

NB068

Zeer modern chalet geschikt voor 6 personen in Cromvoirt

Aanvullende Informatie

p U kunt in dit moderne vrijstaande zespersoons chalet genieten van uw vakantie. Het chalet is gelegen op vakantiepark Residence de Leuvert, een gezellig vakantiepark in het Noord Brabantse dorpje Cromvoirt. Het gezellige familiepark staat garant voor een hoop vakantieplezier voor jong en oud. In de omgeving kunt u heerlijk genieten van de bourgondische sfeer. Eet een heerlijke Bossche bol op één van de gezellige terrassen of drink een lekker Brabants biertje. In het prachtige gebied van Cromvoirt vindt u ook diverse natuurgebieden waar u heerlijk kunt genieten van de verschillende landschappen, de natuur en de rust. p p In de leefruimte vindt u de woonkamer met flatscreentelevisie, de eethoek en de aangrenzende keuken. De keuken is voorzien van de hedendaagse faciliteiten zoals een 4 pits kookstel, een vaatwasser, een combimagnetron, een koel vriescombinatie en een Nespresso. Er zijn drie slaapkamers aanwezig waarvan twee beschikken over twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer die beschikt over een stapelbed. In de badkamer vindt u de douche en de wastafel. Er is een apart toilet. Buiten heeft u uw eigen terras met tuinmeubilair en parkeergelegenheid voor één auto. p

373,35


 
OV553 klantenbeoordeling: 9,6

OV553

Prachtig 2 persoons vakantiehuis direct aan de dorpsgracht in Giethoorn, Overijssel

Aanvullende Informatie

p Dit tweepersoons vakantiehuis is fantastisch gelegen direct aan de dorpsgracht in Giethoorn. Het vakantiehuis is ruim ingericht en betreft het voorhuis van een woonboerderij. Giethoorn is een pittoresk waterdorp en ligt midden in het merengebied van de Kop van Overijssel. Van hieruit kunt u het Natuurgebied De Wieden en het Nationaal Park De Weerribben verkennen. Dit kan op de fiets of met een fluisterbootje. De grachten met hun karakteristieke bruggetjes en rietgedekte boerderijen maken Giethoorn onvergetelijk. Ook liefhebbers van watersporten zoals zeilen of waterskiën vermaken zich naar hartenlust in Giethoorn en omstreken. Breng een bezoek aan Kalenberg, Ossenzijl of Blokzijl. Om te winkelen gaat u naar de gezellige plaatsen Steenwijk of Meppel. p p Dit tweepersoons vakantiehuis bevindt zich in het voorhuis van een woonboerderij. De woonkamer is ruim ingericht en beschikt over een comfortabele zithoek met een bank, twee fauteuils en een ambilight televisie. De eethoek is voorzien van een grote eetkamertafel met zes fijne stoelen. De open keuken is van alle gemakken voorzien met onder andere een vaatwasser, combi oven, kookplaat en koelkast. De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en in de badkamer vindt u een douche, toilet en wastafel. Buiten beschikt u over een groot terras met een prachtige bloementuin en uitzicht op de gracht. Parkeren is mogelijk op 80 meter afstand van het vakantiehuis, dit is vlakbij en onbetaald. p

379,76


 
DG1404 klantenbeoordeling: 8,3

DG1404

Karakteristiek vrijstaand 5 persoons vakantiehuis, bosrijk gelegen nabij Norg in Drenthe

Aanvullende Informatie

p Omgeven door bomen, eekhoorns, egels en stilte biedt dit vrijstaande vijfpersoonsvakantiehuis alles wat rust uitstraalt. Het vakantiehuis ligt midden in het bos en met de openslaande deuren vanuit de woonkamer stapt u direct de natuur in. Vanaf het vakantiehuis zijn de supermarkten, restaurants en cafés van het Drentse dorp Norg in slecht drie autominuten bereikbaar. Naast de prachtige natuur kunt u in de omgeving wandelen in het Noordsche Veld, de hunebedden bezoeken of een bezoek brengen aan de vele (openlucht) musea en dit nog maar het begin van al het moois dat Drenthe biedt! p p Dit karakteristieke vijfpersoons vakantiehuis beschikt over een sfeervolle woonkamer met openslaande deuren. In de open keuken is er een vierpits gasstel, koelkast, waterkoker en filterkoffiezetapparaat aanwezig. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsslaapkamer met opbergruimte en een badkamer met aparte douche, toilet, wasmachine en wasdroger. Via de stevige vlizotrap komt u op zolder met drie éénpersoonsbedden. Via de openslaande deuren vanuit de woonkamer komt u direct in de natuur terecht. Strijk neer op de comfortabele tuinset en geniet van de fluitende vogels. Bij het vakantiehuis is parkeergelegenheid voor twee auto's. p

453,00


 
FL036 klantenbeoordeling: 8,7

FL036

Mooie 4 persoons Lodge een bubbelbad in de tuin nabij Zeewolde in het Horsterwold

Aanvullende Informatie

p Voor een heerlijke vakantiebestemming bent u bij Resort de Parel nabij Zeewolde aan het juiste adres. Ontspanning, natuur en duurzaam zijn hier niet zomaar woorden, dit is waar het Resort voor staat. U logeert in een luxe vierpersoons Lodge met als extra een bubbelbad in uw tuin! Bij aankomst op het park wordt u begroet door de ezel Lejoor en het paard Lola. Ontdek ook het zwemstrand op het eilandje met daarnaast de beachbar midden op het eiland. Vanuit Resort De Parel kunt u leuke uitstapjes maken zoals Dolfinarium Harderwijk, Pretpark Walibi bij Biddinghuizen, Nationaal Park De Hoge Veluwe, Zwemmen, zeilen of vissen aan het Veluwemeer of lekker shoppen in bijvoorbeeld Amersfoort, Hilversum of Utrecht. Resort De Parel, leuk voor jong en oud! p p Modern ingerichte woonkamer (airco) met een eethoek en een zithoek. De moderne open keuken heeft onder andere een koelkast, vaatwasser, vierpits kookstel, combimagnetron, Nespresso koffieapparaat en een waterkoker. Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee éénpersoonsbedden. De badkamer heeft een wastafel en inloopdouche. Er is een separaat toilet. Rondom de lodge heeft u een heerlijke tuin met een overdekte veranda voorzien van tuinmeubilair en een bubbelbad. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats. p

414,68


 
L269 klantenbeoordeling: 6,3

L269

Comfortabel 9 persoons vakantiehuis in Zuid-Limburg

Aanvullende Informatie

p Dit comfortabele negen persoons geschakelde vakantiehuis staat op Bungalowpark Landsrade. Bungalowpark Landsrade bevindt zich in het uiterste van Zuid Limburg, waar het land vol ligt met leuke dorpjes. Daarnaast ligt het in het prachtige gebied van de Limburgse heuvelland. Een super uitgangspunt voor uw vakantie! Voor diverse accommodaties, vrijstaande bungalows, geschakelde vakantie woningen of groep accommodaties zit u bij bungalowpark Landsrade aan het juiste adres. Landsrade is een zeer mooi en rustiek bungalowpark waar u van uw rust en ruimte kunt genieten. Een park dat omgeven is door bomen en weiden. Eén woord GENIETEN! p p Ruime ingerichte woonkamer met een open haard. Er is een goed ingerichte keuken met o.a. een koel vries combinatie, combimagnetron en of oven, koffiezetapparaat en of Senseo, waterkoker en vaatwasser. Beneden is er een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer met twee douches en een toilet. p p Op de eerste verdieping liggen de overige vier slaapkamers en is en een apart toilet. p p Op uw eigen terras kunt u in de zomer heerlijk vertoeven. Het vakantiehuis is rolstoelvriendelijk. p

1.100,50