Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

24 persoons bungalow Breed toegankelijk

24 persoons bungalow Breed toegankelijk

De campingplaatsen van Camping Landal Sluftervallei liggen tussen de duinen. Kies voor extra comfort voor een stacaravan of safaritent. Geniet van de natuur, relax op het strand of ontdek de gezellige dorpen om het park heen.

Aanvullende Informatie

flatscreen tv,digitale radio,zithoek,gashaard,eethoek,traphekje bovenaan de trap,kindveilige stopcontacten,twee kinderstoelen,twee houten ledikanten,opgemaakte bedden bij aankomst,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings en softtopper op de eerste verdieping,vier slaapkamers met twee 1 persoons Auping boxsprings, softtopper en tv,zes slaapkamers met twee 1 persoons Auping boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,twee badkamers met douchecabine, dubbele wastafel en toilet,twee badkamers met douchecabine, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,twee badkamers met ligbad, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,vier aparte toiletten,föhn,was droogcombinatie,thermostaatkranen,sauna zonnehemelcombinatie in twee badkamers,inpandige berging,rietgedekte accommodatie,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,twaalf slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A D,circa 380 m²,twee vaatwassers,twee ovens,twee combimagnetrons,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,twee Nespresso koffiemachines,twee koffiezetapparaten,twee open keukens,twee gasplaten (6 pits),terras,parasol,ligstoelen (in de zomer),verstelbaar terrasmeubilair excl. stoelkussens,maximaal zes auto's parkeren bij de accommodatie


 
OV692 klantenbeoordeling: 10,0

OV692

Uniek 8-persoons vakantiehuis aan het water in Giethoorn, met 2 fluisterboten

Aanvullende Informatie

Dit charmante achtpersoons vakantiehuis met vrij uitzicht ligt in het pittoreske Giethoorn, ook wel bekend als het ‘Hollands Venetië’. Vanuit uw accommodatie vaart u zo de sfeervolle grachten in en geniet u van het unieke karakter van dit waterdorp, met karakteristieke bruggetjes en rietgedekte boerderijen. Giethoorn ligt midden in het waterrijke natuurgebied van de Kop van Overijssel. Vanuit uw vakantiehuis verkent u moeiteloos het prachtige Nationaal Park Weerribben Wieden, te voet, per fiets of, zoals het hier hoort, met een fluisterbootje. Voor uw gemak beschikt u over een eigen aanlegsteiger direct voor de deur. Na een dag op of langs het water schuift u aan bij het nabijgelegen restaurant voor een gezellige borrel, een smakelijk diner of een snelle snack. In Giethoorn komt u helemaal tot rust, of u nu natuurliefhebber, waterliefhebber of rustzoeker bent. Hier maakt u herinneringen die u niet snel vergeet. De woning is alleen per boot bereikbaar.Deze achtpersoons woning beschikt over een woonkamer, zithoek en televisie. De keuken is uitgerust met een eethoek, Nespresso apparaat, waterkoker, inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en magnetron. Er zijn drie slaapkamers twee kamers met een tweepersoonsbed en één kamer met vier eenpersoonsbedden. De badkamer is ingericht met een douche en wastafel. Het toilet is apart. Een wasmachine is aanwezig. Buiten ligt een terras aan het water met tuinmeubilair. De tuin biedt ruimte voor ontspanning en spel. Er is een tafeltennistafel, volleybalnet en een voetbaltafel. Voor de houtkachel is hout aanwezig. Bij het verblijf horen twee polyester boten, elk met een elektromotor. Daarnaast zijn er twee Canadese kano’s beschikbaar. De ligging aan het meer maakt het mogelijk direct het water op te gaan, terwijl de ruime indeling en extra voorzieningen zorgen voor comfort tijdens elk seizoen. Parkeren kan op het erf van de eigenaar met maximaal 10 auto's.

1.023,80


 
DG593 klantenbeoordeling: 8,3

DG593

Prachtig 10 persoons vakantiehuis op de Veluwe

Aanvullende Informatie

Dit prachtige tienpersoons vakantiehuis staat op Vakantiepark De Rimboe in Hoenderloo. Vakantiepark de Rimboe in Hoenderloo is een prachtig gelegen vakantiepark middenin de bossen en centraal op de Veluwe. Op het vakantiepark is een mooi openluchtzwembad, een restaurant en een leuke speeltuin. Een vakantie met de kinderen op Vakantiepark De Rimboe is zeker de moeite waard. De ligging van Vakantiepark De Rimboe is een waar eldorado voor de natuurliefhebber en voor diegene die ervan houdt om eindeloos door het Veluwse landschap rond te dwalen. Winkelen of een terrasje pakken kan prima in Arnhem of Apeldoorn, hier zijn ook mooie dierentuinen, pretparken en veel andere bezienswaardigheden. Op naar Hoenderloo!Begane grond Modern en royale woonkamer met een grote zithoek en eveneens grote eethoek. Er is een flatscreen TV. De ruime keuken heeft onder andere een vaatwasser, combimagnetron, vierpits kookplaat, koel vriescombinatie, Senseo en een gewoon filter koffieapparaat. Op de begane grond is één slaapkamer met twee eenpersoons boxspringbedden. Er is een apart toilet. Verdieping Vier slaapkamers ieders met twee eenpersoons boxspringbedden. Een badkamer met ligbad, douche en toilet. Om het vakantiehuis is een heerlijke tuin en terras met tuinmeubelen. Er is parkeergelegenheid voor drie auto's bij het vakantiehuis.

2.127,44


 
L121 klantenbeoordeling: 7,8

L121

Gezellige vakantiehuis voor 5 personen in Limburg

Aanvullende Informatie

Dit sfeervolle vijf persoons vakantiehuis is de perfecte uitvalsbasis voor een verblijf vol leuke activiteiten. Maak bijvoorbeeld uitstapjes naar Maastricht of het pittoreske Thorn of geniet gewoon van de rust. Rust, ruimte en natuur zijn de uitganspunten van dit park. Het park is uitermate geschikt voor 55 ers en jonge gezinnen. Het park biedt voorzieningen in de vorm van een wasserette, een volleybalveld, tafeltennis, en jeu des boules baan. Voor de lunch, diner of een kopje koffie tussendoor kunt u terecht bij Brasserie Nieuw Vosseven. Vanaf het park heeft u ook uitzicht op een ven (slechts 30 cm diep en niet geschikt als zwemvijver). Let op dit is een beschermd natuurven waar niet in of op gerecreëerd mag worden. U kunt vissen bij Forellenvijver Heioord, een visparadijs in de prachtige natuur. Heioord is gelegen bij Neeritter, op slechts een paar kilometer van het parkDeze sfeervolle bungalow is ca. 81m2. Deze bungalows zijn per twee geschakeld. De woonkamer beschikt over een zithoek en open keuken met koelkast met vriesvak, vier pits gasstel, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. In een aantal woningen is ook een magnetron en of vaatwasser aanwezig. Op de begane grond bevindt zich de master bedroom welke is ingericht met twee éénpersoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. De badkamer bevindt zich op de begane grond en beschikt over een douche of bad, wastafel en een toilet. Buiten vindt u een terras voorzien van tuinmeubilair waar u kunt genieten van de heerlijke boslucht. Alle bungalows hebben een verschillende huisstijl. De vloer varieert van vloerbedekking tot laminaat.

369,40


 
4 persoons babybungalow

4 persoons babybungalow

Camping Landal Coldenhove ligt in het bos, omringd door dennen- en loofbomen. Hier zit je midden in de natuur. Wie weet zie je een konijn of eekhoorn langs de tent lopen!

Aanvullende Informatie

flatscreen tv,zithoek,eethoek,standaard interieur,sommige accommodaties beschikken over een inpandige berging,centrale verwarming,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,gelijkvloers,rookvrij,Energy label C,circa 60 m²,speelgoed,kindveilige keukenkastjes,kindveilige stopcontacten (tot 1 meter hoogte van binnenuit beveiligd),schommelstoel,wipstoel,meegroeistoel,kinderstoel,wieg,houten ledikant,aankleedkussen,babybad,babyfoon,commode,flessenwarmer,kinderbestek,kinderbox,kinderservies,toiletverkleiner,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en wastafel,slaapkamer met 1 persoons boxspring,babyslaapkamer met wieg en ledikant,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,opgemaakte bedden bij aankomst,badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel,apart toilet,Wasmachine en droger in een centrale ruimte (gasten van een babybungalow ontvangen was droogmunten),thermostaatkranen,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,staafmixer blender,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),deels verstelbaar terrasmeubilair,parasol,omheinde tuin,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
4 persoons bungalow Extra toegankelijk

4 persoons bungalow Extra toegankelijk

De camping van Landal Warsberg ligt op de berg, genieten midden in het groen. Vanuit jouw caravan of tent heb je een fenomenaal uitzicht over het dal. Voor extra gemak kies je voor een stacaravan. Trek de natuur in of ontdek de leuke stadjes om het park heen.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,drempelvrij,deurbreedte minimaal 100 cm,oprijplank (op aanvraag),te huur rolstoel (op aanvraag),centrale verwarming,geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking,twee huisdieren toegestaan,vrijstaand,drie slaapkamers,gelijkvloers,rookvrij,circa 47.5 m²,flatscreen tv,eettafel minimaal 70 cm hoog en onderrijdbaar,draaicirkel minimaal 150 cm,zithoek,eethoek,kindveilige stopcontacten,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),campingbedje (op aanvraag),onderrijdbaar keukenwerkblad,vaatwasser,oven,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),verharde bestrating rondom de accommodatie,terras rolstoeltoegankelijk,terras,parasol,terrasmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en wastafel,twee aangepaste slaapkamers met hoog laagbed met papegaai, onrusthek, draaicirkel minimaal 150 cm en wastafel,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,aangepaste badkamer met vlakke douche, vast douchezitje zonder armleuningen, wastafel minimaal 78 cm hoog en onderrijdbaar, hengelmengkranen, verstelbare spiegel, verhoogd toilet met beugels en draaicirkel minimaal 150 cm,verhoogd toilet met beugels,thermostaatkranen


 
ZE1465 klantenbeoordeling: 9,2

ZE1465

2 persoons studio met ligbad nabij het strand in Zoutelande

Aanvullende Informatie

Deze studio is geschikt voor twee personen en ligt op de tweede verdieping. Het is gelegen in het gezellige kustdorpje Zoutelande, geliefd bij een breed publiek. Of je nu houdt van rust, natuur of een actieve vakantie Het kan hier allemaal. Op loopafstand van het appartement zit een supermarkt, diverse restaurants, terrasjes en winkels. Ook het strand is ook loopafstand. De ligging is een ideaal startpunt voor fietstocht langs de duinen richting Westkapelle of Domburg. Als u een leuk uitje wilt met de kinderen kunt u een bezoek brengen aan Waterspeeltuin de Meerpaal. Kortom er is genoeg te beleven!De studio beschikt over een zithoek met een bank en een televisie. Kitchenette met een inductie kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker en een Nespresso. In de ruimte staat een tweepersoonsbed met losse matrassen. In de badkamer zit een douche, ligbad, wastafel en toilet. Bij deze studio is parkeergelegenheid voor één auto.

402,19


 
ZE257 klantenbeoordeling: 9,0

ZE257

Leuk en sfeervol 6-persoons vakantiehuis dicht bij zee en Domburg in Aagtekerke

Aanvullende Informatie

In Aagtekerke, op drie kilometer afstand van Domburg en op slechts 1,5 kilometer van het strand kunt u dit gezellige 6 persoons vakantiehuis huren. Het is sfeervol en comfortabel ingericht en ondanks dat het geschakeld is aan een gelijkaardige tweede vakantiehuis (ZE256), geeft het u alle privacy en rust om er van een heerlijke vakantie te genieten.Aagtekerke op Walcheren is een relatief rustig dorp waar het heerlijk toeven is en men heerlijk van een rustige vakantie kan genieten. Walcheren leent zich uitermate goed voor het maken van lange fietstochten over de vele uitgezette fietsroutes welke u langs mooie natuurgebieden en pittoreske dorpjes leiden. In de omgeving kunt u heerlijke wandelingen maken en het strand staat dan weer garant voor vele uren waterpret.Komt dus snel genieten van het strand, de zee, de natuur en rust door dit gezellige vakantiehuis te huren in Aagtekerke. Het is echt een aanrader!Op de begane grond is het huis voorzien van een tegelvloer. U vindt hier de sfeervolle woonkamer met onder meer een zitbank, kabeltelevisie en dvd speler. De open keuken is onder andere uitgerust met een inductiekookplaat, combimagnetron, filter koffiezetapparaat, broodrooster, koel vriescombinatie en waterkoker. Op de begane grond vind u ook het toilet en de badkamer die voorzien is van een douche en wastafel. Ook is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed.De eerste verdieping bereikt u via de wenteltrap. Hier vindt u een tweede toilet en twee slaapkamers. De eerste twee hebben twee éénpersoonsbedden, de andere slaapkamer heeft twee box springs.Verder is er centrale verwarming, gratis internet en een kinderbed. Buiten heeft u een privé tuin met terras voorzien van tuinmeubelen. Kinderen kunnen spelen op de gezamenlijke speelplek met trampoline, glijbaan, zandbak en schommels. Tevens is er een gezamenlijk schuurtje waar spelletjes en boeken zijn te vinden. Ook staat hier een wasmachine, kinderstoel en kinderbox . Er is een fietsenstalling en voldoende parkeergeleg

614,55


 
6 persoons hondenbungalow

6 persoons hondenbungalow

Ontdek de Middeleeuwse stadjes en het prachtige heuvellandschap en maak kennis met de Achterhoek. Landal Stroombroek ligt aan een recreatieplas met volop vermaak voor jong en oud.

Aanvullende Informatie

comfort,flatscreen tv met radio,zithoek,meerdere woningen beschikken over een open haard of allesbrander,eethoek,traphekje,kinderstoel,campingbedje (op aanvraag),slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met ligbad of douchecabine en wastafel,apart toilet of in de badkamer gelegen,apart toilet op de eerste verdieping,inpandige of uitpandige berging,centrale verwarming,twee huisdieren toegestaan,hondenaccommodatie,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A C,circa 80 m²,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat,terras,terrasmeubilair,parasol,omheinde tuin,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,hondenbench,bij aankomst zakje met hondensnoepjes,hondenafvalzakjesdispenser op het park,hondendouche bij het centrumgebouw,hondenmand,hondenvoeding en hondenartikelen te koop in de ParkShop,honden zijn toegestaan in het restaurant,hondenzwemvijver op het vakantiepark (geopend van 01 10 tot en met 01 05),omheining om de tuin (hoogte 120 cm),voeder en drinkbak (gegalvaniseerd metaal en in hoogte verstelbaar)


 
Iglsberg Appartement Top 2 klantenbeoordeling: 8.9

Iglsberg Appartement Top 2

In dit 7-persoonsappartement vier je een heerlijke vakantie in Vorderglemm, Saalbach-Hinterglemm. Dit knus ingerichte appartement heeft een authentieke Oostenrijkse uitstraling in een modern jasje. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht op het berglandschap. Je kunt heerlijk ontspannen in de comfortabele zithoek of genieten van lekkere maaltijden in de gezellige eethoek, bereid in de compleet uitgeruste keuken. Geen zin om zelf te koken of kun je geen genoeg krijgen van de Oostenrijkse keuken? Er zijn verschillende restaurants in de directe omgeving van het appartement. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers en de slaapbank in de woonkamer. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 2-persoonsbed en stapelbed. Beide slaapvertrekken zijn voorzien van een eigen badkamer. Naast de woonkamer is nog een badkamer.

In de winter heb je dankzij de perfecte ligging van het appartement in een mum van tijd toegang tot alle pistes. De kabelbaan Schönleitenbahn ligt op slechts 250 meter afstand en verbindt u met Leogang en via Saalbach met Hinterglemm en Fieberbrunn. De bushalte naar Saalbach en Hinterglemm of naar Viehofen en de lift naar het skigebied van Zell am See ligt op slechts 20 meter van het appartement. Wintersporters kunnen hier dagenlang genieten! Aan het einde van een dag op de talrijke geprepareerde pistes kun je de dalafdaling van de Schattberg van Saalbach richting Vorderglemm maken, onderweg langs verschillende après-skibars voor een afzakkertje en dan terug naar het appartement. Morgen staan er nieuwe wintersportuitdagingen op je te wachten.

In de zomer heb je in Saalbach Hinterglemm alles voor een leuke zomervakantie. Een aantal skiliften zijn gedurende de zomermaanden geopend en brengen je naar de mooiste plekjes hoog in de bergen voor het maken van schitterende wandelingen. Met méér dan 400km aan gemarkeerde wandelpaden zullen wandelliefhebbers zich hier niet vervelen. Een aanrader voor gezinnen met kinderen is een wandeling over het Montelino avonturen pad. Deze 3 uur durende tocht zit vol met leuke verassingen! Ga je graag met de mountainbike op pad? De regio staat tevens bekend als een paradijs voor mountainbikeliefhebbers door de vele speciaal aangelegde trails en glooiende wegen."

810,60


 
4 persoons appartement

4 persoons appartement

Zonnig gelegen tussen de bergen vind je Landal Brandnertal. Geniet van de vrijheid in de natuur, zowel actief als ontspannen. In de zomer trek je er met de fiets op uit, in de winter trotseer je de afdalingen op de ski's of je snowboard. 's In de avond is het altijd heerlijk bijkomen in jouw comfortabele appartement.

Aanvullende Informatie

wifi tegen betaling,gezamenlijke (ski)berging,vloerverwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,appartement,één slaapkamer,gelijkvloers,rookvrij,circa 55 m²,luxe,flatscreen tv,dvd speler,radio,cd speler,2 persoonsbedbank,zithoek,houtkachel of bio ethanol kachel,eethoek,kinderstoel (tegen betaling),campingbedje (tegen betaling),slaapkamer met 2 persoonsbed, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet,thermostaatkranen,infraroodsauna zonnebankcombinatie (3 persoons) in de badkamer,oven,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,keramische kookplaat,terras of balkon,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen (in de zomer),garageparkeerplaats voor één auto


 
NH219 klantenbeoordeling: 8,5

NH219

Vakantiehuis voor 5 personen vlakbij het strand en de zee in Callantsoog.

Aanvullende Informatie

Het hele jaar door te huur op slechts enkele minuten lopen van strand, zee en Centrum van Callantsoog. Schitterend centraal gelegen in de populaire badplaats Callantsoog. Met heerlijk terras voorzien van tuinmeubilair en als u verkoeling zoekt laat u de zonneluifel naar beneden. Huisdieren zijn niet toegestaan. De rookvrije zomerwoning is compleet ingericht en te gebruiken voor twee volwassenen en drie kinderen. Deze leuke vakantie woning heeft een woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van een comfortabele zitgroep en een salontafel. Ook is er een LCD kleurentelevisie met USB aansluiting, een DVD speler en een HIFI set met CD speler. Er is gratis WiFi. De volledig uitgeruste keuken heeft een vierpits kookplaat, combi magnetron, filter koffiezetapparaat, koelkast met vriesvak en nog meer, kijkt u bij kenmerken voor de bijzonderheden. Er is een badkamer met douche, wastafel, haardroger en toilet. Op de begane grond zijn drie slaapkamers één met twee eenpersoonsbedden en een kamer met stapelbed en de derde kamer met een éénpersoonsbed allen met uitstekende matrassen.

787,24


 
ZE1511 klantenbeoordeling: 8,3

ZE1511

Sfeervolle 2-persoonswoning in het landelijk groen van Geersdijk

Aanvullende Informatie

Deze sfeervol ingerichte vakantiewoning is landelijk gelegen aan het Wijtvliet in Geersdijk, op het eiland Noord Beveland. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen langs akkers en weilanden of prachtige fietstochten maken. In het seizoen kunt u met het fietspontje vanuit Kamperland naar Veere (Walcheren) of vanuit Kortgene naar Wolphaartsdijk (Zuid Beveland). Op slechts één kilometer afstand bevindt zich het Veerse Meer met een idyllisch strandje. Het Banjaardstrand (Noordzee) ligt op ongeveer tien kilometer afstand. Daarom is deze vakantiewoning ook voor watersportliefhebbers een ideale locatie.Ook voor cultuur en culinaire liefhebbers biedt de omgeving veel mogelijkheden. De nabijgelegen dorpen op Noord Beveland bieden leuke marktjes, culturele bezienswaardigheden en diverse horecagelegenheden waar u de Zeeuwse keuken kunt proeven. De grotere Zeeuwse steden Middelburg, Goes en Zierikzee zijn binnen 25 minuten met de auto bereikbaar. Ook dagtochten naar Vlaamse steden als Gent en Brugge zijn goed mogelijk. Als gast van deze vakantiewoning kunt u vooraf een informatie en inspiratiegids bij de verhuurder aanvragen.Op de begane grond bevinden zich de woonkamer met zithoek en eetgedeelte, en een volledig ingerichte keuken met onder andere een koffiezetapparaat, Nespresso, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een vaatwasser. De badkamer ligt eveneens op de begane grond en is uitgerust met een douche, wastafel en toilet. Op de verdieping bevinden zich een slaapruimte met tweepersoonsbed en een ruimte om te schrijven, schilderen, musiceren of studeren. Achter de woning is een privé terras op het zuiden (15 m2), met uitzicht op de boomgaard en akkers. Ook zijn er diverse zitjes in de boomgaard en aan het water.

392,00


 
BRA129 klantenbeoordeling: 8,4

BRA129

Chalet voor 4 personen in waterrijk gebied nabij Nijmegen

Aanvullende Informatie

Gelegen aan de Kraaijenbergse Plassen op een prachtig nieuw vakantiepark staat deze vierpersoons chalet. De waterrecreant komt hier ruimschoots aan zijn trekken. De plassen bieden uitstekende vismogelijkheden en op het strand kan het hele gezin prima vertoeven. De nabijgelegen staatsbossen Sint Anthonis zijn divers met heide, zandverstuivingen en mooie fiets en wandelroutes. De oudste stad van Nederland, Nijmegen. is ook zeker een bezoekje waard. Op dit vakantiepark zijn enkele faciliteiten om uw verblijf nog aangenamer te maken zoals een bootverhuur, fietsverhuur, animatieteam en een restaurant. Kom ontdek en geniet!Dit mooie vier persoons chalet is gelegen nabij de centrumvoorzieningen, speeltuin en het strand. Het chalet heeft een gezellige woonkamer met eethoek en televisie. In de keuken vindt u onder meer een vaatwasser, filter koffiezetapparaat, combimagnetron, koelkast met vriesvak en een waterkoker. De twee slaapkamers zijn elk voorzien van twee eenpersoonsbedden van het type boxspring. De badkamer heeft een toilet en douche. Buiten treft u een gemeubileerd terras aan en er is parkeergelegenheid voor één auto.

372,42


 
4 persoons landhuis

4 persoons landhuis

Op Landal Het Land van Bartje is zoveel te beleven. Een ritje op de pony, knutselen bij Bollo, een plons in het zwembad of stap op de mountainbike of fiets en maak een prachtige tocht door de Drentse bossen.

Aanvullende Informatie

terras,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,gasplaat (4 pits),open keuken,centrale verwarming,uitpandige berging,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,twee verdiepingen,Energy label A C,rookvrij,twee slaapkamers,circa 92 m²,apart toilet op de begane grond,enkele accommodaties beschikken over een tweede toilet,op voorkeur te reserveren wasmachine,op voorkeur te reserveren was droogcombinatie,thermostaatkranen,vernieuwde badkamer met douchecabine en wastafel,eethoek,zithoek,flatscreen tv,op voorkeur te reserveren open haard,kinderstoel,houten ledikant,kindveilige stopcontacten,traphekje,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en softtopper,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
12 persoons bungalow

12 persoons bungalow

Landal Søhøjlandet ligt midden in Gjern Bakker, omringd door bossen, heuvels en de meren van Silkeborg waar je helemaal tot rust komt. Ontdek ook de vele sportieve activiteiten in de omgeving.

Aanvullende Informatie

Gratis wifi,elektrische verwarming,stenen accommodatie,in sommige vakantiehuizen zijn twee huisdieren tegen betaling toegestaan,vrijstaand,standaard interieur,gelijkvloers,rookvrij,zes slaapkamers,circa 150 m²,terras,terrasmeubilair,parkeren in de buurt van de accommodatie,twee koelkasten met vriesvak,twee convectieoven,magnetron beschikbaar in sommige accommodaties of te leen bij de receptie,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,keramische kookplaat (4 pits),open keuken,eethoek,zithoek,flatscreen tv,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),houten ledikant,campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),slaapkamer met twee 1 persoonsbedden,Vijf slaapkamers met 2 persoonsbed,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,vier badkamers met vlakke douche, wastafel en toilet


 
OV286 klantenbeoordeling: 7,1

OV286

Heerlijk tot rust komen in dit luxe 6 persoons chalet op Vakantiepark Hölte.

Aanvullende Informatie

Op een schitterend en uniek stukje Nederland ligt dit luxe zespersoons chalet op Vakantiepark Hölte. Dit vakantiepark ligt namelijk aan de voet van de Holterberg te midden van uniek natuurschoon. De zeldzame Korhoenders en Kemphanen komen nog steeds voor op de Holterberg. De kernwaarden Rust, Natuur en Ruimte van de omgeving, zijn allen terug te vinden op Vakantiepark Hölte. Alle chalets zijn dan ook gebouwd aan het water en liggen op grote kavels waardoor privacy gewaarborgd is.Het park zelf heeft een verwarmd buitenzwembad en een gemeenschappelijke ontspanningsruimte waar heerlijk gezeten kan worden. Ook is er een leuke kinderboerderij.Er is een ruime gezellige woonkamer met eethoek en zithoek voorzien van een televisie. De luxe keuken is voorzien van combimagnetron, vaatwasser, Nespresso koffiezetapparaat, koelkast en vier pits fornuis. Het vakantiehuis heeft drie mooie slaapkamers. Er is een grote slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee kleinere slaapkamers waarvan één is voorzien van twee eenpersoonsbedden en één van een stapelbed. Er is een luxe ingerichte badkamer met douche en wastafel. Ook is er een apart toilet. Alle ramen zijn voorzien van horren. Buiten het vakantiehuis een overdekte veranda voorzien van tuinmeubilair en een heerlijketuin. U beschikt over een en eigen parkeerplaats.

398,52


 
DG871 klantenbeoordeling: 8,2

DG871

6 persoons vakantiehuis met open haard op vakantiepark Beekbergen

Aanvullende Informatie

Deze vrijstaande vakantiehuis is rustig gelegen in de bossen op Vakantiepark Beekbergen. De accommodatie ligt op enkele meters van een speeltuin en is zeer geschikt voor familie vanwege de grote tuin. Het vakantiepark heeft vele faciliteiten zoals een overdekt zwembad, snackbar, restaurant, minimarkt, wellness en fitness, een airtrampoline, verschillende speeltuinen, fiets en e chopperverhuur en animatie in het hoogseizoen. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen en fietsen in de bossen of op de heide. Indien u de drukte liever opzoekt, kunt u naar de gezellig steden Apeldoorn, Zutphen of Arnhem.Op de begane grond is de woonkamer met open haard. Daarnaast is er een zit en eethoek. De keuken is voorzien van een gasfornuis, koelkast, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. Er zijn in totaal drie slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. De badkamer is uitgerust met een douche en wastafel. Er is een aparte toiletruimte. In de tuin is een terras met tuinmeubilair aanwezig.

713,08


 
NH946 klantenbeoordeling: 9,2

NH946

Comfortabel 4 persooons vakantiehuis op vakantiepark vlakbij Amsterdam

Aanvullende Informatie

Dit comfortabele vierpersoons vakantiehuis bevindt zich op een prachtig vakantiepark aan het Markermeer op korte afstand van Amsterdam. Vakantiepark Poort van Amsterdam beschikt over een prachtige jachthaven met daarbij een sfeervol café restaurant waar u kunt genieten van het zomerse zonnetje en tegelijkertijd van de Hollandse vergezichten over het water. Voor de kinderen is er een indoor speelhal en een speeltuin. Zwemmen kan in het verwarmde binnenbad. Verder is er een midgetgolfbaan en worden er fietsen verhuurd. Op korte afstand liggen de Zuiderzeesteden Monnickendam, Edam Volendam en Hoorn die zeker een bezoek waard zijn tijdens uw vakantie op dit unieke park.Het vakantiehuis heeft een ruime zit eetkamer met open keuken. De open keuken is ingericht met compleet inventaris, vaatwasser, koelkast, filterkoffiezetapparaat, vierpits kookstel en combimagnetron. Het vakantiehuis heeft een badkamer met inloopdouche en badmeubel op de begane grond. De badkamer boven beschikt ook over een inloopdouche en meubel en een apart toilet. Op de eerste verdieping zijn twee ruime slaapkamers met elk twee éénpersoonsbedden. Via de openslaande tuindeuren komt u op het terras met tuin. Het terras beschikt over tuinmeubelen met tuinstoelkussens, waar u optimaal kunt genieten van uw vakantie. Tevens heeft u de beschikking over één eigen parkeerplaats. Met voorkeur te boeken (zie voorkeurskosten) Ligbad

412,85


 
DG849

DG849

4 persoons accommodatie met sfeerhaard op vakantiepark bij de Veluwe

Aanvullende Informatie

Deze huiselijke vier persoons accommodatie beschikt over een sfeerhaard in de woonkamer en is gebouwd in een L vorm. Daarnaast zijn er op het vakantiepark mogelijkheden voor jong en oud. De kinderen kunnen zich uitstekend vermaken in één van de speeltuinen, het overdekte zwembad of de airtrampoline. In het hoogseizoen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door het animatieteam. Tevens is het park een goede uitvalsbasis om de natuur op te zoeken. Een wandeling of fietstocht is door het Speulder en Sprielderbos is dan ook een aanrader. De middeleeuwse steden Harderwijk en Amersfoort hebben een rijke geschiedenis en cultuur. Mocht u liever de spanning opzoeken in een Pretpark Walibi Holland ligt op een steenworpafstand van dit vakantiepark. Tevens is het Dolfinarium goed te bereizen.De woonkamer is voorzien van een zithoek, televisie en sfeerhaard. In de keuken zit een gasfornuis, koel vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met elk twee éénpersoonsboxspringbedden. De badkamer is uitgerust met een ruime inloopdouche en een wastafel. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. De tuin is voorzien van terras met een complete tuinset en parasol. U beschikt over uw eigen parkeergelegenheid bij de accommodatie.

446,60