Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

4 persoons toren

4 persoons toren

Vier vakantie op Landal Village les Gottales, gelegen op de top van de St. Jacques. Geniet van het fantastische uitzicht, het groen om het park heen en jouw pittoreske torenwoning of vakwerkhuis.

Aanvullende Informatie

beperkte gratis wifi,enkele traptreden naar accommodatie,in enkele accommodaties is er een draaitrap,centrale verwarming,twee huisdieren toegestaan,vrijstaand of geschakeld,twee slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,circa 60 m²,flatscreen tv,dvd speler,radio,cd speler,zithoek,open haard of houtkachel,eethoek,kinderstoel (tegen betaling),campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douche, wastafel en toilet,op voorkeur te reserveren infraroodsauna,apart toilet op de eerste verdieping,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,aangrenzende gesloten keuken,kookplaat (4 pits),terras,terrasmeubilair,parasol


 
24 persoons boerderij

24 persoons boerderij

Hof van Saksen is een stijlvol en exclusief vakantieresort in de prachtige omgeving van Drenthe. In de sfeervolle Saksische boerderijen voelt u zich onmiddelijk thuis.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,centrale verwarming,rietgedekte accommodatie,inpandige berging,uitpandige berging,huisdiervrij,geschakeld,vernieuwd interieur,twee verdiepingen,Energy label A,rookvrij,twaalf slaapkamers,circa 368 m²,luxe,gedeeltelijk overdekt terras,Finse sauna,parasol,terras,terrasmeubilair,parkeren op de centrale parkeerplaats,Broodrooster,citruspers,combimagnetron,koelkast met vriesvak,Quooker,standaard keukeninventaris,vaatwasser,keukendoekenpakket,servicepakket,koffie en theepakket,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,inductiekookplaat (4 pits),open keuken,vier aparte toiletten op de begane grond,handdoekenpakket per persoon,föhn,vier badkamers met bubbelbad, inloopdouche met rainshower, wastafel en toilet op de eerste verdieping,eethoek,zithoek,twee flatscreen tv's,HDMI aansluiting,Tafelvoetbalspel,Tafeltennistafel,gashaard,kinderservies,kinderstoel,campingbedje (op aanvraag),Kindveilige stopcontacten (van binnenuit beveiligd),traphekje,vier slaapkamers met 2 persoons Auping boxspring (2 persoonsdekbed) en flatscreen tv op de eerste verdieping,acht slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
DG2079 klantenbeoordeling: 9,4

DG2079

Charmante tiny house voor 4 personen met vide en hottub en bij Lieren

Aanvullende Informatie

In deze sfeervolle tiny house voor vier personen geniet u van een combinatie van rust, comfort en een vleugje luxe. De knusse woonruimte en de unieke slaapvide geven het tiny house een warme uitstraling, terwijl de afgesloten slaapkamer op de begane grond extra privacy biedt. Buiten wacht een overdekt terras met comfortabel meubilair en zicht op het autovrije hofje, waar kinderen heerlijk kunnen spelen. De privé hottub is uw eigen wellnessplek ideaal om op te warmen na een lange wandeling of om de dag ontspannen af te sluiten onder de sterrenhemel.U verblijft midden in het Veluwegebied, vlakbij Lieren, een geliefde omgeving met bossen, heide en talloze wandel en fietsroutes direct voor de deur. Hier komt u écht tot rust, met alle gemakken binnen handbereik voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden. Ontdek de steden Apeldoorn en Arnhem, een bezoek aan Paleis Het Loo is ook zeker de moeite waard.

537,90


 
12 persoons villa

12 persoons villa

Op Landal Beach Resort Ooghduyne is zoveel te doen. Neem een duik in het overdekte zwembad, fiets door de duinen of maak een heerlijke strandwandeling. Een vakantie vol verrassingen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,vloerverwarming op de begane grond,huisdiervrij,geschakeld,twee verdiepingen,Energy label A C,voor dit accommodatietype kan er bij aankomst een borgsom gevraagd worden van € 200,rookvrij,zes slaapkamers,circa 155 m²,comfort,parasol of gedeeltelijk overdekt terras,deels verstelbaar terrasmeubilair,maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,gasplaat (5 pits),open keuken,apart toilet op de begane grond,wasmachine en wasdroger of was droogcombinatie,thermostaatkranen,aangepaste badkamer met vlakke douche, wastafel minimaal 78 cm hoogte en onderrijdbaar, hengelmengkranen, verstelbare spiegel, toilet met beugels en draaicirkel minimaal 150 cm,twee badkamers met douche, wastafel en toilet,badkamer met ligbad, wastafel en toilet,badkamer met douche en wastafel,eethoek,zithoek,flatscreen tv,kinderstoel,kinderbed,traphekje bovenaan de trap,kindveilige stopcontacten,aangepaste slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, softtopper, alarmkoord en tv,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en tv,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en tv op de eerste verdieping,drie slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
Chalet Bergzeit klantenbeoordeling: 8.9

Chalet Bergzeit

Chalet Bergzeit is een luxe twee-onder-één kap chalet voor 8 personen op een zeer centrale locatie midden in Bramberg am Wildkogel. Gezellige horeca gelegenheden liggen op 5 minuten loopafstand en de supermarkt is om de hoek. De woning heeft een heerlijke ontspanningsruimte met finse sauna, douche en relaxruimte. Op de bovenste etage vind je een ruime en warme woonkamer met comfortabele zithoek waar je bij de openhaard heerlijke avonden kan vertoeven. De woning is met heel veel zorg en liefde ingericht, en biedt een combinatie van modern met stoere houten elementen. Het uitzicht over het dal en de berg, vanaf de woonkamer en het balkon, is fantastisch. De lekkerste maaltijden bereid je in de luxe keuken die je erna serveert aan de ruime eettafel, buiten op het terras of in de tuin. Over 2 etages verdeeld vind je 4 ruime slaapkamers met een comfortabel 2-persoonsbed. Alle kamers beschikken over een prachtige badkamer en-suite, wat een luxe! Een vakantie in Chalet Bergzeit staat garant voor een heerlijke tijd.
 
In de winter is dit de perfecte uitvalsbasis voor een actieve vakantie. Ski in & ski out! s 'Morgens na een heerlijk ontbijt met een prachtig uitzicht stap je direct voor het chalet op de latten of snowboard en ben je binnen no-time bij de Smaragdbahngondel, welke je naar het diverse en familievriendelijke skigebied Wildkogel Arena brengt. Ben je toe aan meer uitdaging, stap op de skibus en binnen 5 minuten sta je bij de gondel in Hollersbach waar je je kunt uitleven in het grote skigebied van de Kitzbüheler Alpen. Naast skiën of snowboarden kun je ook veel winterpret beleven op de 14km lange rodelbahn welke langs het chalet loopt. Gegarandeerd pret voor 10! Na een actief dagje buiten in de sneeuw warm je de spieren even goed op in de luxe sauna. Wat een verwennerij!

In de zomer start je de dag met heerlijke verse broodjes van de warme bakker om de hoek. Na het ontbijt is het tijd om het grootste natuurpark van Europa; het Nationalpark Hohe Tauern, te ontdekken. Dit gebied is een waar wandel- en fietswalhalla! Geniet van de prachtige natuur en je zult versteld staan van de unieke panoramische uitzichten.Tijdens je verblijf maak je bovendien gebruik van de Nationalpark Sommercard, waarmee je diverse kortingen krijgt en gratis gebruik kunt maken van diverse attracties. Maar ook bij het luxe chaletappartement is het heerlijk vertoeven op het grote terras/balkon, lekker relaxen met een goed boek, een hapje en een drankje.


1.142,00


 
Mountainresort Top 6 klantenbeoordeling: 8.9

Mountainresort Top 6

Je kunt in het Mountain Resort terecht voor een heerlijke vakantie! Het appartementencomplex ligt aan de rand van het centrum van Dienten am Hochkönig. Appartement Top 6 is ingericht voor 6 personen. In de woonkamer staat een comfortabele zithoek en in de keuken vind je alle benodigdheden om een lekkere maaltijd te bereiden. In de gezellige eethoek kun je de maaltijd met elkaar delen of daag je reisgezelschap uit voor een spelletje! Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon. Er zijn in totaal drie slaapkamers waarin je een heerlijke nachtrust tegemoet gaat, één met 2-persoonsbed en badkamer en suite, één met 2-persoonsbed en één met stapelbed. Voor pure ontspanning hoef je het gebouw niet te verlaten, je maakt namelijk gratis gebruik van de gezamenlijke wellnessruimte met een Finse- en infraroodsauna. Of speel een spelletje tafeltennis of pool (tegen betaling) in de gezelschapsruimte van het appartementencomplex!

In de winter kan de wintersportpret meteen beginnen vanuit dit appartement! De skipiste loopt direct langs het appartementencomplex met hiernaast de skibus, skischool en sleeplift. In het sneeuwzekere skigebied Hochkönig kun je vele kilometers piste trotseren, tot in de late uurtjes! Drie keer in de week is de piste bij het nabijgelegen dorpje Maria Alm namelijk verlicht. Na alle sportiviteit biedt het appartement(-complex) een plek van ontspanning, rust en gezelschap. Bovendien kun je gemakkelijk je gehele wintersportuitrusting opbergen in de gezamenlijke skiberging van het gebouw.

In de zomer zijn de activiteiten mogelijkheden in de omgeving legio! Ben je op zoek naar avontuur? Een dagje klimmen en klauteren in het outdoor centrum 'Prinzenberg Natrun' in het nabijgelegen dorpje Maria Alm, of een ritje van de Alpine Coaster rodelbaan op de Biberg zal je dan als muziek in de oren klinken. Maar je kunt ook mooie, rustgevende wandeltochten maken in combinatie met een wandelbus of een balletje slaan op de 18-holes golfbaan. Dankzij de inbegrepen Hochkönig Card kun je een aantal activiteiten gratis, of met korting, beleven! Maar ook simpelweg genieten van de Oostenrijkse zomer op het balkon van appartement Top 6 maakt je vakantie compleet.

731,54


 
ZE1440 klantenbeoordeling: 7,9

ZE1440

Appartement voor 4 personen met eenpersoons infraroodsauna

Aanvullende Informatie

Dit mooie vierpersoons persoons appartement is gelegen aan de grootste jachthaven van het eiland. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping in een kleinschalig appartementencomplex en is bereikbaar met een lift. Voor het complex is ook een klein strandje. In de omgeving zijn er diverse mogelijkheden voor een wandel of fietstocht. In de omgeving zijn er tal van oude dijken, molens, boerenhoeves en authentieke dorpen. Het centrum van Sint Annaland is op loopafstand met gezellige restaurants en terrasjes.Dit mooie vierpersoons appartement is gelegen op de eerste verdieping. Neem de lift en u stapt uit in de keuken van het appartement. Naast de keuken bevindt zich de gezellige woonkamer met een zithoek en smart tv. De keuken is onder andere uitgerust met een magnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker en kookplaat. Er zijn twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 180x200 cm. En de tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 160x200 cm. In het appartement is ook een eenpersoons infraroodsauna. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en regendouche en wastafel. Er is een apart toilet in het appartement.Het appartement beschikt over een smal balkon aan de achterkant. En aan de voorkant heeft u een terras met loungebank en tafel met zicht op de haven.Op de begane grond is er een berging voor uw (elektrische) fiets en een oplaadpunt voor elektrische fietsen. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het appartementencomplex. Op wandelafstand kan eventueel ook een tweede auto geparkeerd worden.

633,49


 
DG955 klantenbeoordeling: 8,2

DG955

Gezellig 4 peroons Tiny House op vakantiepark Hooge Veluwe nabij Arnhem

Aanvullende Informatie

Deze Tiny House is met de kleine oppervlakte slim ingericht en van alle gemakken voorzien. Het vakantiehuis ligt op het vakantiepark Hooge Veluwe. Al met al een krijgt u hier een heerlijk vakantiegevoel. Deze accommodaties zijn gelegen op een vakantiepark met vele faciliteiten, zo is er animatie, binnen en buitenzwembad, wellness, een parkwinkel, een restaurant en fietsverhuur. Door de ligging van het park is Nationaal Park de Hoge Veluwe binnen enkele minuten bereikbaar. Tegenover het park bevindt zich namelijk één van de ingangen. Hierdoor kunt u gemakkelijk dit nationale park te voet of met de fiets verkennen. In de omgeving zijn ook meerdere kastelen, dierenparken en musea.De knusse woonkamer beschikt over een zit en eethoek en is uitgerust met een pellet kachel en een televisie. De keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, koelkast, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Via een trap in de woonkamer komt u bij de slaapkamers. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. Buiten is er een terras met tuinmeubilair. U kunt één auto parkeren bij het Tiny House.

370,52


 
DG1619 klantenbeoordeling: 9,1

DG1619

6 persoons cottage op vakantiepark de Pampel nabij Hoenderloo

Aanvullende Informatie

Deze cottage is geschikt voor 6 personen en ligt op Veluwecamping de Pampel. Het park is voorzien van diverse faciliteiten zoals een supermarkt, restaurant, snackbar, een overdekt zwembad (bij mooi weer schuift het dak open), een peuterbad, een buitenbad en animatie in het hoogseizoen. Vanaf het park loopt u zo de bossen in en vanwege de ligging op de Veluwe zijn er diverse fiets en wandelroutes. Daarnaast is er in de omgeving ook erg veel te zien en te doen. Brengt u een bezoekje aan Paleis het Loo, de Apenheul of het Openluchtmuseum In de woonkamer zit een gaskachel, zit en eethoek en een televisie. De open keuken is voorzien van een koelkast, senseo apparaat en magnetron. Er zijn drie slaapkamers. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een veranda welke deels overdekt is met tuinmeubilair. Er is een parkeerplaats voor één auto.

475,91


 
DG1552 klantenbeoordeling: 9,9

DG1552

Prachtig vakantiehuis voor twee personen in Spier, Drenthe

Aanvullende Informatie

Dit prachtige vakantiehuis voor twee personen is gelegen op een kleinschalig park in Spier. In de zomermaanden kunt u gratis gebruik maken van het zwembad op het naastgelegen camping. Het is ook mogelijk om hier naar toe te gaan voor een hapje of een drankje. Vanuit het vakantiehuis heeft u een uniek uitzicht op het natuurgebied Terhorsterzand. Daarnaast ligt het Nationaal Park Dwingerlerveld op twee kilometer. Dit is de perfecte plek om te genieten van de rust en de natuur. Er zijn diverse wandel en fiets routes in deze omgeving te vinden. Vanwege de centrale ligging staat u binnen een handomdraai in Meppel, Hoogeveen, Assen of in één van dorpjes Orvelte, Westerbork en Dwingeloo. Dit vakantiehuis heeft een gezellige woonkamer met een zit en eethoek, pelletkachel en een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een 5 pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed. In de badkamer zit een inloopdouche, dubbele wastafel en een toilet. Daarnaast is er nog een separaat tweede toilet. In de hal staat een wasmachine en een droger. Buiten is er een ruime tuin met een gemeubileerd terras, een fietsenschuurtje en parkeergelegenheid.

582,00


 
NB067 klantenbeoordeling: 8,9

NB067

Luxe 4 persoons chalet met hottub op een vakantiepark

Aanvullende Informatie

In dit mooie vierpersoons chalet die beschikt over Wellness faciliteiten kunt verblijven op vakantiepark Résidence De Leuvert. Dit vakantiepark in het Noord Brabantse dorpje Cromvoirt staat garant voor een hoop vakantieplezier en rust. Het vakantiepark ligt in de prachtige omgeving van Cromvoirt waar bossen, heidevelden en stuifduinen zich afwisselen. Het chalet is van alle gemakken voorzien en vormt een goede uitvalsbasis voor een ontspannende vakantie. Hier is het echt bourgondisch genieten, eet bijvoorbeeld een heerlijke Bossche bol op één van de gezellige terrassen of drink een lekker Brabants biertje.In de leefruimte vindt u de woonkamer met flatscreentelevisie, de eethoek en de open keuken. De open keuken is voorzien van een 4 pits kookstel, een vaatwasser, een combimagnetron, een koel vriescombinatie en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers aanwezig die ieder beschikken over twee éénpersoonsbedden. In de badkamer vindt u de douche, de wastafel en het toilet. Buiten vindt u de hottub. Ook heeft u uiteraard de beschikking over uw eigen terras met tuinmeubilair. U heeft parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet.

546,65


 
6 8 persoons bungalow

6 8 persoons bungalow

Het idyllische vakantiepark Landal Ebeltoft ligt letterlijk in het water. Vanuit elke bungalow is er een prachtig uitzicht. Ontdek met de talloze wandel- en fietsroutes wat de omgeving van Djursland te bieden heeft. Vele attracties, kindvriendelijke zandstranden, een fascinerende wilde natuur en gezellige kustplaatsen.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,vernieuwd interieur,bereikbaar via trap,geen lift aanwezig,elektrische verwarming,airconditioning (koelen en verwarmen),uitzicht op zee,rustige ligging,één huisdier toegestaan,geschakeld,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,circa 67 m²,flatscreen tv,dvd speler,zithoek,eethoek,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),slaapkamer met 2 persoonsbed of twee 1 persoonsbedden,slaapkamer met 2 persoonsbed of twee 1 persoonsbedden en junior bed,slaapkamer met 2 persoonsbed of twee 1 persoonsbedden en hoogslaper,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douche, wastafel en toilet,vaatwasser,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,waterkoker,oven,filterkoffiezetapparaat,open keuken,keramische kookplaat (4 pits),terrasmeubilair,terras met uitzicht op het water


 
NH398

NH398

Mooie 6 persoons vakantievilla met uitzicht op het water in Loosdrecht

Aanvullende Informatie

Deze mooie, sfeervolle en vrijstaande vakantievilla is gelegen op een kleinschalig vakantiepark. Vanaf de tuin heeft u een prachtig uitzicht op De Loosdrechtse Plassen. De villa biedt veel privacy, een hoge comfort standaard en beschikt over een ruim buitenterras. U kunt hier kennis maken met verschillende soorten watersporten, zoals waterskiën, surfen, zeilen, peddelsurfen en nog veel meer. Vanuit het park vaart u via de Stille plas naar de Loosdrechtse Plassen.Deze moderne vakantievilla biedt ruimte voor zes personen. Door het hoge plafond en grote ramen ervaart u een gevoel van ruimte. De lichte woonkamer bestaat uit een comfortabele zithoek met een televisie. In de open keuken vindt u een Nespresso koffiezetapparaat, vaatwasser, koel vriescombinatatie, kookplaat, combimagnetron en waterkoker. De vakantiewoning heeft in totaal drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed, een televisie en ruime opbergmogelijkheden. De andere slaapkamer heeft een bedstee voor twee personen. In de badkamer vindt u een regendouche, toilet en een wastafel. Buiten kunt u op het terras genieten van een uniek uitzicht op het water en er is parkeergelegenheid voor uw auto.

683,42


 
4 6 persoons bungalow Breed toegankelijk

4 6 persoons bungalow Breed toegankelijk

Welkom op Landal Natuurdorp Suyderoogh, het paradijs voor waterliefhebbers, vogelspotters en wandelaars. Hier is alles voor een ontspannen vakantie vol waterrijke natuur, rust en ruimte te vinden.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,deurbreedte minimaal 85 cm,centrale verwarming,geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking,geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label B,circa 90 m²,flatscreen tv,draaicirkel minimaal 150 cm,eettafel minimaal 70 cm hoog en onderrijdbaar,zithoek,op voorkeur te reserveren open haard,eethoek,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),kinderbed (op aanvraag),verhard toegangspad naar de accommodatie,terras,terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,aangepaste slaapkamer met 1 persoons boxspring en hoog laagbed met verstelbaar hoofdeinde en papegaai, onrusthek en draaicirkel minimaal 150 cm,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,aangepaste badkamer met vlakke douche, handgrepen in douchegedeelte, vast douchezitje zonder armleuningen, wastafel minimaal 78 cm hoog en onderrijdbaar, verstelbare spiegel, verhoogd toilet met beugels en draaicirkel minimaal 150 cm,verhoogd toilet met beugels,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,open keuken


 
8 persoons bungalow Breed toegankelijk

8 persoons bungalow Breed toegankelijk

Camping Landal Coldenhove ligt in het bos, omringd door dennen- en loofbomen. Hier zit je midden in de natuur. Wie weet zie je een konijn of eekhoorn langs de tent lopen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,oprijplank (op aanvraag),vanwege de maximale deurbreedte van 75cm is deze bungalow alleen toegankelijk voor kleine rolstoelen,berging met oplaadpunt,centrale verwarming,geschikt voor gasten met een lichte lichamelijke beperking,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A B,circa 105 m²,luxe,flatscreen tv,eettafel minimaal 70 cm hoog en onderrijdbaar,draaicirkel minimaal 200 cm,zithoek,houtkachel,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten (tot 1 meter hoogte van binnenuit beveiligd),kinderstoel,houten ledikant,verhard toegangspad naar de accommodatie,terras,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,ligstoelen (in de zomer),maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,drie slaapkamers met twee 1 persoons Auping boxsprings op de eerste verdieping,aangepaste slaapkamer met twee 1 persoons Auping boxsprings, softtopper, ruimte om één hoog laagbed te plaatsen, ruimte naast één kant van het bed minimaal 90 cm en draaicirkel maximaal 120 cm,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,opgiet sauna,aangepaste badkamer met vlakke douche, vast douchezitje zonder armleuningen, handgrepen in douchegedeelte, wastafel minimaal 78 cm hoogte en onderrijdbaar, verstelbare spiegel, hengelmengkranen, toilet met beugels en draaicirkel maximaal 120 cm,badkamer met bubbelbad, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,licht verhoogd toilet (43cm) met beugels,apart toilet op de eerste verdieping,föhn,thermostaatkranen,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits)


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

De nieuwe vakantiehuizen aan de rand van Zwiesel bieden modern comfort en luxe. Winkels en restaurants zijn binnen handbereik dankzij de centrale ligging van het park. De nabijgelegen verwarmde binnen- en buitenzwembaden zorgen het hele jaar door voor waterpret. Landal Arber ligt in het natuurgebied Beierse Woud, ideaal voor actieve vakantiegangers en rustzoekers. In de winter biedt het gezinsvriendelijke skigebied Großer Arber ideale wintersportomstandigheden met speciale kinderpistes, transportbanden en skischolen. De omgeving biedt een breed scala aan mogelijkheden voor elk type vakantie.

Aanvullende Informatie

modern interieur,houten accommodatie,centrale verwarming,uitzicht op het bos,geschikt voor 6 personen,vrijstaand,twee verdiepingen,drie slaapkamers,111 m²,comfort,flatscreen tv,zithoek,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,twee badkamers met inloopdouche en wastafel,combi magnetron,koelkast met apart vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,Broodrooster,elektrische citruspers,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,inductiekookplaat (4 pits),open keuken,kinderstoel,houten ledikant,parasol,terras,ligstoelen,terrasmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,drie slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings


 
DG1762

DG1762

Sfeervol 4-persoons chalet Vlakbij het bos nabij Voorthuizen

Aanvullende Informatie

Geniet van een ontspannen verblijf in dit comfortabele chalet, geschikt voor vier personen, gelegen op het rustige en groene Recreatiepark De Oude Driest in Voorthuizen. Het park grenst direct aan een uitgestrekt bosgebied, ideaal voor lange wandelingen, mooie fietstochten en heerlijke momenten in de natuur. De omgeving van Voorthuizen staat bekend om haar natuurlijke schoonheid en veelzijdigheid. Verken de uitgestrekte Veluwse bossen, ontdek de nabijgelegen heidevelden of bezoek het gezellige centrum van Voorthuizen met zijn winkels, terrasjes en restaurants. Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen op korte afstand ligt Nationaal Park De Hoge Veluwe, waar u volop kunt genieten van de ongerepte natuur en een bezoek kunt brengen aan het wereldberoemde Kröller Müller Museum. Of u nu actief wilt zijn of juist op zoek bent naar rust en ontspanning dit chalet biedt de perfecte uitvalsbasis om de veelzijdige Veluwe en haar prachtige omgeving te ontdekken.Dit vierpersoons chalet heeft een gezellige woonkamer met een eethoek en een zithoek met televisie. De keuken is voorzien van onder andere een combimagnetron, koelkast, oven, gasfornuis en filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers, bestaande uit één slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden naast elkaar. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel, toilet en wasmachine. Verder beschikt het chalet over airconditioning, zodat u ook tijdens warme dagen comfortabel verblijft. Buiten vindt u een tuin met een terras voorzien van meubilair. Het is mogelijk om één auto bij het chalet te parkeren.

479,00


 
ZE1234 klantenbeoordeling: 9,4

ZE1234

Uniek 6 persoons slaapstrandhuisje op het strand nabij Nieuwvliet-Bad

Aanvullende Informatie

Dit unieke zespersoons slaapstrandhuisje (extra comfortabel voor voor senioren) staat op het strand van Nieuwvliet Bad. Nieuwvliet Bad ligt op het mooie Zeeuws Vlaanderen en heeft de schoonste stranden van Nederland! In dit slaapstrandhuisje geniet u van een heerlijke vakantie in Zeeland op een prachtig strand met een eindeloos uitzicht! Wanneer u een slaapstrandhuisje huurt, dan kunt u onbeperkt gebruik maken van de faciliteiten op het nabij gelegen vakantiepark Zonneweelde. Hier vindt u een fantastisch openluchtzwembad met waterspeeltuin, een binnenspeeltuin, een restaurant, fietsverhuur, een pannakooi, gamewall en tijdens de schoolvakanties is er een animatieteam. In uw vakantie is het de moeite waard om steden en plaatsen als Brugge, Knokke, Gent, Cadzand en Breskens met een bezoek te vereren.Gezellige woonkamer met uitzicht op de zee en ingericht met een eethoek en zithoek (met TV) waarvan de zitbank eenvoudig is om te bouwen tot een tweepersoons slaapbank. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, Dolce Gusto koffieapparaat, magnetron, tweepits kookstel en een waterkoker. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Er zijn twee terassen, één met zeezicht en één met duinzicht. Er is gratis parkeermogelijkheid voor één auto op korte afstand van het huisje. Uw bagage wordt naar het strandhuisje gebracht.

1.412,90


 
Chalet Hochland klantenbeoordeling: 8.9

Chalet Hochland

In chalet Hochland geniet je van luxe en comfort tijdens je vakantie in Königsleiten! In dit met zorg ingerichte chalet kun je met 12 personen verblijven. Relax in de comfortabele zithoek bij de open haard en lekker (na-)tafelen in de typisch Oostenrijkse eethoek. Vanuit de woonkamer het je toegang tot het terras met gezellig zithoekje en hottub. De keuken is van alle gemakken voorzien. De slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers en er zijn drie luxe badkamers waarvan één badkamer een (hoek)ligbad heeft. Voor de ultieme ontspanning maak je gebruik van je eigen saunaruimte met Finse sauna en ligstoelen! Erg uniek is het extra keukentje met knusse zithoek op de begane grond. Bij het chalet is één parkeerplaats en in de parkeergarage parkeer je twee auto's overdekt.

In de winter biedt chalet Hochland de perfecte start voor een heerlijke wintersportdag! Met 5 minuten lopen sta je bij de oefenweide en kun je alle kanten op in het sneeuwzekere skigebied de Zillertal Arena. Het skigebied heeft een groot aantal kilometers piste en is daarom uitermate geschikt voor zowel beginners als gevorderden. Eenmaal terug in het chalet steek je de open haard aan en klets je gezellig na over de wintersportavonturen die iedereen beleefd heeft die dag. Nog even ontspannen in de sauna voor je naar bed gaat? Dan sta je de volgende dag weer fris op de latten.

In de zomer waant de actieve vakantieganger zich in een paradijs! Volg één van vele wandel- of fietsroutes om verken de prachtige omgeving door middel van Klettern (klimmen) of Canyoning onder begeleiding van een ervaren gids. Voor de jonge gasten zijn er ook tal van activiteiten, zoals de klimtuin Riederklamm met het hoge touwen parcours, themapark 'WasserWunderWelt' bij de Krimmler watervallen of een dag waterpret aan het Durlaβboden stuwmeer. Of blijf lekker bij het chalet hangen met een goed boek. Neem plaats op het zonnige terras met open haard en barbecue voor een gezellig hapje en drankje en geniet!

1.831,05


 
DG1370 klantenbeoordeling: 9,1

DG1370

Chalet voor 5 personen met zonnige ligging op een vakantiepark op de Veluwe

Aanvullende Informatie

Bungalowpark Het Verscholen Dorp ligt aan de rand van de Veluwe in het plaatsje Harderwijk. Nog op geen tien minuten afstand komt u in een heel ander wereld van groen en rust. Harderwijk is een knusse en culinaire Hanzestand die volop gezellige terrasjes, koffietentjes en winkels heeft. In het centrum kunt u een heerlijke wandeling maken en de historische elementen ontdekken. De omgeving kunt u ook goed ontdekken te voet of met de fiets. Er zijn wandelroutes waar u gebruik van kunt maken. Komt u terug van een wandeling of een fiets tour en u heeft geen puf meer om te koken Geen probleem, u kunt dan heerlijk eten bij het Italiaans restaurant La Famiglia.De houten chalets zijn vrijstaand en geschikt voor vier a vijf personen en heeft een oppervlakte van ongeveer 60m2 met ruime perceel. De woonkamer en keuken bevinden zich in één ruimte en heeft een twee banken, salontafel, televisie, eethoek met vierstoelen. De eetgedeelte staat in verbinding met de keuken. De keuken is voorzien van vaatwasser, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers waarvan één met een twee persoonsbed en één slaapkamer met een stapelbed waar aan de onderkant twee personen kan slapen en boven nog een persoon. De badkamer heeft een douche en een wastafel. Het zonnige terras beschikt over tuinmeubilair. U kunt één auto parkeren bij de accommodatie. U kunt geheel gratis gebruik maken van onze WIFI faciliteiten in de chalets.

427,49