Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

ZE1201 klantenbeoordeling: 9,4

ZE1201

Gezellig 2-persoons appartement in Zoutelande vlakbij het strand

Aanvullende Informatie

Deze sfeervolle twee persoons vakantiewoning is gelegen in Zoutelande. Het gezellige Zoutelande heeft een dorpscentrum met verschillende winkeltjes, terrasjes en restaurants. De supermarkt is op loopafstand van de vakantiewoning. Het is strand is op 400 meter te vinden. De stranden van Zoutelande staan bekend als de zonnigste zuidstranden van Nederland. Er zijn veel recreatiemogelijkheden, u kunt er kitesurfen, vliegeren, fietsen of wandelen door de natuurgebieden.Deze vakantiewoning is geschikt voor twee personen. Het is mogelijk om een kind mee te nemen dat in een kinderbed slaapt. Het campingbedje past niet in de slaapkamer, maar kunt u plaatsen in de naastgelegen hal. Er is een woonkamer met een zithoek, eettafel en een televisie. De open keuken heeft een vier pits inductie kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat, vaatwasser, magnetron en een wasmachine. In de slaapkamer staan er twee eenpersoonsbedden. De bedden zijn opgemaakt als u aankomt. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. Buiten kunt u heerlijk zitten op het terras dat voorzien is van een lounge set, eettafel met stoelen en een parasol. De tuin is volledig omheind, dit geeft veel privacy en is ideaal als u een huisdier bij heeft. De poort naar de tuin kan op slot, waardoor u ook uw fietsen veilig in de tuin kunt zetten. Direct bij de vakantiewoning kunt u uw auto parkeren op de oprit. In de woning is WIFI beschikbaar.

373,52


 
DG1323

DG1323

Ruime 4 persoons vakantiewoning met hottub tussen de bossen op de Veluwe.

Aanvullende Informatie

Ontspannen in een bosrijke omgeving Deze mooie vierpersoons vakantiewoning staat op Park Berkenrhode, midden op de Veluwe. Een perfecte uitvalsbasis voor heerlijke fietstochten of lange wandeltochten door de mooie natuur. Komt u terug van uw uitstapjes Dan is er op het park voldoende mogelijkheid tot ontspanning in het verwarmde buitenzwembad. De vakantiewoning beschikt zelf ook over een hottub, zodat u optimaal kunt ontspannen bij de woning. Voor lekker eten en drinken hoeft u het park niet af. In Le Grand Café worden met streekproducten heerlijke gerechten geserveerd. Park Berkenrhode is huisdiervriendelijk, dus ook uw hond kan gezellig mee om de Veluwe te ontdekken.Deze comfortabele vierpersoons woning is gelegen aan de bosrand en heeft een oppervlakte van 75m2. In de gezellige woonkamer bevindt zich een bank met televisie, een fauteuil, sfeerhaard (op gas) en een eetkamertafel met vier stoelen. De keuken is onder andere voorzien van koelvriescombinatie, combimagnetron en vijfpits gaskookplaat. Tevens zijn er een koffiezetapparaat en waterkoker aanwezig. In beide slaapkamers staan 2 comfortabele boxspringbedden tegen elkaar. In de badkamer bevindt zich een toilet, inloopdouche en wastafel. Tevens is er een extra separaat toilet aanwezig. De fijne tuin heeft een ruim gemeubileerd terras met luifel en hottub. De woning beschikt over een eigen parkeerplaats.

593,80


 
DG644 klantenbeoordeling: 7,6

DG644

Tiny House voor 4 personen met gaskachel

Aanvullende Informatie

Dit knusse Tiny House op vakantiepark Veluwemeer in Nunspeet is het echt ontdekken waard. De uitdrukking, klein maar fijn gaat hier echt op! ’s Zomers is het heerlijk vertoeven op uw eigen terras. En als het weer wat minder wordt zit u binnen lekker warm voor de gaskachel. De omgeving van Nunspeet leent zich goed voor tal van leuke uitstapjes. Ga winkelen in de hanzensteden Harderwijk of Elburg. Huur een fiets bij de receptie en ontdek de mooie natuur van de Veluwe. Of ga naar het strand dat op loopafstand van het vakantiepark gelegen is. U ziet, alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie zijn binnen handbereik.Dit knusseTiny House is geschikt voor vier personen. De woon slaapkamer is voorzien van een zithoek met televisie en gaskachel en eettafel. In de open keuken staat een filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers. In de eerste slaapkamer zijn twee eenpersoonsbedden. Deze slaapkamer is af te sluiten met een gordijn van de woonkamer. In de tweede slaapkamer op de vide vindt u ook twee eenpersoonsbedden. Deze slaapplaatsen zijn te bereiken via een ladder in de woonkamer. De badkamer beschikt over een toilet en douche. De tuin heeft een gemeubileerd terras en er is een eigen parkeerplaats voor één auto direct bij het chalet.

277,36


 
Chalet Filzsteinfreude klantenbeoordeling: 8.9

Chalet Filzsteinfreude

In het riante chalet Filzsteinfreude, gelegen in Hochkrimml, kun je met 14 personen vakantie vieren. In de woonkamer kun je heerlijk ontspannen in de zithoek. De grote eettafel nodigt uit voor gezellige maaltijden en fanatieke spelletjesavonden. De keuken is van alle gemakken voorzien, je hebt alles bij de hand om gemakkelijk een lekkere maaltijd te bereiden. Vanaf het extra grote balkon en het terras geniet je van de schitterende bergomgeving. De slaapplaatsen van de vrijstaande vakantiewoning zijn verdeeld over vijf slaapkamers waarvan er twee slaapkamers met 2-persoonsbed een eigen badkamer hebben. Verder is er nog een slaapkamer met 2-persoonsbed en twee familie-slaapkamers met 2-persoonsbed en stapelbed. Daarnaast heeft het chalet nog drie badkamers, waarvan één met infraroodsauna! Kortom, ieder zijn privacy! Bij chalet Filzsteinfreude kunnen voldoende auto's geparkeerd worden.

In de winter steek je de straat over en je staat bij de sleeplift! Of loop een klein stukje verder naar de stoeltjeslift. Of je nu al jarenlang skiet of voor het eerst op een de latten staat, het skigebied de Zillertal Arena heeft vele kilometers piste voor ieder niveau. Ook het Funpark ligt tegenover het appartement, beter kun je het niet treffen tijdens je wintersportvakantie. Roetsj tot in de late uurtjes van De Filzsteinalm rodelbaan, iedere dag is deze tot 21.30 uur verlicht. Of zoek het dichtbij huis, het huis ligt de hele dag in de zon. Heerlijk om na het skiën te après-skiën op je eigen balkon, terwijl de kinderen in de tuin sleeën. De wintersportuitrusting kan opgeborgen worden in de skiberging van chalet Filzsteinfreude.

In de zomer start, of sluit je de dag af op het extra brede balkon met uitzicht op het omliggende natuurschoon, dat is nog eens genieten! Bezoek het Durlaßboden stuwmeer waar je diverse watersporten kunt beoefenen zoals SUP-en, kanoën en zeilen. Het vakantiehuis is een perfect startpunt voor mooie wandel- of fietstochten hoog in de bergen. In het weids uitgestrekte landschap kun je alle kanten op. Eén van de bekende fietsroutes start in Krimml, de Hohe Tauernradweg. Volg een deel van de lange route door prachtige landschappen, knusse bergdorpjes en langs het water. Stap in de auto en daal de Gerlospas af met diverse uitkijkpunten over Europa's hoogste gefaseerde waterval! Rijd door tot aan de voet van de Krimmler waterval en bezoek het themapark 'WasserWunderWelt'. Een voorwaarde die de huiseigenaar stelt is, dat er geen huisdieren in de woning zijn toegestaan.

2.476,10


 
4 persoons lodge

4 persoons lodge

Landal Waterpark Oudehaske ligt aan het Nannewiid, tussen Heerenveen en Joure. Je verblijft in comfortabele lodges met terras aan het water. Zwemmen, suppen en varen kan direct vanaf je accommodatie. In de omgeving ontdek je Friese dorpen, markten en meren. Een kleinschalig park voor rustzoekers en waterliefhebbers.

Aanvullende Informatie

zithoek,smart tv,eethoek,Airconditioning,loungeset,parasol,terras,tuinstoelen,tuintafel,vlonderterras,parkeren op de centrale parkeerplaats,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,Broodrooster,citruspers,combimagnetron,koelkast met vriesvak,waterkoker,vaatwasser,koffiezetapparaat geschikt voor (Nespresso) cups,inductiekookplaat (4 pits),open keuken,kinderstoel,er is beperkte ruimte voor het bijplaatsen van een campingbedje,campingbedje (op aanvraag),gelegen aan het water,elektrische verwarming,gebouwd met duurzame materialen,zonnepanelen aanwezig,vrijstaand,gelijkvloers,rookvrij,twee slaapkamers,55 m²,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings,badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet


 
6 persoons appartement

6 persoons appartement

Zonnig gelegen tussen de bergen vind je Landal Brandnertal. Geniet van de vrijheid in de natuur, zowel actief als ontspannen. In de zomer trek je er met de fiets op uit, in de winter trotseer je de afdalingen op de ski's of je snowboard. 's In de avond is het altijd heerlijk bijkomen in jouw comfortabele appartement.

Aanvullende Informatie

wifi tegen betaling,gezamenlijke (ski)berging,vloerverwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,appartement,twee slaapkamers,gelijkvloers,rookvrij,circa 85 m²,luxe,flatscreen tv,dvd speler,radio,cd speler,2 persoonsbedbank,zithoek,open haard of bio ethanol sfeerhaard,eethoek,kinderstoel (tegen betaling),campingbedje (tegen betaling),opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,slaapkamer met 2 persoonsbed, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,slaapkamer met 2 persoonsbed,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet,badkamer met ligbad en wastafel,apart toilet,thermostaatkranen,infraroodsauna zonnebankcombinatie (4 persoons),oven,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,keramische kookplaat,terras of balkon,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen (in de zomer),garageparkeerplaats voor één auto


 
2 persoons appartement

2 persoons appartement

Ontdek het prachtige landschap van Vlieland. Landal Vlieduyn is de perfecte uitvalsbasis om het charmante dorpje Oost-Vlieland te bezoeken of eindeloos te wandelen door de prachtige duinen.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,bereikbaar met lift,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,appartement,één slaapkamer,gelijkvloers,rookvrij,Energy label A,circa 58 m²,luxe,flatscreen tv,zithoek,eethoek,kinderstoel (tegen betaling),een kinderbed kan uitsluitend in de woonkamer geplaatst worden,campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (2 persoons),badkamer met ligbad, sunshower en wastafel,apart toilet,was droogcombinatie,föhn,sunshower,thermostaatkranen,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,open keuken,inductiekookplaat (4 pits),terrasmeubilair,balkon


 
L085 klantenbeoordeling: 8,2

L085

Gezellig 4 persoons vakantiehuis op vakantiepark Limburg in Susteren

Aanvullende Informatie

Dit gezellige vierpersoons vakantiehuis staat op vakantiepark Limburg. Voor een onvergetelijke vakantie voor jong en oud komt u naar dit vakantiepark. Er worden u vele faciliteiten geboden, zodat uw kinderen zich geen moment hoeven te vervelen. Kom zwemmen in de grote zwemvijver. Bij slecht weer kunt u een heerlijke duik nemen in het overdekte zwembad, of de kinderen kunnen zich vermaken in de overdekte speelhal. Wilt u even helemaal tot rust komen Maak dan eens gebruik van één van de vele wellnessmogelijkheden. Voor een hapje en een drankje hoeft u het park niet af. Bent u hier op vakantie Ga op ontdekkingsreis, en ontdek het prachtige Limburg.Leuk chalet voor vier personen. In de woonkamer vindt u een eethoek en zithoek voorzien van een televisie. Kokkerellen doet u in de volledig uitgeruste keuken inclusief kookgelegenheid, filterkoffiezetapparaat en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden of stapelbed. De badkamer is ingericht met douche en toilet. Buiten is er een tuin met terras en gemeubileerd terras. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.

426,97


 
ZE202 klantenbeoordeling: 8,7

ZE202

Vrijstaande 6 persoons bungalow met een grote natuurlijke tuin

Aanvullende Informatie

Prettig ingerichte bungalow met grote, natuurlijke tuin. Heel rustig gelegen, met veel privésfeer. De bungalow ligt vlakbij het Veerse Meer en de Jachthaven van Kamperland. Het dorp en de supermarkt liggen op ongeveer vier kilometer. In 10 minuten fietsen staat u op het Banjaardstrand. Dit mooie zandstrand, behoort al jaren tot de schoonste stranden van Nederland.De bungalow heeft een gezellige woonkamer met haard en open keuken. De keuken is voorzien van een keramische kookplaat, magnetron, oven, koelkast met vriesvak, waterkoker en filter koffiezetapparaat. De badkamer heeft een bad met douche en wastafel. Er is een apart toilet in de bungalow. Er zijn drie slaapkamers één met tweepersoonsbed met éénpersoons matrassen, één met twee eenpersoonsbedden en één met een stapelbed. Verder is er een wasmachine, WIFI en een eigen parkeerplaats. De heerlijke, grote tuin biedt veel plekjes om lekker te zitten met veel privacy.Een hond is welkom. De tuin is volledig omheind.

353,80


 
ZE751 klantenbeoordeling: 8,0

ZE751

Comfortabel 4-persoons vakantiewoning met uitzicht op natuurgebied in Hoofdplaat

Aanvullende Informatie

Voor wie op zoek is naar een combinatie van rust en levendigheid, is deze moderne vakantiewoning de ideale bestemming. De woning ligt aan de rand van het park en beschikt over een beschutte tuin op het zuiden. Deze vakantiewoning is van alle gemakken voorzien, zo beschikt de woning over een volledig uitgeruste keuken met broodrooster en vaatwasser, 3 comfortabele slaapkamers en een badkamer die is ingericht voor een comfortabel verblijf.Op loopafstand ligt een klein strandje, perfect om even tot rust te komen. In de omgeving zijn diverse fietsroutes en mogelijkheden voor een dagje uit. Zo kunt u het mooie Zeeuw Vlaanderen, Breskens of België ontdekken. Deze vakantiewoning is gelegen op de ideale locatie. Ziet u het al voor zich Samen ontbijten in de ochtendzon en een wijntje in het laatste zonlicht.

622,00


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

Omringd door heuvels en bossen ben je van de bewoonde wereld afgezonderd. Vanuit de bungalow zo de natuur in voor een prachtige wandeling in het groen. Klaar voor weer een nieuw avontuur samen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,standaard interieur,inpandige berging,stenen accommodatie,centrale verwarming,rustige ligging,uitzicht op het bos,zonnig gelegen,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label C D,circa 80 m²,comfort,flatscreen tv,HDMI aansluiting,spellendoos,zithoek,open haard of houtkachel,eethoek,traphekje,kinderstoel,houten ledikant,er is beperkte ruimte voor het bijplaatsen van een kinderbed,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, softtopper en wastafel,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met inloopdouche en wastafel,apart toilet op de eerste verdieping,thermostaatkranen,koelkast met vriesvak,vaatwasser,waterkoker,standaard keukeninventaris,filterkoffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat (4 pits),barbecue,Loungeset met tafel,overdekte veranda,parasol,terrasmeubilair,zonnescherm,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
ZE1297 klantenbeoordeling: 9,7

ZE1297

4-persoons vakantiehuis, dichtbij Domburgse strand

Aanvullende Informatie

Wilt u tot rust komen tijdens uw vakantie Dan is dit vier persoons vakantiehuis een oase waar u tot rust komt en optimaal geniet. Dit vakantieverblijf ligt op één kilometer van het centrum van Domburg. Het centrum van het dorp ligt direct achter het duingebied. Zo is het strand en de zee altijd dichtbij. Op het strand zijn er verschillende strandpaviljoens waar u wat kunt drinken en of genieten van een hapje. Domburg is genieten een jaarrond, dus ook in de wintermaanden om heerlijk uit te waaien! Dit vier persoons vakantiehuis is sfeervol ingericht. De ingang van het appartement bevindt zich aan het terras. In de woonkamer is een televisie met buitenlands zenderpakket. De open keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, koelkast, combi magnetron, inductiekookplaat, filterkoffiezetapparaat met bonenmachine en een waterkoker. Beide slaapkamers hebben een tweepersoons boxspringbed. Eén slaapkamer is op de verdieping. De andere slaapkamer op begane grond met een terrasje aan de achterzijde. De badkamer heeft een ruime inloopdouche, wastafel, groot wastafelmeubel met wasmachine en een toilet.Het terras is voorzien van tuinmeubilair waar het genieten is van de zon die opgaat tot halverwege de middag. De grote gezamenlijke tuin die voor de accommodatie ligt, nodigt uit voor kinderen om te spelen! Of om 's morgens vroeg hertjes te spotten..Bij de accommodatie is er parkeergelegenheid en de mogelijkheid tot elektrisch laden.

985,00


 
ZE1540

ZE1540

Sfeervolle studio met buitenspa dichtbij centrum van Middelburg

Aanvullende Informatie

Het Zeeuws Huusje, waar rust, luxe en zee samenkomen...Verscholen achter de duinen, op een steenworp afstand van het strand, ligt Het Zeeuws Huusje. Een sfeervolle en luxe Het Zeeuws Huusje.Deze knusse accommodatie combineert de charme van een traditioneel Zeeuws huisje met het comfort van moderne wellness. De accommodatie ligt in het hart van Zeeland, vlak bij het historische centrum van Middelburg. Een charmante stad vol karakter, cultuur en gezelligheid. De combinatie van stadse levendigheid én de rust van de natuur om de hoek, maar ook mooie fietstochten door de natuur of richting Veere, Domburg of Zoutelande. Onderweg komt u langs duinen, weilanden en pittoreske dorpjes. Fietsen zijn te huur in de buurt.Binnen wacht u een warm ingericht gastenverblijf met een comfortabel kingsize bed, een luxe badkamer met regendouche en fijne details zoals zachte badjassen, lokale lekkernijen en een geurige kop verse koffie.Of u nu kiest voor een romantisch weekend weg, een paar dagen uitwaaien aan zee of gewoon behoefte hebt aan stilte en comfort. Bij Het Zeeuws Huusje bent u aan het juiste adres.

514,40


 
ZH207 klantenbeoordeling: 7,9

ZH207

5 persoons chalet dicht bij het strand

Aanvullende Informatie

Gelegen op slechts enkele minuten lopen van het strand dit vijf persoons chalet. Als zich graag aan het strand begeeft biedt deze accommodatie u de perfecte vakantie. Het chalet maakt deel uit van een vakantiepark dat van alle gemakken voorzien is. Denk aan een restaurant, indoor speeltuin, animatieteam, fiets en bootverhuur en een snackbar. In de omgeving is ook genoeg te beleven. Er zijn oude vestingstadjes zoals Hellevoetsluis en Brielle, en aan het strand van het nabijgelegen Rockanje zijn verschillende beachclubs te vinden. Rotterdam is op ongeveer twintig minuten prima te bereizen.Er is een gezellige zithoek met televisie in dit vijf persoons chalet. Naast de eethoek is de open keuken uitgerust met onder meer een vaatwasser, waterkoker, filterkoffiezetapparaat en combimagnetron. Er zijn die slaapkamers allen voorzien van eenpersoonsbedden of een stapelbed. De badkamer heeft zowel en toilet als douche. In de tuin kunt u heerlijk genieten op het gemeubileerde terras met parasol. Er is parkeergelegenheid voor één auto.

434,17


 
BK093 klantenbeoordeling: 9,0

BK093

Rustig gelegen 5-persoons appartement met volledige keuken, op recreatiepark nabij Brugge

Aanvullende Informatie

Dit rustig gelegen appartement voor vijf personen (drie volwassenen en twee kinderen) is een fijne plek voor gezinnen, rustzoekers en liefhebbers van het buitenleven. Gelegen op het mooie recreatiepark Klein Strand in Jabbeke, biedt dit appartement alle ruimte om samen te ontspannen en te genieten van een onbezorgde vakantie. De openslaande tuindeuren zorgen voor een lichte, open sfeer en verbinden het woongedeelte met het balkon of terras. Hier geniet u van een kop koffie in de ochtendzon of een goed glas wijn aan het einde van de dag.Het appartement ligt op korte afstand van het recreatiemeer met zandstrand, ideaal voor een frisse duik, zandkastelen of simpelweg relaxen aan het water. Dankzij de rustige ligging, de toegankelijke inrichting en de gratis parkeergelegenheid is deze woning ook geschikt voor mindervaliden en jonge gezinnen.De ligging maakt het een perfecte uitvalsbasis om West Vlaanderen te verkennen. Binnen vijftien minuten staat u in het hart van historisch Brugge, met zijn sfeervolle pleinen, grachten en winkels. Ook de kustplaatsen Oostende en Blankenberge zijn vlot bereikbaar voor een dagje strand of zee.

433,25


 
12 persoons bungalow

12 persoons bungalow

Omringd door heuvels en bossen ben je van de bewoonde wereld afgezonderd. Vanuit de bungalow zo de natuur in voor een prachtige wandeling in het groen. Klaar voor weer een nieuw avontuur samen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,zes slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A,circa 169 m²,luxe,digitale tv met radio,spellendoos,zithoek,gaskachel,eethoek,kindveilige stopcontacten,traphekje bovenaan de trap,kinderstoel,houten ledikant,drie slaapkamers met twee 1 persoons Auping boxsprings op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons Auping boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv op de eerste verdieping,opgemaakte bedden bij aankomst,slaapkamer met 2 persoons Auping boxspring en flatscreen tv,slaapkamer met 2 persoons Auping boxspring, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (4 persoons),badkamer met douchecabine en wastafel op de eerste verdieping,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet,badkamer met ligbad, wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,was droogcombinatie,föhn,thermostaatkranen,vaatwasser,combimagnetron,wokbrander,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,twee koffiezetapparaten,open keuken,gasplaat (5 pits),overdekt terras,parasol,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen (in de zomer),maximaal vier auto's parkeren bij de accommodatie


 
ARD141 klantenbeoordeling: 9,4

ARD141

Chalet voor 4 personen op vakantiepark Village de Vacances Oignies

Aanvullende Informatie

Dit chalet is geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen. De ideale uitvalsbasis voor een sportieve maar ontspannende vakantie. Het chalet biedt u alles wat u nodig heeft na een lange dag wandelen, fietsen of lees lekker een boek bij het chalet. Het park, Village de Vacances Oignies, is gelegen op 12 hectare bosgrond en daarmee zeer geliefd bij natuurliefhebbers. Ook kinderen zullen zich hier uren vermaken met spelletjes in het bos of gewoon een potje tafeltennis. In de omgeving kunt u wandelen, paardrijden, fietsen, kanoën en ga zo maar door.Het chalet heeft een woonkamer met een eethoek en zitgedeelte met bank, televisie en een houtkachel. De open keuken beschikt onder andere over een elektronische kookplaat, koelkast met diepvriesvak, waterkoker, filterkoffiezetapparaat en magnetron. Er zijn twee slaapkamers, waaronder één slaapkamer met een tweepersoonsbed en de tweede slaapkamer beschikt over een stapelbed geschikt voor twee kinderen. Beide slaapkamers hebben een kledingkast om uw spullen op te kunnen bergen. De badkamer heeft een inloopdouche, toilet en wastafel. Buiten is er een terras ingericht met tuinmeubelen en een houtskool barbecue, de kolen hiervoor dient u zelf mee te brengen. Er is parkeergelegenheid bij het chalet.

279,00


 
OV289 klantenbeoordeling: 8,3

OV289

4 p. Vakantiehuis met sauna op Vakantiepark Mölke, een superleuke vakantie gegarandeerd

Aanvullende Informatie

Deze gezellige en comfortabele vier persoons bungalette met een sauna staat op Vakantiepark Mölke, een superleuk vakantiepark om met de familie een weekendje of een week te vertoeven. Vakantiepark Mölke ligt op de grens van Salland en Twente, een uniek stukje Nederland wat het ontdekken zeker waard is. U zult verrast staan van de Salandse heuvelrug, met als hoogste punt de Holterberg bij Nijverdal, hier komen de laatste korhoenders van Nederland nog in het wild voor. Er zijn bijzondere musea in de omgeving, maar vergeet ook de pretparken niet!Deze comfortabele bungalette is geschikt voor zes personen en van alle comfort voorzien. De gezellige woonkamer is voorzien van een LCD met CAI. De keuken is compleet ingericht met een combimagnetron, koelkast, filterkoffiezetapparaat en een vier pits gasfornuis. De ouderslaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed. De tweede slaapkamer is voorzien van twee éénpersoonsbedden. In de badkamer vindt u een sauna, toilet, douche en een wastafel. De bungalette wordt verwarmd door middel van centrale verwarming. Het terras is voorzien van tuinmeubilair. U kunt uw auto naast de vakantiewoning parkeren.

392,20


 
ZE1534

ZE1534

4-persoons Veerse Meersuite op vakantiepark in Kortgene

Aanvullende Informatie

Uniek slapen op het water. Deze Veerse Meersuite kijkt uit op het water en deels op de camping van Vakantiepark Paardenkreek. Wat is er fijner dan wakker worden met zicht op het water Wat staat er vandaag op het programma Een duik in het meer, een sup of surfles of met een bootje rondvaren De mogelijkheden zijn er volop.Als gast van het vakantiepark zijn alle mogelijke faciliteiten binnen handbereik, zoals een restaurant, indoor(speeltuin), zwembad en fietsverhuur. In het dorp Kortgene is een gevarieerd aanbod van winkeltjes en restaurants te vinden. Gaat u per fiets erop uit Er is veel keuze uit route, door middel van een fietsknooppuntensysteem. Wordt het een route buitendijks Dwars door de polder Of via de Zeelandbrug naar het monumentale Zierikzee. Het brede Noordzeestrand is bereikbaar op 15 minuten met de auto. Via een steiger bereikt u de Veerse Meersuite. Bij binnenkomst is er een fijne keuken, zitgedeelte en een tweepersoonsbed. De glazen wanden zorgen voor veel licht en een ruimtelijk effect. De keuken is uitgerust met een 2 persoons inductie kookplaat, magnetron, Nespresso en waterkoker. Op de bovenverdieping is een slaapgelegenheid voor twee personen. Dit bereikt u via een steile trap. Deze verdieping kunt u afsluiten met een luik. In het loungenet op de bovenverdieping is een heerlijke plaats om te relaxen. Vanuit de kamer stapt u het terras op, een loungebank, twee stoelen en een eettafel beschikbaar zijn. Hier geniet u van het zonnetje, ontbijt bij het starten van de dag of drinkt een wijntje om een fijne vakantie dag af te sluiten.

565,79


 
L240 klantenbeoordeling: 9,7

L240

Prachtig gelegen 2 persoons appartement in een woonboerderij in Valkenburg aan de Geul

Aanvullende Informatie

Dit vakantie appartement in Valkenburg is geschikt voor twee personen en ligt in de mooie woonboerderij van de eigenaren in Valkenburg, Limburg. U kunt vrij gebruik maken van de prachtige, gezamenlijke binnenplaats, het heerlijke overdekte terras, zonnen in de zonneweide of genieten van het uitzicht terwijl u zich terugtrekt in het weiland. Kom tot rust in uw appartement waar de bedden voor u zijn opgemaakt en de handdoeken klaarliggen. Dit vakantie appartement is de ideale thuisbasis voor een veelzijdige vakantie in Limburg. Rustliefhebbers kunnen genieten van de landelijke omgeving. Gaat u er liever op uit Op nog geen 2.5 km van het appartement ligt het bruisende centrum van Valkenburg of maak een dagtrip naar Maastricht, de Eifel of Ardennen. Ook fiets en wandelliefhebbers halen hier hun hart op. Kies een route en geniet van het panoramische uitzicht!Het vakantie appartement biedt ruimte aan twee personen, is gelijkvloers en heeft een eigen ingang. De gezellige zithoek is onder andere voorzien van een comfortabele bank, een fauteuil en een televisie. De keuken is volledig ingericht en voorzien van een vaatwasser, koel vriescombinatie, inductie kookplaat, combimagnetron, koffiezetapparaat, Dolce Gusto en waterkoker. Daarnaast staat een eetkamertafel met twee comfortabele eetkamerstoelen. In het appartement is één slaapkamer, hier staat een opgemaakt tweepersoonsbed voor u klaar. De badkamer heeft een inloopdouche, wastafel en een toilet. Via de openslaande deuren in de woonkamer betreedt u de tuin. Hier kunt u gebruik maken van de gezamenlijke binnenplaats. Er staan een overdekt terras, zonneweide en weiland tot uw beschikking! Uw auto kunt u parkeren op onze afgesloten parkeerplaats, uw motor op de binnenplaats en uw fiets in de berging. Bij dit vakantiehuis zijn twee fietsen aanwezig die u kosteloos mag gebruiken.

373,20