Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

ZE1128

ZE1128

Unieke 8 persoons watertoren in Vlissingen op slechts 50m van het strand.

Aanvullende Informatie

p In Vlissingen, op steenworp afstand van de boulevard en het Noordzeestrand, kunt u dit unieke achtpersoons familiehuis huren. De watertoren welke oorspronkelijk stamt uit 1896 is in 2015 volledig gerenoveerd en onder andere voorzien van een sauna, vergaderruimte, speelruimte met biljarttafel, wasmachine en wasdroger en gratis internet.Vanuit de watertoren bent u niet alleen vlakbij het centrum met haar gezellige winkeltjes maar ook slechts een paar honderd meter van het strand en de boulevard met vele restaurants en terrasjes. Op het strand zijn meerdere strandpaviljoens en kunnen verschillende watersporten beoefend worden. Wilt u van dit alles kunnen genieten samen met uw familie of vrienden, boek dan deze watertoren van Vlissingen. p p De fraaie woonkamer op de begane grond is voorzien van een ruime zithoek, sfeerhaard, televisie en radio. De woonkeuken is onder andere voorzien van een vijf pits kookstel, filter koffiezetapparaat, magnetron, broodrooster, koelkast, vriezer, vaatwasser en waterkoker. Tevens heeft u hier een gezellige eettafel. p p Op de tussenverdieping (halve verdieping boven de keuken) een aparte badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. p p Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers met allen twee éénpersoonsbedden. Op deze verdieping is er ook een luxe badkamer met inloopdouche, badkamermeubel en toilet. Op de tweede verdieping is er nog een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. p p In de kelder bevindt zich de speelruimte met biljarttafel en enkele spelletjes, als ook een aparte ruimte met de wasmachine en wasdroger. p p De accommodatie is voorzien van centrale verwarming en gratis internet. Rond de accommodatie bevindt zich een deels omheinde tuin met gemeubileerd terras en sauna. Er is parkeergelegenheid voor vier auto’s op eigen terrein. Op het parkeerterrein is er een laadpaal aanwezig voor elektrische hybride auto’s. p

1.454,80


 
DG940 klantenbeoordeling: 9,5

DG940

Bosrijke 6 tot 12 persoons vakantiewoning met geitjes en speeltoestel in Koekange

Aanvullende Informatie

p Deze vakantiewoning is prachtig gelegen in de bosrijke omgeving van Koekange op de grens van Drenthe en Overijssel. Voor kinderen is er genoeg te beleven, zo is er een grote speelweide met een speeltoestel en een weiland met dwerggeitjes. Zowel binnen als buiten beschikt de accommodatie over een groot zitgedeelte met voldoende ruimte voor de hele familie. De accommodatie vormt de perfecte uitvalsbasis voor wandel en fietsliefhebbers. Bewonder de natuur in een van de nabij gelegen Nationaal Parken Het Dwingelderveld, Drents Friese Wold, Reestdal of Weerribben Wieden. Ook een bezoek aan het pittoreske waterdorp Giethoorn mag niet ontbreken, huur een bootje en maak een schitterende vaartocht door de grachten, over de meren en tussen de rietlanden. p p De accommodatie biedt ruimte aan zes tot twaalf personen en is uitermate geschikt voor gezinnen en families met kinderen. De ruime woonkamer beschikt over een grote, comfortabele zithoek met digitale televisie, een radio en een cd dvd speler. In dezelfde ruimte staat tevens een grote eettafel voor twaalf personen. De keuken beschikt onder andere over een vaatwasser, inductiekookplaat, ruime koelkast, combimagnetron, waterkoker en twee koffiezetapparaten. Er is ook een barretje met drie krukken. In de accommodatie zijn vijf slaapkamers aanwezig, twee slaapkamers bevinden zich op de begane grond en beschikken beide over twee éénpersoons boxspringbedden. De overige drie slaapkamers zijn op de eerste verdieping, hiervan hebben twee slaapkamers twee éénpersoons boxspringbedden en een slaapkamer heeft vier éénpersoonsbedden waarvan twee boxsprings. In de accommodatie zijn twee badkamers aanwezig met een douche en een wastafel, beide gelegen op de begane grond. Er zijn in totaal twee separate toiletten, een op de begane grond en een op de eerste verdieping. Voor de liefhebber is er een voetbaltafel, sjoelbak en divers speelgoed aanwezig. Buiten beschikt u over een ruime tuin met een met voldoende zitruimte, een speelweide, een

1.461,00


 
DG1088 klantenbeoordeling: 9,0

DG1088

4 persoons chalet op een vakantiepark in Lathum met vele faciliteiten

Aanvullende Informatie

p Dit vier persoons chalet is gelegen op Recreatiepark de Rhederlaagse Meren. Een apart vakantiegevoel maakt zich van je meester zodra je over de dijk rijdt richting Recreatiepark Jachthaven ‘Rhederlaagse Meren’. Lekker uitwaaien, fietsen, wandelen, het watersporten per boot of surfplank of gewoon lekker onderuit zakken in je strandstoel op ons privéstrand, kortom de tijd nemen om de vrijheid te ervaren. Het park ligt aan één van de meest speciale watersportgebieden van ons land vlakbij de Gelderse IJssel. Aan de overkant van de IJssel ligt de Veluwezoom, eveneens een prachtig natuurgebied. Dit waterrijke park heeft ook nog eens talloze faciliteiten om van te genieten en is daardoor een geweldige bestemming voor jong en oud. Pure vakantie! p p Dit chalet heeft een woonkamer met een televisie en een open keuken. De open keuken is voorzien van onder andere een vierpits kookstel, koelkast, magnetron, vaatwasser, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Er zijn twee slaapkamers waarvan één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Er zijn openslaande deuren die uitkomen op het terras. Buiten op het terras staat tuinmeubilair. Tevens is er plaats voor één auto bij het vakantiehuis. p

374,70


 
L301 klantenbeoordeling: 9,3

L301

Prachtige 4 persoons vakwerkwoning, gelegen in het schilderachtige Geuldal in Zuid-Limburg

Aanvullende Informatie

p Deze prachtige vakantiewoning voor vier personen maakt deel uit van een nostalgische, eeuwenoude boerderij. Gelegen nabij de heuvels in een met vijf sterren bekroond natuurlandschap, bevindt zich deze woning te midden van het schitterende Geuldal. Het is een uitstekende plek om te ontspannen of om de omgeving te verkennen door middel van wandel en fietstochten. Als u op zoek bent naar een leuk uitstapje, bevindt België zich op slechts 5 kilometer afstand, en de Duitse Eifel is bereikbaar binnen 10 kilometer. In het dorp, op loopafstand van de woning, kunt u fietsen huren, en bij de woning is er de mogelijkheid om elektrische fietsen op te laden. p p In de woonkamer bevinden zich comfortabele meubels, een open sfeerhaard en een eethoek. De aangrenzende keuken is uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een koelkast, combimagnetron, koffiezetapparaat, Senseo, waterkoker en kookplaat. Op de bovenverdieping zijn twee slaapkamers één met twee eenpersoons boxspringbedden (90x200cm) en de andere met eveneens twee eenpersoons boxspringbedden (90x210cm). De badkamer bevindt zich op de begane grond en beschikt over een douchecabine en toilet. De binnenhof tuin is gemeenschappelijk en wordt gedeeld met twee andere vakantiewoningen. p

475,00


 
NB068 klantenbeoordeling: 8,4

NB068

Zeer modern chalet geschikt voor 6 personen in Cromvoirt

Aanvullende Informatie

p U kunt in dit moderne vrijstaande zespersoons chalet genieten van uw vakantie. Het chalet is gelegen op vakantiepark Residence de Leuvert, een gezellig vakantiepark in het Noord Brabantse dorpje Cromvoirt. Het gezellige familiepark staat garant voor een hoop vakantieplezier voor jong en oud. In de omgeving kunt u heerlijk genieten van de bourgondische sfeer. Eet een heerlijke Bossche bol op één van de gezellige terrassen of drink een lekker Brabants biertje. In het prachtige gebied van Cromvoirt vindt u ook diverse natuurgebieden waar u heerlijk kunt genieten van de verschillende landschappen, de natuur en de rust. p p In de leefruimte vindt u de woonkamer met flatscreentelevisie, de eethoek en de aangrenzende keuken. De keuken is voorzien van de hedendaagse faciliteiten zoals een 4 pits kookstel, een vaatwasser, een combimagnetron, een koel vriescombinatie en een Nespresso. Er zijn drie slaapkamers aanwezig waarvan twee beschikken over twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer die beschikt over een stapelbed. In de badkamer vindt u de douche en de wastafel. Er is een apart toilet. Buiten heeft u uw eigen terras met tuinmeubilair en parkeergelegenheid voor één auto. p

373,35


 
ZE1472 klantenbeoordeling: 5,7

ZE1472

6-persoons woning met hottub op loopafstand van strand en water in Yerseke

Aanvullende Informatie

p De Oysterduinen ligt in Yerseke, met de vissershaven en het stadsstrand op loopafstand. Yerseke staat bekend om zijn oester en mosselcultuur. Verser eet je deze schaaldieren niet, in een van de vele restaurants die het vissersdorp rijk is. Daarnaast is het een centrale plek voor een uitstapje naar het historische Bergen op Zoom, winkelstad Antwerpen of de sfeervolle stad Goes. Zelfs op de fiets zijn veel bezienswaardigheden te ontdekken. Een knooppuntensysteem van aantrekkelijke fietsroutes, start voor de deur. p p De omgeving verkennen, terwijl u frisse zeelucht inademt. Dat kan vanuit dit heerlijke huisjes onderaan de voet van de Oosterschelde. p p Deze luxe vakantiewoning, met een oppervlakte van 64m², is ingericht voor zes personen en volledig elektrisch. De woonkamer is gezellig ingericht met een bank, een smart tv en een eethoek voor zes personen. De keuken is van alle gemakken voorzien, met onder andere een combimagnetron, inductie vierpits kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en een Nespresso koffiemachine. Er zijn drie slaapkamers één met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden en één slaapkamer met een stapelbed. De badkamer beschikt over een toilet, douche en een badmeubel met föhn. De zonnige tuin is een heerlijke plek om lekker te ontspannen. Het grote terras is ingericht met tuinmeubels, een loungeset en een hottub. Kortom, genieten! Uw huisdier is welkom in de vakantiewoning. Het park is autoluw. U kunt de auto parkeren op de algemene parkeerplaatsen op loopafstand (maximaal 200 meter) van de accommodatie. p

565,58


 
ZE1468 klantenbeoordeling: 9,3

ZE1468

Nieuw in 2025: sfeervol ingerichte 2-persoonsvakantiewoning met ruime tuin in Meliskerke

Aanvullende Informatie

p Aan de rand van het gezellige dorp Meliskerke vindt u de sfeervolle vakantiewoning Het Oude Strandhuis. De woning is met liefde en smaak ingericht en beschikt over een fijne tuin, waar u op elk moment van de dag van de zon geniet. p p Meliskerke is een veelzijdig dorp, centraal gelegen. Hier treft u de verse slager en een bakker die in de wijde omgeving bekend staat. Tevens een supermarkt, fietsverhuur en café voor een gezellig drankje. De badplaats Zoutelande, met zijn sfeervolle terrassen, winkels, strandpaviljoens en prachtige stranden, ligt op korte afstand. In nautisch Vlissingen varen imposante containerschepen op slechts enkele meters langs de boulevard. Of kies voor een dagje shoppen in het levendige Middelburg, waar historie, een groot aanbod van restaurants en een gevarieerd winkelaanbod samenkomen. Zoekt u een rustig, maar centraal gelegen vakantiewoning Dan bent u hier op de juiste plek! p p Achter het erf van de eigenaar treft u deze vakantiewoning aan. U geniet dus van veel privacy. In het leefgedeelte staat een goed tweepersoonsbed, een zithoekje en ronde eettafel. De compleet uitgeruste keuken biedt alle comfort om lekker te kokkerelen. Bijvoorbeeld een 2 pits inductiefornuis, koelkast, Nespresso, Waterkoker en Combi magnetron. p p De badkamer is goed uitgerust met wastafel, föhn, toilet en inloopdouche. Het terras buiten, met overkapping is volledig omheind. Een fijne plek om uw trouwe viervoeter in de tuin te laten genieten. Fietsen kunnen veilig gestald worden en opgeladen. p

272,12


 
BL057 klantenbeoordeling: 9,6

BL057

5 persoons vakantiehuis met een hottub op Warredal in Maaseik

Aanvullende Informatie

p Dit leuke vakantiehuisje voor vijf personen is gelegen op een vakantiepark in het bos aan de rand van het Nationaal Park Hoge Kempen in Neeroeteren, waar u heerlijk kunt wandelen met uw hond. Op het park bevindt zich het spannendste klimpark en de avontuurlijkste midgetgolf van Limburg! Op het park is een privé wellness met sauna te huur voor twee uur welke op voorhand is te reserveren. In de omgeving zijn eindeloze wandel en fietsroutes om de omgeving te verkennen. Fietsen zijn te huur bij de receptie. Wandel en fietsroutes zijn er ook verkrijgbaar. p p In het woongedeelte is een zit en eethoek met een houtkachel. Het keukengedeelte bestaat uit een 2 pits fornuis, afwasbakje, servies, koelkast en een Bialetti voor de koffie. Het kraanwater in dit vakantiehuis is drinkbaar. Het slaapgedeelte, dat direct aan het woongedeelte grenst, bestaat uit twee tweepersoonsbedden en is een hoogslaper. Daarnaast is er nog een eenpersoonsbed bij het raam. In de compacte badkamer is een douchekuip, toilet, een badkamermeubel en een elektrisch verwarmingselement. Op het ruime overdekte terras, met sfeervolle verlichting, staat een gasbarbecue en een hottub. De auto kan geparkeerd worden op de centrale parkeerplaats. p

577,11


 
BL044 klantenbeoordeling: 9,8

BL044

Tiny House voor 4 personen met hottub op vakantiepark met klimpark in Belgisch Limburg

Aanvullende Informatie

p Dit knusse Tiny House voor vier personen is gelegen op een vakantiepark in het bos aan de rand van het Nationaal Park Hoge Kempen in Neeroeteren, waar u heerlijk kunt wandelen met uw hond. Op het park bevindt zich het spannendste klimpark en de avontuurlijkste midgetgolf van Limburg! Op het park is een privé wellness met sauna te huur voor twee uur welke op voorhand is te reserveren. In de omgeving zijn eindeloze wandel en fietsroutes om de omgeving te verkennen. Fietsen zijn te huur bij de receptie. Wandel en fietsroutes zijn er ook verkrijgbaar. p p Via de schuifdeur kom je in de gezellige woonruimte, waar een houtkachel staat en je kunt genieten van het uitzicht. De compacte keuken is uitgerust met een 2 pits gasvuur, een kleine koelkast, een afwasbak en voldoende kookgerei, bestek en servies. Voor je koffiemoment is een Bialetti aanwezig. Vergeet niet om gemalen koffie mee te nemen! Het kraanwater is drinkbaar. De kleine badkamer heeft een douche, toilet, badkamermeubel en een elektrisch verwarmingselement. Beneden is een tweepersoonsbed aanwezig dat rechtstreeks aansluit aan het woongedeelte. Via de trap komt u op de eerste verdieping waar nog een tweepersoonsbed staat. Het Tiny House is uitgerust met een overdekt terras met sfeervolle verlichting en een gasbarbecue. Er staat ook een houtgestookte hottub. De auto kan op de ruime parkeerplaats bij de ingang worden geparkeerd. p

602,70


 
ZH386 klantenbeoordeling: 9,2

ZH386

4 persoons chalet met veranda in Ouddorp

Aanvullende Informatie

p Het vier persoons chalet is modern ingericht en ligt in Ouddorp. In het historische dorp Ouddorp vind u onder andere vele karakteristieke huizen, een kerk, gezellige restaurants en brasseries, winkels, supermarkten en vriendelijke bewoners. De omgeving van Ouddorp is zeer geschikt als startpunt voor uw fiets of wandeltochten, wandelen in het uitgestrekte duinlandschap, lekker uitwaaien of zonnen op de mooie stranden, het bezoeken van de visafslag van Stellendam. Op het eiland Goeree Overflakkee kan het allemaal, ook zon aanbidders en zwemmers en vissers kunnen hier hun hart ophalen. p p De woonkamer is voorzien van een gezellige zit en eethoek met een smart TV. De open keuken is voorzien van een inductie kookplaat, koel vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche en een wastafel. Er is een apart toilet. Buiten is er een gemeubileerd terras, een berging, een barbecue en er is parkeergelegenheid voor één auto. p

605,41


 
4 persoons bungalow

4 persoons bungalow

Landal Landgoed De Elsgraven wordt omringd door het groen. Geniet van de ruimte om je heen. Wandel vanuit de bungalow langs het water of volg je kinderen naar de dierenweide.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,fietsenberging met oplaadpunt,stenen accommodatie,centrale verwarming,centrale ligging,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,twee slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label B C,circa 92 m²,comfort,radio,blu ray speler,smart tv,zithoek,open haard,op voorkeur te reserveren loungeruimte,eethoek,kinderstoel,campingbedje,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en 2 persoonssofttopper op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met inloopdouche en wastafel op de begane grond,badkamer met ligbad of inloopdouche en wastafelop de eerste verdieping,op voorkeur te reserveren ligbad,op voorkeur te reserveren wasdroger,op voorkeur te reserveren wasmachine,apart toilet op de begane grond,thermostaatkranen,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,verstelbaar terrasmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
4 6 persoons woning

4 6 persoons woning

Midden in Twente ligt Landal vakantiepark Sallandse Heuvelrug. Met accommodaties rondom de recreatievijver in een duinachtig landschap verblijf je letterlijk midden in de natuur. Het nabijgelegen Nationaal Park Sallandse Heuvelrug biedt ongekend veel mogelijkheden voor natuurliefhebbers. Bij terugkomst op het park ontspan je op het terras van je accommodatie en proef je de lokale lekkernijen uit de parkkeuken.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,modern interieur,fietsenberging,centrale verwarming,airconditioning,enkele accommodaties zijn aan het water gelegen,huisdiervrij,vrijstaand,twee slaapkamers,gelijkvloers,rookvrij,Energy label A D,circa 70 m²,comfort,digitale tv,flatscreen tv,2 persoonsbedstee,zithoek,eethoek,kinderstoel,campingbedje,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en flatscreen tv,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings,bedstee in de woonkamer (geschikt voor twee kinderen),badkamer met in enkele accommodaties een rainshower en wastafel,apart toilet,wasmachine,Broodrooster,combi magnetron,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat,parasol,tuintafel,tuinstoelen,terras,ligstoel,parkeren bij de accommodatie


 
8 persoonsbungalow

8 persoonsbungalow

Landal De Strabrechtse Vennen is een vakantiepark met sfeervolle, moderne accommodaties rondom een recreatiemeer. Hier zit je helemaal goed voor een actieve vakantie in de natuur. Met een klimwand, een overdekt zwembad en een indoorspeelplaats is er voor ieder wat wils.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,modern interieur,zonnepanelen aanwezig,inpandige berging,gebouwd met duurzame materialen,vloerverwarming,elektrische verwarming,centrale ligging,huisdiervrij,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A ,158 m²,extra luxe,flatscreen tv,vloerverwarming,eethoek,kinderstoel,extra kinderstoel (op aanvraag, tegen betaling),houten ledikant,extra campingbed (op aanvraag, tegen betaling),er is beperkte ruimte voor het bijplaatsen van een campingbedje,slaapkamer met 2 persoonsbed,slaapkamer met 2 persoonsbed en softtopper,twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (2 persoons) in de badkamer,twee badkamers en suite met inloopdouche en wastafel,badkamer met inloopdouche, rainshower, wastafel, ligbad met whirlpool,badkamer met inloopdouche en wastafel,apart toilet op de begane grond,twee aparte toiletten op de eerste verdieping,was droogcombinatie,föhn,Broodrooster,combimagnetron,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,grote koelkast,Quooker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat (5 pits),tuinstoelen,tuintafel,parasol,ligstoelen,loungeset,overdekt terras,terrasmeubilair (kan per woning verschillen),Privé zwembad (het hele jaar door verwarmd),parkeren in de buurt van de accommodatie


 
4 persoons woning

4 persoons woning

Midden in Twente ligt Landal vakantiepark Sallandse Heuvelrug. Met accommodaties rondom de recreatievijver in een duinachtig landschap verblijf je letterlijk midden in de natuur. Het nabijgelegen Nationaal Park Sallandse Heuvelrug biedt ongekend veel mogelijkheden voor natuurliefhebbers. Bij terugkomst op het park ontspan je op het terras van je accommodatie en proef je de lokale lekkernijen uit de parkkeuken.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,modern interieur,inpandige berging,centrale verwarming,huisdiervrij,vrijstaand,twee slaapkamers,gelijkvloers,Energy label E,60 m²,comfort,kinderstoel,campingbedje,zithoek,eethoek,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en flatscreen tv,slaapkamer met stapelbed en 1 persoons boxspring,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (2 persoons) in de badkamer,Badkamer met inloopdouche, sunshower en wastafel,apart toilet op de begane grond,wasmachine,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,koffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,inductiekookplaat (4 pits),terras,terrasmeubilair,verstelbare ligstoel,maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie


 
14 persoonsbungalow

14 persoonsbungalow

Landal Søhøjlandet ligt midden in Gjern Bakker, omringd door bossen, heuvels en de meren van Silkeborg waar je helemaal tot rust komt. Ontdek ook de vele sportieve activiteiten in de omgeving.

Aanvullende Informatie

Gratis wifi,standaard interieur,houten accommodatie,elektrische verwarming,vloerverwarming,in sommige vakantiehuizen zijn twee huisdieren tegen betaling toegestaan,vrijstaand,zeven slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,212 m²,flatscreen tv,twee zithoeken,houtkachel,eethoek op de begane grond,Traphekjes (op aanvraag en tegen betaling),Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),campingbedje (op aanvraag en tegen betaling),zeven slaapkamers met 2 persoonsbed,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met bubbelbad, douchecabine, wastafel en toilet,drie badkamers met vlakke douche, wastafel en toilet,was droogcombinatie,standaard keukeninventaris,twee vaatwassers,twee koelkasten met vriesvak,twee convectieoven,magnetron beschikbaar in sommige accommodaties of te leen bij de receptie,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,open keuken,twee keramische kookplaten (4 pits),terras,terrasmeubilair,vier auto's kunnen bij het huis parkeren


 
6 persoonsbungalow

6 persoonsbungalow

Landal De Strabrechtse Vennen is een vakantiepark met sfeervolle, moderne accommodaties rondom een recreatiemeer. Hier zit je helemaal goed voor een actieve vakantie in de natuur. Met een klimwand, een overdekt zwembad en een indoorspeelplaats is er voor ieder wat wils.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,modern interieur,zonnepanelen aanwezig,inpandige berging,gebouwd met duurzame materialen,vloerverwarming,centrale ligging,op voorkeur te reserveren visvlonder,huisdiervrij,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A ,128 m²,extra luxe,flatscreen tv,vloerverwarming,eethoek,kinderstoel,extra kinderstoel (op aanvraag, tegen betaling),houten ledikant,extra campingbed (op aanvraag, tegen betaling),er is beperkte ruimte voor het bijplaatsen van een campingbedje,slaapkamer met 2 persoonsbed en 2 persoonssofttopper,slaapkamer met 2 persoonsbed,slaapkamer met twee 1 persoonsbedden,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (2 persoons) in de badkamer,Badkamer en suite met inloopdouche en wastafel op de begane grond,badkamer met inloopdouche, rainshower, wastafel en of ligbad met whirlpool (op voorkeur te reserveren),apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,was droogcombinatie,föhn,Broodrooster,combimagnetron,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,Quooker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat (4 pits),tuinstoelen,tuintafel,parasol,ligstoelen,loungeset,overdekt terras,buitenkeuken (geen BBQ accessoires aanwezig),terrasmeubilair (kan per woning verschillen),Privé zwembad (het hele jaar door verwarmd),parkeren in de buurt van de accommodatie


 
4 persoons bungalow

4 persoons bungalow

Landal Landgoed De Elsgraven wordt omringd door het groen. Geniet van de ruimte om je heen. Wandel vanuit de bungalow langs het water of volg je kinderen naar de dierenweide.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,fietsenberging met oplaadpunt,stenen accommodatie,centrale verwarming,centrale ligging,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,twee slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A C,circa 92 m²,comfort,radio,blu ray speler,smart tv,zithoek,op voorkeur te reserveren open haard,op voorkeur te reserveren loungeruimte,eethoek,kinderstoel,campingbedje,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en 2 persoonssofttopper op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met ligbad of inloopdouche en wastafelop de begane grond,op voorkeur te reserveren ligbad,op voorkeur te reserveren wasmachine,op voorkeur te reserveren wasdroger,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,thermostaatkranen,combimagnetron,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,verstelbaar terrasmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
OV654 klantenbeoordeling: 9,0

OV654

Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen op een vakantiepark in Wanneperveen

Aanvullende Informatie

p Dit comfortabele vakantiehuis is geschikt voor vier personen en staat op vakantiepark de Wiedense Meren in Wanneperveen. Vanaf dit park is het ideaal om in alle rust deze natuurrijke omgeving van het Nationaal Park Weerribben en Wieden te verkennen met onder andere een boot of met de fiets. Dit natuurgebied is het grootste aaneengesloten laagveenmoerasgebied van Noordwest Europa. Vanwege het turf en rietsteken in het verleden is er een doolhof van waterwegen, plassen, meren, moerasbossen en rietpercelen ontstaan. Hier groeien bijzondere planten en leven ook vele dieren. In een handomdraai in het bekende centrum van Giethoorn. Ook de steden Meppel, met onder andere de Meppeler toren en het Drukkerijmuseum en Hasselt, ook wel klein Amsterdam genoemd vanwege de historische gebouwen, zijn gemakkelijk bereikbaar. p p De woonkamer is voorzien van een zit en eethoek met een sfeerhaard en een tv. De open keuken is onder andere voorzien van een inductiekookplaat, koel vriescombinatie, magnetron, oven, vaatwasser, waterkoker en een filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. In één van de slaapkamers zit een wastafel en een douche. Daarnaast is er nog een badkamer met een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een gemeubileerd terras en een dakterras. Uw auto kunt u parkeren op de parkeerplaats tegenover het vakantiepark. p

649,79


 
OV598 klantenbeoordeling: 9,3

OV598

6 persoons vakantiehuis met omheinde tuin aan het water in Kalenberg

Aanvullende Informatie

p Dit prachtige vakantiehuis is gelegen aan de gracht in het rietdorp Kalenberg midden in het natuurgebied Weerribben Wieden. De accommodatie beschikt over een ruime en omheinde tuin waardoor u met het hele gezin kan genieten van deze bijzondere locatie. De prachtige omgeving biedt een tal aan prachtige bezienswaardigheden en wandel en fietsroutes. Zo ligt het bekende dorp Giethoorn op slechts 15 autorij minuten afstand. Het Nationaal Park Weerribben Wieden is een uniek watergebied met prachtige natuur, rietlanden en een labyrint aan waterwegen. Dat maakt deze regio is perfect om vanaf het water te ontdekken.  p p De ruime woonkamer is voorzien van een zit en eethoek, een televisie en glasvezel. Er is centrale verwarming in het vakantiehuis. In de keuken zit onder andere een inductie kookplaat, koel vriescombinatie met nul graden lade, magnetron, heteluchtoven, vaatwasser, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee met een tweepersoonsbed en een met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit een ruime inloopdouche, dubbele wastafel, toilet, wasmachine en een droger. Daarnaast is er nog een separaat toilet.  p p Aan de voorzijde van de woning heeft u vanuit de tuin uitzicht over de Kalenberger gracht en aan de achterzijde kijkt u uit over de rietlanden. De tuin is volledig omheind. U kunt parkeren op de algemene parkeerplaats in Kalenberg. Vanaf hier loopt u naar het vakantiehuis. p

538,40


 
ZE1280 klantenbeoordeling: 7,6

ZE1280

Ruime 6 persoons strandvilla, nabij het strand in Renesse.

Aanvullende Informatie

p Op slechts een paar honderd meter van het strand van Renesse vandaan ligt deze prachtige ruime vakantiewoning met ruimte voor zes personen. Deze prachtige strandvilla bevindt zich op een park met een gezinsvriendelijk karakter in Renesse, deze badplaats ademt strand. En terecht want het strand van Renesse is prachtig. Maak een heerlijke strandwandeling of ga op pad door Renesse en ontdek de leuke winkels en boetiekjes, of restaurants, cafés en terrassen. Een vakantie in Renesse is leuk voor jong en oud. Helemaal in uw eigen vakantiehuis waar u heerlijk tot rust komt. Geniet van dit alles. p p Via de hal stapt u binnen in de ruime woonkamer, gekenmerkt door de hoogte, houten balken en enorme ramen. De woonkamer is ruim, maar ontzettend knus. Er is een televisie aanwezig, een comfortabele bank, losse fauteuil en een salontafel. De ruime eethoek met eettafel is voorzien van zes comfortabele stoelen. De keuken is ingericht met alle apparatuur die u nodig heeft, zoals een kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak, magnetron, filter koffiezetapparaat en waterkoker. Via de trap in de woonkamer bereikt u de tweede verdieping. Hier vindt u twee van de drie slaapkamers. Beide slaapkamers op deze etage zijn voorzien van twee eenpersoonsbedden en een kledingkast. De badkamer op deze verdieping bevat een inloopdouche, wastafel en handdoekradiator. Er is tevens een apart toilet aanwezig. De derde slaapkamer bevindt zich op de begane grond. Deze slaapkamer bevat twee eenpersoonsbedden en heeft een ensuite badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel. De begane grond is voorzien van vloerverwarming en een apart toilet. Vanuit de woonkamer komt u op uw eigen terras dat gedeeltelijk overdekt is en volledig afgesloten. Geniet dus lekker van een gekoeld drankje terwijl uw (klein)kinderen buiten spelen. p p Voor extra comfort is er een wasmachine en droger aanwezig. Er is in de woning een kinderbedje en kinderstoel aanwezig. Ook is er parkeergelegenheid voor twee auto's bij de ac

741,98