Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

NS008 klantenbeoordeling: 9,1

NS008

Leven in een spiegel! Unieke ÖÖD Tiny House in Wilsum | Duitsland

Aanvullende Informatie

Wil je echt eens iets anders Dan is dit unieke tweepersoons ÖÖD Tiny House echt iets om te proberen! Je leeft als het ware in een spiegel. Volop privacy gegarandeerd, en bijna helemaal opgenomen worden in de omgeving. Dat is wat je voelt!. Dit bijzondere Tiny House staat op Vakantiepark Wilsumer Berge. Dit prachtige park bevindt zich op nog geen 15 minuten afstand van de grens bij Coevorden en Hardenberg. Het park is gevestigd in Grafschaft Bentheim in de nabijheid van de plaatsen Ootmarsum, Tubbergen, Vasse, Hardenberg, Emmen, Nordhorn en Bad Bentheim. Het vakantiepark bevindt zich tussen de plaatsen Wilsum en Uelsen en beschikt over maar liefst 32 hectare grond met een geweldige natuur. Vanwege de prachtige, glooiende natuur is dit gebied met haar recreatiemogelijkheden een prima vakantiebestemming. In de bosrijke omgeving zijn veel wandel en fietsmogelijkheden. Daarnaast zijn op Resort Wilsumer Berge vele voorzieningen aanwezig als een recreatieplas met zandstrand en uitdagende waterglijbanen en volop sportmogelijkeheden. Zijn uw koffers al gepakt Deze prachtige Lodge heeft een moderne uitstraling. Op de veranda kunt u heerlijk genieten van uw vakantie en het vrije uitzicht. De inrichting van de woonkamer is zeer sfeervol. Een klein keukenblok voorziet in het nodige kookgerei met onder andere een Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker, twee pits kookstel en een koelkast met vriesvakje. De slaapkamer heeft een ruim tweepersoonsbed waarvan uit je heerlijk kunt uitkijken over de natuurlijke omgeving. De badkamer heeft een inloopdouche, wastafel en er is een separaat toilet. Zelfs terwijl je staat te douchen kun je nog genieten van de landelijke omgeving zonder gezien te worden. Buiten een heerlijk ruime tuin en prachtig uitzicht. Er is plek voor één auto bij het vakantiehuis.

609,00


 
ZH324 klantenbeoordeling: 8,8

ZH324

4 persoons vakantiehuis op Parc de Ijsselhoeve nabij Rotterdam en Gouda

Aanvullende Informatie

Dit modern en comfortabel ingericht vierpersoons vakantiehuis staat op Parc de IJsselhoeve vlakbij Rotterdam. Wilt u een heerlijk weekendje weg of een vakantie doorbrengen aan het water Dan bent u hier aan het juiste adres! Parc de IJsselhoeve is gelegen in Nieuwekerk a d IJssel waar u kunt genieten van de rust, maar ook zo in steden als Rotterdam en Gouda bent voor een gezellig dagje uit. Het zwembad, de sport en speelvelden zorgen ervoor dat de kinderen zich niet zullen vervelen. Verder kunt u in de directe omgeving heerlijk fietsen, wandelen of paardrijden door het recreatiegebied Hitland. De steden Rotterdam en Gouda liggen in de buurt van het vakantiepark. In de omgeving zijn er genoeg uitjes mogelijk zoals, Diergaarde Blijdorp, Madurodam en vele musea.Mooie ruime woonkamer met zit en eethoek met (flatscreen) televisie en centrale verwarming. De keuken is uitgerust met onder andere een Nespresso koffiezetapparaat, 4 pits gasstel, combimagnetron en koel vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer twee éénpersoonsbedden heeft. De tweede slaapkamer heeft een stapelbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. De woning heeft een terras met tuinmeubilair. Er is een parkeerplaats bij de woning voor één auto.Met voorkeur te boeken, op basis van beschikbaarheid (tegen betaling) HuisdiervrijOmheinde tuin

492,37


 
BRA137 klantenbeoordeling: 8,3

BRA137

Chalet voor 6 personen op een kindvriendelijk vakantiepark in Kaatsheuvel

Aanvullende Informatie

Dit gezellige chalet voor zes personen is van alle gemakken voorzien en staat op een kindvriendelijk vakantiepark in Kaatsheuvel. Bij het horen van Kaatsheuvel denken de meeste mensen natuurlijk meteen aan De Efteling. Dit magische pretpark is slechts op vijf minuten met de auto van dit vakantiepark verwijderd. Ideaal als u een dagje, of misschien wel meerdere dagen, u wilt onderdompelen in de magie, sprookjes en spannende attracties. Ook op het vakantiepark zelf zijn er tal van faciliteiten. Geniet na van een dag vol met vakantiepret in het Grand Café op het vakantiepark onder het genot van een lekkere pannenkoek of steak. Al met al zijn alle ingrediënten voor een top vakantie binnen handbereik!Dit chalet, geschikt voor zes personen, heeft een gezellige woonkamer met televisie en aangrenzend de eettafel. De compleet uitgeruste keuken is onder andere voorzien van vaatwasser, Nespresso apparaat en magnetron. Verder zijn er twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douche met toilet. Buiten is de tuin met gemeubileerd terras. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats.

447,92


 
BK073 klantenbeoordeling: 8,9

BK073

Comfortabele 2 persoons suite met balkon en zeezicht in Blankenberge, direct aan de kust

Aanvullende Informatie

Begin uw dag met een betoverend uitzicht over de zee in dit knusse appartement voor twee personen, gelegen aan de populaire zeedijk van Blankenberge in West Vlaanderen. Dit comfortabele verblijf beschikt over een balkon met tuinmeubelen waar u heerlijk kunt ontspannen. De lichte woonkamer met twee persoonsbed en open kitchenette biedt alle benodigdheden voor een prettig verblijf, inclusief een praktische eet en zithoek.Het appartement is gelegen in een complex dicht bij het centrum van het bruisende Blankenberge. De stad staat bekend om haar brede stranden en bruisende sfeer. U kunt hier genieten van wandelingen langs de kust, de levendige jachthaven bezoeken of proeven van de lokale keuken in gezellige restaurants. Dit appartement vormt zo de ideale uitvalsbasis voor een veelzijdige vakantie aan zee.

390,08


 
NH311 klantenbeoordeling: 8,4

NH311

Mooi 3 persoons vakantiehuis aan viswater nabij Medemblik aan het IJsselmeer.

Aanvullende Informatie

Dit mooie driepersoons vakantiehuis staat op Vakantietiepark De Groote Vliet te Werverhoof. Het vakantiehuis staat aan de kop van de Karpervijver en heeft een eigen steiger. Het historische Medemblik en recreatiegebied “De Vooroever “ liggen vlakbij het vakantiepark. Het prachtige vakantiepark heeft vele faciliteiten zoals karpervissen in de eigen Karpervijver, spelen op de speelweide, een boot huren of lekker ontspannen in eetcafé ’t Hartje. Gaat u er ook graag op uit De historische stadjes Enkhuizen, Medemblik en Hoorn zijn allen in de buurt. Zwemmen in het IJsselmeer kan op diverse strandjes binnen enkele kilometers van het park. Gezellig ingerichte woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV en DVD speler. De open keuken heeft onder andere een Senseo, combimagnetron, afwasmachine, vierpits gasstel, filter koffiezetapparaat, waterkoker en een koelkast met drie vriezerlades. Er zijn twee slaapkamers. Eén met twee eenpersoonsbedden tegen elkaar en een slaapkamer met een eenpersoonsbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Buiten een heerlijke omheinde tuin met een terras voorzien van tuinmeubilair. Het chalet staat aan de kop van de Karpervijver en heeft een eigen steiger. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats.

481,48


 
OV424 klantenbeoordeling: 9,7

OV424

Heerlijk, landelijk gelegen 2 persoons particulier vakantiehuisje nabij Almelo

Aanvullende Informatie

Deze heerlijk landelijk gelegen tweepersoons vakantiehuisje ligt aan de rand van het dorp Westerhaar met prachtige fiets , mountainbike , wandel en paardrijroutes in nabije omgeving. Westerhaar ligt midden tussen Hardenberg en Almelo in. Het beschermd natuurgebied Engbertsdijkvenen met heide, vennen, veen en een veenmuseum ligt op twee kilometer afstand van het vakantiehuisje en is beslist een bezoekje waard. Op 200 meter afstand is er een zwemvijver, visvijver en een bushalte. In Westerhaar is er een supermarkt, slager, ijssalon, restaurant, pizzeria, cafetaria en een boerderijwinkel. In de buurt gezellige dorpen als Hellendoorn, Hardenberg, Dedemsvaart, Ommen, Ootmarsum en Tubbergen.Gezellig ingerichte woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV. De open keuken heeft onder andere een magnetron, inductie kookplaat, koelkast, mini oven, koffiezetapparaat, waterkoker en een waterontharder. In de woonkamer is er een knusse slaaphoek met een comfortabel tweepersoonsbed. Boven staat een comfortabele slaapbank voor een eventuele derde persoon die u tegen betaling vooraf kunt reserveren. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. In de zomermaanden kunt u gebruik maken van een prachtige tuin met tuinkamer. Tevens is er ook een buitenkeuken en verschillende zitjes (ook overdekt). Parkeren kan bij het vakantiehuisje. Er is een schuurtje waarin u uw fietsen kunt stallen en het is mogelijk uw fiets op te laden.

369,50


 
DG1034 klantenbeoordeling: 9,0

DG1034

Prachtig gelegen 4 persoons vakantiehuis met een heerlijke tuin | Drenthe

Aanvullende Informatie

Dit heerlijke vierpersoons vakantiehuis staat op een 1800m2 groot (omheind) grondstuk met een eigen oprijlaan. Dit bijzondere vakantiehuis ligt vlakbij het Drentse Meppel en Ruinen. Een goede nachtrust is hier gegarandeerd. s' Nachts is het hier muisstil en lekker donker. En wanneer de eerste zonnestralen zich laten zien, wordt u uitgerust wakker van tjilpende vogeltjes. Soms kunt u zelfs eekhoorntjes in de tuin zien. Een bijzondere beleving! Vanuit de tuin wandel of fiets je direct het bos in. Bij terugkomst kun je nagenieten op één van de terrassen. Kom je met kinderen Zij kunnen in de tuin naar hartelust spelen. Mocht u de stilte even willen ontvluchten dan ben je in een paar minuten in Meppel, Ruinen of Hoogeveen. Dit vakantiehuisje is een buitengewone plek om te verblijven!Ruime woonkamer met een eethoek en een zithoek met sfeerhaard en TV. De open keuken incl. vaatwasser, combi magnetron, koelkast met vriesvak,Nespresso, waterkoker en een vierpits kookstel. Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoons boxspringcombinatie en een slaapkamer met een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. Buiten heeft u een overkapte veranda. Om het vakantiehuis heen liggen meerdere terrassen met tuinsets, zodat op elk moment van de dag van de zon of de schaduw genoten kan worden.

476,20


 
ZH308 klantenbeoordeling: 8,8

ZH308

Superleuk 4 persoons cabin in Ouddorp en dichtbij het Noordzeestrand

Aanvullende Informatie

Deze mooie vierpersoons cabin staat op Vakantiepark De Klepperstee in Ouddorp aan Zee, hier vindt je de mooiste stranden van Nederland en de Brouwersdam en het Grevelingenmeer op nog geen vijf autominuten rijden. Vakantiepark De Klepperstee ligt vlak achter de duinen van Ouddorp aan Zee. Een groen vakantiepark met kampeerplaatsen voor tent, caravan, camper, vouwwagen en een bungalowpark. Het park heeft een bistro, binnen(speel)tuin en een natuurlijke zwemvijver. Ook is er een animatieteam met maar één doel samen een onvergetelijke vakantie beleven. Op steenworp afstand van het park ligt Ouddorp Duin, het strandplein met leuke winkels, een theater en restaurant. Een paar stappen verder sta je op het Noordzeestrand.Aan de voorzijde is een gezellige woonkeuken met koelkast vriesvak, koffiecupapparaat, waterkoker en een keramische kookplaat. Aan de achterzijde is het slaapgedeelte met een tweepersoonsbed. Het middengedeelte van dit bijzondere vakantiehuisje bestaat uit een badkamer met toilet douche en een aparte slaapkamer met uitklapbaar stapelbed. Aan de voor en achterzijde is er een verhoogd terrassen een mooie voortuin met picknicktafel. U krijgt één parkeerplaats toegewezen op het park op ongeveer 10 250 meter afstand van de accommodatie. Een tweede auto kunt u parkeren op de algemene parkeerplaats.

371,00


 
DG476 klantenbeoordeling: 8,8

DG476

Knus 4 persoons chalet op de Veluwe

Aanvullende Informatie

Knus en modern vierpersoons vakantiehuis op Recreatielandgoed de IJsvogel. Recreatielandgoed de IJsvogel is een heerlijk vakantiepark met veel faciliteiten voor jong en oud en is gelegen aan de rand van de Veluwe in een bosrijke, landelijke omgeving met volop fiets en wandelpaden. Rustzoekers, maar ook zeker actievelingen zullen het hier naar hun zin hebben. Het landgoed ligt op ongeveer vier kilometer afstand van het gezellige dorp Voorthuizen. Verder liggen de plaatsen Barneveld, Garderen, Putten en Otterlo in de directe omgeving. Deze lodge is zowel binnen als buiten van alle gemakken voorzien. Buiten vindt u alle ruimte om te relaxen, zowel in de zon als in de schaduw. U kunt naar wens gemakkelijk het driepunt schaduwdoek ophangen. Binnen is de accommodatie vanzelfsprekend voorzien van een vaatwasser, Nespresso apparaat en ruime zitkamer. Daarnaast geniet u van een apart toilet, ruime regendouche, wastafel en twee ruime slaapkamers met boxsprings.

457,94


 
DG396 klantenbeoordeling: 9,4

DG396

Luxe vakantiehuis geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen met buitenspa op de Veluwe.

Aanvullende Informatie

Midden in de bossen en dichtbij de heide staat dit luxe vakantiehuis. Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal vier volwassenen en twee kinderen en heeft een eigen buitenspa. Het vakantiehuis ligt samen met nog drie andere vakantiehuisjes op een groot bosperceel van ongeveer één hectare. De vakantiehuisjes liggen zo'n 40 meter van elkaar vandaan en zijn alleen bedoeld voor recreatief verblijf. Geniet hier van rust, privacy en de schitterende natuur met veel verschillende soorten vogels, konijnen en eekhoorns. Voor de kinderen is er een mooie trapskelter op het terrein. De Veluwe leent zich verder voor heerlijke wandel en fietstochten. Wilt u wat meer vertier Vanuit uw vakantiehuis in Epe kunt u leuke uitstapjes maken met het hele gezin. In de omgeving zijn mooie speeltuinen, pretparken en dierentuinen. In alle richtingen zijn schitterende natuurgebieden te vinden, interessante plaatsen liggen op korte afstand en u vindt er vele bezienswaardigheden voor zowel jong als oud.Geheel gelijkvloerse woning. Modern en gezellig ingerichte woonkamer met veel lichtinval. Er is een ruime eethoek en royale zithoek met televisie. De keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een combi magnetron, vaatwasser, filter en Senseo koffiezetapparaat, koelkast, waterkoker en een vierpits kookstel.Daarnaast bevindt een van de slaapplekken zicht in de woonkamer, hier vindt u namelijk de knusse en royale tweepersoons bedstede (matras van 160 x 200cm). Daarnaast is er één slaapkamer met een boxspringbed (160 x 200cm) en nog één slaapkamer met een stapelbed. Er is een badkamer met douche en wastafel en een apart toilet. Vanuit de woonkamer kunt u via de tuindeuren naar het terras met tuinmeubelen en een hangmat.Op het terrein staat een schuurtje met daarin een wasmachine, wasknijpers en droogrekjes voor gezamenlijk gebruik.

640,00


 
ZE182 klantenbeoordeling: 8,8

ZE182

Knus 2-persoons vakantiehuis in Moriaanshoofd op Schouwen-Duiveland

Aanvullende Informatie

Nabij Scharendijke op Schouwen Duiveland kunt u dit knusse twee persoons vakantiehuis huren. Het is er rustiek en zeer sfeervol en u heeft er de beschikking over een eigen omheinde tuin. Het vakantiehuis ligt naast de eigenaar op het erf van een voormalige, niet meer in gebruik zijnde boerderij, aan de rand van het natuurgebied Tureluur. Het is een prima locatie om vele vogels te spotten en te genieten van de mooie natuur. Het is een prachtige omgeving om helemaal tot rust te komen van het normale, drukke bestaan. En daarnaast is het een prima vertrekpunt voor het maken van allerlei uitstapjes.De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van fijne wandelingen en lange fietstochten door de bossen, duinen en langs de historische dorpen en steden, zoals Scharendijke, Renesse, Noordwelle, Ellemeet en Burgh Haamstede. De nabijgelegen natuurgebieden, zoals de Grevelingen, Plan Tureluur, De Schelphoek en de Oosterschelde zijn prachtig en zeker de moeite van het ontdekken waard. Het grote Noordzeestrand bevindt zich op slechts zeven kilometer, op de fiets bent u er zo! Kom dus snel genieten van al het moois dat Schouwen Duiveland u heeft te bieden door dit gezellige vakantiehuis te huren.Het vakantiehuis is volledig gelijkvloers en voorzien van centrale verwarming. In de woonkamer heeft u een zitbank en een fauteuils, een eettafel, satelliettelevisie, CD speler en spelletjes. De open keuken is voorzien van een vier pits kookstel, Senseo koffiezetapparaat, koelkast, magnetron en waterkoker. Er zijn twee slaapkamers waarvan de eerste is voorzien van een tweepersoonsbed (140 x 190 cm ) en de tweede slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Buiten vindt u een ruime, volledig omheinde tuin met terras voorzien van tuinmeubilair en parasol. Tevens is er een overdekte ruimte om uw fietsen te plaatsen en heeft u een eigen parkeergelegenheid op het erf.

400,50


 
OV001 klantenbeoordeling: 9,1

OV001

Sfeervolle nostalgische vakantieboerderij voor 4 volwassenen en 2 kinderen in IJhorst

Aanvullende Informatie

Op landgoed ‘Het Reestdal’ staat dit sfeervolle vakantieboerderijtje. De nostalgische sfeer komt nadrukkelijk tot uiting door het rieten dak. Een gezellige palletkachel (soort houtkachel) zorgt in het boerderijtje voor een knusse warmte. Genieten van de rust en de natuur (wandelen, fietsen) zijn de grote pluspunten. Boswallen, bossen, weide en heidevelden wisselen elkaar af. Door dit beschermde landschap kronkelt het grensriviertje ‘De Reest’.Het boerderijtje is voorzien van alle gemakken een vaatwasser, filter koffiezetapparaat, een combi magnetron, internet, een schuurtje (voor uw fietsen), een zeer ruime tuin, twee terrassen en comfortabele tuinstoelen. Op de begane grond bevinden zich een ruime woonkamer, open keuken, een badkamer, een apart toilet en een ruime tweepersoons slaapkamer met Auping bedden. Op de verdieping treft u in een slaapkamer twee nostalgische bedstedes aan één geschikt voor twee volwassenen en één geschikt voor twee kinderen.Het boerderijtje staat op een lommerrijk plek met vrij uitzicht op het bos. In de omgeving treft u tal van bezienswaardigheden aan, zoals Staphorst (met zijn traditionele klederdracht), de Zwarte Dennen (zwemmen, wandelen en fietsen), Giethoorn (klein Venetië), het natuurgebied ‘De Weerribben’(ook om te schaatsen) en Oud Avereest (fantastisch wandelgebied).

447,00


 
DG1815 klantenbeoordeling: 9,7

DG1815

Ruim vakantiehuis voor 8 personen, gelegen in de bossen van Drenthe bij Norg

Aanvullende Informatie

Deze accommodatie is een comfortabel en kindvriendelijk vakantiehuis voor acht personen, gelegen in een bosrijke omgeving bij Norg. Het rietgedekte dak en de warme inrichting met haard creëren een huiselijke sfeer waarin rust en ontspanning centraal staan. Kinderen vermaken zich in de tuin met een trampoline, glijbaan en schommels, terwijl ouders genieten van de ruimte en privacy op het duizend vierkante meter grote perceel. Binnen zijn alle voorzieningen aanwezig voor jonge kinderen, waaronder een babybedje en commode. In de omgeving zijn prachtige wandel en fietsroutes te vinden, en steden als Groningen, Assen en Drachten zijn goed bereikbaar. Ook het Drents Museum en Nationaal Park Drentsche Aa zijn een aanrader voor een dagje uit.Bij binnenkomst treft u een woonkamer met een zithoek, een bank, een fauteuil, een salontafel en een televisie. De ruimte is voorzien van een bio ethanol haard. Aangrenzend vindt u de keuken, die beschikt over een zes pits gasfornuis, een oven, een koel vriescombinatie, een vaatwasser, een waterkoker, een koffiezetapparaat en een eettafel. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee met toegang tot een balkon. Alle kamers zijn voorzien van boxspringbedden met kussens en synthetische dekbedden. Op de tweede verdieping vindt u een vierde slaapkamer met dezelfde inrichting. De badkamer is gelegen op de eerste verdieping en bevat een douche, een wastafel en een toilet. Buiten beschikt u over een tuin met een terras, tuinmeubilair, een trampoline, schommels en een glijbaan. Ook zijn er twee kinderstoelen, een box, een co sleeper, een babybadje, een wipstoeltje en een commode met aankleedkussen aanwezig. Er is voldoende parkeerplek.

709,50


 
ZE1470 klantenbeoordeling: 9,3

ZE1470

Moderne 4-persoons vakantiewoning met ruime tuin in Grijpskerke

Aanvullende Informatie

Toe aan een fijne gezinsvakantie Boek dan deze gezellige vakantiewoning op een minicamping in Grijpskerke, centraal gelegen op Walcheren. Vanuit hier kunt u prachtige fietstochten maken en de omgeving verkennen.Brengt u liever een dag door in Middelburg In de historische binnenstad vindt u talloze winkels, interessante musea en gezellige terrassen. Of kiest u voor een ontspannen dag aan zee De uitgestrekte stranden van Walcheren bieden volop strandplezier.Op de camping geniet u van diverse faciliteiten, zoals een recreatieruimte met een ruime zithoek. Voor de jongste gasten zijn er verschillende speeltoestellen. Alles is aanwezig voor een zorgeloze vakantie!Deze sfeervolle vierpersoons vakantiewoning van 60 m² biedt alle comfort voor een ontspannen verblijf. In de ruime woonkamer kunt u heerlijk ontspannen in de comfortabele zithoek met televisie. De open keuken is volledig uitgerust met een filterkoffiezetapparaat, combi oven, vaatwasser en een koelkast met vriesvak.De woning beschikt over twee slaapkamers een met een tweepersoons boxspringbed (160×200 cm) en een met twee eenpersoonsbedden (80×200 cm). Alle bedden zijn bij aankomst al opgemaakt. De moderne badkamer is voorzien van een wastafel en een regendouche, terwijl het toilet zich in een aparte ruimte bevindt.Buiten geniet u van uw eigen tuin en terras met comfortabel tuinmeubilair, perfect om van de zon te genieten. Uw auto parkeert u eenvoudig naast de woning. Kortom, alles is aanwezig voor een zorgeloze vakantie!

415,04


 
FR559

FR559

Royale 10-persoons villa met bubbelbad, veranda en ligging aan de Poelen

Aanvullende Informatie

U verblijft in vakantievilla Breefinne, het grootste huis van het park en prachtig gelegen aan de Poelen. Deze ruime villa biedt volop comfort en is ideaal voor een grotere familie of twee families die samen vakantie willen vieren. Buiten geniet u van meerdere terrassen en een veranda, met uitzicht op het water en de ondergaande zon aan de westzijde. Een echte blikvanger is de grote buitenkamer met houthaard, waar u met het hele gezelschap comfortabel kunt samenkomen.Binnen vindt u een royale woonkamer met loungebank en een gezellige zitkamer rond de grote eettafel. Hier maakt u het extra sfeervol met de haard tijdens lange avonden tafelen. De ruime keuken is volledig uitgerust met diverse keukenapparatuur en biedt alle ruimte om samen te koken of zelfs een kok in te huren.De villa beschikt over vier slaapkamers drie slaapkamers met comfortabele boxsprings en toppers en één slaapkamer met twee stapelbedden, samen goed voor vier slaapplaatsen. Op de bovenverdieping zijn twee badkamers, waarvan één wellness badkamer met sauna, regendouche en bubbelbad. Beneden is een aparte gastentoilet aanwezig. Breefinne combineert ruimte, luxe en een unieke ligging aan het water, met park en omgeving die uitnodigen tot ontspannen en genieten.

2.279,00


 
FR556

FR556

Stijlvol 2-persoons vakantiehuis met sauna en airco op waterrijk park in Friesland

Aanvullende Informatie

Dit stijlvolle twee persoons vakantiehuis biedt alles voor een ontspannen verblijf in een waterrijke omgeving. De woning ligt op een ruim opgezet veld en beschikt over een zonnig terras op het zuiden met vrij uitzicht, een fijne plek om samen te genieten van rust en ruimte. Binnen ervaart u direct het comfortabele karakter van het vakantiehuis. De airco zorgt voor een aangename temperatuur en de luxe boxspring met topper staat garant voor een goede nachtrust. In de badkamer zorgen de ruime regendouche en de elektrische sauna voor extra ontspanning en een luxe wellnessgevoel tijdens uw verblijf.Het vakantiehuis is bij uitstek geschikt voor stellen en rustzoekers die willen genieten van comfort en een bijzondere ligging in Friesland. Waterpark Oan e Poel ligt in het gezellige watersportdorp Terherne en grenst direct aan open vaarwater. Op het park zijn diverse faciliteiten aanwezig, waaronder bootverhuur, fietsverhuur en hottub verhuur. Daarnaast vindt u er een botenhelling, speeltuin en een vis en zwemsteiger. Uw fiets plaatst u veilig in de algemene afsluitbare fietsenstalling. Vanuit het park ontdekt u eenvoudig de Friese meren en het omliggende landschap, zowel vanaf het water als per fiets.

708,00


 
FR562

FR562

Ruime 6-persoons geschakelde woning met waterzicht en zonnige tuin aan de Poelen

Aanvullende Informatie

Skonkepole is vernoemd naar een van de vele eilandjes in de Poelen en biedt u een ontspannen verblijf direct aan het water. Deze comfortabele 6 persoons geschakelde woning is verdeeld over twee etages en beschikt over een tuin op het zuiden, waar u vrijwel de hele dag van de zon geniet. Vanuit de royale woonkamer met open keuken kijkt u uit over het water, wat direct zorgt voor een rustig vakantiegevoel.Op de bovenverdieping vindt u drie slaapkamers. De ruime ouderslaapkamer heeft een tweepersoonsbed met topper, een tv en een mooi uitzicht over het meer. De tweede slaapkamer beschikt over twee aparte bedden en de derde slaapkamer over een stapelbed. Ook de badkamer bevindt zich boven en is voorzien van een douche, toilet en wasmachine. Uw fietsen bergt u veilig op in het eigen fietsenhok bij de woning.De Poelen vormen een waterrijk gebied waar u kunt varen, suppen of gewoon genieten van het uitzicht op passerende bootjes. In de directe omgeving vindt u mooie wandel en fietsroutes langs het water en door het open landschap, met gezellige dorpen en natuur altijd dichtbij.

722,00


 
FR561

FR561

Ruime 4-persoons woning aan de Poelen met terras, tuin en uitzicht over het meer

Aanvullende Informatie

In deze comfortabele 4 persoons woning aan de Poelen geniet u van rust, ruimte en een vrij uitzicht over het water. De Skonkepole is genoemd naar een van de eilandjes in het meer en ligt op een fraaie plek met een eigen tuin en aanlegsteiger, ideaal als u met een boot het water op wilt.De royale woonkamer met open keuken vormt het hart van de woning. Grote ramen zorgen voor veel licht en een directe verbinding met buiten. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van onder andere een vaatwasser en combimagnetron. In de hal vindt u een apart toilet.Op de bovenverdieping bevinden zich twee slaapkamers, beide met een tweepersoonsbed. Eén slaapkamer beschikt over een ruime kast. De badkamer is compleet uitgerust met een douche, apart bad en wandcloset, wat zorgt voor extra comfort tijdens uw verblijf.Hoewel er geen externe berging aanwezig is, biedt de woning volop woongenot. Vanaf het terras en de aanlegsteiger kijkt u uit over het meer, waar boten voorbijvaren en de omgeving steeds anders oogt. De Poelen zijn een geliefd gebied voor varen, wandelen en ontspannen aan het water.

937,00


 
FR557

FR557

Comfortabele 4-persoons woning met zonnig terras en uitzicht over water bij de Poelen

Aanvullende Informatie

In deze comfortabele 4 persoons woning Krusweter geniet u van rust, ruimte en een prachtig uitzicht over het water. De woning ligt op het veld en kijkt uit over een waterpartij die op ongeveer vijftig meter overgaat in de Poelen, een ruim meer waar u volop kunt varen en zeilen. Dankzij het terras op het zuidwesten zit u hier vrijwel de hele dag heerlijk in de zon.Binnen ervaart u direct een ontspannen sfeer. De woning beschikt over twee aparte slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en topper en één met twee losse bedden. De ruime badkamer is een echte blikvanger, met twee wastafels, een royale regendouche en toilet. De directe buitendeur zorgt voor extra comfort en een fris gevoel. De open keuken is compleet uitgerust en vormt samen met de gezellige eettafel een fijne plek om uitgebreid te tafelen of lang na te praten.De gehele woning bevindt zich op de begane grond en is daardoor prettig toegankelijk. Buiten nodigt het terras met loungebank, stoelen en parasol uit tot lange momenten ontspannen. Uw huurbootje kunt u desgewenst direct bij de woning aanleggen, zodat het water altijd binnen handbereik is.

677,00


 
FR553

FR553

Charmant 4-persoons vakantiehuis met airco, hottub direct aan Friese meren

Aanvullende Informatie

Dit stijlvolle vierpersoonsvakantiehuis ligt op een charmant park aan open vaarwater in Friesland, op een fraaie plek bij de ingang van het veld met vrij uitzicht op het haventje. De ligging zorgt direct voor een ontspannen vakantiesfeer. Binnen geniet u van comfort en gemak dankzij de airconditioning, een prettige leefruimte, gezellige keuken en een fijne eettafel met bank en comfortabele stoelen waar u graag samen een lange avond doorbrengt. De regendouche en ruime badkamer met twee wastafels maken het verblijf extra ontspannen. Buiten nodigt het zonnige terras op het zuidwesten uit om volop te genieten. Hier vindt u een loungebank, twee losse stoelen, een picknicktafel en een parasol. Het vakantiehuis ligt op Waterpark Oan e Poel in het watersportdorp Terherne. Op het park zijn onder andere bootverhuur, fietsverhuur en hottub verhuur aanwezig, evenals een speeltuin en een vis en zwemsteiger. Een ideale uitvalsbasis om Friesland vanaf het water of vanaf de wal te ontdekken.

677,00