Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

6 persoons woning Waterwoning

6 persoons woning Waterwoning

Landal Esonstad heeft een prachtige camping, weids gelegen aan de grens van Nationaal Park Lauwersmeer. De parkfaciliteiten en uitstapjes in de omgeving maken jouw vakantie compleet.

Aanvullende Informatie

Gratis wifi in het gehele park,enkele traptreden naar accommodatie,uitpandige berging,sommige accommodaties beschikken over een inpandige berging,centrale verwarming,gelegen op een terp,gelegen aan het water,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A C,circa 125 m²,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,comfort,tv,zithoek,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,campingbedje,op voorkeur te reserveren steiger,terras,parasol,parkeren in de buurt van de accommodatie,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en softtopper op de eerste verdieping,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,Badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet op de tweede verdieping,apart toilet op de eerste verdieping,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,filterkoffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,gasplaat (4 pits)


 
Haus Alpenruhe klantenbeoordeling: 8.9

Haus Alpenruhe

Deze charmante twee-onder-één-kap vakantiewoning in Hochkrimml, Silberleiten is sfeervol ingericht en biedt plaats aan 6 personen. In de gezellige woonkamer van Haus Alpenruhe kom je helemaal tot rust na een actieve dag in de bergen. Plof neer in de zithoek met tv en open haard of loop zo het zonnige terras op en geniet van het prachtige bergpanorama. Aan de eettafel in de volledig uitgeruste keuken kun je samen uitgebreid tafelen of de avond afsluiten met een gezellig spelletje. Een goede nachtrust is gegarandeerd in één van de drie slaapruimtes. Er is een slaapkamer met een 2-persoonsbed, een slaapkamer met een stapelbed en een slaapruimte met een 2-persoonsbed die te bereiken is via de kamer met het stapelbed. Extra comfortabel is de mogelijkheid om twee auto's overdekt te parkeren, zodat je altijd met een gerust hart op pad kunt. 

In de winter ligt de sleeplift en de stoeltjeslift op loopafstand van de woning. Dat wil toch iedere wintersportliefhebber! Het skigebied Zillertal Arena biedt eindeloze mogelijkheden voor zowel beginnende als ervaren skiërs. Met aansluitingen richting Königsleiten, Gerlos en Zell am Ziller kun je prachtige dagtochten maken. Naast skiën en snowboarden zijn er tal van andere winteractiviteiten: probeer eens snowtubing, maak een romantische arrensleetocht, of warm op tijdens een gezellige middag in de après-ski bar met aangrenzend restaurant. De perfecte afsluiter van een actieve dag in de sneeuw. 

In de zomer is Hochkrimml een paradijs voor natuurliefhebbers. Vanaf deze hoogte heb je een schitterend uitzicht en toegang tot talloze wandel- en fietsroutes. Bezoek de imposante Krimmler Wasserfälle, één van de hoogste watervallen van Europa, en combineer dit met een rit over de Gerlospas. Onderweg zijn er verschillende uitkijkpunten waar je het spectaculaire natuurgeweld kunt bewonderen. Voor een dag vol waterpret is het Kristallbad in Wald im Pinzgau een echte aanrader, zeker voor gezinnen met kinderen. Liever ontspannen in de natuur? Bezoek dan het Durlaßboden stuwmeer. Hier kun je wandelen langs de oevers, zwemmen in het verfrissende bergwater, of actief het meer verkennen met een kano of stand-up-paddleboard. Wat je ook kiest, de frisse berglucht en de prachtige omgeving maken elke dag onvergetelijk. 

816,90


 
OV734

OV734

Ruime 24-persoons groepsaccommodatie met hottub op een familiepark in het Vechtdal

Aanvullende Informatie

p In deze ruime groepsaccommodatie geniet u met uw gezelschap van een comfortabel en ontspannen verblijf. U beschikt over vijf slaapkamers, een sfeervol woongedeelte met smart tv en een compleet nieuwe keuken met twee ovens, twee vaatwassers en twee zes pitsfornuizen. Extra slaapruimte vindt u in de twee tegenovergelegen privé lodges met eigen sanitair. Buiten staan picknicktafels om samen van het buitenleven te genieten. Uw groep kan bovendien gebruikmaken van een eigen hottub. De hottub is tegen betaling bij te boeken en daarbij ontvangt u een bolderkar met hout. p p Het familiepark biedt faciliteiten zoals speeltuinen, een restaurant en een overdekt zwembad. In het groene Vechtdal ontdekt u sfeervolle dorpen als Ommen, Hardenberg en Dalfsen, met gezellige terrassen, routes en natuur die uw verblijf nog veelzijdiger maken. p

1.752,30


 
OV730

OV730

Modern chalet voor 6 personen met veranda op een groen en rustig familiepark

Aanvullende Informatie

p In dit moderne chalet voor zes personen verblijft u in een rustige, groene omgeving tussen beschermde bomen. Het chalet beschikt over drie slaapkamers, een praktische keuken en een moderne badkamer. De ruime veranda met luifel biedt een fijne plek om buiten te zitten, zowel bij het ontbijt als aan het einde van de dag. Door de ligging aan de rand van het familiepark ervaart u een prettige combinatie van privacy en levendigheid. p p Het park biedt voorzieningen zoals een speeltuin, binnenzwembad en sportveld, waardoor er voor zowel kinderen als volwassenen iets te doen is. In de omgeving liggen dorpen als Ommen, Dalfsen en Lemelerveld, waar u terechtkunt voor terrassen, winkels en wandel of fietsroutes. Zo vormt dit chalet een comfortabele basis om Overijssel op uw eigen tempo te verkennen. p

356,90


 
ZE1483 klantenbeoordeling: 8,3

ZE1483

Gezellig appartement voor 2 personen in het centrum van Zoutelande vlakbij zee

Aanvullende Informatie

p Dit comfortabele appartement ligt op de eerste etage middenin de winkelstraat van het centrum van het pittoreske Zoutelande aan de Zeeuwse kust op loopafstand van de zee. Het strand van Zoutelande is perfect om te zonnebaden, uit te waaien en volledig tot rust te komen. In Zoutelande is een variatie aan winkels, van lokale boetiekjes tot leuke souvenirshops. Voor heerlijke maaltijden kunt u genieten in de ruime keuze aan restaurants of sfeervolle strandtenten. Voor de sportievelingen is het een ideaal startpunt voor fietstochten langs de duinen richting Westkapelle of Domburg. p p Het appartement op de eerste verdieping is toegankelijk met de trap en speciaal ingericht voor koppels of een klein gezin. In de sfeervolle woonkamer staat een comfortabele tweezitsbank met een losse hocker en een ronde eettafel. In de complete keuken zit een kookplaat, een combi magnetron, een vaatwasser, en koelkast met vriesvakje, Nespresso, en een waterkoker aanwezig. In de slaapkamer staat een tweepersoonsbed van 180 x 200, bestaande uit twee matrassen. De ruime kledingkast biedt voldoende opbergruimte. De aangrenzende badkamer is voorzien van een douche en een praktisch badkamermeubel met wastafel. Het toilet bevindt zich ook in de badkamer. Op het balkon aan de achterzijde kun je nog even nagenieten aan het einde van de dag. Er staat een tuintafel met stoelen en barbecueën is hier toegestaan. Er is een privéparkeerplaats op ongeveer vijfhonderd meter afstand van het appartement. Voor gezinnen met een baby is er een opvouwbaar babybedje (60x120) beschikbaar. p

421,19


 
OV733

OV733

Ruim 18-persoons groepshuis met bar en hottub op familiepark in het mooie Vechtdal

Aanvullende Informatie

p In dit karaktervolle achttien persoons familiehuis in een oude kapschuur geniet u met uw hele gezelschap van ruimte, comfort en de gemoedelijke sfeer van het Vechtdal. De ruime leefruimte met bar onder rieten dak, smart TV en royale eethoek vormt een fijne plek om samen te komen. De compleet ingerichte keuken met twee vaatwassers, drie koel vrieskasten en mocca master is ideaal voor grotere groepen. Buiten wacht een heerlijk terras met uw eigen hottub voor tien tot twaalf personen. De hottub is tegen betaling bij te boeken en daarbij ontvangt u een bolderkar met hout. p p Op het familiepark vindt u sportvelden, speeltuinen, een restaurant en een overdekt zwembad. In de directe omgeving ontdekt u het Vechtdal met sfeervolle dorpen als Diffelen, Hardenberg en Ommen, perfect voor wandelingen, fietstochten en leuke uitstapjes. p

1.937,30


 
OV732

OV732

Karaktervolle 30-persoons boerderij met hottub op groen familiepark

Aanvullende Informatie

p In deze karaktervolle boerderij geniet u met uw gezelschap van een comfortabel verblijf midden op een groen familiepark. De ruime woonkamer met open haard en smart tv zorgt voor een ontspannen samenzijn. Buiten vindt u een royale overkapping met zitplaatsen en de grote highlight een privé hottub voor tien tot twaalf personen, ideaal voor sfeervolle avonden in warm water. De accommodatie is geschikt voor mindervaliden dankzij een aangepaste badkamer en traplift. Met meerdere slaapkamers en praktische badkamers biedt deze boerderij volop ruimte voor families, groepen en verenigingen. p p Het park beschikt over sportvelden, trampolines, een overdekt zwembad en een eetcafé. De natuurrijke omgeving leent zich perfect voor wandelingen, fietstochten en allerlei groepsactiviteiten, zodat elke dag een nieuwe beleving brengt. Ook de dorpen Ommen en Dalfsen zijn dichtbij! p

1.937,30


 
OV731

OV731

Modern 8-persoons chalet met terras en airco op groen vakantiepark

Aanvullende Informatie

p In dit ruime chalet voor acht personen verblijft u comfortabel in een modern ingerichte setting. Het vakantiehuis is voorzien van airconditioning, een praktische keuken en een lichte leefruimte waar u samen kunt ontspannen. Buiten beschikt u over een eigen terras met tuinmeubilair, een fijne plek om te genieten van de buitenlucht. Het chalet is geschikt voor zowel gezinnen als vriendengroepen die kiezen voor rust, gemak en een groene omgeving. p p Het vakantiehuis is gelegen op een rustig familiepark. Op het park vindt u onder meer een speeltuin, een binnenzwembad en sportmogelijkheden, waardoor er voor elke leeftijd wat te doen is. De omgeving biedt daarnaast volop kansen om Overijssel te ontdekken. Bezoek de vriendelijke dorpen Ommen, Dalfsen en Lemelerveld of trek eropuit voor wandel of fietsroutes door het afwisselende landschap. p

382,10


 
BL047 klantenbeoordeling: 9,2

BL047

Tiny house voor 2 personen in bosrijke omgeving op vakantiepark met klimbos in België

Aanvullende Informatie

p Dit knusse tiny house voor twee personen is perfect voor een romantisch verblijf met een uniek uitzicht! Het is gelegen op een vakantiepark in het bos aan de rand van het Nationaal Park Hoge Kempen in Neeroeteren. Op het park bevindt zich het spannendste klimpark en de avontuurlijkste midgetgolf van Limburg! Op het park is een privé wellness met sauna te huur voor twee uur welke op voorhand is te reserveren. In de omgeving zijn eindeloze wandel en fietsroutes om de omgeving te verkennen. Fietsen zijn te huur bij de receptie. Wandel en fietsroutes zijn er ook verkrijgbaar. p p Het woongedeelte bestaat uit een keukenblok met een afwasbakje, een 2 pits gasvuur, koelkast en voldoende kookgerei, bestek en servies. Voor je dagelijkse koffiemomentje is een Bialetti aanwezig. Vergeet niet om gemalen koffie mee te nemen! Het kraanwater is drinkbaar. Er is een compacte badkamer, uitgerust met een douchekuip, toilet, badkamermeubel en een elektrisch verwarmingselement. Er is een overdekt terras met sfeervolle verlichting en een gasbarbecue. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats. p

428,90


 
ZE1203 klantenbeoordeling: 8,7

ZE1203

Modern 5-persoons vakantiehuis met omheinde tuin in het centrum van Domburg

Aanvullende Informatie

p Dit vakantiehuis is geschikt voor maximaal vijf volwassenen en ligt in een woonwijk in Domburg. Deze woning is ingericht met natuurlijke en lichte materialen en beschikt over een omheinde tuin. Alles is vanaf dit vakantiehuis bereikbaar door een (kleine) wandeling. Zo staat u binnen een handomdraai in het centrum van Domburg met leuke winkels en gezellige restaurants, het strand of bij de supermarkt. Ook zijn er vanuit Domburg leuke fiets en wandelroutes door het bos of langs de Zeeuwse kust. p p De woonkamer bestaat uit een zit eethoek en een open keuken. In de keuken zit onder andere een kookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koel vriescombinatie, broodrooster, waterkoker, filter koffiezetapparaat en een Senseo. p p Op de verdieping zijn twee slaapkamers met beide een wastafel. Er is een slaapkamer met twee éénpersoonbedden en een babyledikant. In de andere slaapkamer staan drie éénpersoonsbedden. In de badkamer zit een doucecabine. p p Buiten is een omheinde tuin met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis. p

565,57


 
OV729

OV729

Knusse 4 persoons bungalow met ruim terras op familiepark nabij het bosrijke Vechtdal

Aanvullende Informatie

p Deze houten bungalow voor vier personen is een fijne keuze voor gezinnen en rustzoekers en ligt op een kindvriendelijk park. U verblijft gelijkvloers en geniet van een warme, Scandinavische sfeer met een compleet ingerichte zithoek en open keuken. Dankzij de centrale verwarming is het hier ook in koudere maanden prettig verblijven. Buiten beschikt u over een ruim terras met tuinmeubilair. Eén van de bungalows biedt bovendien de mogelijkheid tot een privé hottub die u kunt bijboeken, inclusief hout in een handige bolderkar. p p Het park ligt midden in het natuurrijke Vechtdal en biedt een overdekt zwembad, trampolines en een gezellig eetcafé. De recreatieplas De Oldemeijer ligt op korte afstand, ideaal voor wandelen, spelen of ontspannen aan het water. In de omgeving ontdekt u sfeervolle plaatsen zoals Hardenberg en Ommen, verkent u natuurgebied De Lemelerberg of geniet u van een dagje uit bij Avonturenpark Hellendoorn. Zo vormt dit een veelzijdige en toegankelijke uitvalsbasis voor uw vakantie in Overijssel. p

319,10


 
NH565 klantenbeoordeling: 8,4

NH565

Stijlvolle 6-persoons duinvilla met sauna en privéterras, omgeven door natuur in Egmond

Aanvullende Informatie

p Stap binnen in deze zes persoons villa, een luxe in het prachtige Egmond aan den Hoef. Deze sfeervolle villa ligt vlak bij het strand en midden in het Noord Hollandse Duinreservaat. Geniet binnen van de gezellige open haard en uw privé sauna, of buiten op één van de twee terrassen. p p De villa is ideaal voor een romantisch uitje, een vakantie met familie of vrienden. De combinatie van modern comfort en de omliggende natuur zorgt ervoor dat u zich meteen thuis voelt. Ontdek lange wandelingen door de duinen, het kunstenaarsdorp Bergen of het familievriendelijke strand van Egmond aan Zee. Het hele jaar door zijn er volop activiteiten en bezienswaardigheden in de regio. Hier komt u helemaal tot rust, terwijl u geniet van natuur en cultuur. p p Op het park kunnen kinderen heerlijk rustig spelen doordat het een autovrij park is. Ook is er een grasveld en zijn er speeltoestellen aanwezig. p

787,98


 
ZE1527 klantenbeoordeling: 9,7

ZE1527

Pittoreske sfeervolle vakantiewoning met 2 slaapkamers in Domburg

Aanvullende Informatie

p Op een steenworp afstand van het centrum ligt dit kleine huisje verborgen in de Schuitvlotstraat. p p Met een paar minuten lopen staat u in het centrum van Domburg met gezellige terrassen, leuke winkeltjes en goede restaurants. Ook het strand met diverse strandpaviljoens ligt op loopafstand. Dat maakt deze woning de ideale uitvalsbasis voor heerlijke stranddagen! Domburg is een goed startpunt om Walcheren op de fiets te ontdekken, bijvoorbeeld door de bossen richting Oostkapelle of over de zeedijk vlak langs het water richting Westkapelle. De historische steden Middelburg en Veere zijn ook een bezoekje waard en liggen op ongeveer 15 kilometer van de woning. p p Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met eethoek met uitzicht op het terras. Aangrenzend is de keuken met combimagnetron en vier pits gaskookplaat. Via de hal komt u in een grote badkamer met bad en douche, toilet en wastafel. p p De verdieping bereikt u via een steile trap, waar twee kleine slaapkamers zich bevinden. De slaapkamer aan de voorzijde heeft twee eenpersoonsbedden. De slaapkamer aan de achterzijde heeft een eenpersoons bed. p p Op de overloop bevinden zich links en rechts twee kasten met voldoende bergruimte. Er is een kinderbedje aanwezig, wat in beide slaapkamers geplaatst kan worden. Met een traphekje kunt u de trap boven of beneden veilig afsluiten. Op het rustige en omsloten terras heeft u hele dag zon. Er is gelegenheid om fietsen mee te nemen en op te laden aan de 3 contactenpunten op het terras. Uw hond is welkom en kan vrij rondlopen op dit terras. p p U kunt tijdens uw verblijf gratis parkeren op een door de eigenaresse aangewezen parkeerplaats. p

326,89


 
ZE1451 klantenbeoordeling: 9,0

ZE1451

2 persoons appartement in Zoutelande op 100 meter van het strand

Aanvullende Informatie

p Dit tweepersoons appartement ligt in Zoutelande op de tweede etage van een kleinschalig appartementencomplex. Vanuit de woonkamer en vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht over Zoutelande en het gezellige dorpscentrum met diverse leuke winkeltjes, terrasjes en restaurants, maar toch rustig. Het strand is op 250 meter te vinden. De stranden van Zoutelande staan bekend als de zonnigste zuidstranden van Nederland en hebben het hele jaar een onweerstaanbare aantrekkingskracht. Land en zee bieden talloze recreatiemogelijkheden van kitesurfen en stuntvliegeren tot heerlijk ongestoord fietsen of wandelen langs de vele natuurgebieden in het achterland. Zoutelande wordt omlijst door hoge duinen en uitgestrekte zandstranden. Die stranden zijn bekend vanwege hun ligging op het zuiden en hun karakteristieke houten paalhoofden. p p De woonkamer is voorzien van een zit en eethoek voor twee personen en een televisie. In de open keuken zit een kookplaat, koelkast, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker, Dulce Gusto en een filter koffiezetapparaat. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160x200).In de badkamer zit een douche en een wastafel en er is een separaat toilet. In de berging vind u een wasmachine en een wasdroger. Buiten heeft een privéterras (25m2) met tuinmeubilair. Verder is er nog parkeergelegenheid voor één auto en een externe berging voor het stallen van (elektrische) fietsen. p

406,72


 
ZE1435 klantenbeoordeling: 9,1

ZE1435

Stijlvol 4-persoons appartement in de Jachthaven met uitzicht op de Oosterschelde

Aanvullende Informatie

p U verblijft in een stijlvol appartement voor vier personen aan de jachthaven van Sint Annaland, met een prachtig uitzicht op de Oosterschelde. Dit charmante dorpje, verscholen in de gemeente Tholen, biedt verrassend veel voor wie rust, natuur en een vleugje geschiedenis zoekt. Ontdek het Nationaal Landschap Oosterschelde al wandelend of fietsend, langs slikken, schorren en wadden. Met wat geluk spot u zelfs zeehonden! Geschiedenis liefhebbers kunnen de 18e eeuwse molen en het Streekmuseum De Meestoof bezoeken. Ook watersporten zoals zeilen en kitesurfen behoren tot de mogelijkheden. Middelburg en Zierikzee liggen op korte rijafstand voor een cultureel uitstapje. p p Dit gelijkvloerse appartement beschikt over een woonkamer met een bank, twee fauteuils, een televisie en een eettafel voor zes personen. De keuken is volledig uitgerust met een inductiekookplaat, combi magnetron, oven, vaatwasser en koelkast. U heeft ook een Nespresso apparaat en een waterkoker tot uw beschikking. Via de woonkamer en keuken heeft u via de schuifpui direct toegang tot de tuin. Er zijn twee slaapkamers, beide voorzien van een tweepersoonsbed (180x200). Eén van de twee slaapkamers heeft zelfs een televisie. Er is voldoende opbergruimte aanwezig. De badkamer is voorzien van een inloopdouche met regendouche, een wastafel en toilet. In het appartement is tevens een separaat toilet, wasmachine en droger aanwezig. In de berging beneden kunt u fietsen stallen en elektrische fietsen opladen. Voor kleine kinderen is er een opvouwbaar kinderbed (60x120) en een kinderstoel. Aan de voorzijde van het appartement vindt u een balkon met uitzicht op de haven en het dorp. Hier staat een gezellig zitje. Aan de achterzijde vindt u een achtertuin met uitzicht op het strand en de Oosterschelde. p

660,19


 
ZE1428 klantenbeoordeling: 8,9

ZE1428

Ruim appartement voor 2 personen met balkon en terras in Sint-Annaland

Aanvullende Informatie

p Dit ruime tweepersoons appartement is gelegen aan de grootste jachthaven van het eiland. Het appartement ligt op de derde etage van een kleinschalig appartementencomplex en is bereikbaar met een lift. Vanaf het balkon heeft u een fantastisch uitzicht over aan de ene kant de Krabbenkreek, waar je het getij van de Oosterschelde voorbij ziet trekken en aan de andere kant de jachthaven. Voor het complex is ook een klein strandje. In de omgeving zijn er diverse mogelijkheden voor een wandel of fietstocht. In de omgeving zijn er tal van oude dijken, molens, boerenhoevens en authentieke dorpen. Het centrum van Sint Annaland is op loopafstand met gezellige restaurants en terrasjes. p p Het appartement heeft meerdere grote ramen waardoor het appartement erg licht is. Wanneer u het appartement binnenkomt loopt u vanuit de hal door naar de woonruimte met zitgedeelte en keuken. De woonkamer is ingericht met een bank en smart tv. De eethoek is ingericht met een eettafel en vier stoelen en aansluitend is de open keuken. De keuken is onder andere ingericht met een kookplaat, vaatwasser, oven, magnetron, broodrooster, koelkast, Nespresso koffiezetapparaat, filterkoffiezetapparaat en een waterkoker. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed van 180x200 cm met een Frans balkon met uitzicht over de Oosterschelde en het Krabbegat. Naast de slaapkamer is een berging met kledingkast. p p Door de schuifdeuren loopt u het ruime terras op van 25m2, welke is ingericht met twee ligbedden en tuinmeubilair. Aan de andere kant is er een kleiner balkon met een terras van 8m2 met uitzicht op de haven en twee stoelen. p p U heeft beschikking tot een parkeerplaats bij de accommodatie. Beneden is een aparte berging waar u uw (elektrische) fietsen kunt stallen en eventueel opladen. Hier bevindt zich ook een was droogcombinatie. p

519,25


 
FR378 klantenbeoordeling: 9,4

FR378

Luxe 6 persoons vakantiehuis met bubbelbad en sauna met huisautomatisering in Appelscha

Aanvullende Informatie

p Dit zespersoons vakantiehuis met bubbelbad en sauna is gelegen op Vakantiepark Brinckerduyn in Appelscha. Komt tot rust in de Friese natuur terwijl u zich waant in luxe. Het vakantiehuis is voorzien van hoogwaardige huisautomatisering en een luxe afwerking. U bevindt zich in een eigentijdse en authentieke omgeving terwijl u geniet van state of the art innovaties in uw vakantiehuis. Het vakantiehuis is ruim ingericht met drie slaapkamers met een eigen badkamer. Duurzaam genieten van puur natuur en luxe, alles is binnen handbereik op Vakantiepark Brinckerduyn! Sportliefhebber Dan zit u goed. Van een potje padel, wedstrijdje hockey of voetbal, naar je in het zweet werken op het bootcamp station of in de yogatuin. Ook voor natuurliefhebbers is Vakantiepark Brinckerduyn een ideale basis. Trek de wandelschoenen aan en volg direct vanuit het park één van de vele wandelroutes. p p Dit vakantiehuis met sauna is geschikt voor zes personen en duurzaam en sfeervol ingericht. De woonkamer is voorzien van een comfortabele zithoek met QLED televisie. Richting de open keuken vindt u een ruime eethoek. De designkeuken is van alle gemakken voorzien, zo is er onder andere een vaatwasser, combi oven, inductiekookplaat, Nespresso Vertuo, Quooker, biertap en wijnklimaatkast aanwezig. In het vakantiehuis zijn drie slaapkamers, allen voorzien van een tweepersoons M Line boxspringbed. Iedere slaapkamer heeft een eigen badkamer met een dubbele wastafel, een regendouche en een toilet. Er is ook een separaat toilet in de hal. Via de openslaande deuren in de woonkamer komt u op het ruime terras in de tuin waar u de traditionele opgietsauna met infraroodfunctie vind. De tuin is volledig uitgerust met een lounge set, parasol, buitenverlichting en een Bastard Kamado barbecue. Buiten beschikt u over parkeerruimte voor twee auto's inclusief een eigen laadpaal voor een auto en fietsen. p p Het huis beschikt over een tal van huisautomatisering met onder andere br Aan uit knop voor het hele huis br A

805,70


 
DG1453 klantenbeoordeling: 9,3

DG1453

Luxe 6 persoons welness vakantiewoning met hottub en sauna op de Veluwe

Aanvullende Informatie

p Deze luxe geschakelde wellness woning voor zes personen bevindt zich op Landgoed Oud Beekdal in het Gelderse Wekerom. Hett is een gezellig ingerichte, ruime accommodatie op een rustig park. Het park heeft een eigen zwembad dat volledig duurzaam verwarmd wordt. Vlakbij zijn er de Otterlose bossen en iets verderop bevindt zich Nationaal Park de Hoge Veluwe. Ideaal dus voor mooie wandel of fietstochten in de schitterende natuur. p p Deze geschakelde hoekwoning met gratis WiFi is gezellig en huiselijk ingericht. De woonkamer heeft onder andere een elektrische sfeerhaard en een televisie inclusief streamingdienst Netflix. De luxe keuken is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, zoals een koel vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser. Deze vakantiewoning heeft twee badkamers met douche, toilet en wastafel. Er zijn drie slaapkamers verdeeld over de begane grond en de eerste verdieping. Eén kamer met twee eenpersoonsbedden tegen elkaar aan bevindt zich beneden, twee kamers met elk twee eenpersoonsbedden tegen elkaar aan bevinden zich boven. Alle bedden zijn comfortabele boxsprings. Er is een inpandige sauna op de bovenverdieping en een hottub in de tuin. Op het terras is er tuinmeubilair en een parasol. p

785,92


 
ZH391 klantenbeoordeling: 8,0

ZH391

Luxe, ruim ingerichte 8 persoons duinvilla in Ouddorp, gelegen vlakbij het strand

Aanvullende Informatie

p Ontdek deze unieke 8 persoons vakantievilla in Ouddorp! Gelegen in de prachtige omgeving van Ouddorp, geniet u van kilometerslange zandstranden, schitterende duinen, en een adembenemende kustlijn. Binnen een straal van 60 kilometer vindt u historische stadjes zoals Zierikzee en het bruisende Rotterdam voor leuke dagtochten. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of avontuur, deze villa is de ideale uitvalsbasis. Ontdek de betoverende natuur, verken lokale bezienswaardigheden, en geniet van de rust en sereniteit van Park Duinzicht. p p Deze vakantievilla biedt een comfortabele en goed doordachte indeling. De ruime woonkamer is voorzien van zitmeubilair en een televisie voor ontspannen avonden. De volledig uitgeruste keuken heeft een fornuis, oven, koelkast, magnetron en vaatwasser. In de slaapkamers staan comfortabele bedden voor een goede nachtrust. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. Buiten vindt u een tuin met terrasmeubilair, ideaal voor buitenactiviteiten en maaltijden. Deze functionele indeling biedt alles wat u nodig heeft voor een aangenaam verblijf in dit vakantiehuis in Ouddorp. Buiten wacht een mooie tuin met aangename buitenruimtes en tuinmeubilair. Bij de villa is parkeerplek voor één auto, overige auto’s kunnen geplaatst worden op de algemene parkeerplaats. p

819,50


 
L147 klantenbeoordeling: 8,2

L147

Ruim 6 persoons vakantiehuis met sfeerhaard in Bemelen nabij Valkenburg

Aanvullende Informatie

p Dit ruime zespersoons vakantiehuis staat op Resort Mooi Bemelen. Een heerlijk in het Zuid Limburgse heuvelgebied gelegen Resort nabij Valkenburg en Maastricht. Op het Resort vindt u een heerlijk verwarmd openlucht zwembad, een prachtige speeltuin voor de kinderen en kunt u fietsen huren. Maak prachtige wandelingen de natuurgebieden in of geniet op het fijne terras van een goed boek. De grote open ramen geven het vakantiehuis een open uitstraling en de heerlijke boxspringbedden zullen u voorzien van een uitstekende nachtrust. Vanuit Resort Mooi Bemelen maakt u de leukste uitstapjes naar omliggende steden als Valkenburg en Maastricht en laat u verrassen door de mooiste natuurgebieden. p p Het vakantieverblijf is geschikt voor zes personen en heeft een gezellig ingerichte woon en eetkamer met een zitje, doorkijk gashaard en smart tv. De airconditioning zorgt voor verkoeling tijdens uw verblijf. Aansluitend is de open keuken met kooktoestel, combimagnetron, koelkast met vriesvakje, vaatwasser, keukengerei, servies, filter koffiezetapparaat en waterkoker. Twee slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoons boxspringbedden en de derde slaapkamer heeft een stapelbed. De badkamer beschikt over een toilet, douche en dubbele wastafel. Er is een apart gastentoilet. Wanneer u de tuindeuren opent, wandelt u het fijne terras op met tuinmeubelen. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de woning. p

402,45