Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

DG1215 klantenbeoordeling: 7,9

DG1215

Prachtige 10 persoons villa op de Veluwe.

Aanvullende Informatie

p Deze modern uitgeruste villa voor 10 personen is de ideale uitvalsbasis voor uw groepsvakantie. U verblijft op het prachtige, bosrijke vakantiepark Bospark Ede dat omgeven wordt door de bossen, heidevelden en zandverstuivingen van de Veluwe. Bospark Ede staat garant voor een topvakantie voor jong en oud. Wat te denken van het verwarmde buitenzwembad waar de tijd verstrijkt als water voor de zon. Of lekker sporten en spelen op één van de aanwezige sport en speelvelden. Bent u fervent wandelaar of fietser Dan is de omgeving u op het lijf geschreven want de geweldige natuur roept om ontdekt te worden. p p Op de begane grond treft u een ruime woonkamer aan, samen met een moderne en volledig ingerichte keuken voorzien van een Douwe Egberts koffiezetapparaat (koffiecups), combimagnetron, vaatwasser en een koel vriescombinatie. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, welke zijn uitgerust met eenpersoonsbedden. Hier vindt u tevens een badkamer met een wastafel, douche, bad en een toilet. In de kelder zijn twee slaapkamers, elk voorzien van twee eenpersoonsbedden. Daarnaast treft u hier een tweede badkamer aan met een bad, douche, toilet en wastafel. Op de begane grond is er een apart toilet aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's bij de woning. p

937,19


 
ZE1492 klantenbeoordeling: 9,6

ZE1492

Ruime 10-persoons vakantiewoning met drie douches in Wolphaartsdijk

Aanvullende Informatie

p Verblijf in deze ruime vakantiewoning gelegen in de polder in het gezellige Wolphaartsdijk. Dit dorp ligt direct aan het Veerse Meer en is de perfecte uitvalsbasis voor watersport, wandelingen en pure ontspanning. Vanuit de jachthaven vaart u zó het water op. Neem plaats op een van de sfeervolle terrassen aan de haven en geniet van een hapje, een drankje en een schitterend uitzicht. Zin in een dagje cultuur of shoppen Binnen korte tijd staat u in Goes, Middelburg of Zierikzee – drie historische steden vol charme en gezelligheid. p p De gezellige woonkamer is sfeervol ingericht met een comfortabele zithoek en een ruime eettafel – de ideale plek om samen te genieten van een goed boek, een spelletje of een heerlijke maaltijd. Aangrenzend vindt u een aparte televisiekamer, die naar wens open kan blijven of juist afgesloten wordt voor extra rust en privacy. p p De open keuken is praktisch én compleet uitgerust met alle gemakken die u van thuis gewend bent een koffiefilterzetapparaat, oven, waterkoker, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een vaatwasser. De woning beschikt over vier comfortabele slaapkamers, waarvan twee zich op de begane grond bevinden – ideaal voor wie slecht ter been is of gewoon van gemak houdt. Iedere slaapkamer heeft een eigen wastafel en in totaal zijn er drie douches aanwezig, zodat iedereen voldoende ruimte heeft. De eerste slaapkamer op de begane grond heeft twee eenpersoons boxspringbedden en een wastafel. Direct daarnaast bevindt zich een douche in het halletje. De tweede slaapkamer beschikt eveneens over twee boxspringbedden, een wastafel én een eigen douche. Vanuit deze kamer loopt u zo de tuin in. De bovenverdieping is verdeeld in twee aparte gedeelten, elk bereikbaar via een eigen (steile) trap. In elk gedeelte vindt u een slaapkamer. De derde slaapkamer is voorzien van twee boxspringbedden, een wastafel en een douche. De vierde slaapkamer is ruim opgezet met vier eenpersoons boxspringbedden en een wastafel – perfect voor kinderen

716,55


 
BL049 klantenbeoordeling: 9,7

BL049

Boomhut voor 4 personen op vakantiepark Warredal

Aanvullende Informatie

p Deze boomhut ligt drie meter boven de grond en heeft een prachtig uitzicht op de bos vanwege de grote raampartij. Het is gelegen op een vakantiepark waar back to the nature de boventoon voert. Op het park bevindt zich het spannendste klimpark en de avontuurlijkste midgetgolf van Limburg! Op het park is een privé wellness met sauna te huur voor twee uur dat op voorhand is te reserveren. In de omgeving zijn eindeloze wandel en fietsroutes om de omgeving te verkennen. Fietsen zijn te huur bij de receptie. Wandel en fietsroutes zijn er ook verkrijgbaar. p p Via de trap kom je langs het overdekte terras om de boomhut te betreden. Je komt uit in het gezellige woongedeelte waar je door de grote ramen van het mooie uitzicht kunt genieten. Er is een houtkachel aanwezig. Het slaapgedeelte, dat bestaat uit twee tweepersoons bedden, sluit rechtstreeks aan het woongedeelte en creëert zo een open ruimte. In de compacte badkamer is een douchekuip, toilet, badkamermeubel en een elektrisch verwarmingselement. De compacte keuken is uitgerust met een 2 pits gasvuur. Er is een koelbox aanwezig met een standaard afmeting. Er is een afwasbakje, voldoende kookgerei, bestek en servies aanwezig. Voor het dagelijkse koffiemoment staat er een Bialetti voor u klaar. Vergeet niet om zelf je gemalen koffie mee te nemen! Het water is drinkbaar. Bij mooi weer schuif je de deur van de boomhut open en heb je toegang tot het overdekte terras met sfeervolle verlichting, waar een gasbarbecue voor u klaarstaat. Bij de boomhut is een hangmat en een grote zandbak, genieten voor de allerkleinsten! De auto kan je parkeren op de parkeerplaats bij de ingang. p

583,74


 
DG1569

DG1569

Mooie ruim ingerichte bungalow voor 4 personen op vakantiepark Wighenerhorst nabij Wijchen

Aanvullende Informatie

p Gelegen op Bungalowpark Wighenerhorst in het mooie Land van Maas en Waal, biedt deze gezellige bungalow met gratis Wi Fi een comfortabel verblijf voor vier personen. Buiten kunt u ontspannen in de ruime tuin met tuinmeubilair. Het park heeft een buitenzwembad dat open is in het hoogseizoen. De groene omgeving is ideaal voor natuurliefhebbers, fietsers en wandelaars. Op slechts tien kilometer afstand ligt het historische Nijmegen, met een rijke cultuur en uitstekende winkelmogelijkheden. Daarnaast is er een sauna in de buurt waar u heerlijk kunt ontspannen. Ook de Hoge Veluwe, op minder dan veertig kilometer afstand, is perfect voor natuurliefhebbers. U kunt een uitstapje naar Duitsland maken, waar u leuke steden zoals Kleef, Goch en Duisburg kunt bezoeken. p p In dit vakantiehuis vindt u een woonkamer met zithoek, smart tv en een eettafel. De keuken is volledig uitgerust met een gasfornuis, koelkast met vriesvak, oven, magnetron, koffiezetapparaat en waterkoker. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. In de tweede slaapkamer staan twee eenpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche en een wastafel. Daarnaast is er een apart toilet. Verder is er een opberghok met wasmachine en droger aanwezig. Fietsen kunnen worden geplaatst in het schuurtje. Buiten is er een tuin met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de vakantiewoning. p

857,00


 
DG1547 klantenbeoordeling: 9,1

DG1547

Villa voor 6 personen met hottub

Aanvullende Informatie

p Op vakantie naar de Veluwe Dit vakantiehuis voor zes personen met hottub staat op het nieuw aangelegde Resort Valley. Dit nieuwe vakantiepark biedt u de mogelijkheid om te genieten in één van de duurzame vakantiewoningen die zijn voorzien van luxe en comfort. Tijdens uw verblijf op Resort Valley kunt u gebruik maken van de faciliteiten op het naast gelegen Park Berkenrhode. Dit park beschikt onder andere over een Le Grand Café en een zwembad. Wilt u de Veluwe per fiets of e chopper ontdekken Ook hiervoor biedt Park Berkenrhode verschillende verhuurmogelijkheden.  p p De woonkamer is ingericht met een ruime woonkamer met zitgedeelte en smart tv met streamfunctie en elektrische sfeerhaard. De open keuken ligt op de verhoogde vide en beschikt over inbouwapparatuur zoals een Quooker, vaatwasser en een koel vriescombinatie. Er bevindt zich één slaapkamer op de begane grond, de overige twee slaapkamers vind u op de eerste verdieping. Alle drie de slaapkamers beschikken over een en suite badkamer met toilet. Ook beschikt de woning over een apart toilet op de begane grond. Vanuit de woonkamer kunt u via de openslaande deuren naar buiten op de overdekte veranda met terras, hier vindt u onder andere een barbecue met een aangelegde tuin. Ook bevindt zich buiten de hottub naast de villa. De woning beschikt over twee parkeerplaatsen. p p Tevens wordt deze woning verwarmd door middel van vloerverwarming en kunt u in de zomermaanden gebruik maken van de aanwezige airconditioning.  p

963,20


 
DG1864 klantenbeoordeling: 10,0

DG1864

Sfeervolle 14-persoons groepsaccommodatie bestaande uit twee huizen in de bossen van Norg

Aanvullende Informatie

p Deze groepsaccommodatie, bestaande uit twee aparte huizen, is perfect voor wie het beste van beide werelden zoekt samen genieten én de ruimte om je even terug te trekken. p p De eerste woning is geschikt voor zes personen en heeft drie slaapkamers voor twee personen één op de begane grond en twee op de eerste verdieping. De tweede woning is geschikt voor acht personen en heeft vier slaapkamers voor twee personen drie op de eerste verdieping en één op de tweede verdieping. Beide vakantiehuizen hebben een eigen keuken, badkamer en ruime tuin. Bij één van de twee vakantiehuizen is er een kinderspeelplaats met een schommel, trampoline en glijbaan. p p Vanuit de woningen wandelt u direct het bos in, met prachtige wandel en fietsroutes naar de bekende natuurgebieden het Fochteloërveen en het Norgerholt. In het dorp Norg vindt u winkels, restaurants en een openluchtzwembad. Voor een dagje uit zijn de steden Assen en Groningen goed bereikbaar en bieden zij diverse culturele en winkelmogelijkheden p

1.170,00


 
OV692 klantenbeoordeling: 10,0

OV692

Uniek 8-persoons vakantiehuis aan het water in Giethoorn, met 2 fluisterboten

Aanvullende Informatie

p Dit charmante achtpersoons vakantiehuis met vrij uitzicht ligt in het pittoreske Giethoorn, ook wel bekend als het ‘Hollands Venetië’. Vanuit uw accommodatie vaart u zo de sfeervolle grachten in en geniet u van het unieke karakter van dit waterdorp, met karakteristieke bruggetjes en rietgedekte boerderijen. Giethoorn ligt midden in het waterrijke natuurgebied van de Kop van Overijssel. Vanuit uw vakantiehuis verkent u moeiteloos het prachtige Nationaal Park Weerribben Wieden, te voet, per fiets of, zoals het hier hoort, met een fluisterbootje. Voor uw gemak beschikt u over een eigen aanlegsteiger direct voor de deur. Na een dag op of langs het water schuift u aan bij het nabijgelegen restaurant voor een gezellige borrel, een smakelijk diner of een snelle snack. In Giethoorn komt u helemaal tot rust, of u nu natuurliefhebber, waterliefhebber of rustzoeker bent. Hier maakt u herinneringen die u niet snel vergeet. De woning is alleen per boot bereikbaar. p p Deze achtpersoons woning beschikt over een woonkamer, zithoek en televisie. De keuken is uitgerust met een eethoek, Nespresso apparaat, waterkoker, inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en magnetron. Er zijn drie slaapkamers twee kamers met een tweepersoonsbed en één kamer met vier eenpersoonsbedden. De badkamer is ingericht met een douche en wastafel. Het toilet is apart. Een wasmachine is aanwezig. Buiten ligt een terras aan het water met tuinmeubilair. De tuin biedt ruimte voor ontspanning en spel. Er is een tafeltennistafel, volleybalnet en een voetbaltafel. Voor de houtkachel is hout aanwezig. Bij het verblijf horen twee polyester boten, elk met een elektromotor. Daarnaast zijn er twee Canadese kano’s beschikbaar. De ligging aan het meer maakt het mogelijk direct het water op te gaan, terwijl de ruime indeling en extra voorzieningen zorgen voor comfort tijdens elk seizoen. Parkeren kan op het erf van de eigenaar met maximaal 10 auto's. p

995,00


 
ZE1494 klantenbeoordeling: 9,1

ZE1494

Sfeervolle 2-persoons vakantiewoning in het rustige Gapinge

Aanvullende Informatie

p Deze gezellige tweepersoonswoning vindt u in het charmante dorpje Gapinge – dé plek om helemaal tot rust te komen. Op een steenworp afstand ligt het Veerse Meer, waar u supt, zwemt of geniet van een ontspannen picknick aan de oever. Binnen tien minuten rijdt u naar het pittoreske stadje Veere. Struin door de oude straatjes, maak een mooie wandeling langs het water en ontdek de rijke historie van dit sfeervolle stadje. Zin in een dagje strand Vanuit Gapinge bereikt u in korte tijd de brede zandstranden van Domburg, Vrouwenpolder of Zoutelande. U kiest zelf welke kustplaats het beste bij uw dag past. Natuurliefhebber Tussen Domburg en Oostkapelle ligt het bijzondere natuurgebied De Manteling van Walcheren, waar bos, duin en zee elkaar ontmoeten – perfect voor een mooie wandeling of fietstocht. Liever een dagje shoppen of cultuur snuiven Binnen 15 minuten staat u in hartje Middelburg. Combineer een bezoek aan de gezellige winkels met een museumbezoek of een wandeling door de middeleeuwse straatjes. p p U komt de vakantiewoning binnen vanaf het terras, via openslaande deuren. U stapt direct de sfeervolle woonkamer binnen, die rust en comfort uitstraalt. p p In de woonkamer vindt u een ruime zithoek met een salontafel en een televisie. De hoge eettafel is voorzien van twee stoelen. De open keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een vaatwasser, Nespresso apparaat, waterkoker, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een combimagnetron. p p Vanuit de woonkamer betreedt u de afgesloten slaapkamer. Hier vindt u een tweepersoonsbed (160x200) en een wastafel. Vanuit deze kamer loopt u de douche in, die is afgeschermd met een douchegordijn. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. p p Voor het terras ligt een heerlijk tuintje. Hier geniet u van de buitenlucht. Uw auto parkeert u direct naast de vakantiewoning. Uw fietsen kunt u naast de woning aan een ring op slot zetten en opladen. p

256,20


 
DG1726 klantenbeoordeling: 8,8

DG1726

12-Persoons vakantievilla op een vakantiepark in Drenthe

Aanvullende Informatie

p Als u ergens helemaal kunt opgaan in de natuur, dan is het wel hier! Landgoed Het Grote Zand wordt omringt door maar liefst vier natuurgebieden Het Groote Zand, Het Witte Zand, Het Heuvinger Zand en het Noorder en Hijkerveld. Verblijf in een comfortabele bungalow of groepsaccommodatie op het gezellige park waar jong én oud zich vermaken met een keur aan leuke en spannende faciliteiten en activiteiten. Relax in het zwembad met sauna en Turks stoombad, speel als kind in het spannende junglebos of de speeltuin. Geniet ’s avonds met elkaar van een smakelijke maaltijd in het knusse restaurant met terras. Hoewel een avondje gourmetten in uw vrijstaande bungalow natuurlijk ook wel erg goed klinkt! p p De woonkamer beschikt over een zithoek met televisie en openslaande deuren naar de tuin. De keuken is uitgerust met een combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat en Nespresso apparaat. De woning beschikt over zes slaapkamers, alle slaapkamers zijn voorzien van twee éénpersoonsbedden. Twee slaapkamers zijn gelegen op de begane grond, de overige slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping. Er zijn twee badkamers, één op de begane grond en één op de eerste verdieping. Beide badkamers hebben een douche, wastafel en toilet. Daarnaast zijn er nog twee aparte toiletten aanwezig. Buiten is er een tuin met terras, parasol en fietsenstalling. Het is mogelijk om drie auto's bij de woning te parkeren. p

1.147,95


 
DG1725 klantenbeoordeling: 8,9

DG1725

10-Persoons landhuis met sauna op een vakantiepark in Drenthe

Aanvullende Informatie

p Als u ergens helemaal kunt opgaan in de natuur, dan is het wel hier! Landgoed Het Grote Zand wordt omringt door maar liefst vier natuurgebieden Het Groote Zand, Het Witte Zand, Het Heuvinger Zand en het Noorder en Hijkerveld. Verblijf in een comfortabele bungalow of groepsaccommodatie op het gezellige park waar jong én oud zich vermaken met een keur aan leuke en spannende faciliteiten en activiteiten. Relax in het zwembad met sauna en Turks stoombad, speel als kind in het spannende junglebos of de speeltuin. Geniet ’s avonds met elkaar van een smakelijke maaltijd in het knusse restaurant met terras. Hoewel een avondje gourmetten in uw vrijstaande bungalow natuurlijk ook wel erg goed klinkt! p p De woonkamer beschikt over een zithoek met televisie en openslaande deuren naar de tuin. De keuken is uitgerust met een combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat en Nespresso apparaat. De woning beschikt over vijf slaapkamers, alle slaapkamers zijn voorzien van twee éénpersoonsbedden. Eén slaapkamer is gelegen op de begane grond, de overige slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping. Er zijn twee badkamers, één op de begane grond en één op de eerste verdieping. Beide badkamers hebben een douche, wastafel en toilet. Daarnaast zijn er nog twee aparte toiletten aanwezig en een infrarood of traditionele sauna aanwezig. Buiten is er een tuin met terras, parasol en fietsenstalling. Het is mogelijk om drie auto's bij de woning te parkeren. p

979,05


 
4 persoons villa

4 persoons villa

Op een uniek gelegen plek, op de grens van Nederland en België, ligt Landal De Waufsberg. Dit nieuwe park ligt 2 kilometer van het pittoreske Noorbeek. Het glooiende landschap geeft een grenzeloos vakantiegevoel.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,uitpandige berging,centrale verwarming,kluisje,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,twee slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A,circa 100 m²,extra luxe,flatscreen tv,dvd speler,bluetooth ondersteuning en USB poort,cd speler,radio,chromecast,zithoek,eethoek,kinderstoel,houten ledikant,make up spiegel,sauna (2 persoons),badkamer en suite met vlakke douche en wastafel,badkamer met bubbelbad, douchecabine, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,was droogcombinatie,föhn,thermostaatkranen,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terrashaard haardhout en barbecue rooster verkrijgbaar bij de receptie,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen,parasol,gedeeltelijk overdekt terras,loungeset,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
4 persoons bungalow

4 persoons bungalow

Beleef aan het Veluwemeer eindeloos veel waterplezier. De accommodaties liggen direct aan of vlakbij het water. Huur een bootje, relax op het strand of neem een duik in het zwembad.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,geschakeld,twee slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A C,voor dit accommodatietype kan er bij aankomst een borgsom gevraagd worden tot € 500,circa 90 m²,comfort,flatscreen tv,Radio (via TV),zithoek,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,Houten ledikant of campingbed,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel op de eerste verdieping,Badkamer met douchecabine en wastafel op de begane grond,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,thermostaatkranen,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat,terras,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
8 persoons villa Breed toegankelijk

8 persoons villa Breed toegankelijk

Op een uniek gelegen plek, op de grens van Nederland en België, ligt Landal De Waufsberg. Dit nieuwe park ligt 2 kilometer van het pittoreske Noorbeek. Het glooiende landschap geeft een grenzeloos vakantiegevoel.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,vernieuwd interieur,drempelvrij m.u.v. de voordeur,deurbreedte minimaal 80 cm,berging met oplaadpunt,centrale verwarming,geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A,circa 122 m²,luxe,flatscreen tv,dvd speler,bluetooth ondersteuning en USB poort,HDMI aansluiting,cd speler,radio,chromecast,zithoek,eethoek,kinderstoel,houten ledikant,verharde bestrating rondom de accommodatie,gedeeltelijk overdekt terras,terrashaard haardhout en barbecue rooster verkrijgbaar bij de receptie,barbecue,terrashaard,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen,parasol,loungeset,maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie,slaapkamer met 2 persoonsbed, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,twee slaapkamers met twee 1 persoonsbedden,slaapkamer met twee 1 persoonsbedden en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna (4 persoons),badkamer en suite met inloopdouche en wastafel op de begane grond,badkamer met ligbad, douchecabine en dubbele wastafel op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,föhn,wasmachine,wasdroger,Broodrooster,elektrische citruspers,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (5 pits)


 
4 persoons waterwoning Vrijhoef

4 persoons waterwoning Vrijhoef

Een typisch Hollands landschap, dat is het decor van Landal De Reeuwijkse Plassen midden in het Groene Hart. Geniet op dit nieuwe park in aanbouw het hele jaar door van een onvergetelijke vakantie. Vanuit je woning aan het water vaar je via de vaart de plassen op.

Aanvullende Informatie

comfort,gratis wifi,huisdiervrij,2 onder 1 kap of geschakeld,Energy label A,circa 66 m²,inpandige berging,centrale verwarming,gelegen aan het binnenwater,geschakeld,twee verdiepingen,rookvrij,twee slaapkamers,campingbedje,traphekje bovenaan de trap,kindveilige kookplaat,koelkast met vriesvak,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,open keuken,inductiekookplaat,flatscreen tv,eethoek,zithoek,apart toilet op de begane grond,badkamer met ligbad, vlakke douche en wastafel op de eerste verdieping,terras aan het water,omheinde tuin,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,aanlegbalk,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en flatscreen tv op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
6 persoons accommodatie

6 persoons accommodatie

Actievelingen zijn op Landal Winterberg zowel in de zomer als de winter aan het juiste adres. Een vakantie op Landal Winterberg is actief, verrassend en een speelavontuur voor kids. Skiën, golfen, zwemmen, karten of mountainbiken: elke dag kun je weer iets anders ondernemen.

Aanvullende Informatie

gratis wifi WRG,box om skimaterialen in op te bergen,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,2 onder 1 kap,drie slaapkamers,twee verdiepingen,circa 85 m²,comfort,flatscreen tv,zithoek,enkele accommodaties beschikken over een houtkachel,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,houten ledikant,slaapkamer met 2 persoons boxspring,slaapkamer met 2 persoons boxspring op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douchecabine en dubbele wastafel,badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,thermostaatkranen,vaatwasser,magnetron,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,waterkoker,Broodrooster,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,terrasmeubilair,parasol,maximaal twee auto's parkeren in de buurt van de accommodatie


 
8 persoons villa Wesh Hoes

8 persoons villa Wesh Hoes

Op een uniek gelegen plek, op de grens van Nederland en België, ligt Landal De Waufsberg. Dit nieuwe park ligt 2 kilometer van het pittoreske Noorbeek. Het glooiende landschap geeft een grenzeloos vakantiegevoel.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,twee verdiepingen,Energy label A,circa 122 m²,uitpandige berging,centrale verwarming,vrijstaand,rookvrij,vier slaapkamers,luxe,koelkast met vriesvak,vaatwasser,combimagnetron,standaard keukeninventaris,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (5 pits),flatscreen tv,dvd speler,bluetooth ondersteuning en USB poort,cd speler,radio,chromecast,eethoek,zithoek,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,was droogcombinatie,föhn,thermostaatkranen,sauna (3 persoons),badkamer en suite met douchecabine en wastafel,badkamer met ligbad, douchecabine en dubbele wastafel op de eerste verdieping,kinderstoel,houten ledikant,terras,verstelbaar terrasmeubilair,ligstoelen (in de zomer),parasol,maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en flatscreen tv op de eerste verdieping,opgemaakte bedden bij aankomst,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
8 persoons accommodatie

8 persoons accommodatie

Actievelingen zijn op Landal Winterberg zowel in de zomer als de winter aan het juiste adres. Een vakantie op Landal Winterberg is actief, verrassend en een speelavontuur voor kids. Skiën, golfen, zwemmen, karten of mountainbiken: elke dag kun je weer iets anders ondernemen.

Aanvullende Informatie

gratis wifi WRG,geen lift aanwezig,box om skimaterialen in op te bergen,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,circa 100 m²,comfort,flatscreen tv,zithoek,houtkachel,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,houten ledikant,slaapkamer met 2 persoons boxspring,slaapkamer met 2 persoons boxspring op de eerste verdieping,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douchecabine en dubbele wastafel,badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,thermostaatkranen,vaatwasser,magnetron,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,waterkoker,Broodrooster,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,terrasmeubilair,parasol,maximaal drie auto's parkeren in de buurt van de accommodatie


 
FL055 klantenbeoordeling: 8,3

FL055

Woonark voor 8 personen op vakantiepark Harderwold in Zeewolde

Aanvullende Informatie

p Deze woonark is geschikt voor acht personen en beschikt over twee badkamers. De accommodatie ligt op vakantiepark Harderwold in Zeewolde nabij het Veluwemeer. Op het park zijn enkele faciliteiten zoals fiets en bootverhuur, een brasserie, enkele speeltuinen voor de kids en een uitgebreide golfbaan. U staat vanaf het park binnen een handomdraai in Hanzestad Harderwijk met leuke winkels, terrassen en restaurants. U kunt een bezoekje brengen aan het Dolfinarium, Walibi Holland of pannenkoekenhuis Hans en Grietje. Ook kunnen de natuurliefhebbers hun hart ophalen want het park ligt tegen het Hardersbos en aan de overkant ligt het Veluwemeer. Ook de Oostvaardersplassen zijn gemakkelijk te bereiken. p p De woonkamer bied een prachtig uitzicht over het water en is voorzien van een zithoek met een televisie. De moderne keuken is voorzien van onder andere een inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, vaatwasser, oven, magnetron, Quooker en een Nespresso. Er zijn twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. Daarnaast zijn er nog twee badkamers met een douche, wastafel en toilet. Daarnaast is er een separaat toilet. Buiten is een terras met tuinmeubilair. U kunt twee auto's bij de woonark parkeren. p

860,46


 
ARD213 klantenbeoordeling: 9,3

ARD213

4 persoons lodge met een ruim terras op vakantiepark Hameau de l'Ourthe

Aanvullende Informatie

p Geniet van een ontspannen verblijf in deze comfortabele 4 persoons lodge op Le Hameau de l’Ourthe in Houffalize. De lodge beschikt over twee slaapkamers en een moderne badkamer met douche. In de gezellige woonkamer met smart tv kunt u heerlijk ontspannen, terwijl de open keuken van alle gemakken is voorzien. Dankzij de centrale verwarming is het hier in elk seizoen aangenaam vertoeven. Buiten vindt u een ruim, gemeubileerd terras waar u geniet van de frisse Ardense buitenlucht. Parkeren kan vlak bij de accommodatie. p p Het park biedt diverse faciliteiten, waaronder gratis wifi, een wasserette, een restaurant met bar en een speeltuin voor de kinderen. Ook is er een algemene afsluitbare fietsenstalling en een oplaadpunt voor elektrische auto’s aanwezig. De ligging aan de rivier de Ourthe maakt dit de ideale plek voor wandelaars, mountainbikers en kajakliefhebbers. Binnen enkele minuten bereikt u het gezellige centrum van Houffalize. p

376,60


 
ARD207 klantenbeoordeling: 8,8

ARD207

2 persoons lodge op vakantiepark Hameau de l'Ourthe in Houffalize

Aanvullende Informatie

p Verblijf in deze moderne 2 persoons lodge op Le Hameau de l’Ourthe in Houffalize, ideaal voor een rustig en comfortabel verblijf in de natuur. De lodge beschikt over één slaapkamer en een badkamer met douche. De woonkamer met smart tv nodigt uit tot ontspannen avonden, terwijl de open keuken volledig is uitgerust voor een zorgeloos verblijf. Dankzij de centrale verwarming is de lodge het hele jaar door aangenaam. Buiten kunt u genieten van de groene omgeving en frisse Ardense lucht. Parkeren kan vlak bij de accommodatie. Op het park vindt u diverse faciliteiten, waaronder gratis wifi, een wasserette, een restaurant met bar en een speeltuin. Ook is er een algemene afsluitbare fietsenstalling en een oplaadpunt voor elektrische auto’s. Door de ligging aan de rivier de Ourthe is dit de perfecte plek voor natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers. Het sfeervolle centrum van Houffalize ligt op loopafstand. p

324,80