Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

NH415

NH415

Chalet voor 4 personen op vakantiepark Het Amsterdamse Bos

Aanvullende Informatie

Dit vier persoons chalet is gelegen aan het water op het vakantiepark Het Amsterdamse Bos. U verblijft midden in de natuur tussen de bomen, water en dieren maar u staat ook binnen een handomdraai in onze bruisende hoofdstad, Amsterdam. In de omgeving is het prachtig fietsen of wandelen in de uitgestrekte polders en bossen. In Amsterdam is er zowel cultuur en historie te ontdekken door de grachten, verschillende musea en imponerende grachtenpanden. Met de kinderen kunt u een bezoekje brengen aan Artis of Science Museum NEMO. In de omgeving van Amsterdam is natuurlijk ook genoeg om te zien. Denkt u hierbij aan de Zaanse Schans, de kaasstad Alkmaar en het oer Hollandse vissersdorp Volendam. br br Dit modern ingerichte chalet is geschikt voor vier personen en heeft een mooie ligging in het bos. Het chalet heeft een ruime woonkamer met een eettafel en stoelen. Ook is er een bank en televisie in het zitgedeelte en een gaskachel. U kunt gratis gebruik maken van de Wi Fi. Daarnaast is er in de keuken onder andere een gasfornuis, waterkoker, filterkoffiezetapparaat en een koelkast zonder vriesvak. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden, met eenpersoonsdekbedden. De badkamer beschikt over een douche, toilet en wastafel. Het chalet beschikt over centrale verwarming.Buiten is er een tuin met een tuinset op het terras en een parasol. U kunt één auto parkeren bij het chalet.

500,86


 
DG1778

DG1778

2 geschakelde rolstoelvriendelijke villa's voor 24 personen met privézwembad op de Veluwe

Aanvullende Informatie

Op vakantie naar de Veluwe Deze mooie vierentwintigpersoons villa met privébinnenzwembad en wellness staat op Resort Valley, in het hart van de Veluwe. Dit nieuwe vakantiepark biedt u de mogelijkheid om te genieten in één van de duurzame vakantiewoningen die zijn voorzien van luxe en comfort. Tijdens uw verblijf op Resort Valley kunt u gebruik maken van de faciliteiten op het naast gelegen Park Berkenrhode. Dit park beschikt onder andere over een Le Grand Café en een zwembad. Wilt u de Veluwe per fiets of e chopper ontdekken Ook hiervoor biedt Park Berkenrhode verschillende verhuurmogelijkheden! Tevens is deze woning volledig van het gas af, maakt u gebruik van waterbesparende douchekoppen en is de woning voorzien van Ledverlichting. br br Deze twee geschakelde villa’s hebben twee privé binnenzwembaden, twee sauna’s en twee ligbaden met bubbels. De villa beschikt over een tussendeur die beide woning verbindt. De villa heeft grote ramen en erkers die zorgen voor veel natuurlijk licht. Er zijn twee sfeervolle woonkamers met een moderne televisie. De twee keukens zijn uitgerust met een koel vriescombinatie, een vaatwasser, een combi magnetron oven, een quooker en een koffiemachine met bonen. Het is niet mogelijk om met 24 personen aan een tafel te zitten. Op de begane grond zijn vier slaapkamers met een televisie en een eigen badkamer, die over een wastafel, een inloopdouche en een toilet beschikt. Er zijn op de begane grond ook twee aparte toiletten. Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers met een tweepersoonsbed en een televisie. Er zijn twee slaapkamers met twee stapelbedden. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer met een inloopdouche, een toilet en een wastafel. Onder de woning zijn twee spa’s en wellnessruimtes met twee verwarmde zwembaden, twee sauna’s, twee ligbaden met een bubbelfunctie, twee sunshowers, twee doucheruimtes en twee aparte toiletten. Er zijn twee ruime overdekte veranda’s, waar tuinmeubilair en een barbecue staat, met uitzicht op de tui

6.365,55


 
BL034

BL034

8 persoons rolstoelvriendelijke lodge gelegen aan de bosrand met privé terras en bubbelbad

Aanvullende Informatie

Deze lodge, geschikt voor acht personen, ligt aan de bosrand in Heusden Zolder. Met een privéterras en een ontspannend bubbelbad biedt dit vakantiehuis een prachtig uitzicht en alle comfort. Deze toplocatie in het hart van Limburg bevindt zich niet alleen in een vijver en bosrijke omgeving, maar is ook het ideale vertrekpunt voor diverse mooie fiets en wandelroutes. Er is ruime keuze aan winkels, restaurants en culturele activiteiten. Op korte afstand liggen het Circuit Zolder, een openluchtzwembad en het natuurreservaat De Teut en Ten Haagdoorn. Steden zoals Hasselt en Genk, met hun musea en historische bezienswaardigheden, zijn ook gemakkelijk bereikbaar. br br De woonkamer is ingericht met een zithoek, smart tv en een openhaard en dankzij de grote raampartijen komt er veel licht naar binnen. De keuken is uitgerust met onder andere een inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, waterkoker, Nespresso koffiecupapparaat, broodrooster en vaatwasser. Er zijn vier slaapkamers met elk een tweepersoonsbed. De twee badkamers zijn voorzien van een inloopdouche en wastafel. Eén badkamer beschikt over voorzieningen voor mindervaliden. Er zijn drie toiletten aanwezig. Alle kamers zijn gelijkvloers en rolstoelvriendelijk. Ook is er een wasmachine aanwezig. Buiten is er een privéterras met tuinmeubilair en een bubbelbad en een vuurplaat barbecue. Er is parkeergelegenheid op de centrale parkeerplaats, dit is maximaal 50 meter van de lodge.

1.326,00


 
ZE840 klantenbeoordeling: 8,4

ZE840

Mooi gerenoveerde 8 persoons vakantiewoning met sauna

Aanvullende Informatie

Leuke acht persoons woning op aangename ligging van Villapark de Oesterbaai in Wemeldinge. De woning beschikt over voldoende faciliteiten zoals een TV, WiFi, een luxe keuken en een grote tuin met tuinmeubelen. Op loopafstand vindt u in Wemeldinge verschillende winkels waaronder een supermarkt, een bakker en een slager. Daarnaast is er op het park ook een speeltuin, jeu de boules baan, tafeltennis en een voetbalveldje aanwezig. Dit maakt het park een uitgelezen plaats voor familie vakanties. br br De ruime woonkamer is voorzien van een zit en eethoek met een TV, stereo en radio CD. Grenzend aan de woonkamer is er een mooie, ingerichte open keuken met o.a. een combi magnetron, elektrische kookplaat, koelkast met vriesvakje, vaatwasser en koffiezetapparaat met filter. In totaal zijn er vier slaapkamers. Alle slaapkamers zijn ingericht met stoere steigerhouten bedden. Op de begane grond is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Op de eerste etage bevindt zich één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met een eenpersoonsbed. Daarnaast is er nog een slaapkamer met drie eenpersoonsbedden. Op de begane grond is er een badkamer met toilet, inloopdouche en wastafel. Op de eerste etage is er een badkamer met douche, wastafel, tweede toilet, sauna en wasmachine. Daarnaast is er een berging aanwezig in de woning. De woning beschikt over een ruime tuin met terras en tuinmeubelen. Bij de woning is plek voor één auto.

730,40


 
ARD1104 klantenbeoordeling: 8,8

ARD1104

Mooi 8 persoons vakantiehuis nabij La Roche. - Vakantiehuis met sauna - WIFI

Aanvullende Informatie

Dit mooie acht persoons vakantiehuis ligt op Residence La Rochette op het park is een gemeenschappelijk speeltuintje. De residence ligt op 1km van La Roche. La Roche is gelegen in de meest zuidelijke en grootste provincie van België, namelijk Belgisch Luxemburg. Het vakantiehuis is gelegen in een natuurlijke en rustige omgeving en staat garant voor een heerlijk en ontspannen vakantie vlakbij huis. De bosrijke omgeving rondom La Roche leent zich uitstekend voor een wandel , paardrij of fietstocht. In de omgeving kunt u leuk motorrijden en goed kajakken of vissen in een nabijgelegen rivier. br br Verdieping Gezellige woonkamer met zithoek, flatsceen televisie, DVD speler en een eethoek. Volledig uitgeruste open keuken met vierpits kookplaat, koelkast, vaatwasser, een koffiezetapparaat en een magnetron.Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden, badkamer met ligbad en wastafel en een afzonderlijk toilet.Groot balkon met tuinmeubelen.Begane grond Een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed.Sauna, badkamer met douche, apart toilet en een wastafel.Buiten Garage met tafelvoetbal en een infrarood cabine. Eigen terras met tuinmeubelen en een barbecue.

441,00


 
ARD152 klantenbeoordeling: 8,8

ARD152

Vrijstaande 11-persoons groepsaccommodatie met sauna gelegen in Stavelot, nabij Spa

Aanvullende Informatie

Gelegen in het kleine dorpje Francheville biedt deze groepsaccommodatie van 200m2 een ideale locatie voor een ontspannen verblijf. Het is een gerenoveerde boerderij die charme uitstraalt en ligt aan een doodlopende weg op het platteland. Deze groepsaccommodatie bevindt zich op vijf tot tien kilometer van Malmedy en Spa. Waardoor u kunt genieten van activiteiten zoals skiën, wandelen en zwemmen. Deze groepsaccommodatie biedt zowel ontspanning als avontuur en beschikt ook over een sauna.  br br Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met een comfortabele zithoek en televisie. De eetkamer grenst aan een volledig uitgeruste keuken, inclusief oven, afzuigkap, magnetron, koelkast, diepvriezer, vaatwasser en koffiezetapparaat. Daarnaast zijn er een bijkeuken met wasmachine en droger, een ontspanningsruimte met sauna en een leesruimte aanwezig. Op deze verdieping zijn ook twee slaapkamers één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. Er is een apart toilet aanwezig.Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers twee met een tweepersoonsbed en één met een eenpersoonsbed en een tweepersoonsbed. Er zijn twee badkamers op deze verdieping, één met een ligbad, douche en wastafel, en één met een douche, wastafel en toilet. Buiten kunt u ontspannen in de grote tuin met diverse buitenspellen en een terras met barbecue. Er is ook parkeergelegenheid voor vijf auto's beschikbaar.

1.052,00


 
ZE1400

ZE1400

Tweepersoons studio met terras in Koudekerke

Aanvullende Informatie

Deze ruime tweepersoons studio bevindt zich in Koudekerke, een charmant dorp in de provincie Zeeland, Nederland. Deze studio biedt een knusse en comfortabele ruimte voor een kort verblijf. Gelegen in een rustige omgeving, biedt het een vredige sfeer weg van de drukte van de stad. Breng een bezoekje aan de theeschenkerij of de prachtige pluktuin tijdens het zomerseizoen. De omgeving van Koudekerke staat bekend om zijn prachtige landschappen, met uitgestrekte duinen, brede stranden en pittoreske dorpjes. Dichtbij Koudekerke ligt de stad Vlissingen, mocht u even de drukte willen opzoeken. Ook bevind zich op korte afstand van Koudekerke de bruisende stad Middelburg, waar je kunt genieten van historische architectuur, gezellige winkelstraten en heerlijke restaurants. Of je nu op zoek bent naar ontspanning aan zee of een ontdekkingstocht door het Zeeuwse landschap, deze studio biedt een ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf. br br De studio heeft een mooi zitgedeelte met een bank en tafel. Ook is er een eettafel met stoelen waar u kunt eten of eventueel een spelletje kunt spelen. In dezelfde ruimte bevindt zich ook het tweepersoonsbed (180x200cm) met twee losse matrassen (90x200cm). Hier hangt ook een televisie aan de muur. Naast het bed zijn twee ruime kasten met voldoende opbergruimte.Aansluitend is de open keuken welke onder andere is uitgerust met een kookplaat, waterkoker, combimagnetron, vaatwasser en koelkast met vriesvakje.De badkamer beschikt over een douche, ligbad en toilet.Buiten heeft u de beschikking tot een eigen tuin voor privégebruik met tuinmeubilair en een parasol. U kunt uw auto bij het verblijf parkeren. In het toiletgebouw bij de naastgelegen camping staat een wasmachine en een droger waarvan u tegen betaling gebruik van kunt maken.

291,68


 
DG1439 klantenbeoordeling: 9,9

DG1439

Sfeervol 2 persoons vakantiehuis landelijk gelegen in Epe, dichtbij de Veluwe

Aanvullende Informatie

Dit sfeervolle tweepersoons vakantiehuis is gelegen in het prachtige gebied van de Veluwe, te midden van het platteland. De nabijgelegen bossen lenen zich perfect voor mooie wandelingen en fietstochten. Bezoek de Veluwe en wellicht spot u de Nederlandse 'big five' spotten, waaronder het edelhert, de vos, het wild zwijn, de ree en de Schotse hooglander. Op slechts twee kilometer afstand vindt u het gezellige dorp Epe, van waaruit u leuke uitstapjes kunt maken met het hele gezin. In de omgeving zijn er speeltuinen, pretparken en dierentuinen te ontdekken. Bovendien liggen er op korte afstand interessante plaatsen en talloze bezienswaardigheden die zowel jong als oud zullen aanspreken. En als u behoefte heeft aan ontspanning, bevindt het wellnesscentrum Veluwse Bron zich op slechts 5,5 kilometer afstand. br br In de woning is er WiFi en vloerverwarming aanwezig en is alles gelijkvloers. De woonkamer heeft een zithoek televisie en is direct verbonden met de woonkeuken. De keuken is voorzien van een vierpits kookstel, vaatwasser, koelkast. combimagnetron, sinaasappelpers, afzuigkap, waterkoker, Senseo apparaat, filterkoffiezetapparaat en broodrooster. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed met leeslampjes, inloopkast en een ensuite badkamer. De badkamer bestaat uit een wastafel, toilet en inloopdouche. Buiten in de tuin is er een terras met stoelen, tafel en parasol. Bij de vakantiewoning is er een eigen inrit.

404,50


 
FR257 klantenbeoordeling: 8,6

FR257

Prachtig landelijk gelegen 5 persoons vakantiehuis met grote tuin nabij het Tjeukemeer

Aanvullende Informatie

Dit heerlijke vakantiehuis ligt in het Friese plaatsje Rohel en is geschikt voor maximaal vijf personen. De woning is vrijstaand en heeft een geheel omheinde tuin met een trampoline. De grote tuin beschikt over een terras met een terrashaard en tuinmeubilair van waaruit u een prachtig, vrij uitzicht heeft over de Friese landerijen. Rust en ruimte staan hier centraal. Het landelijke plaatsje Rohel heeft een waterrijke omgeving en ligt vlakbij het Tjeukemeer, ideaal voor natuur en watersportliefhebbers! br br Op de begane grond vindt u de gezellig ingerichte woonkamer met een comfortabele zithoek en een flatscreen televisie. De ruime eethoek is voorzien van een eettafel met zes stoelen. De keuken is volledig ingericht en beschikt over onder andere een vaatwasser, koelkast met vriesvak, vierpits kookstel, koffiezetapparaat en een Senseo. Een wasmachine, magnetron en extra vriezer vindt u in de bijkeuken. Op de begane grond bevindt zich ook de badkamer voorzien van een douche en wastafel, het toilet is separaat. Op de verdieping zijn twee slaapkamers. Een slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, de andere slaapkamer beschikt standaard over twee éénpersoonsbedden. Voor een vijfde persoon wordt hier een derde éénpersoonsbed bijgeplaatst. Bij aankomst zijn de bedden voor u opgemaakt. Via de tuindeuren in de open keuken komt u op het mooie buitenterras voorzien van tuinmeubilair, gelegen op het zuiden. Bij de woning is voldoende parkeergelegenheid voor twee auto’s.

545,00


 
Haus Patricia Top 2 klantenbeoordeling: 8.9

Haus Patricia Top 2

In Haus Patricia kun je genieten van een heerlijke vakantie met 12 personen. De vakantiewoning heeft een bijzonder goede ligging op de Silberleiten in Hochkrimml en bestaat uit twee appartementen (Top 1 en Top 2) met ieder een eigen ingang. De appartementen kunnen in de zomer afzonderlijk en in de winter samen worden gereserveerd.Op de begane grond ligt het 2-kamer appartement (Top 2) en biedt plaats aan 4 personen. In de woonruimte bevinden zich de keuken met eethoek en woonkamer met (slaap)bank. Vanuit hier heb je een prachtig uitzicht op de magistrale bergtoppen en mooie vergezichten. De slaapkamer biedt een comfortabel tweepersoonsbed. Er is in de badkamer een heerlijke douche, bad, wastafel en toilet aanwezig. En na een goede nachtrust stap je in de ochtend naar buiten om te genieten van het uitzicht op de bergen en de frisse berglucht, dan kan je vakantie toch niet meer stuk?

In de winter is dit een rustige maar ideale plek voor de fanatieke wintersporter midden in het skigebied Zillertal Arena. De piste en liften liggen op loopafstand van Haus Patricia en bij voldoende sneeuwval kun je terugskiën tot aan het appartement, echt top! Dit skigebied is geschikt voor zowel de beginnende skiër als voor de gevorderde skiër of snowboarder, met vele kilometers piste. Je kunt je een dag lang vermaken op de pistes van de Gerlosplatte of je gaat via Königsleiten het grote skigebied in met de vele rode en zwarte pistes. Onderweg vind je overal skihutjes waar je even lekker kunt opwarmen en een heerlijk drankje of hapje kunt nuttigen. Sluit de dag af in de bruisende après-ski van Königsleiten en geniet van de Oostenrijkse keuken in de vele restaurantjes. Of roetsj 's avonds nog een keer van de berg af over de verlichte rodelbaan bij de Filzsteinalm, aan de andere kant van de Gerlosplatte.

In de zomer kom je helemaal tot rust in dit mooie bergdorp. In dit gebied kun je prachtige wandel- of fietstochten maken, zowel met als zonder gids. Voor de waterratten is hier ook genoeg te doen. Je kunt gaan surfen, zeilen, zwemmen of waterfietsen op het Durlaβboden stuwmeer, er staat een grote speeltuin voor de kinderen en aan de waterkant kun je natuurlijk ook heerlijk ontspannen met een goed boek. De Krimmler watervallen, Europa's hoogste gefaseerde waterval, ligt op een klein half uurtje rijden en is de rit dubbel en dwars waard. Bovendien is de autorit over de Gerlosstraβe op zichzelf al schitterend!

429,90


 
DG1558

DG1558

Luxe 5 persoons vakantie-lodge met infrarood cabine in de Achterhoek nabij Lochem

Aanvullende Informatie

Deze luxe en moderne vijfpersoons lodge staat op Vakantiepark De Lochemse Berg. Dit nieuwe vakantiepark heeft een schitterende ligging aan de rand van het historische stadje Lochem in de Achterhoek. Er staan een aantal prachtige, moderne maar ook luxe lodges op het park. Grote ruime tuinen, waterpartijen en veel groen. Dus volop genieten van de rust en het natuurschoon. Het vakantiepark ligt aan het riviertje De Berkel. Op korte afstand zijn er prachtige natuurgebieden zoals De Lochemse Berg en de Paaschberg. De omgeving is rijk aan leuke dorpen en steden, kastelen, markten, goed restaurants en veel cultuur. Ontdek de Achterhoek! br br De modern ingerichte woonkamer is een lichte ruimte door de ramen die veel licht binnen laten. De zithoek is ingericht met een bank en twee comfortabele fauteuils. Daarnaast is er een eettafel met stoelen. En kunt u de woonkamer 's avonds afsluiten met de gordijnen. In dezelfde ruimte bevindt zich ook de open keuken welke onder andere is voorzien van een koelkast met vriesvakje, vaatwasser, Nespresso koffiezetapparaat, 4 pits kookplaat, waterkoker en combimagnetron. De eerste slaapkamer beschikt over twee eenpersoonsbedden. De tweede slaapkamer beschikt over één eenpersoonsbed en een stapelbed voor twee personen. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. De schuifpui in de woonkamer leidt naar de tuin, welke is ingericht met een tuinset zodat u comfortabel buiten kunt zitten. Er is ook een berging welke is voorzien van een wasmachine. U kunt uw auto parkeren naast het verblijf.

439,30


 
DG1497 klantenbeoordeling: 9,4

DG1497

Comfortabel 2 persoons vakantiehuis met infrarood sauna in de Achterhoek, Doetinchem

Aanvullende Informatie

Dit prachtige vakantiehuis, geschikt voor twee personen, biedt een unieke kans om te genieten van een onvergetelijk verblijf. Het huis is gelegen op slechts 4,5 kilometer van het bruisende centrum van Doetinchem, waar u kunt genieten van winkels, cultuur en meer. Ook is er op slechts 80 meter loopafstand een restaurant. Ontdek de rustgevende natuurwandelingen in de nabijgelegen omgeving, verken historische steden en fiets door weelderige bossen.U bevindt zich op slechts drie minuten rijden van het dorp Gaanderen, waar supermarkten te vinden zijn. Voor de liefhebbers van activiteiten is er in de nabije omgeving van alles te doen, waaronder diverse fiets en wandelroutes, het overdekte zwembad Roozengaarde in Doetinchem, het natuurpark Koekendaal in Gaanderen, en de culturele bezienswaardigheid Dru Cultuurfabriek in Ulft. Dit maakt het de ideale bestemming voor rustzoekers, natuurliefhebbers en iedereen die van gemak en vermaak houdt. br br De woonkamer is comfortabel en ingericht met voldoende zitplaatsen, een televisie en grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht. De keuken is volledig uitgerust met een fornuis, koelkast, magnetron en koffiezetapparaat. Het vakantiehuis beschikt over één slaapkamer met een tweepersoonsbed. De badkamer is voorzien van een douche, infrarood sauna, wastafel, toilet, wasmachine en droger. Buiten vindt u twee terrassen, één aan de voorzijde en één aan de zijkant van de woning, aan de voorzijde heeft u in de ochtend zon en het zijterras bevindt zich op het zuiden. Beide trerrassen zijn voorzien van meubilair.

422,00


 
OV119 klantenbeoordeling: 8,4

OV119

Mooie 4 persoons Lodge met privé sauna op een vakantiepark nabij Enter - Salland

Aanvullende Informatie

Deze vierpersoons Lodge met een privé sauna staat op Vakantiecentrum 't Schuttenbelt. Het Vakantiecentrum ligt op de grens van Salland en Twente nabij Enter. Een uniek stukje Nederland wat het ontdekken zeker waard is. In de omgeving kunt u mooie wandel en fietstochten maken door de groene natuur. Het landschap wordt afgewisseld met bossen, weilanden en rivieren. Op het vakantiecentrum zelf is er voor jong en oud van alles te doen. In de schoolvakanties is er een animatieteam aanwezig, er is een pannakooi, een All Weather Tennisbaan, een snackbar, mooie buiten speeltuin en natuurlijk het mooie buitenzwembad voor in de zomermaanden. br br De lodge heeft een lichte, sfeervol ingerichte woonkamer met zithoek en TV, een open keuken en een eettafel. De moderne keuken heeft onder andere een vierpits kookplaat, combimagnetron, Nespresso apparaat, koelkast, waterkoker en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoons boxspringbedden. De badkamer heeft een douche, Finse sauna en een wastafel. Er is een separaat toilet. Via de openslaande deuren komt u op het riante overdekte terras met een loungehoek en vrij uitzicht. U kunt parkeren op een van de centrale parkeerplaatsen.

440,41


 
DG1802

DG1802

Rietgedekt vakantiehuis met speelhuisje in de tuin voor 6 personen in Gasselte

Aanvullende Informatie

Dit rietgedekte vakantiehuis is geschikt voor zes personen en beschikt over een speelhuisje in de tuin. Het vakantiehuis is gelegen op vakantiepark de Kremmer in Gasselte. Op het park zijn er enkele faciliteiten zoals een speeltuin, jeu de boules banen, fietsverhuur, natuurpaden, een wasserette en een Grand Café. Op ongeveer vijf minuten wandelen van het park ligt 't Nije Hemelriekje, een zwemplas met strand tussen de bossen. In de omgeving liggen drie nationaal parken met prachtige natuur. Dit zijn de Drents Friese Wold, Drentsche Aa en Dwingelderveld. In deze Nationaal parken zijn er diverse fiets en wandelroutes. Als u met kinderen bent, is de speeltuin 't Drouwenerzand, dierentuin Wildlands en attractiepark Slagharen zeker een bezoekje waard. br br De woonkamer is ingericht met een gezellige zit en eethoek met een televisie. In de keuken zit een gasfornuis, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, waterkoker en een Dulce Gusto. Er is een separaat toilet.Op de verdieping liggen drie slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche, ligbad, wastafel, toilet en een wasmachine.De tuin heeft een gemeubileerd terras en er is een speelhuisje voor kinderen aanwezig. Bij dit vakantiehuis zijn er drie parkeerplaatsen.

552,00


 
L175 klantenbeoordeling: 7,8

L175

Basic 6 persoons vakantiehuis aan de Maasplassen nabij Roermond - Limburg

Aanvullende Informatie

Mooi en basic zespersoons vakantiehuis op Resort Boschmolen aan de Maasplassen vlakbij Roermond. Wanneer u aankomt op het Resort Boschmolenplas ziet u meteen de fantastische ligging aan het Natuurmeer Boschmolenplas, de prachtige natuurrijke omgeving en de ruime opzet van dit mooie vakantieresort nabij Roermond in het midden van Limburg. Wat is er allemaal te doen Heerlijk zwemmen in het mooie natuurmeer, lekker uit eten in het mooie restaurant, een duikcursus volgen, boot of fiets huren en diverse sport en spelmogelijkheden. Vanuit uw ruime, comfortabel ingerichte vakantiehuis kunt u moeiteloos de alledaagse drukte achter u laten. Bent u uitgerust, ga dan eens heerlijk shoppen in het Designer Outletcenter in Roermond. Genoeg te doen in Limburg! br br Begane grond Ruime comfortabel ingerichte woonkamer met eet en zithoek met kluis en tv. Vanuit de woonkamer is er een terrasdeur naar het terras en de ruime tuin met uitzicht over de waterplas. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, koelkast, magnetron en of combi oven, filter koffiezetapparaat, waterkoker en een vierpits kookstel.Verdieping Drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed (met twee losse matrassen en dekbedden) en één met een stapelbed voor kinderen. Twee slaapkamers grenzen aan het ruime dakterras met uitzicht over het water.Twee badkamers. De eerste badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Tweede badkamer met douche en wastafel.Buiten Tuinterras en grote tuin met uitzicht over het water. Tuinterras met tuinmeubilair.Parkeren Uw auto parkeert u voor het huis. Komt u met meer auto's dan zijn er diverse andere parkeermogelijkheden op het park.

343,60


 
ZH226 klantenbeoordeling: 8,8

ZH226

Comfortabel 6 persoons vakantiehuis in Ouddorp vlakbij het strand.

Aanvullende Informatie

Dit prachtige, smaakvol ingerichte zespersoons vakantiehuis staat op het Noordzeepark Ouddorp in Ouddorp en is een prima uitvalsbasis voor een leuke strandvakantie. Het Noordzeestrand ligt op 300 meter. Op het vakantiepark zelf is er een restaurant, een supermarkt, kunt u fietsen en bolderkarren huren, een tennisbaan en is er is ook een leuke speeltuin voor de kinderen. Het centrum van het historische dorp Ouddorp ligt op 1500 meter, dus ‘s ochtends een vers croissantje halen bij de bakker, koffie drinken in het dorp, de markt op dinsdag, alles is op fietsafstand. Het historische dorp Ouddorp heeft vele karakteristieke huizen, een mooie kerk, gezellige restaurants en brasseries, winkels, supermarkten en vriendelijke bewoners. De omgeving van Ouddorp is zeer geschikt als startpunt voor uw fiets of wandeltochten, wandelen in het uitgestrekte duinlandschap, lekker uitwaaien of zonnen op de mooie stranden, het bezoeken van de visafslag van Stellendam. Op het eiland Goeree Overflakkee kan het allemaal, ook zon aanbidders en zwemmers en vissers kunnen hier hun hart ophalen. br br Knusse en lichte woonkamer met eethoek en zithoek voorzien van een TV. De tuindeuren in de woonkamer brengen u naar de tuin en het terras met tuinmeubilair. De open keuken heeft onder andere een vierpits kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvakje, combimagnetron, Senseo, filterkoffieapparaat, oven, broodrooster en een waterkoker. Er zijn drie slaapkamers, allen op de eerste verdieping. Een slaapkamer met een tweepersoonbed, en twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. De badkamer is op de beganegrond en heeft een inloopdouche en een wastafel. Op beide verdiepingen is er een toilet. Buiten een heerlijke omheinde tuin en een terras met tuinmeubilair en een stenen BBQ. Bij het vakantiehuis zijn er twee parkeerplaatsen.

655,10


 
L277 klantenbeoordeling: 10,0

L277

Landelijke vakantiewoning voor 7 personen in Noord-Limburg

Aanvullende Informatie

Deze geschakelde vakantiewoning is landelijk ingericht en heeft daarmee een huiselijke sfeer. Het vakantiehuisje staat in Noord Limburg, en in deze omgeving hoeft u zich zeker niet te vervelen. Het huisje is gelegen aan een kindvriendelijk binnenhof, met onder andere een tafeltennistafel en jeu de boules baan. Er zijn veel wandel en fietsroutes uitgezet in de prachtige omgeving. Ga midgetgolfen, heerlijk ontspannen in de sauna of klim de hoogte in bij een klimbos. Schakel de boodschappen en barbecueservice in en kom tot rust! Deze accommodatie is gelegen op een kleinschalig vakantiepark voorzien van speeltoestellen en picknicktafels voor algemeen gebruik. De accommodatie is gebouwd in de oude stallen van een historische carré boerderij en beschikt over een privé terras. br br Deze gezellige vakantiewoning biedt volledige vloerverwarming op de begane grond voor extra comfort. De woonkamer is stijlvol ingericht en voorzien van een flatscreen tv en comfortabele banken waar u heerlijk kunt ontspannen. De open keuken is uitgerust met moderne voorzieningen, waaronder een vaatwasser, combimagnetron, koelkast, waterkoker, Nespresso apparaat, filterkoffiezetapparaat, citruspers en een staafmixer. Op de begane grond bevinden zich tevens een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een apart toilet en een badkamer met wastafel, ligbad en een inloopdouche. Op de bovenverdieping vindt u twee slaapkamers met beide een airco en hetelucht verwarming. De eerste slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden en de tweede kamer heeft drie éénpersoonsbedden. Er is een aparte ruimte met een wastafel. Geniet van uw eigen privéterras, gelegen op het westen, compleet met tuinmeubilair. Hier kunt u heerlijk buiten zitten en ontspannen. Er is een overdekte fietsenstalling met oplaadpunt voor de elektrische fietsen aanwezig.

798,20


 
DG1745

DG1745

Luxe 8-persoons vakantiehuis met hottub en sauna in het bos in Norg, Drenthe

Aanvullende Informatie

Op zoek naar een luxe en ontspannen verblijf in de natuur Deze sfeervolle achtpersoons vakantiewoning, gelegen in een rustig bosgebied, is de perfecte plek om even helemaal tot rust te komen. Geniet van de sauna en hottub of ontspan bij het knisperende haardvuur in de gezellige serre. Trek eropuit en ontdek de prachtige wandel en fietsroutes door de uitgestrekte bossen en heidevelden rondom Norg. Bezoek het indrukwekkende Nationaal Gevangenismuseum in Veenhuizen, een Unesco Werelderfgoedlocatie. In het charmante dorp Norg kunt u boodschappen doen, ambachtelijk ijs proeven en heerlijk eten bij lokale restaurants. Kortom, alles voor een onvergetelijk verblijf! br br De woonkamer biedt een ruime zithoek met een comfortabele loungebank en een televisie. Aansluitend bevindt zich de serre, waar u beschut kunt zitten en gebruik kunt maken van de open haard. De keuken is volledig uitgerust en beschikt over een inductiekookplaat, oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, Nespresso koffiezetapparaat en waterkoker. De eettafel biedt plaats aan zes personen, met extra klapstoelen voor grotere gezelschappen. Op de begane grond vindt u een slaapkamer met een tweepersoons boxspring en een ensuite badkamer met een douche, wastafel en toilet. Wanneer u met meer dan twee personen komt, heeft u ook toegang tot de bovenverdieping. Hier bevinden zich drie extra slaapkamers met twee boxspringbedden en een tweede badkamer met een douche, wastafel en toilet. Buiten kunt u ontspannen in de houtgestookte hottub of de Finse sauna en gebruikmaken van de buitendouche. De serre biedt beschutting in de winter en kan in de zomer worden geopend voor een directe verbinding met de natuur.

1.278,50


 
ZE1071 klantenbeoordeling: 9,2

ZE1071

Duurzaam 4-persoons vakantiehuis met sauna dichtbij het strand van Domburg

Aanvullende Informatie

Licht, ruimte, kwaliteit en luxe. Vakantiehuis Domburg is een heerlijke plek om een paar dagen er tussenuit te gaan of een fijne vakantie te houden. Met het ruisen van de zee in je achtertuin, zo dichtbij het Domburgse strand zit je. Vakantiehuis Domburg is duurzaam en energieneutraal gebouwd. Hier is het goed toeven. Zéker met kinderen en de hond. Met alle faciliteiten bij de hand. Vanuit hier ontdek je Zeeland in alle facetten. Geniet en proef het goede Zeeuwse leven.Vakantiehuis Domburg is een ruime, moderne en comfortabele 4 persoons vakantiewoning. Van alle gemakken voorzien. Een infrarood sauna, volledig uitgeruste keuken en een heerlijk terras maken dit tot een pareltje om te genieten van uw vakantie in Domburg aan de Zeeuwse kust. br br De ruime woonkamer ligt ca. 1,5 meter boven straatniveau. Zo ervaar je vanuit de zithoek een prachtig uitzicht op het tuintje met terras. Gelegen op het westen, waardoor het 's middags en 's avond genieten is in het zonnetje. Het terras heeft een tuinset, twee loungestoelen en is volledig omheind. Zo geniet je van voldoende privacy. De woonkamer heeft een comfortabele zithoek met Flat screen TV en buitenlands zenderpakket.De keuken heeft een ruime eethoek en de keuken is voorzien van een oven, vaatwasser, filter en Nespresso koffiezetapparaat, inductie kookplaat, magnetron en koelkast. Ook is er een kinderstoel aanwezig.In het souterrain zijn de badkamer, berging en twee slaapkamers te vinden. Doordat deze verdieping deels onder de grond ligt is het in de zomer koel en in de winter aangenaam warm. De woning is compleet energie neutraal. De woning heeft twee slaapkamers, beide kamers hebben twee eenpersoons boxspringbedden (80x200 en 90x210 op de grote slaapkamer). Op 1 slaapkamer is een TV met internetaansluiting aanwezig. Ook is er gedacht aan een kledingrek en (camping)babybed.De badkamer is voorzien van een Infrarood sauna, regendouche en toilet. Ook is er een breed wastafelmeubel, met een föhn.De berging voorziet in een g

428,24


 
Nationalpark Chalet Daberspitze klantenbeoordeling: 8.9

Nationalpark Chalet Daberspitze

Zoek je luxe, comfort, een prachtig uitzicht in een heerlijk vrijstaand chalet? Dan ben je in Nationalpark chalet Daberspitze op de juiste plek! Dit riante chalet is ingericht voor 8 personen, heeft plek voor twee auto's onder de carport en ligt vlakbij het knusse, gezellige dorpje Neukirchen am Großvenediger. Je treedt binnen op de bovenste verdieping. Hier vind je de riante woonkamer met comfortabele zithoek met houtkachel en vanuit het balkon kijk je uit op de prachtige bergtoppen, adembenemend mooi! De open keuken met kookeiland biedt alle voorzieningen die je maar kan wensen en in de gezellige eethoek geniet je van de zelfbereide maaltijden of speel je een leuk gezelschapsspelletje. In chalet Daberspitze zijn vier ruime en comfortabel ingerichte slaapkamers, elk met een 2-persoons boxspringbed en drie luxe badkamers. Eén slaapkamer heeft zelfs een badkamer en suite met ligbad. Aan rust en ontspanning is ook zeker gedacht; er is een heerlijke wellness met Finse sauna, badkamer met inloopdouche en het aangrenzende ruime terras zorgt voor wat afkoeling en bezinning…..het ontbreekt je echt aan niets tijdens een verblijf in dit prachtige chalet!
 
In de winter is alles wat je verlangt van een wintersportvakantie binnen bereik. De dag start meteen goed als je voor het chalet je ski's en/of snowboard onderbindt en de dal afdaling van het familievriendelijke skigebied de Wildkogel Arena, welke langs het chalet loopt, af kan roetsjen. Aan het eind van je wintersportdag ben je dus ook zo weer terug! Voor skilessen en -verhuur kun je terecht bij de receptie van het vakantiedorp en de kleintjes vermaken zich opperbest met de Dürnbach sleeplift voor de deur. De Wildkogel Arena biedt voor ieder wat wils. Voor de fanatieke wintersporter is er meer uitdaging te vinden in de nabij gelegen grotere skigebieden de Zillertal Arena of de Kitzbüheler Alpen. Je wintersportuitrusting berg je gemakkelijk op in de skiberging waarna je heerlijk kan ontspannen en genieten in het prachtige chalet Daberspitze.

In de zomer begint de vakantiedag met een ontbijtje op het balkon of terras en droom je weg met een adembenemend uitzicht op de omringende bergtoppen. Adem de frisse berglucht in en maak je klaar voor een prachtige dag. De omgeving leent zich uitstekend voor diverse activiteiten, van heel sportief en actief tot ontspannen en rustgevend. Met de inbegrepen 'Nationalpark Sommercard' kun je veel activiteiten gratis, of met korting, beleven. Zoek je het een dagje 'dichtbij huis', dan kunnen de kinderen hun energie kwijt in het speeltuintje en het natuurzwemmeer bij de receptie van de Nationalpark Chalets, waar je tevens een drankje kunt nuttigen op het terras. Of geniet simpelweg van alle comfort die de vakantiewoning te bieden heeft.

1.339,40