Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

OV442 klantenbeoordeling: 8,7

OV442

Luxe 6 persoons vakantiehuis op een huisdiervriendelijk vakantiepark nabij Hardenberg

Aanvullende Informatie

p Dit luxe zespersoons vakantiehuis is duurzaam gebouwd en voorzien van een warmtepomp en zonnepanelen. Deze accommodatie is gelegen op een huisdiervriendelijk vakantiepark vlak aan de grens met Duitsland. Op het vakantiepark is er onder andere een receptie en een restaurant. Naast deze faciliteiten zijn er vele faciliteiten voor honden. Denkt u hierbij aan een snuffeltuin, graaftuin, snuitgolfbaan en een zwemvijver speciaal voor uw hond. Al met al kan het gehele gezin en de hond(en) zich hier uitstekend vermaken. De omgeving is perfect voor heerlijke wandelingen of fietstochten in de natuur. Daarentegen zijn ook de steden Hardenberg, Emmen en Hoogeveen gemakkelijk te bereiken. Voor een uitje met het gezin kunt u naar Attractiepark Slagharen, Plopsa Indoor Coevorden of dierentuin Wildlands in Emmen. p p De woonkamer is voorzien van een heerlijke zit en eethoek en voor de hond een hondenbank. De keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een combimagnetron. Er zijn in totaal drie slaapkamers. Twee slaapkamers beschikken over twee éénpersoonsbedden en de derde over een stapelbed. De bedden zijn voorzien van luxe toppers voor extra comfort. In de badkamer is een wastafel, toilet, sunshower en een regendouche. Daarnaast is er nog een apart toilet. Er is een aparte inpandige berging met een hondendouche inclusief föhn. Buiten is een zonnedoek en heeft u een heerlijke heater zodat u ook met minder goed weer buiten kunt zitten. Verder is de tuin omheind en is er een berging van circa 6m2. Er is parkeergelegenheid met een laadpaal voor een elektrische auto (11 kw). p

663,80


 
ZE353 klantenbeoordeling: 8,9

ZE353

4-persoons vakantiechalet in Serooskerke op kindvriendelijk familiepark.

Aanvullende Informatie

p In Serooskerke, vlak bij Veere, huurt u dit sfeervolle en ruime vakantiechalet op een kindvriendelijk familiepark. Het chalet is vrijstaand, gelijkvloers en beschikt over een zonnige tuin op het zuiden. p p Het gezinspark is ruim opgezet en biedt diverse faciliteiten, zoals een restaurant, wasserette, café, recreatieplas met strandje, kinderspeelplaats, speelveld en een recreatieprogramma tijdens de zomervakantie. Dankzij de centrale ligging op Walcheren bent u dicht bij bos, zee en strand, met talloze uitstapmogelijkheden binnen handbereik. Steden en dorpen zoals Vrouwenpolder, Oostkapelle en Middelburg zijn eenvoudig te bereiken. p p Ook het Veerse Meer ligt op korte afstand, ideaal voor watersportliefhebbers. Hier kunt u surfen, zeilen, zwemmen en vissen. Daarnaast is de omgeving perfect voor lange fietstochten en wandelingen, waarbij u onderweg geniet van molens, kaasboerderijen, boerderijwinkels en prachtige tuinen. p p De Zeeuwse stranden zijn stuk voor stuk uniek van rustige natuurstranden tot levendige watersport en familiestranden. Bij de gezellige strandpaviljoens geniet u van een heerlijke maaltijd of een verfrissend drankje. p p De sfeervol ingerichte woonkamer biedt een gezellige zithoek, televisie, eethoek, cd speler en radio. In de keuken vindt u alle gemakken, zoals een vierpits kookstel, filterkoffiezetapparaat, combimagnetron, broodrooster, vaatwasser en waterkoker. p p De woning beschikt over twee slaapkamers één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Daarnaast profiteert u van centrale verwarming, gratis internet, een kinderbed en een kinderstoel. p p Buiten geniet u van een omheinde tuin met een gezellige loungeset en parasol. Uw auto parkeert u eenvoudig naast het chalet p

425,60


 
OV249 klantenbeoordeling: 9,4

OV249

Leuk 2 persoons vakantiehuis nabij Ommen

Aanvullende Informatie

p Deze prachtige en duurzame vakantiewoning voor twee personen is gelegen op slechts 8km van de Hanzestad Ommen. Dit vakantiehuis is gelegen op een unieke locatie waar u prachtige fiets en wandeltochten maakt.Sinds 2019 wordt het uitzicht mede bepaald door enkele windmolens. Geniet van de vele wellnessmogelijkheden die de omgeving u te bieden heeft en ga heerlijk uit eten in één van de vele restaurants met op de warme zomerdagen gezellige terrassen.Dé ideale bestemming voor wanneer u er even heerlijk met zijn tweeën tussenuit wilt! p p De zeer ruime woonkamer is voorzien van alle gemakken is met smaak ingericht. De kamer wordt op een duurzame manier verwarmd, door middel van een pelletkachel. Het zonnehuis is drie keer zo goed geïsoleerd als de standaard woningen. Dit betekend dat de kachel niet of nauwelijks gebruikt hoeft te worden. In de zomer betekend dit dat het lekker koel is binnen en in winter heeft u geen last van koude tocht. De keuken is van alles voorzien. Er is een koelkast met vriesvak, een combimagnetron en een vaatwasser voor de afwas. Verder beschikt de keuken over een waterkoker, een filter en Senseo koffiezetapparaat. Alle apparatuur is voorzien van een A label en zeer zuinig in gebruik. De gehele keuken is verder voorzien van ledverlichting. U heeft beschikking over een badkamer met een inloopdouche. Het ruime badmeubel is voorzien van twee laden met LED verlichting voor al uw spullen. p p De slaapkamer met tweepersoonsbed is voorzien van een comfortabele pocketvering matras waarin u heerlijk zult slapen en 's morgen gewekt zult worden door de vele vogels rondom uw verblijf. Heel vroeg zijn er zelfs reeën te zien! Op het terras vindt u comfortabele tuinset. Het uitzicht is er één uit duizenden. U kijkt kilometers ver de landerijen in. Met een beetje geluk ziet u 's morgen en 's avonds de reeën voorbij lopen! p

272,00


 
TPH006 klantenbeoordeling: 8,1

TPH006

Comfortabel 5 persoons chalet op vakantiepark met buitenzwembad.

Aanvullende Informatie

p Dit comfortabele vijfpersoons vakantiehuis staat op vakantiepark De Woudhoeve is gelegen in Noord Holland. Het gezellige vakantiepark De Woudhoeve is gelegen in Egmond aan de Hoef, nabij de gezellige badplaats Egmond aan Zee. Het park ligt in een natuurrijke omgeving, waardoor het vakantiepark zeer geschikt voor natuurliefhebbers. Door deze natuurrijke omgeving heeft u de mogelijkheid om prachtige wandeling en of fietstochten te maken. De verschillende type vakantiehuizen zijn geschikt voor drie tot maximaal zes personen. Door de vele faciliteiten is dit kindvriendelijke vakantiepark het perfecte vakantiepark voor een familievakantie. p p Dit prachtige chalet heeft een woonkamer met zit en eethoek en is voorzien van televisie en centrale verwarming. Via de schuifpui kunt u naar het terras met tuinmeubilair. De open keuken biedt u al het nodige met onder andere een vaatwasser, filter en Senseo koffiezetapparaat, combimagnetron en koel vriescombinatie. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Er is een slaapkamer voor twee personen en een slaapkamer voor drie personen met één eenpersoonsbed en een stapelbed. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij alle chalets. Een aantal van deze chalets liggen direct aan het water. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten) strong p ul li Specifieke ligging li ul

353,02


 
L005 klantenbeoordeling: 9,5

L005

Prachtige 14 tot 16 personen groepsaccommodatie in Arcen, Limburg.

Aanvullende Informatie

p Deze prachtige 16 personen groepsaccommodatie is gelegen in het pittoreske plaatsje Arcen in het Noorden van Limburg. Deze sfeervolle groepsaccommodatie weerspiegelt één en al luxe. De woning is vrijstaand en ondanks dat de woning naast de 16 tot 18 persoons groepsaccommodatie staat, ervaart u voldoende privacy. Het vakantiehuis is gezellig, sfeervol en kindvriendelijk ingericht, goed geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming en airco (in woonkamer). De eigenaren hechten zeer veel waarde aan uw veiligheid en de brandveiligheidsvoorzieningen zijn daarom ook volledig in orde. De accommodatie is geheel gelijkvloers en bevat brede deuren en lage drempels, waardoor de accommodatie zeer toegankelijk is voor mindervaliden. Tijdens uw verblijf kunt u op aanvraag gebruik maken van twee kinderbedden, twee kinderstoelen, douchekrukken en of extra handgrepen. p p De groepsaccommodatie beschikt over een hal met een kast en een garderobe. In de ruime woon en eetkamer vindt u een smart tv, Blu Ray speler en airconditioning. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over een vaatwasser een 5 pits gasfornuis met oven, een grote koelkast, filter koffiezetapparaat en een magnetron. De accommodatie heeft vier twee persoons slaapkamers, waarvan twee geschikt zijn voor mindervaliden, met elk een eigen wastafel, toilet en douche. Er zijn twee vierpersoons slaapkamers met stapelbedden (70x190) en een eigen wastafel. Tevens is er nog een aparte sanitaire ruimte en een apart toilet voor gezamenlijk gebruik. Buiten kunt u heerlijk genieten op de ruime terrassen en onder de terrasoverkapping van 6m x 4m. De oprit, de terrassen en de paden zijn allen verhard en uw auto kan u parkeren aan de achterzijde van de accommodatie of op de parkeerplaats aan de voorzijde. Op het terrein is er tevens een gedeelde recreatiezaal aanwezig waar onder andere tafeltennis, tafelvoetbal, vier op een rij en darts gespeeld kan worden. In de garage staat onder andere een skelter, st

1.484,00


 
TPH005 klantenbeoordeling: 8,2

TPH005

Vier persoons chalet op vakantiepark met buitenzwembad

Aanvullende Informatie

p Vakantiepark De Woudhoeve is gelegen in Noord Holland. Het gewest met een rijk verleden, groen in de wei, velden vol molens, brede meren, de zee met haar prachtige stranden en nog veel meer Hollands pracht. Egmond aan den Hoef is één van de drie 'Egmonden' en samen vormen zij Egmond, vanouds een vissersdorpje. Deze vissers nostalgie loopt dan ook als een rode draad door het sfeervolle Egmond. Egmond grenst direct aan het strand en wordt gekenmerkt door een gezellige winkelstraat, diverse restaurants en terrassen. Vergeet niet om tijdens uw verblijf een bezoekje te brengen aan het pittoreske kunstenaarsdorpje Bergen, met in de zomer diverse festivals en kunstmarkten. p p Dit prachtige chalet heeft een woonkamer met zit en eethoek en is voorzien van televise en centrale verwarming. Via de schuifpui kunt u naar het terras met tuinmeubilair. De open keuken biedt u al het nodige met onder andere een vaatwasser, combimagnetron, een filter koffiezetapparaat en een waterkoker. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Er zijn twee slaapkamers welke voorzien zijn van boxspringbedden of een stapelbed. Enkele chalets beschikken over een berging. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij alle chalets. p

351,62


 
L086 klantenbeoordeling: 7,5

L086

Knus 6 persoons vakantiehuis op vakantiepark Limburg in Susteren

Aanvullende Informatie

p Dit knusse zespersoons vakantiehuis staat op vakantiepark Limburg. Voor een onvergetelijke vakantie voor jong en oud komt u naar dit vakantiepark. Er worden u vele faciliteiten geboden, zodat uw kinderen zich geen moment hoeven te vervelen. Kom zwemmen in de grote zwemvijver. Bij slecht weer kunt u een heerlijke duik nemen in het overdekte zwembad, of de kinderen kunnen zich vermaken in de overdekte speelhal. Wilt u even helemaal tot rust komen Maak dan eens gebruik van één van de vele wellnessmogelijkheden. Voor een hapje en een drankje hoeft u het park niet af. Bent u hier op vakantie Ga op ontdekkingsreis, en ontdek het prachtige Limburg. p p Dit zespersoons chalet heeft een woonkamer met eethoek en zithoek voorzien van televisie. Kokkerellen doet u in de volledig uitgeruste keuken inclusief kookgelegenheid, filterkoffiezetapparaat, combimagnetron en vaatwasser. Er zijn drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden of een stapelbed. In de badkamer vindt u de douche en toilet. Buiten is er een tuin met terras met tuinmeubels en parasol. Daarnaast is er een eigen parkeerplaats direct bij het chalet voor één auto. p

449,41


 
DG290 klantenbeoordeling: 7,5

DG290

Prachtig 8 persoons vakantiehuis op prachtig vakantiepark in de Achterhoek.

Aanvullende Informatie

p Dit mooie achtpersoons vakantiehuis staat op vakantiepark de Achterhoek in Lochem. Dit kindvriendelijke vakantiepark en de nabije omgeving bieden u een tal aan faciliteiten en activiteiten. Zo is er een binnenzwembad, een indoor speelparadijs, een recreatievijver en diverse grote en kleine speeltuinen. Vakantiepark De Achterhoek is dé vakantiebestemming wanneer het gaat om een vakantie met het hele gezin! Uw kinderen zullen zich hier geen moment vervelen. Dit prachtige park is gelegen aan de rand van Lochem, in de adembenemende omgeving van de Achterhoek. Maak de mooiste wandel of fietstochten vanuit uw accommodatie op vakantiepark De Achterhoek! p p Dit vakantiehuis is geschikt voor acht personen. De modern ingerichte woonkamer is voorzien van een eethoek en een zithoek met televisie. In de open keuken vindt u onder andere een combimagnetron, een vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. Verder zijn er drie slaapkamers, waarvan een slaapkamer op de begane grond en twee slaapkamers boven. Twee slaapkamers zijn ingericht met twee eenpersoonsbedden en de derde slaapkamer is ingericht met vier eenpersoonsbedden. Zowel boven als beneden is er een slaapkamer met toilet en douche. Buiten is er een ruime tuin met gemeubileerd terras en is er parkeergelegenheid voor twee auto's. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor worden voorkeurskosten gerekend) strong br p ul li Vierde slaapkamer li li Ligbad li ul

740,22


 
ZE354 klantenbeoordeling: 8,7

ZE354

6-persoons vakantiechalet in Serooskerke op kindvriendelijk familiepark.

Aanvullende Informatie

p In Serooskerke, vlakbij Veere, op een kindvriendelijk familiepark kunt u dit sfeervolle en ruime vakantiechalet huren voor maximaal zes personen. Het vakantiechalet is vrijstaand, gelijkvloers en heeft een op het zuiden gerichte tuin. Het gezellige gezinspark is weids aangelegd en biedt u onder andere een restaurant, wasserette, café, recreatieplas met strandje, kinderspeelplaats, speelveld en een recreatieprogramma tijdens de zomervakantie. p p Het chaletpark ligt centraal op Walcheren, dichtbij bos, zee en strand, u heeft daarmee alle mogelijkheden voor uitstapjes binnen bereik. Steden en dorpjes zoals Vrouwenpolder, Oostkapelle en Middelburg zijn eenvoudig te bereiken. U bent ook dichtbij het Veerse Meer, de nabijheid van water geeft u volop mogelijkheden voor verschillende watersportactiviteiten zoals surfen, zeilen, zwemmen en vissen. De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van lange fietstochten en heerlijke wandelingen, waarbij u kunt genieten van al het moois dat u onderweg tegenkomt zoals molens, kaasboerderijen, boerderijwinkels en tuinen. p p De stranden in Zeeland zijn overal verschillend en daarmee juist uniek. Zo zijn er rustige natuurstranden, watersportstranden en familiestranden. Bij de paviljoens is het heerlijk eten of genieten van een drankje. Kom van een heerlijke vakantie genieten samen met uw gezin door dit luxe zes persoons vakantiechalet in Serooskerke te huren, u zult het er zeker naar uw zin hebben! p p De sfeervol ingerichte woonkamer biedt u onder meer een gezellige zithoek, televisie, eethoek, CD speler en radio. De keuken is onder andere uitgerust met een vier pits kookstel, filter koffiezetapparaat, combimagnetron, broodrooster, vaatwasser en waterkoker. Er is een apart toilet. p p Er zijn drie slaapkamers, de eerste heeft een tweepersoonsbed, de tweede slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden en de derde slaapkamer heeft een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Verder is er centrale verwarming en g

465,60


 
WA005 klantenbeoordeling: 9,2

WA005

Gezellig 16 persoons vakantiewoning met gratis internet

Aanvullende Informatie

p Deze vakantiewoning is in 2019 geheel verbouwd tot een groepsaccommodatie voor maximaal 16 personen. Het appartement onderscheid zich dankzij haar unieke ligging nabij het centrum van Nes op Ameland. Wanneer u de terrasdeuren vanuit de kamer openslaat kunt u genieten van de zon op uw eigen terras, met een prachtig uitzicht over de voorste vijver van recreatiegebied de Vleijen . p p Dit 16 persoons appartement heeft een ruime en afsluitbare tuin. Op de benedenverdieping vindt u een grote woonkamer, een ruime open keuken met filter en Senseo koffiezetapparaat, één douche, één toilet en twee tweepersoons slaapkamers met wasbak. Op de eerste verdieping vindt u zes tweepersoons slaapkamers met wasbak, één badkamer met een toilet, een douche en een bad, een aparte douche, een apart toilet, een wasmachine, een droger en een strijkplank met strijkijzer. p p Het appartement ligt samen met een 20 persoons, een 96 persoons en een 104 persoons groepsaccommodatie op hetzelfde erf. Natuurlijk ervaart u in elk van de gekozen accommodaties optimale privacy. Met de aanwezigheid van twee slaapkamers, een badkamer en een toilet op de begane grond, zou deze woning ook zeer geschikt kunnen zijn voor families waarvan enkele personen wat slechter ter been zijn. p

2.562,50


 
ZE073 klantenbeoordeling: 8,8

ZE073

Gezellig 4-persoons vakantiehuis in Oostkapelle slechts 600m van het strand.

Aanvullende Informatie

p U vindt deze vier persoons gerenoveerde vakantiebungalow in Oostkapelle in het prachtige natuurgebied Slikkenbosch. Het vakantiehuis ligt tussen veel groen, is volledig gelijkvloers en is te vinden op een rustig, autovrij bungalowpark op loopafstand van het Noordzeestrand. p p De bungalow is onder andere uitgerust met een wasmachine en een wasdroger en er zijn ook twee fietsen en een bolderkar welke u gratis mag gebruiken wanneer u deze bungalow huurt. U bent slechts 500m verwijderd van de Noordzee met een kust en natuurgebied van 22km lengte waar het heerlijk zonnebaden is en waar er ook meerdere watersporten mogelijk zijn. p p Walcheren heeft een groot netwerk van uitgestippelde fietsroutes welke u door de mooie natuur van bos, duinen en strand leiden naar de diverse pittoreske dorpjes en steden. Wilt u een fijne strandvakantie in Oostkapelle Dan moet u zeker deze ruime vakantiebungalow huren! U bent er welkom met maximaal vijf personen en drie huisdieren. p p De knusse woonkamer is onder meer voorzien van een gezellige zithoek, eethoek, televisie, Dvd speler, CD speler, stereo en enkele spelletjes. De moderne keuken is uitgerust met onder andere een vier pits kookstel, filter koffiezetapparaat, Senseo, combimagnetron, oven, koelkast, vaatwasser en waterkoker. p p Er zijn twee slaapkamers één kamer met tweepersoonsbed en een kamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is uitgerust met een douche, wastafel en toilet. p p Verder is er centrale verwarming, een wasmachine en wasdroger, gratis internet, kinderbed en kinderstoel. Buiten heeft u een grote, niet omheinde tuin met gemeubileerd terras en barbecue. Er is een schuurtje waar u de twee fietsen en de bolderkar vindt. U heeft een eigen parkeergelegenheid. p

460,24


 
DG230 klantenbeoordeling: 7,9

DG230

Bungalow voor 6 personen op Recreatiecentrum Adelhof in Zuid-West Drenthe.

Aanvullende Informatie

p Deze leuke geschakelde zes persoons bungalows zijn gelegen op Recreatiecentrum Adelhof. Door de ligging te midden van diverse natuurgebieden waaronder het Drents Friese Wold en Dwingelderveld, is deze accommodatie de ideale uitvalbasis om te fietsen en te wandelen. Als u terugkomt van uw fietstocht, staat het enthousiaste recreatieteam al klaar om uw gezin te vermaken. Of wat dacht u van een heerlijk frisse duik in het naastgelegen openluchtzwembad Een groot aantal van deze geschakelde vakantiehuizen liggen aan de grote visvijver. Tevens zijn er een aantal huizen iets verder naar de rand van het park gesitueerd. Het park in combinatie met de unieke omgeving biedt vertier voor alle leeftijden! p p De sfeervolle woonkamer heeft een fijne zithoek, open haard en een deur naar het terras. De keuken is volledig ingericht met onder andere een filter koffiezetapparaat, een koelkast met een klein vriesvakje en beschikt over voldoende serviesgoed voor zes personen. Alle slaapkamers bevinden zich op de begane grond. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden en er is een slaapkamer met een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. De bungalow wordt verwarmd middels centrale verwarming. Het terras is voorzien van comfortabel tuinmeubilair (met uitzondering van de wintermaanden). Verder beschikt dit vakantiehuis over één parkeerplaats. p p Met voorkeur te boeken op basis van beschikbaarheid p ul li Aan de visvijver gelegen li li Aan de rand van het park gelegen li ul

380,00


 
TPN008 klantenbeoordeling: 8,1

TPN008

Luxe ingericht appartement voor 4 personen met bubbelbad

Aanvullende Informatie

p Dit moet toch als muziek in de oren klinken Een vakantie in dit luxe vierpersoons appartement met bubbelbad in de duinen van de Zuid Hollandse kust. Noordwijk is één van de sfeervolste kustplaatsen van Zuid Holland. Hier kunt u lekker genieten van streekproducten, een bezoek brengen aan de authentieke boetiekjes dichtbij het strand en volop genieten van de bruisende zee. Vakantiepark Noordwijkse Duinen is een echt familiepark! p p Dit luxe appartement is geschikt voor maximaal vier personen en bevindt zich op de begane grond. De ruime woonkamer is voorzien van een sfeervolle eet en zithoek en een televisie. De compleet ingerichte open keuken beschikt over een koelkast, inductieplaat, vaatwasser, combimagnetron, Nespresso apparataat, broodrooster en een waterkoker. In de twee slaapkamers zijn er boxspringbedden aanwezig. In de moderne badkamer vindt u een douche, wastafel en een toilet. Tevens beschikt u over uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair en een bubbelbad. Het is mogelijk om één auto te parkeren bij het appartement. p

564,55


 
ZH416

ZH416

Unieke 14-persoons groepsaccommodatie in Ouddorp vlakbij centrum en strand

Aanvullende Informatie

p Deze comfortabele 14 persoons accommodatie is een fijne combinatie van een 10 persoons appartement en vierpersoonswoning. Ideaal voor een heerlijke familievakantie! De accommodatie bevind zich in Ouddorp. Een gezellige badplaats tussen de Noordzee en het Grevelingenmeer een veelzijdige omgeving! De uitgestrekte stranden zijn heerlijk voor een lange strandwandeling of gezellige stranddag met de familie. Bezoek de vuurtoren van Ouddorp eens voor een prachtig uitzicht! Voor sportievelingen zijn er veel watersportmogelijkheden, bijvoorbeeld surfen, zeilen, suppen of kitesurfen. Goerree OverFlakkee heeft veel verschillende fiets en wandelroutes om het eiland optimaal te ontdekken. Gezellig uit eten Ook dat is geen probleem. Ouddorp heeft verschillende restaurants voor een heerlijk avondje uit of een lekker drankje op het terras. p p Deze woning is een combinatie van de woningen ZH414 en ZH415. p p strong Vierpersoonswoning strong p p Deze vrijstaande vakantiewoning heeft een oppervlakte van 60m2 en sfeervol ingerichte woonkamer met een eettafel, comfortabele bank, een Smart TV en een elektrische openhaard. Aangrenzend een volledig ingerichte keuken met vier pits kookstel, oven, magnetron, filterkoffieapparaat, Dulce Gusto, waterkoker, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Er zijn twee slaapkamers een tweepersoonskamer en een knusse kleinere slaapkamer met stapelbed. De badkamer is voorzien van een wastafel, een inloopdouche en een wasmachine. Buiten de accommodatie is er een omsloten tuin die volledig tot eigen beschikking staat. Doordat de tuin op het zuiden ligt, is dit een heerlijk plekje in de zon. p p strong Tienpersoons appartement strong p p Centraal in de woning ligt de ruime en sfeervolle woonkamer met gezellige zithoek en genoeg zitruimte aan de eetkamertafel om samen te kunnen tafelen. Grenzend aan de woonkamer vind je de compleet ingerichte hoekkeuken. Van alle gemakken voorzien met onder andere vaatwasser, oven, waterkoker en filterkoffiezet apparaat. D

1.960,00


 
ZH414 klantenbeoordeling: 8,4

ZH414

Sfeervolle 4-persoons vakantiewoning vlakbij het strand in Ouddorp

Aanvullende Informatie

p In het mooie Ouddorp kunt u deze prachtige vierpersoons vakantiewoning huren. Het betreft een luxueuze vakantiewoning met veel privacy in een rustige omgeving, ideaal voor een ontspannen verblijf. De woning bevind zich op de begane grond, compleet met een eigen ingang en tuin. U kunt direct voor de deur parkeren. Het gezellige Ouddorp ligt op loopafstand, met supermarkten en diverse restaurants. Voor de kinderen is er een speeltuin op slechts 100 meter afstand, een grotere speeltuin (tegen betaling) op een kilometer afstand. Ook is er een kinderboerderij in de buurt, waar jullie van kunnen genieten. Het strand van Ouddorp aan zee is bijna 18 kilometer lang! De stranden zijn breed en schoon, perfect om te wandelen of uit te waaien. U gaat met het huren van deze schitterende vierpersoons vakantiewoning in Ouddorp zeker een hele fijne vakantie in Zeeland beleven met uw gezin, familie of vrienden. p p Deze vrijstaande vakantiewoning heeft een oppervlakte van 60m2 en sfeervol ingerichte woonkamer met een eettafel, comfortabele bank, een Smart TV en een elektrische openhaard. Aangrenzend een volledig ingerichte keuken met vier pits kookstel, oven, magnetron, filterkoffieapparaat, Dulce Gusto, waterkoker, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Er zijn twee slaapkamers een tweepersoonskamer en een knusse kleinere slaapkamer met stapelbed. De badkamer is voorzien van een wastafel, een inloopdouche en een wasmachine. Buiten de accommodatie is er een omsloten tuin die volledig tot eigen beschikking staat. Doordat de tuin op het zuiden ligt, is dit een heerlijk plekje in de zon. Heeft u een fiets bij u Dan kunt u dit veilig stallen in de afgesloten berging. p p Heerlijk genieten tijdens uw verblijf. Ontspan in de wellnesstuin te midden van een oase van pure rust. Geniet van de luxe loungeruimte, verfrissende buitendouche, bubbelbad en de voortreffelijke sauna. Let op! Dit is niet inbegrepen in de huurprijs. p

666,00


 
ARD161 klantenbeoordeling: 8,5

ARD161

Basic zes persoons vakantiehuis in de Ardennen

Aanvullende Informatie

p Lodge voor zes personen. De ideale uitvalsbasis voor een sportieve maar ontspannende vakantie. Het park, Village de Vacances Oignies, is gelegen op 12 hectare bosgrond en daarmee zeer geliefd bij natuurliefhebbers. Ook kinderen zullen zich hier uren vermaken met spelletjes in het bos of gewoon een potje tafeltennis. In de omgeving kunt u wandelen, paardrijden, fietsen, kanoën en ga zo maar door. p p Dit chalet is gelegen in de bossen van de Ardennen. De woonkamer heeft een zithoek met houtkachel, er is een televisie en internet. De keuken is voorzien van een koelkast met vriesvak, oven, filter koffiezetapparaat, magnetron, kookplaat en vaatwasser. Er zijn drie slaapkamers waarvan één slaapkamer met een tweepersoonsbed, één slaapkamer met een stapelbed en een slaapkamer met twee losse bedden waarvan één los bed op hoogte. De badkamer heeft een douche en wastafel. Er is een apart toilet in de woning. Buiten is er een terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de woning. p

368,20


 
L256 klantenbeoordeling: 9,3

L256

Gezellig 5 persoons vakantiehuis met bubbelbad op vakantiepark Résidence Valkenburg

Aanvullende Informatie

p Op Résidence Valkenburg vindt u dit gezellige vakantiehuis met bubbelbad geschikt voor vijf personen. Op dit vakantiepark zult u zich geen moment vervelen. Zo is er onder andere een openluchtzwembad waar u heerlijk kunt afkoelen na een dag vol belevenissen. De prachtige omgeving van Zuid Limburg staat garant voor het echte vakantiegevoel en bourgondisch genieten. Maak leuke dagtripjes naar het nabij gelegen Valkenburg, Maastricht of het drielandenpunt in Vaals. Natuurgebied Het Geuldal ligt eveneens op steenworp afstand, hier kunt u uitstekend fietsen of wandelen en genieten van al het moois dat dit mooie stukje Nederland ons te bieden heeft. p p Dit vakantiehuis is geschikt voor vijf personen. De woonkamer is ingericht met een comfortabele zithoek en een eethoek. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt over een vaatwasser, combimagnetron, vierpits gasstel, koelkast met diepvries en een koffiecup apparaat. In dit vakantiehuis zijn twee slaapkamers, waarvan een slaapkamer is voorzien van twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed en een éénpersoonsbed. In de badkamer vindt u een douche, wastafel en toilet. De tuin is voorzien van een bubbelbad en tuinmeubilair. Er is parkeerplek voor één auto. p

563,59


 
ZH325 klantenbeoordeling: 8,0

ZH325

6 persoons vakantiehuis op Parc de Ijsselhoeve nabij Rotterdam en Gouda

Aanvullende Informatie

p Dit modern en comfortabel ingericht zespersoons vakantiehuis staat op Parc de IJsselhoeve vlakbij Rotterdam. Wilt u een heerlijk weekendje weg of een vakantie doorbrengen aan het water Dan bent u hier aan het juiste adres! Parc de IJsselhoeve is gelegen in Nieuwekerk a d IJssel waar u kunt genieten van de rust, maar ook zo in steden als Rotterdam en Gouda bent voor een gezellig dagje uit. Het zwembad, de sport en speelvelden zorgen ervoor dat de kinderen zich niet zullen vervelen. Verder kunt u in de directe omgeving heerlijk fietsen, wandelen of paardrijden door het recreatiegebied Hitland. De steden Rotterdam en Gouda liggen in de buurt van het vakantiepark. In de omgeving zijn er genoeg uitjes mogelijk zoals, Diergaarde Blijdorp, Madurodam en vele musea. p p Mooie ruime woonkamer met zit en eethoek met (flatscreen) televisie en centrale verwarming. De keuken is uitgerust met onder andere een Nespresso koffiezetapparaat, vierpits gasstel, combimagnetron en koel vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. De woning heeft een terras met tuinmeubilair. Er is een parkeerplaats bij de woning voor één auto. p

428,12


 
ZE1509

ZE1509

Sfeervol ingericht 5-persoons hoekchalet met ruime tuin in Oostkapelle vlakbij het strand

Aanvullende Informatie

p Op een toplocatie, direct naast het centrum van Oostkapelle, staat dit fijne hoekchalet op vakantiepark In de Bongerd. Het ruime en groene familiepark biedt volop faciliteiten. Voor kinderen is er een speelterrein en tijdens de schoolvakanties organiseert het animatieteam leuke activiteiten voor jong en oud. In de indoorspeeltuin leven kinderen zich uit op de speeltoestellen en glijbanen. Is het een dagje minder strandweer Duik dan in het verwarmde binnenzwembad op het park. Voor een smakelijke maaltijd kunt u terecht in het parkrestaurant. Ook het gezellige centrum van Oostkapelle ligt op loopafstand en biedt diverse voorzieningen, zoals een supermarkt, viswinkel, bakker en fietsverhuur. Geniet van lange stranddagen op het brede, schone zandstrand. Aan de kust vindt u meerdere strandpaviljoens, perfect voor een verfrissend drankje of een hapje in de zon. Zoekt u een vakantieadres met veel faciliteiten in een prachtige omgeving Dan is dit chalet de perfecte keuze! p p De grote woonkamer is licht en ruim en is een heerlijke plek om samen te ontspannen. In de zithoek staan een comfortabele bank, twee relaxfauteuils en een televisie. Aan de ruime eettafel is volop plek voor een uitgebreid ontbijt of een gezellig spelletje. De open hoekkeuken is volledig uitgerust met een oven, gasfornuis, koelkast, vriezer, waterkoker, melkopschuimer en een Senseo koffiezetapparaat. Het chalet beschikt over twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed met topper en een grote kast voor al uw spullen. In de tweede slaapkamer staan een eenpersoonsbed en een stapelbed. Deze is ideaal voor kinderen of logees. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel en een inloopdouche. Het toilet is apart. Buiten vindt u een verhoogd terras met parasol en een tuinset met acht comfortabele stoelen. Een heerlijke plek voor lange zomerse avonden. In het schuurtje staan een wasmachine en droger, en er is ruimte om fietsen te stallen. Parkeren kan op het parkeerterrein direct naast h

329,24


 
UT087 klantenbeoordeling: 9,7

UT087

4 persoons appartement op Résidence Lage Vuursche

Aanvullende Informatie

p Ontsnap aan de drukte en kom tot rust in dit comfortabele vierpersoonsappartement op het luxe park Residence Lage Vuursche, gelegen in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Het park biedt onder andere fietsverhuur en directe toegang tot prachtige wandel en fietsroutes. p p In de nabije omgeving vindt u het sfeervolle dorp Lage Vuursche met gezellige restaurants, kasteel Drakensteyn en een golfbaan. Ook steden als Hilversum, Baarn en Utrecht zijn gemakkelijk bereikbaar voor een dagje uit. p p Een ideale plek voor wie houdt van rust, natuur en comfort. p p Dit 4 persoonsappartement beschikt over een comfortabele woonkamer met smart TV en een open keuken die is uitgerust met onder andere een Nespresso apparaat, inductiekookplaat en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers één met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douchecabine en wastafel, en er is een apart toilet aanwezig. Een deel van de appartementen bevindt zich op de begane grond en beschikt over een terras met tuinmeubilair. De appartementen op de eerste verdieping zijn voorzien van een Frans balkon de ramen kunnen omlaag, waardoor een groot gedeelte ervan opengezet kan worden. Parkeren kan direct naast het hoofdgebouw. p

419,86