Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

SE001 klantenbeoordeling: 9,0

SE001

Comfortabele 6 persoons woonboerderij in IJhorst

Aanvullende Informatie

p Deze knusse woonboerderij is geschikt voor zes personen en is gelegen op een ruim opgezet familiepark. De woonboerderijen hebben allemaal een ruime woonkamer en zijn voorzien van gratis draadloos internet. Het is heerlijk ontspannen geblazen in het ligbad en op uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair. Op basis van beschikbaarheid kunt u een boerderij reserveren welke beschikt over open haard of een sfeerhaard en of een infrarood sauna. De natuurlijke omgeving biedt u vele mogelijkheden tot mooie wandel , fiets en vaartochten. p p Deze authentieke zes persoons woonboerderijen beschikken over een ruime woonkamer met televisie. In de open keuken vindt u voldoende inventaris voor minimaal zes personen, een vaatwasser, filter en Senseo koffiezetapparaat en een combimagnetron. Eén van de slaapkamers bevindt zich op de begane grond en de overige twee slaapkamers bevinden zich op de eerste etage. Alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een ligbad en een aparte douche. Tevens vindt u op de begane grond een apart toilet en een berging. In de woning kunt u gratis gebruikmaken van draadloos internet en er staat een wasmachine en wasdroger tot uw beschikking. p p Buiten kunt u ontspannen genieten op uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair. In uw tuin staat een schuurtje waar u uw fietsen veilig kunt stallen. Bij de boerderij is plaats voor één auto. Een eventueel tweede auto kunt u op de centrale parkeerplaats parkeren. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten) strong p ul li Ópen haard, pellet kachel of sfeerhaard li li Huisdiervrij li li infrarood sauna li ul

535,00


 
NH229 klantenbeoordeling: 8,0

NH229

Chalet voor 6 personen met sauna op een familiepark aan de Noordzee kust

Aanvullende Informatie

p Dit zespersoons chalet met sauna, staat op familiepark in Julianadorp. Gelegen op een kindvriendelijk park op korte afstand (600 m) van de zee en het strand. In de schuur staan twee fietsen klaar, met een fietskar en fietszitje waardoor u zo naar het strand kunt fietsen. De fietskar kan omgebouwd worden tot kinderwagen. Maar ook in en rond om het chalet valt er genoeg te genieten. Even lekker onderuit in de hoekbank of buiten op de loungeset. In de woonkamer staat een heerlijke gaskachel voor de gezellige avonden. In een aparte kamer staat de sauna waarin je heerlijk kunt ontspannen. De tuin is totaal omheind. p p Vanaf de bank in de woonkamer kijk je uit op de tuin die volledig omheind is met een hekwerk. Zomers zit je hier heerlijk met de tuindeuren open en 's winters gezellig voor de warme gaskachel. Heerlijk tafelen, wie houdt daar nou niet van Daar is natuurlijk ook rekening mee gehouden. Zittend aan de eettafel kijk je uit op de tuin. De eettafel is geschikt voor 6 personen. Lekker om aan te eten of een spelletje te doen. Een kinderstoel is aanwezig. p p De keuken is van alle gemakken voorzien zoals een koelkast, 4 pits gasstel, combimagnetron, vaatwasser, filter koffiezetapparaat etc. Het keukenmateriaal is zeer compleet. Het maken van een heerlijke maaltijd is net zo makkelijk als thuis. Lekker uit eten gaan kan natuurlijk ook, maar hoeft niet. p p In de 1e slaapkamerkamer staat een riant tweepersoonsbed. De matrassen zijn door de consumentenbond uitgeroepen tot beste koop. Met de nachtrust zit het dus wel goed. Voor het slapen, nog even je favoriete programma bekijken In deze slaapkamer treft u de tweede tv aan. p p De 2e slaapkamer is voorzien van een stapelbed. Het bovenste bed is voorzien van een bedhekje om uitvallen tegen te gaan. In deze kamer is een ledikant op hoogte aanwezig. In slaapkamer 3 staat een stapelbed met heerlijke matrassen. Beide bedden hebben een eigen raampje. Het bovenste bed is voorzien van een bedhekje om uitvallen tegen te gaan.

611,00


 
DG367 klantenbeoordeling: 8,5

DG367

Gezellig 11-22 persoons vakantiehuis met veel privacy

Aanvullende Informatie

p Dit gezellige vakantiehuis bevindt zich op een prachtige locatie in de provincie Drenthe. Het vakantiehuis is geschikt voor 11 tot maximaal 22 personen en is sfeervol ingericht. Het vakantiehuis is voorzien van een eigen sportveld, tafeltennistafel, volleybalnet en korfbalpalen. Zo heeft u voldoende ruimte om spellen en activiteiten te organiseren rondom uw vakantiehuis. Op slechts 5km afstand vindt u winkels en diverse eetgelegenheden. Of bezoek één van de dorpen Vledder, Diever, Oosterwolde, Meppel, Assen of Steenwijk tijdens uw vakantie in Drenthe. Tevens beschikt u over een gratis internet verbinding. p p Deze prachtig gelegen groepsaccommodatie is geschikt voor 22 personen en beschikt over een gezellige woonkamer met voldoende zitplaatsen. In de woonkamer vindt u een televisie, meerdere spelletjes, een DVD speler, radio en boeken. De professionele keuken is ingericht met een vaatwasser, professionele filter koffiezetapparaat waarbij de filters ter plaatse aanwezig zijn, drie koelkasten (met vriesvakken), een magnetron, vijf pits kookstel, grill, broodrooster, waterkoker en een mixer. p p In totaal zijn er vijf slaapkamers met allemaal éénpersoons boxspringbedden. Er is een slaapkamer welke is voorzien van drie bedden, twee slaapkamers welke zijn voorzien van vier bedden, een slaapkamer welke is voorzien van vijf bedden en een slaapkamer welke is voorzien van zes bedden. De accommodatie beschikt over twee badkamers met ieder een douche en drie aparte toiletten. p p U kunt heerlijk genieten in de tuin voorzien van tuinmeubilair en een parasol. Tevens beschikt u over uw eigen parkeerplaatsen. p

1.627,00


 
ZE444 klantenbeoordeling: 7,8

ZE444

Sfeervol 4-persoons vakantiehuis op vakantieresort in Tholen

Aanvullende Informatie

p Op Vakantiepark Waterrijk Oesterdam, een schitterend vakantiepark tussen Rotterdam en Antwerpen, midden in Nationaal Park De Oosterschelde, huurt u deze comfortabele vierpersoons villa. De woning beschikt over een overdekt terras, en enkele villa’s bieden zelfs een prachtig uitzicht over het water. p p Het vakantiepark ligt naast de Oesterdam, de langste dam van de Deltawerken, die Tholen met Zuid Beveland verbindt. Dankzij deze centrale ligging kunt u niet alleen Tholen en Zuid Beveland verkennen, maar ook andere delen van Zeeland zijn eenvoudig bereikbaar. Daarnaast profiteert u van uitstekende verbindingen naar steden zoals Rotterdam, Goes, Antwerpen en Bergen op Zoom. Kortom, de ideale uitvalsbasis voor een veelzijdige vakantie! p p De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote schuifpui en biedt een gezellige zithoek met televisie, cd speler, radio en een eethoek. De open keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een vierpits kookstel, Nespresso apparaat, koel vriescombinatie, vaatwasser en waterkoker. Daarnaast beschikt de keuken over een oven, combi oven of magnetron. In de hal vindt u een apart toilet. p p Op de begane grond bevindt zich de eerste slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een televisie. De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel. Op de eerste verdieping biedt een ruime slaapvide plaats aan nog eens twee eenpersoonsbedden. Alle bedden zijn bij aankomst opgemaakt, zodat u direct kunt genieten van een ontspannen verblijf. De woning wordt verwarmd met centrale verwarming. p p Buiten kunt u volop genieten van de frisse lucht. Het overdekte terras is gemeubileerd, en de ruime tuin rondom de woning biedt volop speelruimte voor kinderen. Bij de vakantiewoning is ruimte om één auto te parkeren. p

546,20


 
L131 klantenbeoordeling: 9,5

L131

Modern ingerichte 6 persoons vakantiehuis gevestigd in een boerderij in Limburg

Aanvullende Informatie

p Deze prachtige zespersoons vakantiewoning is één kilometer buiten Roggel gelegen. De vakantiewoning is samen met nog een zespersoons woning gevestigd in een langgevelboerderij uit 1929. De vakantiewoning is comfortabel ingericht en gelegen in een prachtige landelijke omgeving, omringd door rust, ruimte en weelderig groen. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen, hardlopen en fietsen in een van de mooie natuurgebieden als het Leudal bos of Asbroekerheide (een van de stilste plekken in Nederland). Ook de natuurgebieden De Groote Peel en Nationaal Park De Meinweg zijn nabijgelegen. Naast het omringende bosgebied, zijn er ook prachtige wateren te ontdekken. Op verschillende plekken kan ook worden gerecreëerd en zijn er voldoende activiteiten en eetgelegenheden. Denkt u hierbij aan De Maas, De Maasplassen, Fun Beach en Area X (bij De Weerd). p p Vanuit de omsloten tuin komt u door de voordeur een ruime langwerpige woonkamer (35m2) met open keuken binnen. In de woonkamer is een comfortabele zithoek met een televisie met satellietaansluiting en DVD homeset. Daarnaast is er WiFi aanwezig. De open keuken is van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, gaskookplaat, combimagnetron, koelkast met vriesvak, broodrooster, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Op de benedenverdieping vindt u een tweepersoons slaapkamer. De badkamer op de begane grond is voorzien van een wastafel, douche en een wasdroogcombinatie. Er is een apart toilet. p p Op de eerste verdieping zijn twee tweepersoons slaapkamers. Er is een tweede toilet.Het huis is geheel voorzien van centrale verwarmingen met eigen thermostaat. De ramen zijn voorzien van horren. p p Vanuit de woonkamer kunt u via openslaande tuindeuren naar een gezellig terras met zespersoons tuinstel en parasol. De tuin van ca 140m2 met fruitbomen biedt voldoende speelruimte voor kinderen. Ook 's avonds is het heerlijk vertoeven in de sfeervol verlichte tuin. p

518,60


 
TPP006 klantenbeoordeling: 8,0

TPP006

Gezellig 5 persoons chalet op vakantiepark met zwembad.

Aanvullende Informatie

p Dit prachtige vijfpersoons vakantiehuis is gelegen op Parc Du Soleil nabij de zee en het strand. Komt u heerlijke uitwaaien op het strand of een prachtige wandeling maken door de duinen Uw kinderen vermaken zich opperbest in het overdekte zwembad of in het indoor speelparadijs. Parc Du Soleil is gelegen in Zuid Holland. Het gebied van typische gezellige en sfeervolle kustplaatsen, tulpen en kaas. Noordwijk is één van de gezelligste kustplaatsen. Hier kunt u lekker genieten van streekproducten, een bezoek brengen aan de authentieke boetiekjes dichtbij het strand en volop genieten van de bruisende zee. p p Dit vijf persoons chalet heeft een ruime woonkamer met televisie, centrale verwarming en een met zit en eethoek. De open keuken beschikt over een combimagnetron, vaatwasser, filter koffiezetapparaat, Senseo en een koel vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers waarvan één met twee eenpersoonsbedden en één met een stapelbed en een eenpersoonsbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. De openslaande deuren brengen u naar het terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto. p

432,67


 
NH212 klantenbeoordeling: 8,9

NH212

Landelijk ingericht vakantiehuis met mooie tuin voor 4 à 5 personen bij het strand en bos

Aanvullende Informatie

p Dit landelijk ingerichte vakantiehuis is geschikt voor maximaal vier volwassenen en één kind en ligt vlakbij strand en bos. Het vakantiehuis ligt op een rustig vakantiepark in Warmenhuizen met veel groen op enkele kilometers afstand van de bekende badplaats Schoorl. Deze leuke vakantieaccommodatie heeft openslaande deuren naar het ruime terras en de vrij gelegen tuin. In het hoogseizoen is er een recreatieteam aanwezig voor de kinderen, verder is er een kinderboerderij en vele sport en speelmogelijkheden. Fietsen zijn te huur via de receptie op het park. p p Bij de inrichting is aan alles gedacht. Alles is gelijkvloers. Er is een toilet en badkamer met ligbad. De douche bevindt zich boven het bad (u staat dus in bad te douchen). De open keuken is voorzien van alle gemakken zoals vaatwasser, combimagnetron, filter koffiezetapparaat, waterkoker. De eettafel heeft vier comfortabele stoelen. In de woonkamer staat een heerlijke zitbank met fauteuils, televisie, DVD speler en radio CD speler. Er zijn ook enkele DVD’s, boeken en spelletjes aanwezig. p p Er zijn twee slaapkamers waarvan één met twee éénpersoons boxspringbedden, éénpersoondekbedden en een linnenkast. De andere slaapkamer heeft een twee éénpersoons boxspringbedden, een tweepersoonsdekbed en een linnenkast. In de woonkamer is nog een slaapbank voor één persoon. De openslaande deuren geven toegang tot de tuin met terras en biedt veel privacy. p

408,00


 
DG126 klantenbeoordeling: 8,4

DG126

Mooi 10 persoons vakantiehuis op voormalig boerenerf met hottub!

Aanvullende Informatie

p Dit mooie tienpersoons vakantiehuis en met een eigen hottub ligt verscholen tussen weilanden en de bossen en op een prachtige locatie, aan het eind van een lange oprijlaan, op een heerlijk vakantiedomein. Voor volwassenen en voor kinderen is het er fantastisch toeven. Voor de kinderen zijn er twee grote skelters en één kleine skelter, een speelhuisje, een autoped, een scateboard en nog meer. Verder is er voor jong en oud een tafeltennistafel, een volleybalveld en een tafel voetbalspel! Vanuit de accommodatie kunt u op uw gemak per auto, wandelend of fietsend de schitterende omgeving verkennen. Aan de achterzijde van het erf is een uitloop met een directe verbinding naar een mooi wandel en fietsgebied.In deze streek liggen tal van mooie landhuizen en kastelen in een voor de achterhoek zo kenmerkend coulissenlandschap. Het groepsverblijf voorziet in alle gemakken voor een ontspannen en leuke vakantie of weekendje weg met uw familie of vrienden. EEN ECHTE AANRADER! p p De accommodatie beschikt over een hal met twee aparte toiletten. De woonkamer is voorzien van een ruime hoekbank, een ruime eethoek, LCD TV met DVD en een Radio CD speler en gratis draadloos internet. In de aanliggende keuken staat een vaatwasser, koelkast met vriesvakje, koffiezetapparaat, senseo, serviesgoed, bestek, kinderbestek en borden, combi magnetron en een vier pits gasfornuis. Er zijn vijf tweepersoons slaapkamers met enkele boxspringbedden van 80cm x 200cm. Alle bedden zijn voorzien van kussen en dekbed. Twee slaapkamers zijn alleen via een van de andere slaapkamers of buitenom te bereiken. Er zijn drie doucheruimtes w.v. twee met toilet en wastafel en één ruime douche met wastafel. p p Buiten een heerlijk terras en een eigen HOTTUB. De speelschuur staat ook tot uw beschikking. In de speelschuur staan staat onder andere een tafeltennistafel, voetbaltafel, speelhuisje, twee bergskelters, klein skeltertje, kinderstepje, grote bolderwagen en een kast met badmintonrackets, tafeltennisattributen,

1.105,40


 
OV107 klantenbeoordeling: 8,9

OV107

Boschalet voor 6 personen in het Vechtdal

Aanvullende Informatie

p Het zes persoons boschalet XL is zeer geschikt voor gezinnen, biedt volop ruimte en comfort en staat garant voor een goede uitvalsbasis voor een relaxte vakantie. Daarnaast beschikt u over een ruime tuin, ideaal voor het buitenleven en ook kinderen kunnen zich hier uitermate vermaken. De chalets zijn gelegen op Buitenplaats Gerner. Het vakantiepark is prachtig gelegen aan de rand van het bos en de landerijen net buiten Dalfsen, ver weg van het drukke stadsleven. Dalfsen is een pittoreske plaats gelegen aan de rivier de Vecht. Op 17km afstand ligt de Hanzestad Zwolle. Ook de Hanzesteden Kampen en Hattem liggen binnen een straal van 30km. Buitenplaats Gerner is gelegen in het Vechtdal, een omgeving met oude bossen, glooiende heidevelden, landgoederen en oude saksische boerderijen. p p Door hun landelijke uitstraling en vrolijke rode luiken geven deze zes persoons chalets u een warm welkom! De ruime ligging van de boschalets geven u alle rust en ruimte tijdens uw vakantie. Ook het interieur van deze gelijkvloerse accommodatie zal u gelijk aanspreken. De woonkamer is onder ander voorzien van een televisie. U kunt gratis gebruik maken van WiFi. De keuken is compleet ingericht met onder ander een combimagnetron, filter koffiezetapparaat en vaatwasser. De drie slaapkamers zijn allen voorzien van twee eenpersoons boxspringbedden. De badkamer is voorzien van een wastafel, douche en een toilet. Het terras is voorzien van tuinmeubilair en een parasol. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten en is op basis van beschikbaarheid) strong p ul li Huisdieren toegestaan huisdiervrij li ul

495,45


 
OV106 klantenbeoordeling: 7,6

OV106

Leuke 6 persoons bungalow in het Vechtdal

Aanvullende Informatie

p Deze zes persoons vakantiehuizen zijn gelegen op Buitenplaats Gerner. Het vakantiepark is prachtig gelegen aan de rand van het bos en de landerijen net buiten Dalfsen, ver weg van het drukke stadsleven. Dalfsen is een pittoreske plaats gelegen aan de rivier de Vecht. Op 17km afstand ligt de Hanzestad Zwolle. Ook de Hanzesteden Kampen en Hattem liggen binnen een straal van 30km. Buitenplaats Gerner is gelegen in het Vechtdal, een omgeving met oude bossen, glooiende heidevelden, landgoederen en oude saksische boerderijen. p p Deze zes persoons accommodatie bieden u alle comfort welke u wenst tijdens een relaxte vakantie. De woonkamer is onder andere voorzien van een televisie. U kunt gratis gebruik maken van WiFi. De keuken beschikt over onder andere een combimagnetron, filter koffiezetapparaat en vaatwasser. Op de begane grond is een tweepersoons bedstee (160cm x 200cm) of een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond vindt u een badkamer met douche en wastafel. Er is een apart toilet. Op de bovenverdieping is een vide met twee éénpersoons boxspringbedden en een slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden. U vindt een tweede televisie op de bovenverdieping. De woningen worden middels centrale verwarming of elektrische kachels verwarmt. U heeft buiten een terras met tuinmeubilair en een parasol. U kunt één auto parkeren bij de accommodatie. p p Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten en is op basis van beschikbaarheid) p ul li Huisdieren toegestaan Huisdiervrij li li Specifieke ligging li li Open haard li ul

500,45


 
OV102 klantenbeoordeling: 8,7

OV102

Knus 4 persoons vakantiehuisje met buitenterras in het Vechtdal

Aanvullende Informatie

p Deze vier persoons boschalets zijn gelegen op Buitenplaats Gerner. Het vakantiepark is prachtig gelegen aan de rand van het bos en de landerijen net buiten Dalfsen, verweg van het drukke stadsleven. Dalfsen is een pittoreske plaats gelegen aan de rivier de Vecht. Op 17km afstand ligt de Hanzestad Zwolle. Ook de Hanzesteden Kampen en Hattem liggen binnen een straal van 30km. Buitenplaats Gerner is gelegen in het Vechtdal, een omgeving met oude bossen, glooiende heidevelden, landgoederen en oude saksische boerderijen. p p Op een van de mooiste plekjes op het park met uitkijk over de prachtige vijver of aan de bosrand vindt u deze vier persoons boschalets. Gezellig en volop privacy zijn slechts enkele kenmerken van de boschalets. De geheel gelijkvloerse woningen hebben een woonkamer welke compleet is ingericht met onder andere een televisie en radio. U kunt gratis gebruik maken van WiFi. De keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser en combimagnetron. De twee slaapkamers zijn voorzien van twee éénpersoonsboxspringbedden. De badkamer bestaat uit een douche, wastafel en een toilet. Enkele woningen van dit type beschikken over twee badkamers. Uw auto kunt u op de centrale parkeerplaats parkeren. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten en is op basis van beschikbaarheid) strong p ul li Huisdieren toegestaan huisdiervrij li ul

437,95


 
ZE502 klantenbeoordeling: 8,7

ZE502

Prachtige 10-persoons vakantievilla in Colijnsplaat met sauna en whirlpool.

Aanvullende Informatie

p Voor een heerlijke vakantie in Zeeland waarbij u volledig tot rust kunt komen, kunt u in Colijnsplaat deze unieke, zeer luxe 10 persoons vakantiewoning huren, u heeft er alle comfort en luxe onder één dak! Het gehele vakantiehuis is voorzien van vloerverwarming en op iedere slaapkamer heeft u een televisie, daarnaast heeft u een wellness ruimte met traditionele sauna, douche en toilet en in één van de andere badkamers heeft u ook een whirlpool. p p Het vakantiepark ligt vlakbij het gezellige vissersdorp Colijnsplaat waar u diverse restaurantjes en winkeltjes zult vinden. Colijnsplaat ligt aan de noordzijde van Noord Beveland vlak bij de Zeelandbrug en het Nationaalpark de Oosterschelde waar u onder andere wandel of fietstochten kunt maken door het prachtige landschap of een natuurvaartocht over het water. Verder zijn er allerlei watersportmogelijkheden zoals surfen, zeilen, duiken en kitesurfen maar op het strand kunt u ook vliegeren of paardrijden en bij mooi weer natuurlijk heerlijk zonnebaden. p p Alle luxe en comfort onder één dak om van uw welverdiende vakantie te genieten, en dat begint al bij aankomst, de bedden zijn voor u opgemaakt, dus wacht niet langer en kom naar Colijnsplaat waar u deze schitterende 10 persoons wellness vakantiewoning kunt huren. p p Op de begane grond komt u binnen via de entree en vindt u de sfeervolle woonkamer, ingericht met een grote hoekbank en aparte fauteuils en onder andere een HD flatscreen televisie. Een ruime slaapkamer met twee één persoonsbedden, eigen luxe badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel, toilet en sunshower. Verder bevindt de open woonkeuken zich ook op de begane grond, deze is voorzien van een spoeleiland, vijf pits kookplaat, afwasmachine, oven, magnetron en een Nespresso apparaat. p p Op de bovenverdieping heeft u de beschikking over vier slaapkamers met elk twee één persoonsbedden en twee badkamers, waarvan er één is uitgevoerd met een whirlpool. De wellnessruimte biedt u een traditionele sauna, douche

1.354,50


 
OV045 klantenbeoordeling: 7,5

OV045

Knus 4 persoons chalet op vakantiepark Reestervallei in Overijssel

Aanvullende Informatie

p Dit gezellige vierpersoons chalet is gelegen op het unieke vakantiepark Reestervallei te IJhorst. Het dorp IJhorst ligt nabij Meppel en is omgeven voor veel bos in een schitterend coulisselandschap. Dwars door dit prachtige landschap kronkelt het riviertje Reest. Er zijn prachtige fietsroutes dwars door de bossen en omliggende plaatsjes aangelegd langs rivier Reest. Bij hogere temperaturen kunt u een heerlijke verfrissende duik nemen in de natuurlijke zwemvijver De Zwarte Dennen , in het nabij gelegen bos. De vijver beschikt over een fraai zandstrand, ruime ligweiden en een speelplaats voor de kinderen. Op het park zelf is er een mooie tennisbaan, een midgetgolfbaan, een klein openluchtzwembad en een mooie visvijver. Een verrassende vakantiebestemming! p p Dit chalet voor vier personen heeft een gezellige ingerichte woonkamer voorzien van een eethoek en een zithoek met televisie. De keuken is volledig ingericht met voldoende inventaris. Zo vindt u hier onder andere een vaatwasser, combimagnetron, koelkast met intern vriesvak en filterkoffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en een wastafel. Buiten heeft u een tuin met een heerlijk terras voorzien van tuinmeubelen. Ook is er ruimte voor het parkeren van een auto direct bij het chalet. p

365,64


 
OV010 klantenbeoordeling: 9,5

OV010

Mooi 2 persoons boerderijappartement met uitzicht over prachtige boomgaard.

Aanvullende Informatie

p Deze knusse tweepersoons accommodatie kijkt uit over een prachtige boomgaard. Geniet van de romantische uitstraling in deze prachtige en rustige omgeving. Het voormalige woongedeelte van de boerderij is voorzien van een ruime woonkamer met een gezellige sfeer. De slaapkamer beschikt over heerlijke boxspringbedden en in de badkamer vindt u een ligbad en een aparte douche. De woning is geschikt voor mindervalide personen en heeft verschillende aanpassingen, maar niet voor gasten die volledig afhankelijk zijn van hun rolstoel. p p Deze knusse tweepersoons vakantiewoning heeft een ruime woonkamer. In de woonkamer vindt u onder andere een televisie, spelletjes, boeken en een audio miniset. De woonkamer is gelegen op het zuidwesten en kijkt uit over de boomgaard. Via de tuindeur in de woonkamer bent u zo op uw eigen terras. De keuken is in het najaar van 2018 compleet gerenoveerd en uitgerust met nieuwe apparatuur, zoals een inductiekookplaat, een wandschouw afzuigkap en een koelkast met vriesvak. Verder beschikt de keuken over een mixer, een waterkoker, een Nespresso apparaat, een filterkoffiezetapparaat, een magnetron en een kleine oven. De slaapkamer, gelegen op de begane grond, is voorzien van twee eenpersoonsbedden die gekoppeld zijn als tweepersoonsbed. Beide bedden beschikken over elektrisch verstelbare hoofd en voeteneinden. De bedden zijn voorzien van vier seizoenen dekbedden. De badkamer is voorzien van een ligbad, aparte douche met handgrepen en een opklapbare douchestoel, wastafel en een toilet voorzien van wegklapbare beugels. In de hal is een aparte toiletruimte die tevens is voorzien van een handgreep. Dit maakt de woning geschikt voor mindervalide gasten, maar niet voor gasten die volledig afhankelijk zijn van hun rolstoel. Via de zijdeur komt u de berging binnen waar u een wasmachine vindt. De berging is de tussenruimte tussen de keuken en de hal. De accommodatie beschikt over een eigen privé parkeerplaats en heeft een eigen afsluitbare fietsenstalling.

547,00


 
ZE447 klantenbeoordeling: 7,3

ZE447

6-persoons vakantievilla met twee badkamers op vakantieresort in Tholen

Aanvullende Informatie

p Op Vakantiepark Waterrijk Oesterdam, een prachtig vakantiepark tussen Rotterdam en Antwerpen, midden in het Nationaalpark De Oosterschelde, kunt u dit zespersoons vakantiehuis huren. De villa is onder meer voorzien van een overdekt terras en twee badkamers. Het vakantiepark is aangelegd naast de Oesterdam, de langste dam van de deltawerken, welke Tholen met Zuid Beveland verbindt. Door de unieke ligging heeft het een centrale ligging om zowel Tholen en Zuid Beveland te verkennen, maar ook andere delen van Zeeland zijn eenvoudig te bereiken. Tevens zijn er goede verbindingen naar steden zoals Rotterdam, Goes, Antwerpen en Bergen op Zoom, om er maar enkele te noemen. p p De omgeving verkennen kan zowel wandelend, fietsend of met de auto gebeuren maar zoals de naam van het park al aangeeft bevindt u zich in het paradijs voor de echte watersportliefhebber. Vanuit uw vakantiehuis op Tholen heeft u een unieke uitvalsbasis voor het maken van tochten op de Oosterschelde, het Veerse Meer en zelfs de Biesbosch! p p De woonkamer is onder meer voorzien van een zithoek, televisie, CD speler, radio en eethoek. De open keuken heeft onder andere een vier pits kookstel, Nespresso, koel vriescombinatie, vaatwasser en waterkoker. In de hal is er een apart toilet. Op de begane grond vindt u de eerste slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel. p p Op de eerste verdieping heeft u nog twee slaapkamers welke ook voorzien zijn van twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche en een wastafel. Verder is er centrale verwarming en gratis internet. Buiten heeft u een overdekt terras voorzien van tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor twee auto’s bij de accommodatie. p p strong Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten) strong p ul li Open haard li li Sfeerhaard li li Ligging aan het water li li Volledig omheinde tuin li li Loungeset in de tuin li li Oven, combioven of magnetron li ul

614,85


 
OV208 klantenbeoordeling: 8,6

OV208

Luxe vrijstaande vakantiewoning voor 14 personen.

Aanvullende Informatie

p Dit Saksische landhuis aan de rand van Vasse in de nabijheid van Ootmarsum is als vakantiewoning in authentieke saksische stijl gebouwd. De omgeving van het Twentse Vasse biedt u veel bezienswaardigheden en mogelijkheden voor interressante maar vooral ook leuke uitjes. Deze luxe groepsaccommodatie biedt plaats voor maximaal 14 personen in vijf slaapkamers. In de woning is gratis WiFi aanwezig. p p Deze knusse accommodatie voor 14 personen is voorzien van alle gemakken. De woonkamer beschikt over een gezellige zithoek met televisie. De open keuken is voorzien van een combimagnetron, vaatwasser, koelkast, filter koffiezetapparaat, Senseo en waterkoker. Op de begane grond zijn twee slaapkamers aanwezig welke beschikken over twee eenpersoonsbedden. Op één van de slaapkamers staat een kinderledikantje. Tevens kunt u op de begane grond een badkamer en een seperaat toilet. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. Ook is er één slaapkamer met vier eenpersoonsbedden en één tweepersoonsbed. Op de eerste verdieping vindt u een tweede badkamer met ligbad. U kunt ook gebruikmaken van het overdekte terras. Tevens beschikt de accommodatie over een wasmachine, wasdroger en is er gratis WiFi aanwezig. Er kunnen vier auto's geparkeerd worden op het erf. p

1.906,00


 
NH213 klantenbeoordeling: 8,5

NH213

Mooi vakantiehuis voor 4 personen Aan Zee, Strand en het Centrum van Callantsoog.

Aanvullende Informatie

p Leuke vakantiewoning voor 4 personen op slechts enkele minuten lopen van strand, zee en centrum van Callantsoog.Voor de strandliefhebber is dit dan ook het vakantiehuis bij uitstek.Deze vakantie woning staat in de tuin achter een woonhuis. p p Deze leuke vakantie woning heeft een woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van een fauteuil, driezitsbank en een salontafel.Ook is er een LCD 100Hz kleurentelevisie met USB aansluiting, een DVD speler en Stereo Radio CD speler. Er is gratis WiFi. p p De volledig uitgeruste keuken heeft een vierpits kookplaat, inbouw Combi magnetron, filter koffiezetapparaat, mini oven, inbouwkoelkast en nog meer, kijkt u bij kenmerken voor de bijzonderheden.Er is een badkamer met douche, wastafel, haardroger en toilet.Er zijn twee slaapkamers, één met hotelboxspringbedden en één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. p

712,24


 
NH216 klantenbeoordeling: 7,6

NH216

Vakantiehuis voor 5 personen vlakbij het strand en de zee in Callantsoog.

Aanvullende Informatie

p Het hele jaar door te huur op slechts enkele minuten lopen van strand, zee en Centrum van Callantsoog. Schitterend centraal gelegen in de populaire badplaats Callantsoog. Met heerlijk terras voorzien van tuinmeubilair en als u verkoeling zoekt laat u de zonneluifel naar beneden. De rookvrije zomerwoning is compleet ingericht en te gebruiken voor twee volwassenen en drie kinderen. p p Deze leuke vakantie woning heeft een woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van een comfortabele zitgroep en een salontafel. Ook is er een LCD kleurentelevisie met USB aansluiting, een DVD speler en een HIFI set met CD speler. Er is gratis WiFi. p p De volledig uitgeruste keuken heeft een vierpits kookplaat, combi magnetron, filter koffiezetapparaat, koelkast met vriesvak en nog meer, kijkt u bij kenmerken voor de bijzonderheden. Er is een badkamer met douche, wastafel, haardroger en toilet. Op de begane grond zijn drie slaapkamers waarvan één met twee eenpersoonsbedden en een kamer met stapelbed en de derde kamer met een éénpersoonsbed allen met uitstekende matrassen. p

787,24


 
ZH076 klantenbeoordeling: 8,8

ZH076

Vrijstaand 4 persoons vakantiehuis op Vakantiepark Wijde Aa in Roelofarendsveen.

Aanvullende Informatie

p Huurt u dit jaar dit comfortabele en vijstaande vakantiehuis op Vakantiepark Wijde Aa in Roelofarendsveen De vakantievilla is zeer comfortabel ingericht en dit allemaal om u volop te laten genieten van de ruimte en rust in een ongedwongen sfeer met persoonlijke aandacht. Het park ligt buiten de bebouwde kom van Roelofarendsveen maar op nog geen tien minuten fietsen vindt u er diverse winkels, een grote supermarkt, een aantal restaurants en enkele café’s. En ondanks dat u heel snel in de grote steden zoals Amsterdam, Den Haag. Scheveningen, Wassenaar en Leiden bent bevindt u zich op dit park in een omgeving die enkel rust en ruimtelijkheid uitstraalt aan het meer de Wijde Aa. Het meer is een populaire bestemming voor zwemmers, surfers, pleziervaart en zeilboten. p p U kunt op het park een sloep huren om zelf het water op te gaan en te genieten van een dagje waterpret of huur een fiets en maak kennis met de prachtige natuur en het polderlandschap. De jachthaven maakt het u zelfs mogelijk om met uw eigen boot te komen. Verder is er op het park veel ruimte voor activiteiten voorzien, naast de diverse speelvelden voor voetbal en badminton is er ook een speelschuur en er is een ruimte waar u rustig kunt lezen of poolbiljarten. Voor diegenen die toe zijn aan rust en ruimte maar ook de mogelijkheden wilt hebben van allerlei activiteiten en dagtrips is het huren van dit vier persoons vakantiehuis op Vakantiepark De Wijde Aa in Roelofarendsveen de ideale keuze! p p strong Begane grond strong br Entree hal met toilet en aangrenzend een inpandige berging. Woon eetkamer met open keuken voorzien van een grote koelkast, combi magnetron, vaatwasser en een filter koffiezetapparaat. Op de begane grond is één slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden en een badkamer met ligbad en aparte douche. Heerlijk buitenterras. p p strong Verdieping strong br Eén grote slaapkamer met twee boxspringbedden en een infraroodsauna. Een extra wastafel en een tweede toilet treft u in de kleine

387,00


 
ZH074 klantenbeoordeling: 8,1

ZH074

Vrijstaand 5 persoons vakantiehuis op een leuk familiepark in Roelofarendsveen!

Aanvullende Informatie

p Huurt u dit jaar dit comfortabele en vijstaande vakantiehuis op Vakantiepark Wijde Aa in Roelofarendsveen De vakantievilla is zeer comfortabel ingericht en dit allemaal om u volop te laten genieten van de ruimte en rust in een ongedwongen sfeer met persoonlijke aandacht. Het park ligt buiten de bebouwde kom van Roelofarendsveen maar op nog geen tien minuten fietsen vindt u er diverse winkels, een grote supermarkt, een aantal restaurants en enkele café’s. En ondanks dat u heel snel in de grote steden zoals Amsterdam, Den Haag. Scheveningen, Wassenaar en Leiden bent bevindt u zich op dit park in een omgeving die enkel rust en ruimtelijkheid uitstraalt aan het meer de Wijde Aa. Het meer is een populaire bestemming voor zwemmers, surfers, pleziervaart en zeilboten. p p U kunt op het park een sloep huren om zelf het water op te gaan en te genieten van een dagje waterpret of huur een fiets en maak kennis met de prachtige natuur en het polderlandschap. De jachthaven maakt het u zelfs mogelijk om met uw eigen boot te komen. Verder is er op het park veel ruimte voor activiteiten voorzien, naast de diverse speelvelden voor voetbal en badminton is er ook een speelschuur en er is een ruimte waar u rustig kunt lezen of poolbiljarten. Voor diegenen die toe zijn aan rust en ruimte maar ook de mogelijkheden wilt hebben van allerlei activiteiten en dagtrips is het huren van dit vijf persoons vakantiehuis op Park De Wijde Aa in Roelofarendsveen de ideale keuze! p p strong Begane grond strong br Woon eetkamer met open keuken voorzien van een grote koelkast, combimagnetron, vaatwasser en een koffieapparaat (filter vier). Eén slaapkamer met twee eenpersoons boxspringbedden. Badkamer met ligbad en aparte douche. Entree hal met toilet en aangrenzend een inpandige berging. Buitenterras. p p strong Verdieping strong br Eén grote slaapkamer met drie eenpersoons boxspring bedden, twee grote velux dakramen zorgen voor een heerlijk lichte kamer. Ruime inpandige berging. Dakterras. p p strong

423,60