Voordelen:

  • 1. Privacy: Het huren van een vakantiehuisje geeft u meer privacy dan een hotelkamer.
  • 2. Keukenfaciliteiten: U hebt de beschikking over een eigen keuken, waardoor u zelf maaltijden kunt koken en geld kunt besparen op uit eten gaan.
  • 3. Ruimte: Een vakantiehuisje heeft meestal meer ruimte dan een hotelkamer, waardoor u zich comfortabeler kunt voelen.
  • 4. Thuisgevoel: Veel mensen vinden het fijn om in een vakantiehuis te verblijven omdat het hen een gevoel van thuis geeft.
  • 5. Lagere kosten: Het huren van een vakantiehuisje is vaak goedkoper dan het boeken van een hotelkamer voor dezelfde periode.

Nadelen:

  • 1. Onderhoud: Het huis moet worden onderhouden, wat tijd en energie kost.
  • 2. Verantwoordelijkheid: Als u een vakantiehuis huurt, bent u verantwoordelijk voor eventuele beschadigingen of vermissing van artikelen.
  • 3. Inventaris: Soms moet u zelf beddengoed, handdoeken, keukengerei en andere benodigdheden meenemen.
  • 4. Locatie: Het vakantiehuisje kan verder van de stad en attracties verwijderd zijn dan u had verwacht.
  • 5. Comfort: Sommige vakantiehuizen zijn niet zo comfortabel en geoutilleerd als hotels, wat het verblijf minder aangenaam maakt.

Filter

Of zoek op trefwoord

L217 klantenbeoordeling: 8,3

L217

6 persoons vakantiehuis met sfeerhaard en dakterras op vakantiepark nabij Venlo.

Aanvullende Informatie

De vakantiehuis ligt op het heuvelachtige vakantiepark Maasduinen. Op het park is het bij mooi weer heerlijk vertoeven bij het natuurmeer en op het bijbehorende zandstrand. Op het park hoeft u zich niet te vervelen, er is namelijk een overdekt zwembad, wellness, fietsverhuur en in het hoogseizoen animatie. Het park ligt in de buurt van nationaal Park Maasduinen waar het heerlijk is om een wandeling of een fietstocht te maken. Dieren spotten kan in Gaia Zoo of ZooParc Overloon. Voor meer spanning en actie is Attractiepark Toverland een fantastische pretpark voor het hele gezin. Andere leuke uitstapjes zijn Thermaalbad Arcen, Hertog Jan Brouwerij en de Kasteeltuinen Arcen.Op de begane grond is een ruime woonkamer met zit en eethoek. Er is ook een gezellige doorkijk sfeerhaard aanwezig en centrale verwarming. De keuken is uitgerust met een gasfornuis, koel vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers voorzien van een tweepersoonsbed. Er zijn twee luxe badkamers waarvan waarvan één is uitgerust met een douche, wastafel en toilet, en de andere met een douche en wastafel. Daarnaast is er nog een apart toilet aanwezig. Op de vide is er nog een tweepersoonsmatras maar let op, hier kunt u niet rechtop staan. Buiten is een tuin met terras en tuinmeubilair. Bovendien is er een ruim dakterras met comfortabel meubilair waar u heerlijk kunt ontspannen en van het uitzicht kunt genieten. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.

504,07


 
22 persoons villa

22 persoons villa

Beleef aan het Veluwemeer eindeloos veel waterplezier. De accommodaties liggen direct aan of vlakbij het water. Huur een bootje, relax op het strand of neem een duik in het zwembad.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,elf slaapkamers,drie verdiepingen,rookvrij,Energy label A,voor dit accommodatietype wordt een borgsom gevraagd van € 500,circa 340 m²,luxe,flatscreen tv,Radio (via TV),zithoek,ruime eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,Houten ledikant of campingbed,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, softtopper en tv,opgemaakte bedden bij aankomst,vier slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings en tv op de tweede verdieping,zes slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings en tv op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer en suite met douchecabine en wastafel,twee badkamers en suite met douchecabine en wastafel op de eerste verdieping,twee badkamers met ligbad, vlakke douche, wastafel en toilet op de eerste verdieping,badkamer met douchecabine en wastafel op de tweede verdieping,badkamer met ligbad, vlakke douche en wastafel op de tweede verdieping,twee aparte toiletten,föhn,zonnehemel,thermostaatkranen,sauna zonnehemelcombinatie (4 persoons) in de badkamer,twee vaatwassers,twee combimagnetrons,twee koelkasten met vriesvak,standaard keukeninventaris,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat,twee gasplaten (5 pits),terras,deels verstelbaar terrasmeubilair,drie parasols,ligstoelen (in de zomer),maximaal vier auto's parkeren bij de accommodatie


 
8 persoons woning

8 persoons woning

Landal Esonstad heeft een prachtige camping, weids gelegen aan de grens van Nationaal Park Lauwersmeer. De parkfaciliteiten en uitstapjes in de omgeving maken jouw vakantie compleet.

Aanvullende Informatie

tv,zithoek,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,campingbedje,op voorkeur te reserveren steiger,balkon,parasol,omheinde tuin,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,drie slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en softtopper op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douche en wastafel op de eerste verdieping,Badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet op de eerste verdieping,apart toilet op de begane grond,uitpandige berging,sommige accommodaties beschikken over een inpandige berging,centrale verwarming,gelegen op een terp,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A B,circa 144 m²,combimagnetron,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,gasplaat (4 pits)


 
Smaragdresort Top 3.2 Happy Alps klantenbeoordeling: 8.9

Smaragdresort Top 3.2 Happy Alps

In dit luxe 10-persoonsappartement is het heerlijk vakantievieren. Het appartement is onderdeel van het Smaragdresort en ligt aan de rand van het dorpje Bramberg am Wildkogel. Faciliteiten zoals een bakker, supermarkt of restaurants zijn op loopafstand te bereiken. Een unieke feature van dit appartement is de patio in het midden van de woning, dit zorgt voor het binnenstromen van extra zonlicht. Bovendien zit de ontspanningsruimte met Finse sauna en relaxruimte grenzend aan de patio, waardoor je na een heerlijk saunabezoek kunt afkoelen in de Oostenrijkse buitenlucht. Vanuit de comfortabele zithoek kom je uit op het terras met een grandioos uitzicht op het dal en de omliggende bergen. De typisch Oostenrijkse eettafel nodigt uit om gezellig (na-) te tafelen en in de moderne keuken kan gemakkelijk een lekkere maaltijd op tafel worden gezet. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers en een 2-persoonsslaapbank in de ontspanningsruimte. Alle drie de slaapkamers hebben een badkamer en suite, wat een luxe!
 
In de winter kan je vanuit het appartement zo de skipiste op! De 'Smaragdbahn' gondel brengt je direct naar 2000 meter hoogte waardoor je binnen de kortste keren middenin het skigebied van de Wildkogel Arena staat. Ben je als fanatieke wintersporter toe aan méér kilometers piste? Stap in de auto of skibus en rijd in 5 minuten naar Hollersbach. Daar brengt de 'Panoramabahn' gondel je omhoog naar het uitgebreide skigebied van de Kitzbühler Alpen. Een rit van de 14 kilometer lange rodelbaan van Bramberg mag uiteraard niet ontbreken tijdens je wintersportvakantie, in 45 minuten roetsj je de berg af, direct langs je appartement. Een perfecte afsluiter van een heerlijke wintersportdag.

In de zomer is er niks zo fijn om even het terras op te lopen als je wakker bent geworden na een heerlijke nachtrust. Even genieten van het uitzicht, ben je niet nog steeds aan het dromen? Na een stevig ontbijt is het tijd om dat schitterende uitzicht van dichtbij te bekijken over diverse uitgestippelde wandel- en fietsroutes. Of daag jezelf uit voor een intensieve hike of mountainbiketocht! Op pad met de kinderen? Dan bieden één van de zwemmeertjes in de buurt een uitkomst. Tijdens je verblijf mag je gebruik maken van de 'Nationalpark Sommercard' waarmee je hoge kortingen krijgt en gratis activiteiten kunt doen.

984,10


 
L237 klantenbeoordeling: 8,4

L237

Heerlijk 5 persoons chalet op vakantiepark Gulperberg in Limburg

Aanvullende Informatie

Ga ondergronds op ontdekkingsreis of bewandel de Gulperberg Gulpen is de vakantieplek voor natuurliefhebbers. Stap op uw fiets op trek uw wandelschoenen aan en ga op pad, er is immers genoeg natuur te ontdekken tussen de heuvels van Zuid Limburg. Liever de stad in MAastricht, Valkenburg en Aken liggen om de hoek! Een halfuurtje rijden en u kunt door de karakteristieke straatjes wandelen, terrasjes bezoeken en shoppen. Voor elk type vakantieganger is hier wel iets te doen. Voor plezier hoeft u echter niet het park te verlaten, want ook daar zijn genoeg faciliteiten om uw vakantiedagen te vullen. Het zwembad, sportveld en de speeltuinen verzekeren u daarvan. Het perfecte fundament voor uw heerlijke vakantie!In dit chalet voor 5 personen ervaart u een gezellige sfeer. In de woonruimte is een zithoek met televisie aanwezig. De eethoek en keuken vindt u hier ook. De keuken is voorzien van een vaatwasser, filter koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, waterkoker en een koel vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers, een van deze kamers beschikt over een stapelbed en één eenpersoonsbed. De andere kamer heeft een tweepersoonsbed om tot rust te komen. In de badkamer vindt u een douche en wastafel. Het toilet is apart van de badkamer. Buiten is eer een terras met tuinmeubilair en een parasol voor als de zon net iets te warm is. Ook is er gelegenheid om één auto te parkeren bij het verblijf en krijgt u toegang tot het gratis WiFi netwerk.

368,33


 
OV101 klantenbeoordeling: 8,2

OV101

Mooi 4 persoons vakantiehuis in het Vechtdal

Aanvullende Informatie

Deze vier persoons vakantiehuizen zijn gelegen op Buitenplaats Gerner. Het vakantiepark is prachtig gelegen aan de rand van het bos en de landerijen net buiten Dalfsen, ver weg van het drukke stadsleven. Dalfsen is een pittoreske plaats gelegen aan de rivier de Vecht. Op 17 km afstand ligt de Hanzestad Zwolle. Ook de Hanzesteden Kampen en Hattem liggen binnen een straal van 30km. Buitenplaats Gerner is gelegen in het Vechtdal, een omgeving met oude bossen, glooiende heidevelden, landgoederen en oude saksische boerderijen.Op een mooie, rustige plek aan de rand van het bos en omgeven door groen staan onze knusse vier persoons vakantiehuizen. De blikvanger van dit vakantiehuis is de gezellige tweepersoons bedstee op de begane grond. Verder zijn de vakantiehuizen voorzien van een volledig ingerichte woonkamer en keuken met onder andere televisie, filter koffiezetapparaat en een combimagnetron. Naast een bedstee is er op de eerste verdieping nog een vide met minimaal twee eenpersoonsbedden. Op de begane grond vindt u een badkamer met douche, wastafel en toilet. De accommodatie worden middels centrale verwarming of elektrische kachels verwarmd, daarnaast hebben enkele accommodatie een sfeerhaard. Er is een terras met tuinmeubilair en parasol. Sommige accommodaties hebben een fietsberging. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats. Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten en is op basis van beschikbaarheid) Ligbad Huisdiervrij

445,45


 
TPN010 klantenbeoordeling: 8,1

TPN010

Comfortabel 5 persoons chalet op vakantiepark.

Aanvullende Informatie

Dit moet toch als muziek in de oren klinken Een vakantie in dit moderne vijf persoons vakantiehuis midden in de duinen van de Zuid Hollandse kust. Heerlijk uitrusten van de dagelijkse werkzaamheden terwijl uw kinderen zichzelf uitstekend vermaken door de vele faciliteiten. Noordwijk is één van de sfeervolste kustplaatsen van Zuid Holland. Hier kunt u lekker genieten van streekproducten, een bezoek brengen aan de authentieke boetiekjes dichtbij het strand en volop genieten van de bruisende zee. Vakantiepark Noordwijkse Duinen is een echt familiepark!Dit moderne vakantiehuis is geschikt voor maximaal vier personen en beschikt over circa 45 55m2. De ruime woonkamer is voorzien van een sfeervolle eet en zithoek. De compleet ingerichte open keuken beschikt over een vaatwasser, Senseo koffiezetapparataat, broodrooster, combimagnetron, koelkast met intern vriesvak en een waterkoker. Er zijn in totaal twee slaapkamers. Eén slaapkamer beschikt over twee eenpersoons boxspringbedden en één slaapkamer over een eenpersoonsbed en een stapelbed. In de moderne badkamer vindt u een douche, toilet en een wastafel. Tevens beschikt u over uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair. Bij het vakantiehuis is parkeergelegenheid voor één auto.

414,88


 
ZE998 klantenbeoordeling: 8,9

ZE998

Sfeervol 6 persoons chalet op vakantiepark Krabbenkreek in Sint-Annaland op Tholen

Aanvullende Informatie

Het zespersoons chalet is gelegen op vakantiepark Krabbenkreek in Sint Annaland op het Zeeuwse eiland Tholen. Ook wel het groene hart van Zeeland genoemd. Uw aankomst wordt zo aangenaam mogelijk gemaakt met een hartelijk ontvangst en opgemaakte bedden. Er staan gratis fietsen voor u klaar en het bedlinnen, handdoeken, keukenlinnen, kinderbed en –stoel, toeristenbelasting en energiekosten zijn al bij de huurprijs inbegrepen. Heeft u een hond Die is ook welkom. Het Thoolse landschap is bij uitstek geschikt voor prachtige wandel en fietstochten. Kom ontdekken hoe mooi dit stukje Zeeland is. Er heerst een vriendelijke en gemoedelijke sfeer en u heeft er alle rust en ruimte. Op het park is een restaurant en recreatieruimte aanwezig maar in de nabije omgeving kunt u ook terecht bij gezellige restaurantjes en eetgelegenheden en de supermarkt is ook niet ver. En een bezoekje aan de er naast gelegen jachthaven is ook zeker de moeite waard. Wacht niet te lang met het huren van dit 6 persoonschalet en kom genieten van een welverdiende vakantie in Zeeland!Dit sfeervolle massief houten chalet met een oppervlakte van 60 m2 is gemakkelijk toegankelijk voor mensen in een rolstoel of met een rollator. Koel in de zomer en met centrale verwarming behaaglijk warm in de winter. De keuken en eethoek zijn comfortabel en ruim. De keuken beschikt onder andere over een filter koffiezetapparaat. De badkamer is voorzien van een toilet, douche en wasmachine, inclusief droogfunctie. In de grote slaapkamer is ruimte voor twee personen. In de kleinere slaapkamer staat een driepersoons stapelbed, meer geschikt voor kinderen en tieners aangezien zij er makkelijker in en uit kunnen klimmen. Het stapelbed is voorzien van een beveiligingsmechanisme om het risico op eruit vallen te beperken. In de woonkamer staat een degelijke slaapbank die gemakkelijk in en uitklapbaar is. De woonkamer heeft sfeervolle openslaande deuren naar de veranda, een comfortabele zithoek, cd speler en televisie. Rondom het chal

397,90


 
ARD109 klantenbeoordeling: 8,1

ARD109

Gezellig 4 persoons vakantiehuis nabij Hotton in de Ardennen

Aanvullende Informatie

Dit vierpersoons particuliere vakantiehuis is ideaal gelegen aan de rand van het dorpje Monville. Vanuit het vakantiehuis heeft u directe aansluiting op het fiets en wandelnetwerk, Famenne en vélo. Het gezellige Durbuy (10km) en Hotton (2.5km) zijn in de omgeving gemakkelijk bereikbaar. Breng een bezoek aan de grotten van Hotton of aan het kleine Ardense stadje Durbuy. Mooie omgeving voor rustzoekers, maar zeker ook voor een aktieve vakantie kunt u hier prima terecht.Gezellige woonkamer met een eethoek en een zithoek met TV. Open keuken met onder andere een oven, vierpits kookplaat, waterkoker, filter koffiezetapparaat, koelkast en een combimagnetron. Op de begane grond is er ook een slaapkamer met dubbel bed en een moderne badkamer met douche, wastafel en toilet. Een groot schuifraam geeft toegang tot het zon georiënteerde terras en een kleine afgesloten tuin. Op de eerste etage heeft u een ruime overloop en één open slaapkamer met twee enkele bedden en een wasbakje.

354,00


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

De camping van Landal Warsberg ligt op de berg, genieten midden in het groen. Vanuit jouw caravan of tent heb je een fenomenaal uitzicht over het dal. Voor extra gemak kies je voor een stacaravan. Trek de natuur in of ontdek de leuke stadjes om het park heen.

Aanvullende Informatie

digitale tv,zithoek,eethoek,kindveilige stopcontacten,Kinderzitje (op aanvraag en tegen betaling),campingbedje (op aanvraag),twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings en wastafel,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper, wastafel en (deels) flatscreen tv,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet,vaatwasser,oven,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,Senseo koffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand of geschakeld,beschikbaar als COPD vriendelijke accommodatie (telefonisch boekbaar),drie slaapkamers,gelijkvloers,circa 62 m²


 
8 persoons villa

8 persoons villa

Beleef aan het Veluwemeer eindeloos veel waterplezier. De accommodaties liggen direct aan of vlakbij het water. Huur een bootje, relax op het strand of neem een duik in het zwembad.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,inpandige berging,centrale verwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A B,voor dit accommodatietype kan er bij aankomst een borgsom gevraagd worden tot € 500,circa 143 m²,extra luxe,flatscreen tv,Radio (via TV),zithoek,gashaard,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,Houten ledikant of campingbed,drie slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en flatscreen tv,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna,badkamer met ligbad, douchecabine en dubbele wastafel op de eerste verdieping,badkamer met ligbad, douchecabine, dubbele wastafel en toilet,twee aparte toiletten,föhn,zonnebank,thermostaatkranen,combimagnetron,vaatwasser,extra grote koelkast met apart vriesvak,standaard keukeninventaris,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat,overdekte veranda,deels verstelbaar terrasmeubilair,parasol,ligstoelen (in de zomer),maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie


 
Schöneben Haus Arnika klantenbeoordeling: 8.9

Schöneben Haus Arnika

Drive-in maisonnette Haus Arnika ligt op korte afstand van het Kristallzwembad, de supermarkt in het dorp Wald im Pinzgau en heeft plaats voor 8 vakantiegangers. De woning maakt deel uit van het vakantiedorp Schöneben. Dit is een familiepark waar plezier en rust voorop staan. Nadat je de auto geparkeerd hebt in de carport onder de woning, brengt de trap direct achter de voordeur je naar de woonkamer met compleet uitgeruste open keuken, gezellige eethoek in Oostenrijkse stijl en comfortabele zithoek met tv en houtkachel. Het balkon/terras van deze woning is toegankelijk via de woonkamer, vanwaar je een mooi uitzicht hebt op zowel de kerktoren van Wald als de prachtige omliggende bergen. Een etage hoger zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan één slaapkamer voorzien is van een eigen wastafel en douche. Verder is er nog één slaapkamer met twee stapelbedden en een badkamer met ligbad waar je heerlijk in kunt ontspannen na een actieve dag in de Oostenrijkse buitenlucht. Deze maisonnette is uitermate geschikt voor een vakantie met (jonge) kinderen, er is namelijk een traphekje aanwezig voor de trap naar beneden.

In de winter sta je met de auto of de gratis skibus binnen no-time bij het grote skigebied de Zillertal Arena of het familieskigebied de Wildkogel Arena. De Zillertal Arena is hooggelegen waardoor je uitstekende sneeuwcondities kunt verwachten en heeft vele kilometers piste die in verbinding staan met andere skigebieden. De fanatieke wintersporter kan hier prachtige dagtochten maken! De Wildkogel Arena heeft diverse faciliteiten voor het hele gezin en ieder niveau. Daarbij is een ritje van Europa's langste natuurrodelbaan zeker aan te raden! Eenmaal terug in de vakantiewoning lekker relaxen in de zithoek voordat je een goede nachtrust tegemoet gaat. Zo ben je de volgende dag weer fit voor een nieuwe wintersportdag!

In de zomer kun je heerlijk vertoeven op het terras vanwaar je de kerktoren van het dorpje Wald ziet en een fenomenaal uitzicht hebt op het omliggende landschap. Haus Arnika ligt aan de voet van het natuurgebied 'Nationalpark Hohe Tauern' met volop wandel- en fietsmogelijkheden. Tijdens je vakantie mag je gratis gebruik maken van het Kristall(zwem)bad, erg leuk om met de kinderen naartoe te gaan of als je zelf toe bent aan een verfrissende duik.

786,85


 
8 persoons boerderij Extra toegankelijk

8 persoons boerderij Extra toegankelijk

Op Landal Het Land van Bartje is zoveel te beleven. Een ritje op de pony, knutselen bij Bollo, een plons in het zwembad of stap op de mountainbike of fiets en maak een prachtige tocht door de Drentse bossen.

Aanvullende Informatie

luxe,gratis wifi,standaard interieur,deurbreedte minimaal 90 cm,drempelvrij,opladen scootmobiel mogelijk in de gang,oprijplank aanwezig,berging met oplaadpunt,rietgedekte accommodatie,stenen accommodatie,centrale verwarming,gelegen aan het bos,geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking,huisdiervrij,vrijstaand,vier slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label B,circa 132 m²,flatscreen tv,draaicirkel minimaal 150 cm,eettafel minimaal 70 cm hoog en onderrijdbaar,zithoek,eethoek,traphekje,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,houten ledikant,terras rolstoeltoegankelijk,verharde bestrating rondom de accommodatie,verhard toegangspad naar de accommodatie,terras,verstelbaar terrasmeubilair,parasol,ligstoelen (in de zomer),maximaal twee auto's parkeren bij de accommodatie,aangepaste slaapkamer met één 1 persoons boxspring en één hoog laagbed met papegaai, softtopper, draaicirkel minimaal 150 cm en flatscreen tv,drie slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,opgemaakte bedden bij aankomst,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,sauna in de badkamer,aangepaste badkamer met ligbad, vlakke douche, vast douchezitje zonder armleuningen, handgrepen in douchegedeelte, verstelbare of lange spiegel, wastafel minimaal 78 cm hoogte en onderrijdbaar, hengelmengkranen, verhoogd toilet met beugels en draaicirkel minimaal 150 cm,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet op de eerste verdieping,föhn,was droogcombinatie,thermostaatkranen,combimagnetron,standaard keukeninventaris,Broodrooster,elektrische citruspers,koelkast met vriesvak,vaatwasser,waterkoker,Nespresso koffiemachine,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (5 pits) inclusief wokbrander


 
6 persoons villa

6 persoons villa

Naast Nationaal Park Hoge Kempen, midden in de bossen, ligt Landal Mooi Zutendaal. Dit vakantiepark beschikt over chalets. Belgisch Limburg is de groenste provincie van Vlaanderen. Nabij het enige nationale park van België is Landal Mooi Zutendaal de perfecte uitvalsbasis voor het ontdekken van de omgeving. Maak met het hele gezin een wandeling of ga voor sportief vakantieplezier eens mountainbiken of handboogschieten. Samen erop uit in de natuur, samen vakantie vieren. Wat dacht je van een verblijf in een knus chalet of in een luxe wellnessvilla ingericht door Jan des Bouvrie.

Aanvullende Informatie

gratis wifi,luxueus interieur,oplaadpunt voor e bikes,uitpandige berging,houten accommodatie,centrale verwarming,vloerverwarming,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,circa 135 m²,comfort,flatscreen tv,zithoek,eethoek,traphekje,kinderstoel,campingbedje,op voorkeur te reserveren luxe bubbelbad in de tuin,terras,terrasmeubilair,loungeset,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en softtopper,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met vlakke douche, wastafel en toilet,badkamer met douche, wastafel en toilet op de eerste verdieping,Badkamer met douchecabine of ligbad ( op voorkeur te reserveren), wastafel en toilet op de eerste verdieping,op voorkeur te reserveren ligbad,thermostaatkranen,combimagnetron,standaard keukeninventaris,vaatwasser,koelkast met vriesvak,waterkoker,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,open keuken,elektrische kookplaat


 
ZE054 klantenbeoordeling: 8,7

ZE054

Mooi 6-persoons vakantiechalet op mini-camping vlakbij het Veerse Meer en Oostkapelle.

Aanvullende Informatie

Dit zes persoons vakantiechalet kunt u huren in Serooskerke op een steenworp afstand van het Veerse Meer en Oostkapelle. Het is zeer rustig gelegen op het land van een werkende akkerbouwboerderij. Het terrein van de chalets ligt volledig beschut door streekeigen bomen en struiken en zijn comfortabel en netjes ingericht. Bij aankomst zijn de bedden voor u opgemaakt. Doordat de boerderij aan een begroeide binnenweg ligt, met weinig verkeer, bent u dus verzekerd van rust in een groene oase. Op de speelweide staan er klimrekken, schommels en een glijbaan voor de kinderen.Op ongeveer drie kilometer afstand bent u bij het Noordzeestrand en het Veerse Meer waar u behalve lekker zonnen en zwemmen, ook allerlei watersporten kunt beoefenen zoals onder andere surfen, duiken en zeilen. De omgeving, bestaande uit typische dorpjes en mooie plattelandswegen, leent zich uitstekend voor het maken van lange wandel en fietstochten. Met het huren van dit vakantiechalet in Serooskerke heeft u gekozen voor een ontspannen vakantie in een rustige en landelijke omgeving met de zee en het strand vlakbij.Het ruime chalet heeft een ruime woonkamer met zitbank, eettafel, televisie met digitenne en radio. De open keuken is onder andere uitgerust met een vier pits kookstel, koel vriescombinatie, filter koffiezetapparaat, magnetron en waterkoker. Er zijn drie slaapkamers waarvan de eerste is uitgerust met een tweepersoonsbed, de tweede slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden en de derde slaapkamer is voorzien van een stapelbed.De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Er is een apart toilet. Verder is er in het gehele chalet centrale verwarming en gratis internet. Buiten heeft u een een grote tuinweide met uw eigen terras welke voorzien is van mooi tuinmeubilair en een parasol. Er is voldoende parkeergelegenheid op het erf.

724,76


 
OV159 klantenbeoordeling: 8,3

OV159

Mooie 4 persoons Lodge op een familiepark nabij Markelo - Twente

Aanvullende Informatie

Deze mooie vierpersoons Boslodge ligt op Vakantiepark Hessenheem. Het Vakantiepark is uitermate geschikt voor families en ligt aan de rand van de mooie Twentse plaats Markelo. Een uniek stukje Nederland wat het ontdekken zeker waard is. In de omgeving kunt u mooie wandel en fietstochten maken door de groene natuur. Het landschap wordt afgewisseld met bossen, weilanden en rivieren. Op het vakantiepark zelf is er een mooi restaurant, een lunchroom en snackbar. Ook is er een All Weather tennisbaan, maar ook een overdekte tennisbaan tot uw beschikking, er is een mooie buiten speeltuin en natuurlijk het mooie buitenzwembad voor in de zomermaanden.De lodge heeft een lichte, sfeervol ingerichte woonkamer met zithoek, SMART TV, een open keuken en eettafel. De moderne keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur zoals een vierpits kookplaat, koelkast, combimagnetron, filter koffiezetapparaat, Nespresso en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel. Via de grote glazen schuifdeuren bereikt u het riante, zonnige terras met lounge set. Naast de woning is ruimte om één auto te parkeren een tweede auto kunt u op de parkeerplaats bij de ingang van het park kwijt.

348,00


 
6 persoons hondenbungalow

6 persoons hondenbungalow

Bos, heide en heuvels omringen Landal Twenhaarsveld. Vanuit de vrijstaande bungalow verken je de afwisselende natuur. Sluit een actieve dag gezellig af in het restaurant. Proost!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,centrale verwarming,uitpandige berging,twee huisdieren toegestaan,hondenaccommodatie,vrijstaand,twee verdiepingen,Energy label A B,rookvrij,drie slaapkamers,circa 70 m²,comfort,omheinde tuin,terras,terrasmeubilair,parasol,parkeren op de centrale parkeerplaats,vaatwasser,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,combi magnetron,Senseo koffiezetapparaat,filterkoffiezetapparaat,inductiekookplaat,open keuken,apart toilet op de begane grond,badkamer met douchecabine, wastafel en toilet op de eerste verdieping,eethoek,zithoek,flatscreen tv,digitale tv met radio,houtkachel,kunststof hondenmand,hondenbench (110x70x70),voeder en drinkbak (gegalvaniseerd metaal en in hoogte verstelbaar),hondenafvalzakjesdispenser afvalemmercombinatie,omheining om de tuin,kinderstoel,houten ledikant,traphekje,kindveilige stopcontacten,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings, 2 persoonssofttopper en wastafel,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

Een uniek vakantiepark nabij de toeristische trekpleisters van Volendam en omstreken. Na het ontdekken van de folklore en lokale tradities is het heerlijk vertoeven in dit vakantiepark met dorpskarakter.

Aanvullende Informatie

gratis wifi VDM,modern interieur,uitpandige berging,stenen accommodatie,vloerverwarming,lucht warmtepomp,direct aan het Markermeer gelegen,uitzicht op het meer,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,2 onder 1 kap,drie slaapkamers,twee verdiepingen,rookvrij,Energy label A,circa 93.5 m²,luxe,cd speler,flatscreen tv,radio,zithoek,houtkachel,eethoek,traphekje,kinderstoel,campingbedje,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,slaapkamer met 2 persoons boxspring en flatscreen tv,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings op de eerste verdieping,slaapkamer met 2 persoons boxspring en flatscreen tv op de eerste verdieping,sauna in de badkamer,badkamer met sunshower, ligbad en wastafel op de eerste verdieping,badkamer met vlakke douche en wastafel,apart toilet op de begane grond,apart toilet op de eerste verdieping,wasmachine,sunshower,elektrische citruspers,koelkast met vriesvak,standaard keukeninventaris,vaatwasser,combi magnetron,kokend water kraan,koffiezetapparaat,Nespresso koffiemachine,open keuken,keramische kookplaat (4 pits),parasol,terras met verstelbaar tuinmeubilair,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie


 
DG449 klantenbeoordeling: 8,1

DG449

Zeer rustig gelegen chalet voor vier personen in de Achterhoek

Aanvullende Informatie

Comfortabel Fins chalet voor vier personen gelegen in Varssel in Gelderland. Voor een rustgevend verblijf is dit chalet uitermate geschikt! De woning beschikt over een ruime tuin met groot grasveld omgeven door bos. Vanuit de woning loopt u zo het bos in! Wat wilt u nog meer De natuur bevindt zich rondom uw vakantiehuis. Sta niet gek te kijken wanneer er plotseling een ree of een eekhoorn in uw tuin tevoorschijn komt.Dit comfortabele vierpersoons chalet vlakbij Hengelo beschikt over een woonkamer met zit en eethoek. De open keuken is van alle gemakken voorzien om een lekkere maaltijd op tafel te zetten. Zo is er een combimagnetron, filter koffiezetapparaat en een waterkoker. Er zijn twee slaapkamers met elk twee éénpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche en wastafel. Er is een apart toilet. Buiten het chalet vindt u een ruime tuin met veel privacy.

616,00


 
6 persoons bungalow

6 persoons bungalow

Omringd door heuvels en bossen ben je van de bewoonde wereld afgezonderd. Vanuit de bungalow zo de natuur in voor een prachtige wandeling in het groen. Klaar voor weer een nieuw avontuur samen!

Aanvullende Informatie

gratis wifi,in enkele accommodaties zijn huisdieren toegestaan,vrijstaand,drie slaapkamers,gelijkvloers,rookvrij,Energy label D E,circa 50 m²,digitale tv met radio,spellendoos,zithoek,open haard,centrale verwarming,eethoek,kindveilige stopcontacten,kinderstoel,campingbedje,slaapkamer met twee 1 persoons boxsprings en wastafel,twee slaapkamers met twee 1 persoons boxsprings,bedden voorzien van dekbedden en hoofdkussens,badkamer met ligbad en wastafel,apart toilet,thermostaatkranen,vaatwasser,magnetron,standaard keukeninventaris,koelkast met vriesvak,waterkoker,filterkoffiezetapparaat,open keuken,gasplaat (4 pits),terras,deels verstelbaar terrasmeubilair,parasol,maximaal één auto parkeren bij de accommodatie